Ime vaseg racunara?
Strana 1 od 5 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 63
  1. #1

    Ime vaseg racunara?

    Ovo je tema samo za teske ovisnike o racunaru!

    Da li ste dali ime vasem racunaru? Da li mu se obracate nekim imenom? Kad nesto zakuca ili sporo radi, da li vas natera da razgovarate sa njim i da ga grdite? Kada mu se obracate u sta gledate, u monitor ili u kuciste ili u nesto trece?
      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Ime vaseg racunara?

    Ovisnik NO. 1 se javlja na raport!

    Moj komp nema zvanično ime, ali sam primetila da ga svaki put kada mu se obratim oslovim sa "kršino" , a to obično biva kada se siromah zakuca, jer sam mu dala milijardu zadataka u isto vreme.
    Ako ga ostavim noću da skida nešto, pa on u sred noći počne da "ore" i probudi me, i tada ga oslovljavam sa "kršino".

    I da, obavezno se obraćam monitoru, to mi dodje kao da ga gledam u oči kad pričam sa njim.
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: Ime vaseg racunara?

    - Vi žene se nikad nećete promeniti, uvek ste nežne prema nekom ko neće (ili ne može) da Vam uzvrati nežnost!!!

    - Moja kutija se zove isto kao i moj nick na ovom forumu (izvini na pogrdnom nazivu druže, lepo mi služi ko i dosad, ako nebudeš skloniću antivirus...)
    _____________

    "Ne pada sneg da pomori svet, već da svaka zverka ostavi svoj trag."
    (Beli je svakako naj.... )
      Vrh

  4. #4

    Odgovor: Ime vaseg racunara?

    Zovem ga 'glupa masina" koja je upaljena 24/7.
    Sa izuzetkom monitora koji obavezno gasim kada
    ga ostavljam da cami u tami
    nomen est omen
      Vrh

  5. #5

    Odgovor: Ime vaseg racunara?

    Heeh, đe me nađe

    Baš skoro sam imala tešku svađu sa printerom, čak smo se i potukli pa je tuča završila čupanjem. I jedva mu oteh papir, al' uspela sam Izmirili smo se brzo nakon toga i sad imamo sasvim korektnu saradnju.

    Ja razgovaram kako sa ostalima, tako i sama sa sobom i sa svim stvarima. Kad razgovaram sa računarom obraćam mu se direktno u monitor, pri čemu se gledamo u oči. Nisam mu dala ime, mada dajem stvarima imena. Ponekad mu kažem "mašinice" ali to je više neko tepanje, onako. Kad ga krstim, javiću. Najčešće ga ne grdim jer mislim da se sve može postići i mirnim putem ( izuzetak je bio onaj dan sa printerom, ali svako ima pravo na bad day pa tako i ja ), pa ga lepo zamolim da me posluša. Primetila sam da pretnje pale. Ponekad kad samo kažem malo oštrije "Resetovaću te!", sve bude u redu, mada najčešće to i uradim. Zapao mi neki tvrdoglavi, izgleda i hrabar poprilično, prkosan.

    Ostario je malo, pa čak skoro mu otkrih i prvu boru koja postaje sve dublja i dublja, ali drži se on svašta smo prošli I ne možemo jedno bez drugog


    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  6. #6

    Odgovor: Ime vaseg racunara?

    A ja mislio, ja zavisnik!

    Pa ovaj sad što koristim nema ime ali jedna mašina od ranije svakako je imala.
    I evo priče o njoj:

    Da imao sam mašinu sa kojom sam imao jak emotivan odnos, zvao sam je Iva da žensko ime zato što mi je bila zamena za devojku, mislim koliko su samo moji prstitji vremena provodili nezno se igrajući sa njenim tipkama , koliko sam samo vremena provodio zureći u njen prelepi monitor , samo kad se setim koliko sam se smejao u njenom drustvu a tek njeno kućište kakvu je umalo liniju, najsavremeniji dizajnerski poduhvat , i takvoj liniji se sanja. dva harda, kakav su tek oni imali kapacitet , svi su mi zavideli na tome, njena tastatura tako nežna i meka, imao sam predivan osećaj dok su moji prsti šarali po njoj , mada joj je memorija bila slaba i trebalo joj je dosta vremena da popamti sve zadatke koje sam joj zadavao . Nikad me nije izdala. Kad je upalim jako se brzo zagrevala, ali je sve radila perfektno, nikad se nije desilo da se pregreje, ni leti u najvećoj vrućini. Uvek ću je imati u lepom sećanju jer ipak mi je ona bila prva, sa njom sam sticao prva iskustva.
    Ali kao i sve na ovome svetu i ona je zastarila, i na kraju je otišla u staro gvožđe, od tada sam odlučio da se više nikada previše ne vežem za jednu mašinu.

    Shala mala razgovaram i imena dajem samo živim bitjima.
    Pita se gde sam bio tako dugo odsutan, reći ću ti, bio sam u ve-ce-u
      Vrh

  7. #7

    Odgovor: Ime vaseg racunara?

    Uglavnom mu se obracam kada me iznervira, a nadimak mu je Prokletinja Kada skontam da sam ja pogresila a ne on, onda mu se izvinim i kazem mu da je dobar
    Evo, promenila sam potpis
      Vrh

  8. #8

    Odgovor: Ime vaseg racunara?

    najviše volim da ga gledam u monitor, tj. u oči zbog poštovanja i divljenja, a zovem ga malecki - pojma nemam zašto. kad zakuca, trudim se da mu šapćem potiho u uvce, jep lijepa riječ i najzakucanije malecke ubrzava.
    nattydread is coming to dinner
      Vrh

  9. #9

    Ime vaseg racunara?

    Ja sam se sa mojim ''Mimijem'' pomirila, sada je dobar
    Imali smo malih nesuglasica, ali shvatio je da je bolje da me slusa i da radi kao singerica i da ne prima razne nepozeljne posetioce i sada smo sjajan tim!!!
    Ili ne pokusavaj, ili dovrsi!
      Vrh

  10. #10

    Odgovor: Ime vaseg racunara?

    A ja mislila da meni nesto fali...

    ...gledanje kompjutera pravo u oci...

    kad sam nisam pala sa stolice...
    Poruku je izmenio SQUAW, 10.02.2007 u 16:06
      Vrh

  11. #11

    Odgovor: Ime vaseg racunara?

    Isto kao nick ELVEON

    njegov brat koji je sad vlasnistvo moje keve je VENTO[zujao je kao usisivac,ubija u pojam kada nesto duze radis na kompu
      Vrh

  12. #12

    Odgovor: Ime vaseg racunara?

    Nisam neki ovisnik ali kad me iznervira ja mu tepam tastaturom po monitoru a cesto i nogom u kuciste...
      Vrh

  13. #13

    05 Odgovor: Ime vaseg racunara?

    Citat goldie kaže: Pogledaj poruku
    Ovo je tema samo za teske ovisnike o racunaru!

    Da li ste dali ime vasem racunaru? Da li mu se obracate nekim imenom? Kad nesto zakuca ili sporo radi, da li vas natera da razgovarate sa njim i da ga grdite? Kada mu se obracate u sta gledate, u monitor ili u kuciste ili u nesto trece?
    Zovem ga "kompjutercic" . Evo, bas pre nekih pola sata mi se ucinilo da mi je riknuo hard Pa sam ga oterao u pi.... Ali, bila je samo prasina

    Gledam ga u "oci" brej ( monitor )

    Citat Lady S kaže: Pogledaj poruku
    Ovisnik NO. 1 se javlja na raport!
    Ko je tebi dao tu titulu
      Vrh

  14. #14

    Odgovor: Ime vaseg racunara?

    Moj drugar se zove Kompo.
    Ne svadjamo se bas mnogo ali kad se desi da je neposlusan i malo uspori sa radnjom, ja pocnem da klikcem na sve moguce i nemoguce- jos ga samo dodatno zbunim, pa onda siromasak tiltuje. Nista ne funkcionise. E, tada ga lepo restartujem pa je ki nov. I opet se volimo... do sledeceg tilta.
      Vrh

  15. #15

    Odgovor: Ime vaseg racunara?

    Moj kompis je veoma star i konfig mu je i dalje nizak... Raspitao sam se i kupio lap top ali jednostavno stari dobri kompis je stari dobri kompish.. ne odvajam se od njega.

    Slavim mu rodjendan, dajem mu imena, pricam sa njim, zezamo se itd

    Zvao sam ga Praetorian ili Depsion ...
      Vrh

Strana 1 od 5 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Kada bi postojao SOUNDTRACK vaseg zivota ...
    Autor Sonja u forumu Muzika
    Odgovora: 23
    Poslednja poruka: 06.07.2013, 12:07
  2. Zakljucavanje racunara... POMOC!!!
    Autor Alexander 37 u forumu Softver
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 12.09.2012, 08:05
  3. Dan vaseg rodjenja
    Autor Nane u forumu Astrologija
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 06.07.2012, 00:14
  4. Na kom delu vaseg organa osetite da vam se piski?
    Autor goldie u forumu Muška kafana
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 07.12.2008, 11:39
  5. Kamen vaseg meseca
    Autor ZOE u forumu Astrologija
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 03.05.2007, 14:17

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •