Idol
Prikaz rezultata 1 do 6 od ukupno 6

Tema: Idol

Hybrid View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    Idol



    Vrte se video klipovi sa ovog takmičenja po netu. I smejemo se često tim biserima ( Može jedno gratis raspevavanje? ), ali bilo je tu ljudi koji su baš dobro pevali. Sad mi pade na pamet... šta se uopšte desilo sa Cvetom Majtanović sem što je napravila onaj singl i snimila album? I zašto ona nije otišla na međunarodno takmičenje dve godine nakon završetka ovog TV serijala koji smo pratili? Ili jeste, a ja nisam upućena, ali čini mi se da je trebalo da bude u decembru, još onda kad je pobedila ovde...

    Da li ste pratili Idola, i sećate li se likova koji su pevali? Ko vam je bio najsmešniji, ko najbolji? Da li ste imali favorite? Da li ste imali prilike da pogledate Idol sa nekog drugog područja? Da li ste čuli za još nekog svetskog Idola osim Norvežanina Kurta Nielsena?
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Idol

    Ovde je Idol ubedljivo najgledaniji show u zadnjih 4 godina,poceli su u 2002. kada je pobedila Kelly Clarkson koja je trenutno jedna od vodecih zvezda pop muzike,meni je izbor te prve godine bio zanimljiv,kasnije mi se smucilo ponajvise zbog sudija i njihovog ponasanja.Zadnji show koji sam kompletno odgledao i koji mi se svideo je bio izbor za pevaca Supernove http://rockstar.msn.com/
    Not all treasure is silver and gold, mate.
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: Idol

    Paaaa meni se cini da Cveta na kraju nije ni otisla na taj svetski idol, a sad zbog cega pojma nemam. Ali mozda je imala svoje privatne razloge ili je Srpski Idol nesto sje*ao pa nisu imali pravo da se pojave na tog glavnom idolu. Jel ima neko neku proverenu informaciju?
      Vrh

  4. #4

    Odgovor: Idol

    Citat SQUAW kaže:
    šta se uopšte desilo sa Cvetom Majtanović sem što je napravila onaj singl i snimila album?
    Cveta se pojavila na radijskom festivalu koji je odrzan pre neki dan sa nekom uzasnom pesmom, zove se Pop trash. Inace studira psihologiju u Novom Sadu
    Evo, promenila sam potpis
      Vrh

  5. #5

    Odgovor: Idol

    sta ocekujete od idola,retki su slucajevi kad idol posle tog takmicenja ostane popularan,on je jedino popularan jedino kada se prikazuje na tvu
    no izuzetak tome je americka pevacica Kelly Clarkson,koja je 2005 imala ogroman uspeh sa njenim albumom Breakaway
    UM caruje,SNAGA klade valja
      Vrh

  6. #6

    Cveta Majtanović



    Pre tri godine birali smo svog ''Idola'', navijali za svoje favorite i želeli da svi oni uspeju, snime albume, ne samo pobednik... tačnije, pobednica! Te godine nije bilo ni svetskog ''Idola'', snimila je dva spota, i čekalo se da izađe album. Ali sticajem okolnosti, na album se čekalo do početka 2007. godine, kada je Mascom ukazao poverenje ovoj mladoj, ali izuzetnoj pevačici.

    Vise o Cveti na http://www.nadlanu.com/Dynamic/News,...oryID,133.html
      Vrh

Slične teme

  1. Vaš idol
    Autor makilli u forumu Tinejdžerski kafić
    Odgovora: 45
    Poslednja poruka: 23.09.2008, 22:46
  2. Billy Idol
    Autor Jesha u forumu Strani spotovi i tekstovi
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 25.01.2007, 19:23

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •