Spavanje na poslu
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 39
  1. #1

    Spavanje na poslu

    Bilo je slučajeva da su se neki nekad bolje naspavali na radnom mestu nego kući

    Šta radite kad vam se spava na poslu? Kako se borite da ostanete budni i koliko ste puta stvarno i zaspali? Ima li nekih interesantnih pričica vezanih za ovu pojavu?
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  2. #2

    Odgovor: Spavanje na poslu

    Na vrata ofisa nalepim "Otišao sam na probi" i odvalim jedno sat vremena. Sit se naspavam. Šalim se naravno. Od "pacijenata" ne mogu ni da radim, a kamoli da spavam.

  3. #3

    Odgovor: Spavanje na poslu

    iju..kakvo crno spavanje..

    nema teorije...
    kako stignem, tako sam u mašini..nekad počne i putem telefona pre nego što sam krenula na posao...

    strašno...

    kad porastem, naćiću neki manje stresan i manje zahtevan posao,
    a onda pre toga ima da kupim kućicu u cveću i da izrodim dvoje dece
    i kupim 3 zlatna retrivera da trčkaju po dvorištu...
    a ja ćem da se izležavam na terasi ceo dan...


    i šta je bilo kad sam se probudila
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  4. #4

    Odgovor: Spavanje na poslu

    naravno da mi se zakunta, ali još to nisam počela praktikovati iz prostog razloga jer svugdje vrvi kao u košnici, a i još me nisu primili za stalno
    nattydread is coming to dinner

  5. #5

    Odgovor: Spavanje na poslu

    Gde, bre, da zaspim? Na casu? Nemoguce, previse je tu decibela da bi se zaspalo


    Ali sto se moj kum lepo naspava na poslu, pa to je bruka On lepo zakljuca kancelariju, spoji dva stola i da vi'š miline
    Gather ye rosebuds while ye may...

  6. #6

    Odgovor: Spavanje na poslu

    Ali sto se moj kum lepo naspava na poslu, pa to je bruka On lepo zakljuca kancelariju, spoji dva stola i da vi'š miline
    Mozda sam ti i ja kum.

  7. #7

    Odgovor: Spavanje na poslu

    Svojevremeno, u staroj firmi, bila sam okružena kolegama koji su ili imali decu mojih godina ili su sa nostalgijom gledali nas mlađe i prisećali se svojih mlađih dana. Dešavalo se da se pojavimo ujutru na poslu i samo nam prokomentarišu "Opa, neko je noćašnji." I ni reč više. I negde na pola radnog vremena su moje kolege zabrinuto dolazile da vide kako sam, da li izdržavam, nudili mi da se zaključam u salu za sastanke (a oni će me buditi ako me hitno budu tražili) ili mi nudili da me pokrivaju, a da ja odem da se naspavam. (Uh, pa kako da mi se ne nađu, imaju i oni decu koja slično prolaze, odnosno sećaju se i oni nekih davnih dana kada je i njima tako bilo). Eh, stvar principa je u tim trenucima ne podleći umoru. Ribo, ako si se noćas dobro provela, vala ćeš sada da izdržiš tih osam sati. I tim danima nikad, ali nikad nisam pristala na njihove krajnje kolegijalne nagovore da malo odspavam.
    Ali zato, dešavala su se jutra kada i bez noćnog provoda ja jednostavno vapim za malo sna. Dovučem se na posao, sednem za sto, odgurnem tastaturu, kafu, vodu, pepeljaru, cigare, i spustim glavu na sto. Oko mene brdo ljudi, piju kaficu, prepričavaju sinoćni TV program ili razmenjuju recepte. Niti meni smetaju njihovi divani, niti njima smetam ja koja spavam. I dok traje njihovo ispijanje kafe, traje i moja sovka.
    A onda sam promenila firmu u kojoj kolege nemaju takvu bolećivost. Ipak, desilo mi se par puta, uglavnom u danima kada bih bila sama u kancelariji da ujutru jednostavno ne mogu da dođem sebi. Opet bacim glavu na sto i odremam do prvog potresa iz kancelarije iznad mene ili pak do prve zvonjave telefona. Nekako sam uvek imala sreće da mi ne uleću i kancelariju i da me ne nađu u ovom "kompromitujućem položaju".
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  8. #8

    Odgovor: Spavanje na poslu

    To bi bila nemoguća misija.Pored toliko telefona i pričanja,nema šanse.A prispava mi se redovno oko 13:30. Onda ide extra jaka nesica i mogu izdrzim do kraja.

    Ali mama mi baš pre neki dan ispriča za jednu iz njene firme kako je imala problem, u ne znam koliko sati svaki dan se njoj toliko prispava,radila ona nešto ili ne, i ona se lepo negde sakrije i odvali sat vremena.Tako su je jednom našli u velikoj kartonskoj kutiji kako spava i dobi ona shut kartu
    Ili ne pokusavaj, ili dovrsi!

  9. #9

    Odgovor: Spavanje na poslu

    Ja sam malopre probudio, baš sam se naspavao

  10. #10

    Odgovor: Spavanje na poslu

    Obicno kad mi se bas jako spava ( posle ne prespavane noci recimo ) , zamolim ga da dodje ranije da me menja..ili bas ako vidim da nije raspolozen.. smislim neku pricu da HITNO moram da idem itd.. a stvarno mi se desilo DVA puta da zaspim..na poslu..tj.. zadremam i to pred gazdom.. ( prvi put me samo trgnuo i pitao " PA STO NE IDES KUCI DA SPAVAS , a drugi put me budio.. recima HALOO... A POSAO ?? ) SRECOM.. IMAM SUPER GAZDU.. tacnije FANTASTICNOG..

  11. #11

  12. #12

    Odgovor: Spavanje na poslu

    Ma ja nemam sansu da spavam,jer treba da istovarim celu noc.
    No me toques

  13. #13

    Odgovor: Spavanje na poslu

    ja sam se izblamirao prosle godine...
    radim u jednom vocnjaku, kod privatnika...
    pravili smo pauzu i ja sam zadremao, svi su otisli raditi, a ja sam ostao da dremam. posle jednog vremena sam se trgao zbog tisine

  14. #14

    Odgovor: Spavanje na poslu

    Spavanje na poslu puste zelje toda nema kod mene na poslu
    "Ako ti neko kaze da si konj, izmlati ga, kad ti to kaze njih pet idi kupi sedlo!"

  15. #15

    Odgovor: Spavanje na poslu

    Molim? O čemu se priča ovde? Izvinite, uspavala sam se .
    Nažalost, no fuckin' way, pošto sam sa direktorom u kancelariji
    "Poznavati se, značilo bi znati ono to ne treba."

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Lična higijena na poslu
    Autor Invisibleman u forumu Posao
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 17.03.2015, 23:02
  2. Priče na poslu
    Autor Najgora u forumu Posao
    Odgovora: 27
    Poslednja poruka: 14.02.2015, 14:40
  3. Privilegije na poslu
    Autor little fairy u forumu Posao
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 14.02.2015, 14:33
  4. Kako ishrana utiče na spavanje?
    Autor Goga u forumu Zdravlje
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 30.03.2007, 14:35
  5. Tablete za spavanje bude iz kome
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 03.06.2006, 15:06

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •