State of VOJVODINA ? - Strana 45

Prikaz rezultata glasanja: Da li bi Vojvodini bilo bolje da je nezavisna drzava?

Učesnika ankete do sada
464. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • Da, svakako

    191 41.16%
  • Eventualno, uz posledice

    21 4.53%
  • Nisam siguran/na

    37 7.97%
  • Ne, nikako

    215 46.34%
Strana 45 od 87 PrvaPrva ... 35434445464755 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 661 do 675 od ukupno 1300
  1. #661

    Odgovor: Vojvodina dobija Vladu!!!!

    Citat Gašpar kaže: Pogledaj poruku
    A da si me bar razumeo.
    Misirac mi je desna ruka.
    ...ma znam,malo se zezam

  2. #662

    Odgovor: Vojvodina dobija Vladu!!!!

    Ma sve je OK.
    Volim je, jer svi smo iroki i obični kao ova ravnica...

  3. #663

    Odgovor: State of VOJVODINA ?

    Citat felix kaže: Pogledaj poruku
    Jugoslavija???!!!...pa ona vise nepostoji!
    Tacno!

    Kad kazete da ste iz Srbie,Hrvatske ili Bosne to je za njih pravo mucenje,a kad kazete da ste iz bivse Juge to svi znaju....kako to?

  4. #664

    Odgovor: State of VOJVODINA ?

    Citat zvecarka5 kaže: Pogledaj poruku
    Tacno!

    Kad kazete da ste iz Srbie,Hrvatske ili Bosne to je za njih pravo mucenje,a kad kazete da ste iz bivse Juge to svi znaju....kako to?
    ...ma bas me briga sta misle Ameri,ne mogu da ih smislim...a ne moram ni da ih trpim...

  5. #665

    Odgovor: State of VOJVODINA ?

    Citat felix kaže: Pogledaj poruku
    ...ma bas me briga sta misle Ameri,ne mogu da ih smislim...a ne moram ni da ih trpim...
    Они који се питају знају и то да су рецимо општине Пале, Фоча, Требиње... биле под санкцијама америчке владе годинама, мислим да су Пале и данас. Дакле, знају и босанске општине.
    А шта зна или не зна спремачица из Спрингфилда, Вест Вирџинија, много нам је битно...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  6. #666

    Odgovor: State of VOJVODINA ?

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Они који се питају знају и то да су рецимо општине Пале, Фоча, Требиње... биле под санкцијама америчке владе годинама, мислим да су Пале и данас. Дакле, знају и босанске општине.
    А шта зна или не зна спремачица из Спрингфилда, Вест Вирџинија, много нам је битно...
    ...bas tako...neka pitaju Holbruka,on ce im objasniti....

  7. #667

    Odgovor: Vojvodina dobija Vladu!!!!

    Citat itebejac kaže: Pogledaj poruku
    Znate šta ljudi! Došao sam do zaključka da je GostBG forumaš provokator! Ako mu kažeš da si rekao da je sneg beo, on će ti se uneti u lice i vikati na tebe da si rekao da je sneg crn.
    Ako se mnogo pajtašite sa njim, on će hteti da vas ubedi da ste rekli ono što niste rekli, da ste tvrdili ono što niste tvrdili. Pa to smara čoveče!

    A ovako čitajući mu post, mogu da kažem i ovo: ČOVEK JE DEBELO PARANOIČAN!!!
    Dobro kazes i ja na njegove replike vise ni ne obracam paznju.

  8. #668

    Odgovor: State of VOJVODINA ?

    Citat felix kaže: Pogledaj poruku
    ...ma bas me briga sta misle Ameri,ne mogu da ih smislim...a ne moram ni da ih trpim...
    Ovo je napisano u afektu i znam da ne mislis tako.

    Za Srbiju bi bilo dobro da je u dobrim odnosima sa Amerima, tad nitko ne bi ni pomisljao o nekom odcepljenju.

  9. #669

    Odgovor: Vojvodina dobija Vladu!!!!

    Citat zvecarka5 kaže: Pogledaj poruku
    Dobro kazes i ja na njegove replike vise ni ne obracam paznju.
    ...da sam u Las Vegasu,ni ja ne bih obracao paznju na tebe...'ej Las Vegas....a ja u Sremu...ma lepse mi je ovde

  10. #670

    Odgovor: Vojvodina dobija Vladu!!!!

    Citat felix kaže: Pogledaj poruku
    ...da sam u Las Vegasu,ni ja ne bih obracao paznju na tebe...'ej Las Vegas....a ja u Sremu...ma lepse mi je ovde
    Naravno da ti je lepse!
    Mene je nuzda naterala da odem amo dje sam sad.

  11. #671

    Odgovor: Vojvodina dobija Vladu!!!!

    Pajtić: U Vojvodini nema separatizma
    Autor: Beta | 25.08.2008. - 08:28

    Predsednik Izvršnog veća Vojvodine Bojan Pajtić izjavio je da novi status pokrajine i eventualno preimenovanje veća u vladu neće razbuktati separatizam u Vojvodini.

    "U Vojvodini nema, niti je ikada bilo separatizma. Demokratska stranka (čiji je potpredsednik) ima apsolutnu većinu u Skupštini Vojvodine tako da čak i ako bi bilo nekih tendencija koje bi osporile celovitost Srbije, one ne bi imale šansu", rekao je Pajtić u intervjuu "Večernjim novostima".
    On je istakao da je DS stranka građanske orjentacije i da je princip pravljenja etničkih autonomija za nju potpuno stran i neprihvatljiv.
    Pajtić očekuje da će Skupština Srbije na jesen usvojiti novi statut Vojvodine koji, kako tvrdi, neće biti u suprotnosti sa Ustavom Srbije.
    Govoreći o mogućem preimenovanju Izvršnog veća u vladu, Pajtić je kazao da aktuelni termin potiče iz komunističkog perioda i da "zvuči isto toliko moderno kao kada bismo pokrajinsku vladu nazvali praviteljstvujuščim sovjetom".
    Upitan da li će cena saradnje DS-a sa Socijalističkom partijom Srbije biti povratak Mire Marković u zemlju, Pajtić je odgovorio da do sada nije čuo za takve zahteve socijalista.
    "Sporazum sa SPS, u čijem stvaranju ne učestvujem, ne može da se zasniva na prošlosti, kada smo bili ljuti protivnici. Njime mora da se potvrdi, jednom za svagda, da je nacionalni interes preči od ličnog ili partijskog", istakao je Pajtić.
    On nije isključio ni moguću saradnju sa Demokratskom strankom Srbije (DSS) za nekoliko godina, ali ako bi DSS promenio svoju antievropsku politiku.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  12. #672

    Odgovor: Vojvodina dobija Vladu!!!!

    To je sad jasno da od vojvodjanske samostalnosti nema nista i da se separatisti moraju primiriti...

  13. #673

    Odgovor: Vojvodina dobija Vladu!!!!

    Separatisti su u Vojvodini trenutno zanemarljivi.
    Volim je, jer svi smo iroki i obični kao ova ravnica...

  14. #674

    Odgovor: Vojvodina dobija Vladu!!!!

    Citat Gašpar kaže: Pogledaj poruku
    Separatisti su u Vojvodini trenutno zanemarljivi.
    To ti mislis, a zasto traze odcepljenje?
    Ne bi se tu toliko pisalo da ih nema.
    Ima i Srba koji bi da "podkopavaju", a hoce li im to i uspet? - vreme ce pokazat.

  15. #675

    Odgovor: Vojvodina dobija Vladu!!!!

    Dok je takvih mišljenja kao što je tvoje, separatizam u Vojvodini će da raste. Niko neće da živi sa takvima, ali naša sreća, a američka nesreća, što nisi ovde.

    Volim je, jer svi smo iroki i obični kao ova ravnica...

Strana 45 od 87 PrvaPrva ... 35434445464755 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Vojvodina za sećanja
    Autor nenad.bds u forumu Vojvođanski bircuz
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 12.08.2018, 10:18
  2. Slikovita Vojvodina
    Autor izabelitta u forumu Vojvođanski bircuz
    Odgovora: 80
    Poslednja poruka: 09.09.2015, 09:51
  3. Vojvodina republika?
    Autor vojvodina2 u forumu Politika
    Odgovora: 162
    Poslednja poruka: 04.03.2014, 12:06
  4. Arapska Vojvodina
    Autor Premix u forumu Politika
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 30.01.2013, 20:15

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •