Kombinacije... fuuuuj!!!
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 60

Hybrid View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    Kombinacije... fuuuuj!!!

    Da li imate u ishrani neke kombinacije namirnica koje su svima odvratne ali vi ih obozavate?

    Ja na primer mnooogo volem da mazem na lebac:-pastetu + majonez,
    -pavlaka-pa malo neke salamice pa na to majonez i kecap, ili ne pravim sendvic nego male zalogajcice i onda da ne bi svaki cas uzimala u ruke pavlaku pa majonez pa kecap-i tako za svaki zalogaj, lepo uzmes pa sve zbuckas u neku soljicu i sve ti je na jednom mestu. (IVY- )
    - uz spagete obavezno jedem hleb-a i uz pitu sa mesom
    -paradajz i jogurt idu uz sve (skoro sve,ajde necu i ja da preterujem), a ako nema paradajza dobro je bilo sta kiselo.

    Moj dragi se zgrozi kad vidi da sam npr. jela kombinaciju br. 2 sa jogurtom, pa posle toga popijem neki vocni sok.
    Garant ima neko da mi ne veruje da to jedem! I sigurno bi se mnogi ispovracali da to pojedu ali meni ne smeta.Secam se kad sam bila mala da sam mazala na hleb neki pekmez, dzem -sta li vec, i na to salamu.
    A dok sam studirala, jednom nismo imali hleba, a bili neki sitni sati-nema ni gde da se kupi, pa smo mazali pastetu na parizer i to tako jeli.

    Rek'o bi neko da imam 100 kila kad ovo procita ali nije tako...

  2. #2

    Odgovor: Kombinacije... fuuuuj!!!

    pa ima toga aha, recimo hleb sa makaronima ili drugim testeninama.
    Pita se gde sam bio tako dugo odsutan, reći ću ti, bio sam u ve-ce-u

  3. #3

    Odgovor: Kombinacije... fuuuuj!!!

    Jedan moj drug voli da jede sendvič , ono klasika, salama i namazi + jafa keks
    a ja volim da jedem groždje sa hlebom i ponekad mi se omakne keks sa salamom ili paštetom

  4. #4

    Odgovor: Kombinacije... fuuuuj!!!

    meni se svi namršte kada pravim piletinu u belom sosu sa dodatkom soka od ananasa, sušenog ananasa, sušenih kajsija i suvog grožđa...

    al kad probaju (oni hrabriji)
    ne mogu da ih se otresem...

    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  5. #5

    Odgovor: Kombinacije... fuuuuj!!!

    Primetila sam da se dosta ljudi začudi na kombinaciju paradajz + jogurt. Ja sam mislila da je to sasvim normalno, ali kao - kako možeš kiselo i kiselo?

    Volim da nadrobim jučerašnji hleb u komadiće, prelijem hladnim jogurtom i preko toga sipam med

    Napravim meso ponekad u slatkoj varijanti (baš negde ovdi prilepih recepat sa slatkom pavlakom), nikada ne jedem hleb sa testeninama, ali moj ćale jede (kaže, nekako mu sva klopa bez hleba dođe vazdušasta, a voli čovek da tapacira stomak). Poglavica jede dinju sa pršutom. Mali od Hladnog Oružja voli paštetu sa sokom od jagode.

    Ne volim šećerenje voća. Meni je to fuj, a može pametnije, ako već nekima samo po sebi voće nije dovoljno slatko. Posolite lubenicu, dinju ili jagode... sa malo morske soli, i sačekajte da voće upije tu so, mnogo je zdravije, a voće će vam biti slađe.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  6. #6

    Odgovor: Kombinacije... fuuuuj!!!

    Citat Morpheo kaže: Pogledaj poruku
    Meni se zeludac okrene za 360 stepeni svaki put kad narucujem pljeskavicu. Ne mogu da verujem da nekome mogu biti ukusni SVI prilozi ODJEDNOM Ne znam kako ostali, ali ja pljeskavicu narucujem zbog mesa
    može biti, al mislim da ne dobijaš pljeskavicu nego hamburger... doduše danas sve nazivaju pljeskavicom, a razlika izmedju pljeskavice i hamburgera je ogromna
    Citat maja bg kaže: Pogledaj poruku
    Dinja seckana na kriskice i tako lepo zamotana u prsutu...
    ni ovo mi nije uopšte "fuj" ... ustvari sasvim je normalno videti takve kobinacije po stranim jelovnicima
    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    mekike, one debele, Zdenka sir (pa nije Zdenka, ali je taj izraz valjda ostao svima) i jabuke
    ja bih na tome bukvalno mogla da zivim, i da to krkam svaki dan
    Verovatno ne znaš, al' na stranim trpezama je uobičajeno servirati voće i sir



    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Jedan moj drug voli da jede sendvič , ono klasika, salama i namazi + jafa keks
    a ja volim da jedem groždje sa hlebom i ponekad mi se omakne keks sa salamom ili paštetom
    e ova kombinacija je veoma sigurna, ako si u stanju kao i ja da pojedeš kilu groždja, a ne želiš da posle trčiš tamo gde svi idu peške
    Mene je tako deda naučio, i zahvalan sam mu na tome

    Ja nemam nekih "Fuuuj" kombinacija, al često mi jelovnik prokomentarišu sa "Fuj, kako to možeš da jedeš"

    Jedem puževe, školjke, jeo sam zmije, žabe, skakavce...
    i imam jednu akombinaciju; svi se čude kada me vide da jedem klot slaninu... bez hleba, ili nekog drugog priloga

  7. #7

    Odgovor: Kombinacije... fuuuuj!!!

    moje dete je onomad kad je bilo maaalo jelo maline i mladi lukac , cokolino i kiseli kupus , sladak griz sa kecapom i ajde , beslovesno
    al slatka uzlivanca eee to je vec skrnavljenje

  8. #8

    Odgovor: Kombinacije... fuuuuj!!!

    U poslednje vreme ne jedem bas sendvice-malko su mi dosadili,ali jednu kombinaciju obozavam
    Hleb namazan margarinom,pa salama na to i od gore prosaran majonez i kecap + jogurt

    Inace mi jogurt i paradajz idealno idu zajedno

    Jednu kombinaciju ne razumem-moja drugarica namaze hleb pastetom pa to sve premaze pekmezom i pojede
    Lako cu,ako je do mene.........

  9. #9

    Odgovor: Kombinacije... fuuuuj!!!

    iskreno, nemam takvioh kombinacija. ali mi je jedna kombinacija od moje drugarice ostala u upečatljivom sjećanju - sardine, kečap, jogurt i voćni sokić. i to sve onako iz grada, nakon hektolitara piva.
    nattydread is coming to dinner

  10. #10

    Odgovor: Kombinacije... fuuuuj!!!

    Moj suprug jede salamu isljucivo sa secerom...Meni je to fuj!Ja jos uvek nisam pocela,mada,nikad se nezna...
    I may not be perfect but I'm always me

  11. #11

    Odgovor: Kombinacije... fuuuuj!!!

    Da počnem sa bezazlenim:
    Praseće pečenje a umesto hleba gibanica sa sirom. Ubistveno!

    Slano-slarka gibanica
    Skraćeni recept: kore, kriška slanog sira, tri jajeta,čaša jogurta, 1dcl običnog mleka, malo ulja i malo kristal šećera.
    Spremanje:Namastiti pleh za pečenje, postaviti koru, staviti nadev po kori(dva jajeta,kriška sira, pola jogurta, 1dcl običnog mleka), znači redom kora, nadev, kora, nadev, dok se ne napuni pleh. Zadnja kora ide drugačije(gornja kora), na nju lepo razmazati umućeno jedno jaje, dve kašike jogurta i malo vode. Kad sve to lepo namažete pospite gornju koru kristal šećerom, lepo. Nemojte zaboraviti; dok slažete kore svaku porskajte uljem.Rerna mora biti dobro ugrejana. Lako prijatno.

    Salata: Čaša jogurta, 50gr sitno seckanih oraha i jedan čen belog luka sitno seckan, sve promešajte i probajte.

    Aperitiv: Dobro rashlađen vinjak i dva grozda belog lakog grožđa (umesto kisele). Mnogi su se "ubili" koji su umesto grožđa pili kiselu, a ovi što su jeli grožđe i pili vinjak sveži ko bebe. Od grožđa preporučujem Afus-ali, ili smederevku. Isprobano!

    Ako su kombinacije naopake, naopak je i redosled preporuka, ali ako vam se svidi probajte odozdo na gore!!!

  12. #12

    Odgovor: Kombinacije... fuuuuj!!!

    Meni najbolja kombinacija eurokrem sa jogurtom.mmmmmmmmm-dok se ostali zgrazavaju na tako nesto..probajte,bas je super
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  13. #13

    Odgovor: Kombinacije... fuuuuj!!!

    ja volEm kacamak i paradajz sos

  14. #14

    Odgovor: Kombinacije... fuuuuj!!!

    sladoled, kafa domaća, torta i pivo - sve u isto vreme
    "...polja su cvetna, šume su zelene, ali su najlepše bele pelene..."

  15. #15

    Odgovor: Kombinacije... fuuuuj!!!

    Svako neka jede ono što mu prija.
    moja Poznanica Jede Krvavicou sa Pekmezom.
    Ali šta da tu dajemo svoj komentar .
    Kad njoj to prija?
    Svaki dan bez smeha je izgubljeni dan. Carly Caplin

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Vaše neodoljive kombinacije
    Autor PropelerZviz u forumu Kulinarstvo i ishrana
    Odgovora: 54
    Poslednja poruka: 12.06.2017, 19:20
  2. "Lude" kombinacije
    Autor Bombica u forumu Moda
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 01.10.2014, 11:19
  3. Full hd kombinacije i varijacije
    Autor JOHN WAYNE u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 04.07.2011, 15:20

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •