Srbija u Partnerstvu za mir i ulazak u NATO
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 20

Hybrid View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    Srbija u Partnerstvu za mir i ulazak u NATO

    Na sastanku šefova država-članica NATO-a doneta je odluka da se Srbija, Bosna i Hercegovina i Crna Gora priključe Partnerstvu za mir. Iako je bilo najava da će prijem Srbije i BiH biti uslovan na godinu dana, u zvaničnom dokumentu ne pominje se nikakvo uslovljavanje, ali se od Beograda i Sarajeva očekuje saradnja s Haškim tribunalom, što će biti detaljno praćeno. Haško tužilaštvo je nezadovoljno tom odlukom.

    Izvor: B92
    Mislite li da će Srbija više dobiti ili izgubiti ovim ulaskom u Partnerstvo, ili ste potpuno indiferentni spram ove vijesti?
    nattydread is coming to dinner
      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Srbija u Partnerstvu za mir

    "Kud svi Turci...".
    Ne vidim da cemo nesto posebno dobiti, samo se bojim da cemo nesto izgubiti (znas na sta mislim). Moram reci da sam iznenadjen prijemom, obzirom na stav nekih frikova, medjutim kad pogledas da samo mi , BIH i CG nismo bili clanovi od evropskih zemalja, onda vidis da biti clan Partnerstva za mir i nije neki preteran uspeh. Generalno, ne dobijamo mnogo, samo ne znam sta je na kraju stapa, cini mi se da nije sargarepa.
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: Srbija u Partnerstvu za mir

    Do jaja! Sada kada odluče da nas opet bombarduju, moći će da poleću sa Surčina, tj. sa aerodroma Nikola Tesla. A manji avioni i sa Čeneja. A apači i sa 'Majevice'.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!
      Vrh

  4. #4

    Odgovor: Srbija u Partnerstvu za mir

    U buducnosti to ce da nam verovatno znaci u pogledu naseg polozaja u odnosima u medjunarodnoj zajednici , ali mi jos uvek nismo preboleli "decije bolesti" tipa Haga ili zavisnosti od Londonskog ili Pariskog kluba poverilaca i slicnih a o MMF-u i jos nekima da i ne pricam, tako da u ovom trenutku nam to jos uvek bas i nije nesto veliko , osim satisfakcije nekima da je Karla pobesnela
    Possibility of dream come true makes life worth living.....
      Vrh

  5. #5

    Odgovor: Srbija u Partnerstvu za mir

    Karla nije nikakav igrac, moze da besni do mile volje, tu se ipak neko drugi pita. Kraj republikanskog mandata smo iskoristili, kad dodju demokrate( in USA) tesko nama.
      Vrh

  6. #6

    Odgovor: Srbija u Partnerstvu za mir

    - To je nužan stepenik u trnovitom "tako željenom" putu koji se zove Evropska Unija...

    - Ljudi, moramo već jednom shvatiti da u svetu nema ljubavi, mržnje, sklonosti, dobrih odnosa, loših odnosa, postoje samo INTERESI i to prevashodno EKONOMSKE prirode.

    Nema bratskih zemalja, neprijateljskih zemalja, prijateljskih zemalja... Oni nas svi gledaju kao Tržište na kom mogu lako da zarade, i pri tom nam (još uvek) uvaljuju tehniku starije generacije, jer smo mi još uvek TEHNIČKI mnnnooooooggggooooooo zaostali...
    _____________

    "Ne pada sneg da pomori svet, već da svaka zverka ostavi svoj trag."
    (Beli je svakako naj.... )
      Vrh

Slične teme

  1. Nato ubija decu u Avganistanu
    Autor sunajko u forumu Spomenar
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 08.11.2011, 22:02
  2. Da li ste za ulazak Srbije u EU?
    Autor Lady S u forumu Politika
    Odgovora: 101
    Poslednja poruka: 21.08.2011, 15:37
  3. NATO bombardovanje SRJ, deset godina posle
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 24.03.2009, 07:55
  4. NATO predao Srbiji podatke o kasetnim bombama
    Autor Necromancer u forumu Spomenar
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 16.10.2007, 21:56

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •