State of VOJVODINA ? - Strana 15

Prikaz rezultata glasanja: Da li bi Vojvodini bilo bolje da je nezavisna drzava?

Učesnika ankete do sada
464. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • Da, svakako

    191 41.16%
  • Eventualno, uz posledice

    21 4.53%
  • Nisam siguran/na

    37 7.97%
  • Ne, nikako

    215 46.34%
Strana 15 od 87 PrvaPrva ... 513141516172565 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 211 do 225 od ukupno 1300
  1. #211

    Odgovor: State of VOJVODINA ?

    vojvodina ce biti drzava da se zna ko je ko i cije su nase pare svi ce moci da tu zive i rade srbi madjari hrvati nemrzi tu niko nikoga ali samo da se odvoji od beograda i pljackasa koji samo nista nerade i daju izjave za dnevnik sto pre doje carina kod centra sava to bolje jer nivi bg i zemun je nas iu vojvodini ce svi koji zele da imaju buducnost sve nacije ziveti kao sto je bilo nekad zivela vojvodina

  2. #212

    Odgovor: State of VOJVODINA ?

    Хахахах... Ви сте ми сад и смешни... Војводина ће бити држава? Резултати једне анкете су показали да свега неколико (3%) тражи независност што је с обзиром да је мађара у Војводини 13% или више (али им се бројеви смањују) веома мало. Сви остали су по анкети тражили можда већу аутономију, неки су тражили под хитно укидање аутономије а већина је била за то (преко 30%) да све остане како је. Ви сепаратисти највећи непријатељи Србије причајте шта хоћете тако и ја могу да кажем да ће Токио бити Српски град... Успут овде су гласали турци, Католички Срби (Хрвати), Муслимански Срби (Бошњаци), мађари и ко зна ко још из других земаља које мрзе Србију и зато вас је толико (чак 41 хахаххахаха).

    Није битно организујте секте, шта год хоћете војводина је била и остаће Српска. Штавише у војводини је СРС веома популарна и шта мислите да ће бирачи СРС тражити независност. Ако хоћете да завршите ко црна гора...

  3. #213

    Odgovor: State of VOJVODINA ?

    Није битно организујте секте, шта год хоћете војводина је била и остаће Српска. Штавише у војводини је СРС веома популарна и шта мислите да ће бирачи СРС тражити независност. Ако хоћете да завршите ко црна гора...
    1.Vojvodina se PRIPOJILA Srbiji tako da nikad nece biti deo Srbije logicki ne moguce
    2.Radikali jesu najjaci a valjda ce te shvatiti zasto Vojvodjani bas njih podrzavaju odgovor je zato sto ce mo sa vama dobiti tu zeljenju nezavisnost mnogo brze nego sto ce mo sa ovima na vlasti.

  4. #214

    Odgovor: State of VOJVODINA ?

    Пријатељу, Срби су овде били давно пре доласка угара, Угари су као јака држава отели већину севера Србије (не само Војводину) касније смо након наше победе у Првом Светском, повратили ту територију а они нека лажу о историји како хоће, ми знамо истину, а видим ти као највећи сепаратиста на овом форуму је не знаш довољно добро да би говорио о Војводини. Боље да те не цитирам шта си навео под два јер то само осликава твоје незнање...

    Вас сепаратиста је веома мало, ове године вас је много мање (само што сте сад богатији па сте и странку основали). Погледај анкете из 2004. године и из 2007. године упореди их и видећете сепаратиста у војводини је дупло мање, само што сада имају странку то је једини разлог зашто се мисли да их је више...

  5. #215

    08 Odgovor: State of VOJVODINA ?

    e moj "srbine" jos ti treba da ucis istoriju da bi postao SRBIN

  6. #216

    Odgovor: State of VOJVODINA ?

    Немојте ми ви причати о историји молим вас, вас је историју учио костреш, клинтон, чеда и ко још, или учите историју коју су исти измислили...

  7. #217

    Odgovor: State of VOJVODINA ?

    Citat Srpski Radikal kaže: Pogledaj poruku
    Немојте ми ви причати о историји молим вас, вас је историју учио костреш, клинтон, чеда и ко још, или учите историју коју су исти измислили...

    Toliko gluposti mislim da u zivotu nisam cuo koliko si ti izrekao u poslednjih nekoliko postova.

    Iz puke radoznalosti bih te zamolio ukoliko mozes samo da mi kazes gde si ti ucio istoriju, ili iz kojih knjiga ili od koga.

  8. #218

    Odgovor: State of VOJVODINA ?

    Republika Srbija 2007..
    "Cela" Vojvodina vice u glas,hocemo nezavisnost..Beograd nam krade pare,juzna Srbija,cigani,mi ih hranimo,ocemo nase novce..Di su nasi novci?Mi smo zitnica Srbije,dajte nam nase novce,dosta nam je Beograda,lopova,cece,cede,bebe,legije i ekipe...Dobro evo vam je..
    Republika Vojvodina 2008..
    Di su NASI novci,ajmo BANACANI,dosta nam je Vojvodjanskog lopovluka,sve pare odose u NOVI SAD..Sta je sa ZRENJANINOM,sta je sa KIKINDOM?Lopovi bre..Banat je najplodiniji u Vojvodini,najvise je hranimo,a budzet nam je u R.Vojvodini 18%..Ej bre,hocemo nezavisni Banat..

    Mislite o tome..

    Cemu sve to vodi.....???
    EKONOMSKA AUTONOMIJA DA, NEZAVISNOST NE,NIKADA...
    Банатска равница,српска лепотица..

  9. #219

    Odgovor: State of VOJVODINA ?

    Citat Elita kaže: Pogledaj poruku
    Republika Srbija 2007..
    "Cela" Vojvodina vice u glas,hocemo nezavisnost..Beograd nam krade pare,juzna Srbija,cigani,mi ih hranimo,ocemo nase novce..Di su nasi novci?Mi smo zitnica Srbije,dajte nam nase novce,dosta nam je Beograda,lopova,cece,cede,bebe,legije i ekipe...Dobro evo vam je..
    Republika Vojvodina 2008..
    Di su NASI novci,ajmo BANACANI,dosta nam je Vojvodjanskog lopovluka,sve pare odose u NOVI SAD..Sta je sa ZRENJANINOM,sta je sa KIKINDOM?Lopovi bre..Banat je najplodiniji u Vojvodini,najvise je hranimo,a budzet nam je u R.Vojvodini 18%..Ej bre,hocemo nezavisni Banat..

    Mislite o tome..

    Cemu sve to vodi.....???
    EKONOMSKA AUTONOMIJA DA, NEZAVISNOST NE,NIKADA...
    Ja verujem da ti ne znas sta pricas!

    Kazes "EKONOMSKA AUTONOMIJA" sta znaci to??

    Evo na primer u Svajcarskoj posto sam tu rodjen, skolovao i radim tu pa znam o cemu pricam! Ta Svajcarska ima 26 zasebnih celina Kantona kako mi to u nasoj bogatoj Svici kazemo! Svaki taj Kanton ima svoj USTAV, SVOJU IZVRSNU, SUDTSKU I ZAKONSKU VLAST, SVOJU IMOVINU ITD.

    Elita, vi to u toj drzavi gde ti verovatno zivis SRBIJI, nazivate SEPARATIZAM!

    E u tome je prica!

    Ovo sto sam nabrojao davaju tu, kako ti to lepo kazes "EKONOMSKA AUTONOMIJA" a to moze samo Vlada u BG, Vojvodini dati posto BG ima trenutno vlast i to centralisticku u slucaju Svajcarske se to zove DECENTRALIZUVANA VLAST!

    Dog se to misljene (zatucano, bahato, ljigavo, neinformirano, zlonamerno) ne promeni, e dotle ce postojati SEPARATIZAM U SRBIJI!

    Jos jednom, znam o cemu pricam jer zivim u civiliziranom svetu!

    Pozdrav
    Poruku je izmenio Bacanin, 30.09.2007 u 16:06
    VOJVODINA U SRCU MOM

  10. #220

    Odgovor: State of VOJVODINA ?

    Gospodine Bacanine,posto VI zivite u "civiliziranom' svetu,a mi ostali iz Srbije ocigledno ne,pokusacu da vam se obratim na tom "civiliziranom" jeziku tj. na civilizovanom(kako mi u Srbiji kazemo).. Ako ne vidite dobro ovo je tema "DRZAVA VOJVODINA" a ne autonomija,pokrajana,kantoni...Ja,kad se kaze DRZAVA,smatram nezavisnu,suverenu drzavu kao sto su Francuska,Italija,Nemacka...Naravno da je meni,kao i ostalim Vojvodjanima muka centralisticke vlasti Beograda,ali govoriti o DRZAVI VOJVODINI u DRZAVI SRBIJI ovde se nazivalo,naziva,i nazivace se SEPARATIZAM...
    Sad vi lepo iz te "civilizirane" Svajcarske,meni mozete govoriti da ja ne znam sta pricam,da ne znam pojmove ali Vojvodina je deo Srbije i ona ce to ostati..
    Банатска равница,српска лепотица..

  11. #221

    Odgovor: State of VOJVODINA ?

    Citat Elita kaže: Pogledaj poruku
    Gospodine Bacanine,posto VI zivite u "civiliziranom' svetu,a mi ostali iz Srbije ocigledno ne,pokusacu da vam se obratim na tom "civiliziranom" jeziku tj. na civilizovanom(kako mi u Srbiji kazemo).. Ako ne vidite dobro ovo je tema "DRZAVA VOJVODINA" a ne autonomija,pokrajana,kantoni...Ja,kad se kaze DRZAVA,smatram nezavisnu,suverenu drzavu kao sto su Francuska,Italija,Nemacka...Naravno da je meni,kao i ostalim Vojvodjanima muka centralisticke vlasti Beograda,ali govoriti o DRZAVI VOJVODINI u DRZAVI SRBIJI ovde se nazivalo,naziva,i nazivace se SEPARATIZAM...
    Sad vi lepo iz te "civilizirane" Svajcarske,meni mozete govoriti da ja ne znam sta pricam,da ne znam pojmove ali Vojvodina je deo Srbije i ona ce to ostati..
    Pa vi ste ocigledno neka vidovita osoba kad kazete Vojvodina ce ostati "deo" Srbije, zanimame bas od cega taj optimizam?? Sigurno imate neko objasnjenje!

    I sta je to "govoriti o DRZAVI VOJVODINI u DRZAVI SRBIJI"??? Kako to izgleda Drzava u Drzavi? Ako mislite na sistem u Svajcarskoj... sta fali takvom sistemu?? Ljudi raspolazu svojom imovinom, novcem imaju svoju policiju... na kraju krajeva to je ta vasa "EKONOMSKA AUTONOMIJA"!

    Ja nemogu da kazem dali ce Vojvodina postati Drzava kao sto su Francuska,Italija,Nemacka... ali znam sa ovakvom Politikom koja se vodi vec 20 godina "oterace" se Vojvodina kao sto su oterali ovih ostalih 6 konstitutivnih jedinica nekadasnje SFRJ!

    Jedino ako bude pameti i mudrosti u koje iskreno sumljam.

    Ps. Govorim inace cetiri jezika us to sto srpski nisam ucijo u skoli... tako da sam ponosan da znam, koliko znam da pisem i govorim
    Poruku je izmenio Bacanin, 30.09.2007 u 22:55
    VOJVODINA U SRCU MOM

  12. #222

    Odgovor: State of VOJVODINA ?

    Nije Vojvodina šaka pšenice da je pozoba svaka vrana koju vetar donese.
    c'est en faisant n'importe quoi qu'on devient n'importe qui.

  13. #223

    Odgovor: State of VOJVODINA ?

    Citat Bacanin kaže: Pogledaj poruku
    Pa vi ste ocigledno neka vidovita osoba kad kazete Vojvodina ce ostati "deo" Srbije, zanimame bas od cega taj optimizam?? Sigurno imate neko objasnjenje!

    I sta je to "govoriti o DRZAVI VOJVODINI u DRZAVI SRBIJI"??? Kako to izgleda Drzava u Drzavi? Ako mislite na sistem u Svajcarskoj... sta fali takvom sistemu?? Ljudi raspolazu svojom imovinom, novcem imaju svoju policiju... na kraju krajeva to je ta vasa "EKONOMSKA AUTONOMIJA"!

    Ja nemogu da kazem dali ce Vojvodina postati Drzava kao sto su Francuska,Italija,Nemacka... ali znam sa ovakvom Politikom koja se vodi vec 20 godina "oterace" se Vojvodina kao sto su oterali ovih ostalih 6 konstitutivnih jedinica nekadasnje SFRJ!

    Jedino ako bude pameti i mudrosti u koje iskreno sumljam.


    Ps. Govorim inace cetiri jezika us to sto srpski nisam ucijo u skoli... tako da sam ponosan da znam, koliko znam da pisem i govorim

    Skidam kapu za poznavanje cetiri jezika,ali nije mi jasno,zasto ste vi toliko optereceni stanjem u Vojvodini tj Srbiji ako cak srpski jezik niste ni uciJi u skoli?Samim tim vi niste ni bili gradjanin ove nase drzave,pa odkud vama pravo da odlucujete o nasoj drzavi..Ne zelim da vas pitam za nacionalnost,to nije bitno,ni ja nisam cist Srbin,ali se tako osecam i volim ovu drzavu jer kakva takva je,moja je..Ne govorim ja o Drzavi u Drzavi,ja govorim kako zelite novu Drzavu dok je ta pokrajina u sastavu ove nase Srbije?
    Optimizam? Pa dok je nas koji vole ovu zemlju,da,ja sam optimistican..A verovali vi ili ne,ja nisam ni radikal,ni dss-ovac,ja sam obican gradjanin koji voli ovu drzavu,i kojem ta Srbija predstavlja sve na ovom svetu..
    Zelim sve najbolje u vasoj "civiliziranoj" Svicarskoj i da se borite za nezavisnost Svicarskih kantona,a nasu Srbiju,Vosu,ostavite na miru..Hvala,dovidjenja...
    Банатска равница,српска лепотица..

  14. #224

    Odgovor: State of VOJVODINA ?

    Citat Elita kaže: Pogledaj poruku
    Skidam kapu za poznavanje cetiri jezika,ali nije mi jasno,zasto ste vi toliko optereceni stanjem u Vojvodini tj Srbiji ako cak srpski jezik niste ni uciJi u skoli?Samim tim vi niste ni bili gradjanin ove nase drzave,pa odkud vama pravo da odlucujete o nasoj drzavi..Ne zelim da vas pitam za nacionalnost,to nije bitno,ni ja nisam cist Srbin,ali se tako osecam i volim ovu drzavu jer kakva takva je,moja je..Ne govorim ja o Drzavi u Drzavi,ja govorim kako zelite novu Drzavu dok je ta pokrajina u sastavu ove nase Srbije?
    Optimizam? Pa dok je nas koji vole ovu zemlju,da,ja sam optimistican..A verovali vi ili ne,ja nisam ni radikal,ni dss-ovac,ja sam obican gradjanin koji voli ovu drzavu,i kojem ta Srbija predstavlja sve na ovom svetu..
    Zelim sve najbolje u vasoj "civiliziranoj" Svicarskoj i da se borite za nezavisnost Svicarskih kantona,a nasu Srbiju,Vosu,ostavite na miru..Hvala,dovidjenja...
    EEE...mozda je drzavljanin ako nije gradjanin to je velika razlika i ima prava da komentarise i sve ostalo,znas koliko srba i ostalih ima u dijaspori.Mislis da su svi otisli zato sto je nevole svi mi volimo nasu Drzavu!Sta je sa ljudima koji su isterani koji nisu bili politicki podobni sta je sa ljudima koji su imali razlicita razmisljanja u politici prvo Titove a posle Miloseviceve!Mislis da su dobili jedan samar!pa ajd kuci !ne jedenje mraka pojava elito!citave porodice i familije su brisane narocito posle II-svetskog nedo ti bog da je bio neko u Kraljevoj vojsi(cetnici).Jako duga prica.a onda Milosevic posebna prica vulgarno olicenje neke lose vrste vanzemaljca izbriso bih ga iz svake arhive.Ali otom potom,radujeme sloboda govara koja je u poslednje vreme zastupljena samo bi mi trebali malo da se promenimo u razmisljanu i jacanju Drzave sto na Ekonomskom,Moralnom,Intelektualnom itd itd da imamo kojeg keca u rukavu i tako nastupimo u Evropi.Ovako samo sportisti jos skupljaju pojene i nose nasu zastavu,ami smo daleko sa nasim politicarima daleko tamo dalje jos nego Albanija.

  15. #225

    Odgovor: State of VOJVODINA ?

    Citat dani danguba kaže: Pogledaj poruku
    EEE...mozda je drzavljanin ako nije gradjanin to je velika razlika i ima prava da komentarise i sve ostalo,znas koliko srba i ostalih ima u dijaspori.Mislis da su svi otisli zato sto je nevole svi mi volimo nasu Drzavu!Sta je sa ljudima koji su isterani koji nisu bili politicki podobni sta je sa ljudima koji su imali razlicita razmisljanja u politici prvo Titove a posle Miloseviceve!Mislis da su dobili jedan samar!pa ajd kuci !ne jedenje mraka pojava elito!citave porodice i familije su brisane narocito posle II-svetskog nedo ti bog da je bio neko u Kraljevoj vojsi(cetnici).Jako duga prica.a onda Milosevic posebna prica vulgarno olicenje neke lose vrste vanzemaljca izbriso bih ga iz svake arhive.Ali otom potom,radujeme sloboda govara koja je u poslednje vreme zastupljena samo bi mi trebali malo da se promenimo u razmisljanu i jacanju Drzave sto na Ekonomskom,Moralnom,Intelektualnom itd itd da imamo kojeg keca u rukavu i tako nastupimo u Evropi.Ovako samo sportisti jos skupljaju pojene i nose nasu zastavu,ami smo daleko sa nasim politicarima daleko tamo dalje jos nego Albanija.
    Slazem sa ovim gore sto si napisao,ali mislim da to bas i nema veze sa ovom temom..
    Банатска равница,српска лепотица..

Strana 15 od 87 PrvaPrva ... 513141516172565 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Vojvodina za sećanja
    Autor nenad.bds u forumu Vojvođanski bircuz
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 12.08.2018, 10:18
  2. Slikovita Vojvodina
    Autor izabelitta u forumu Vojvođanski bircuz
    Odgovora: 80
    Poslednja poruka: 09.09.2015, 09:51
  3. Vojvodina republika?
    Autor vojvodina2 u forumu Politika
    Odgovora: 162
    Poslednja poruka: 04.03.2014, 12:06
  4. Arapska Vojvodina
    Autor Premix u forumu Politika
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 30.01.2013, 20:15

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •