Muzika u kolima
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 18
  1. #1

    05 Muzika u kolima

    Kakvo ozvučenje imate u kolima i koja spravica vam pušta mjuzu?

    Ја imam dva Pionira napred od 50W i dva SAL-a nazad, od 120W, a plejer je Sony. Pokušavam da šteknem kintu za neki vufer, ali mi nikako ne ide.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  2. #2

    Odgovor: Muzika u kolima

    Iskreno nemam pojma sta imam u kolima. U oba auta jos uvijek mi je sve fabricki podeseno. Za sad ne planiram nista da dodajem, mada nebi bilo zgore da ubacim neku bolju mjuzu
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  3. #3

    Odgovor: Muzika u kolima

    imam nekiplejer , zvučnici su Pionir to znam a ali to mi nije važno, važno je da mogu da odvrnem do daske ... ...da ne čujem sebe kako pevam

  4. #4

    Odgovor: Muzika u kolima

    Pojma nemama sta imam u kolima,samo znam da svi se secaju moje Mame kad god vozim,narocito u pet sati ujutro hehehe,imam dobre cd,sa najboljom muzikom i to slusam do daske,moram,bilo koji dan ce mi se raspasti kola od volumena ali ja uzivam ko malo dete sa lizalicom
    No me toques

  5. #5

    Odgovor: Muzika u kolima

    zvučniki su fabrički, 4x40W, i Kenwood KDC-W5031 mp3/wma CD player
    Carpe diem

  6. #6

    14 Odgovor: Muzika u kolima

    Malo da se pohvalim al imam u autu Sony Xplode radio CD/mp3 koji napaja pojačalo isto od Sony-a 4x500 W, na njega su spojena dva JVC trosistemca od 240 W i dva subwoofer-a isto od Sony-a te svaki ima 1200 W. Napred imam serijske zvučnike te za koliko mi treba su dovoljni. Uglavnom kad odvinem do kraja ubi glavu

  7. #7
    Evo i par slika za one koji bi htjeli imati malo kvalitetniju muziku u autu, naravno to sve košta makar se da naći i dosta povoljne pare. I sam sam sve u svom vozilu slagao sve i to sam dosta jeftino prošao a imam dobar sound.

    nastavak slika

    A evo i primjer kad se ima puno novaca šta se sve da napraviti od auta
    Poruku je izmenio silvia, 20.03.2009 u 10:46

  8. #8

    Odgovor: Muzika u kolima

    pošto vidim da baš i nema zainteresiranih za ovu temu malo ću si dat oduška i stavit slike koje će nekima pustit sline na usta "kao i meni" jer su ovo ipak mnogima nedostižne stvari da ne duljim evo :

  9. #9

  10. #10

    Odgovor: Muzika u kolima

    Гласно озвучење није препоручљиво у колима,ја волим музику у колима али тихо...треба мотор да се чује док се вози.
    Србијо моја поносна буди!

  11. #11

    Odgovor: Muzika u kolima

    Када сам куповао ЦД код пирата, дође лик и тражи музику за кола.. баш је одређен.
    Није циљ слушати оно што би неко волео да чује из ваших кола него слушати нешто што вам прија за вожњу. По мени нека опуштена Кубанска музика за по граду а за пут мало живље али опет умерено. Неки рок или поп

  12. #12

    Odgovor: Muzika u kolima

    Citat Radivoje kaže: Pogledaj poruku
    Када сам куповао ЦД код пирата, дође лик и тражи музику за кола.. баш је одређен.
    Није циљ слушати оно што би неко волео да чује из ваших кола него слушати нешто што вам прија за вожњу. По мени нека опуштена Кубанска музика за по граду а за пут мало живље али опет умерено. Неки рок или поп
    Bas tako

    Ja Metalikom odbijem ko zna koliko devojaka (koja me zbog muzickog ukusa nece i ne mora bash me briga takve mi ne trebaju u zivotu) ali ne nameravam da u kolima pustim nesto drugo kako bih impresionirao neku devojku a ako ona zatrazi da pustim neki njen CD sa muzikom koju ona voli moze to je vec odraz vaspitanja u krajnjem slucaju ali jedino ne moze "ono" sto mnogi nazivaju muzikom e to nece "zagadjivati" ni moj automobil ni moj mozak

    A ti ljudi koji traze muziku za kola ili letnje hitove ni ne znaju sta je muzika.
    Zamisli letnji hitovi 2007 npr A sta zimi ne valjaju te pesme ?
    Mislim kapiram ja te komerijalne "pesmice" onako sladunjave i sve je tako sexy napakovano ma bre da ti se g prijedu i da ti se od toga smuci kako privlace ljude letnji hitovi i ostale gluposti meni je recimo Whitesnake jednako dobar i zimi i leti

  13. #13

    Odgovor: Muzika u kolima

    То су ствари које су прављене да трају и да се преносе са генерације на генерацију јер имају смисао, душу, и звук.
    Ови "летњи хитови" настају као плод нечијег просеравања уз пиво па те риме увале некој интелигентној певаљки којој се мозак спустио испод сукње. Такву будалу је лако убедити да је то прави хит за њу а када она то одпева онако све без смисла али се римује, уз наравно неку сладуњаву музику... ллееле..
    Цео народ пошашави за тиме. Зато нам ове нове генерације и нарастају у курве и наркомане.

  14. #14

    Odgovor: Muzika u kolima

    Metallica - Live Shit Binge & Purge (Seattle 1993). U zadnje vreme najvise slusam ovaj jebeno dobri koncert u svojim kolima, verovatno jedna od najjebenijih svirki ikada.
    Pre par dana sam izgubio cd sa koncertom L7 u Japanu '98-e pa cu veceras da to narezem i da sutra ubacim u auto.

    Inace bas prija slusanje muzike kada se ide negde dalje ono prav put vozis pustis muziku opustis se i uzivas.

  15. #15

    Odgovor: Muzika u kolima

    [QUOTE=Charlie Harper;535299

    Ja Metalikom odbijem ko zna koliko devojaka [/QUOTE]

    Hahahah iz istog razloga i moj muz pizdi...Sad i nemam muziku u kolima, tacnije imam samo radio pa sam prinudjena da slusam sta se nudi...Jbg kriza udarila
    all that we see or seem is but a dream within a dream

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Sta vas nervira kada niste sami u kolima?
    Autor Kunic u forumu Auto-moto
    Odgovora: 55
    Poslednja poruka: 03.09.2017, 12:28
  2. Sta vozate u kolima?
    Autor Captain Jack u forumu Auto-moto
    Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 18.05.2012, 14:43
  3. Slikaj me kod kolima
    Autor Sonja u forumu Auto-moto
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 17.05.2012, 22:33
  4. Grčka muzika
    Autor Penelopi2006 u forumu Muzika
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 28.07.2009, 14:43
  5. Opsednutost vlastitim kolima..
    Autor yige_gui u forumu Auto-moto
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 22.12.2007, 17:59

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •