State of VOJVODINA ? - Strana 63

Prikaz rezultata glasanja: Da li bi Vojvodini bilo bolje da je nezavisna drzava?

Učesnika ankete do sada
464. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • Da, svakako

    191 41.16%
  • Eventualno, uz posledice

    21 4.53%
  • Nisam siguran/na

    37 7.97%
  • Ne, nikako

    215 46.34%
Strana 63 od 87 PrvaPrva ... 1353616263646573 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 931 do 945 od ukupno 1300
  1. #931

    Odgovor: Namagarcena Vojvodina !

    Svakog dana je sve više primera magarčenja ne samo Vojvodine - ali sad o njoj pričamo, i sve sam sigurniji da za velike probleme treba primeniti radikalne metode.
    И ја се слажем, треба увести војну диктатуру у целој земљи, истребити сепаратисте, похапсити све политичаре и наметнути устав ... ми Срби смо показали да једино функицонишемо у тоталитарним друштвима, није за нас демократија, јер онда испливавају разна гованца попут чанка,Тадића,Чеде,Николића,Тодоровића,Касе ... дакле, војна хунта ...

    Чим су народима Југославије дали демократију отишло је све у к, избио је крвави грађански рат, знао је још Александар с каквим г има посла (сви заједно) па је лепо укинуо све и увео диктатуру ... а и Тито исто, свима је заврнуо јајца, увео комунистичку диктатуру и све је лепо функционисало код затуцаних Балканаца (са све Словенцима)!

    читам све ове сепаратистичке постове и повраћа ми се кад помислим да живимо у истој земљи, покрајини,граду, месној заједници!?

    а у пм више са свиме!

    Само нек дође чанак или било који сепаратиста на моју земљу и имање и нек ми кажу да више нисам у Србији, чекам их ... жељно!!!
    Poruku je izmenio FlekicaSkupusom, 16.01.2009 u 15:00

    АП Војводина је споља гледано хармонична а изнутра је лажна, беживотна, једна јавна представа ...

  2. #932

    Odgovor: Namagarcena Vojvodina !

    Citat FlekicaSkupusom kaže: Pogledaj poruku
    И ја се слажем, треба увести војну диктатуру у целој земљи, ... дакле, војна хунта ...
    ... pa to ti je isto sTanje drugo pakovanje ...

    Pravi redosled je:
    Prvo Vojni Udar ,
    Prava Vojska je onaj deo koji je trenutno mnogo "niže" od fotelja(ša).
    Daklem frst - PUČ ! ... a onda redom kako si rekao ...

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  3. #933

    Odgovor: Namagarcena Vojvodina !

    Citat CHichaGlisha kaže: Pogledaj poruku
    Razmišljam nešto ... čitaju li se ovde textovi ili nickovi ...?
    Šta se to dešava u nekim glavama ...
    ako nešto napišu biter ... bećar ... itbejac ... čitav smisao i pre čitanja dobija unapred zagarantovani "predznak" tzv.Čanak ...
    mađarski šovinista(ujedno komunista), ekstrem(tvrdokorni), negativan(do zla Boga), neprijateljski(NatoPlaćenik) ...

    Čitam reč po reč ... pa vidim - čovek sve lepo kaže ... dalje vidim - ja se skoro u potpunosti sa izrečenim slažem ...
    a nisam mađarica ... kako ... ?

    a možda sam extrem ..................... što nisam ćorava
    Дакле, слажеш се с овим:
    Becar kaže: Pogledaj poruku
    Ja zivim sasvim pristojno i za nase uslove jako dobro.To je plod sposobnosti mojih roditelja i predaka koji su mi ostavili taj bogati imetak.Imam za 3 zivota i ne znaci meni ova kriza nista.Govorim u ime onih sto cute u ime onih koji nisu ...
    Е сад лепо, пошто сте се сложили око тога да он има пара, нађите собу, ја сам срећан што се слажете. И наравно да ти нико неће замерити што се слажеш с њим.

    *****
    I kome su to ovde Ličani "problem" ... primećujem provlači se neka negativna Čank'konotacija.
    Pa Ličani su Srbi.
    *****
    Проблем су Личани размажена деца комунистичких функционера који су све добили на тацни а боре се за потлачене и који се лажно представљају.

    I da zaključim svojim slovom

    Da, Beograd,
    kao stecište vladajuće band..vrhuške,
    kao zbirište kusih i repatih, šutih i rogatih svih mogućih i nemogućih stranačkih "umova",
    kao lokacija Centralne Kase i resto Sef(ov)a,
    kao Bunar bez dna u koji se samo sipa a ništ' iz njega ne dobije i vadi
    (ako ne računamo mahovinu i po neku cipelu ),
    iz perspektive Vojvodine (vidim), Južne pruge (znam) ... i ostalih predivnih krajeva lepe nam Serbie (mislim) ...
    predstavlja samo i jedino - parazita. Pantljičaru
    (otkineš glavu ... telo se udeblja i pojavi se nova glava )

    Да, јако лепо паметно и поетично. Само кад видим поезију а прича се о политици, мени ту нешто одмах сумњиво.
    Ајде да видимо шта тачно значи ова твоја песмица, тј. како би ти дефинисала главни град Србије, решила његов уставни положај, а осврни се и на сличан пример било где у Европској Унији. Рецимо, спомени нам једну земљу која нема главни град.

    Citat Sunny kaže: Pogledaj poruku
    Ja ipak ne smatram svojim glavnim kvalitetom to što sam Srbin, niti nekoga cenim po tome što jeste ili nije to što sam ja. Pre svega gledam njegove ljudske kvalitete.
    Воле људи замену теза. Као, ја гледам људске квалитете, не гледам нацију.
    А онај ко се не слаже с Нешицом да се календар штампа ево већ десет година у част 160. годишњице Српског Војводства, тај гледа људе кроз веру и нацију.

    A što se tiče Vojvodine, nju smatram domovinom, sebe smatram vojvodjanom, ne srbijancem. Nemam predrasuda o tome da je za Vojvodinu apriori bolje ako bude samostalna, ako bude imala ovoliku ili onoliku autonomiju, ili ako se utopi u Srbiju ili neku drugu državu. Svako rešenje ima i svoje dobre i svoje loše strane. Ali ni svako rešenje se ne zasniva potpuno na racionalnom, već i na iracionalnom. Kao što se često kaže, i zlatan kavez je ipak kavez. Ptici je uvek kavez racionalno bolji izbor od slobode - hrana, voda, sigurnost,... , ali ona uvek teži slobodi.
    И опет прича како део Србије није слободан јер не припада Мађарској или Хрватској већ Србији...

    U ovim odnosima koji su trenutno (već dugo, dugo) na sceni, Vojvodina - vojvodjani su u jako lošem položaju. Na žalost, sa druge strane ne da nema namere ili želje da se nešto menja, već se svaka ideja u osnovi odbacuje u ime nekih viših, imaginarnih interesa. Omalovažavanje i ignorisanje zaista pokazuje da drugoj strani nije stalo. Kad drugoj strani nije stalo, onda je jedini potez okrenuti se sebi i gledati svoj interes, a sa ostalima sarađivati tamo gde je saradnja moguća i u meri u kojoj je moguća.
    Војвођани су у положају у каквом је и већина становника источноевропских земаља, неки мало боље, неки мало горе. Демагози би то да представе као "терор Срба над Војводином".
    Па праве неке "прве" и "друге" стране! Постоји једна страна, постоје људи који желе бољи живот. Демагози причају да постоје ето, војвођанска странка, која добија 5% гласова на изборима, и српска страна, која се боре једна против друге.
    Игнорисање амбиција идиота типа Костреша, који нема дана радног стажа, али би да влада телекомом, железницама, електропривредом, полицијом, војском... је нешто што би свако са имало здравог разума урадио. Жеље шачице издајника и србомрзаца да имају своју државу са својим НИСом, ЕПСом, Телекомом, Железницом, војском, полицијом... је нешто до чега нормалном просечном становнику Србије наравно да није стало. Ја хоћу да будем миран становник стабилне земље, равноправне са свим осталим земљама Европе, нећу да ми лудаци цртају границе више него што су их исцртали убијањем Југославије! Свако привилеговано дете комунизма црта границу, сваки педерко без дана радног стажа уједно пилот Аудија хоће своју страницу... и још се љути кад му не дају.
    Ако говориш о две стране - ја схватам да говориш о фанатицима из Личких социјалдемократа Војводине с једне и нормалним обичним становницима Србије с друге.

    Vojvodina već dugo trpi, i ne vidi se kraj toj priči. Tačno je da i drugi trpe, ali šta ti drugi rade da bi promenili stanje? I dogod ovakav nakaradan sistem bude funkcionisao, a drugi ne budu želeli na njemu ništa da njenjaju - naprotiv, sve više ga učvršćuju, želja za samostalnošću će jačati.
    Србија је земља у транзицији, у положају као и већина источноевропских земаља. Војводина трпи оно што мора да трпи на овом степену развоја, не крије нико врећу пара коју неће да подели Војвођанима.
    Међутим, ту транзицију и кризу користе они који би да лове у мутном, па причама о "угроженој Војводини" оправдавају своје поступке. Као што је Хитлер економском кризом правдао нови рат и прогоне. Чиста демагогија.

    Овај систем који теби толико смета је на снази у целој централној Европи, ал ето, само Чанак и његових 5% Војводине не могу да га трпе...

    Што се тиче жеље за самосталношћу, она код фанатика одавно постоји. И сад се ту просипа прича као "ето, ми нисмо тели, али морали смо... ".

    Svakog dana je sve više primera magarčenja ne samo Vojvodine - ali sad o njoj pričamo, i sve sam sigurniji da za velike probleme treba primeniti radikalne metode.
    Да, то се више не може издржати. Ми нисмо тели, али натерали су нас.
    Следећи корак: сашити Чанку белу униформу, маршалску, величина 2ХХХЛ, формирати Збор народне гарде Републике Војводине, а затим блокирати касарне Војске Србије.
    А онда протерати Чанку нелојално становништво...

    Не пада снег да покрије брег, већ да свака зверка покаже свој траг.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  4. #934

    Odgovor: Namagarcena Vojvodina !

    ... pa to ti je isto sTanje drugo pakovanje ...

    Pravi redosled je:
    Prvo Vojni Udar ,
    Prava Vojska je onaj deo koji je trenutno mnogo "niže" od fotelja(ša).
    Daklem frst - PUČ ! ... a onda redom kako si rekao ...
    како год кажеш ... само дај више нек нас неко реши беде ...
    а могу лепо опет да нас бомбардују али овога пута стварно, да нас сравне за земљом, окупирају у целости, да побију сво становништво искључиво српске националности и православне вероисповести, затим да населе целу Србију шиптарима,Хрватима,мађарима,Бугарима ... лепо нас разделе као 1941 свим "комшијама" .... а пре тога да поптуно сравне јебени Београд са земљом ...

    чињеница је да би у свакој нормалној "демократској" земљи људи попут чанка,бећара,битера и осталих били одавно ликвидирани или најбруталније уклоњени са јавне сцене ...били би на тешкој робији само да помисле тако нешто а не да пропагирају ... једино се код нас све толерише и све гута ... то се тамо назива тероризам и сецесионизам а код нас је то - демократија и слобода изражавања!

    побити нас све!
    ионако нисмо за боље ...

    АП Војводина је споља гледано хармонична а изнутра је лажна, беживотна, једна јавна представа ...

  5. #935

    Odgovor: Namagarcena Vojvodina !

    "И опет прича како део Србије није слободан јер не припада Мађарској или Хрватској већ Србији..."

    A kakva je razlika zamene Beograda Budimpeštom, Zagrebom, Bukureštom... To je tvoj poimanje tuđeg pogleda. nigde takva ideja nije ni pomenuta ni napisana izmedju redova.

    "терор Срба над Војводином"

    I ta teza proističe verovatno iz stava "ein reich ein volk ein fhrer". Moj pogled se razlikuje od tvog.

    A, da, zaklanjanje iza srpskog naroda da bi se druga strana impresionirala je toliko iskorišćavano, da sada više nema nikakvo značenje. Sećam se Kosova, bile su stalno priče o šačici terorista i da to srpski narod neće dozvoliti. Ispostavilo se da ta šačica baš i nije šačica, već 80% - 90% stanovnika Kosova na aktivan ili pasivan način učestvuje u tome. Isto tako, srpsi narod je dao...
    Znam da poređenje nije potpuno adekvatno i da možeš da to protumačiš kao zluradost. No, skrećem ti pažnju da ti računica nije tačna. 5% možda jeste za Čanka i LSV, ali je mnogo veći procenat za mnogo veću autonomiju ili čak i za više od toga. Čak i mnogi koji glasaju za radikale su za to (što mi nije jasno , jer se kosi jedno sa drugim). Da ne pominjem one koji glasaju za stranke NM, LDP (koji je još radikalniji po tom pitanju), DS i sl. E onda shvatiš da to što nazivaš srpski narod nije srpski narod, već njegov deo. Koliko, to je drugo pitanje.
    Stvoriću svoj mali raj i u njega primiti one koji su mi već u srcu.

  6. #936

    Odgovor: Namagarcena Vojvodina !

    Citat Sunny kaže: Pogledaj poruku
    "И опет прича како део Србије није слободан јер не припада Мађарској или Хрватској већ Србији..."

    A kakva je razlika zamene Beograda Budimpeštom, Zagrebom, Bukureštom... To je tvoj poimanje tuđeg pogleda. nigde takva ideja nije ni pomenuta ni napisana izmedju redova.

    "терор Срба над Војводином"

    I ta teza proističe verovatno iz stava "ein reich ein volk ein fhrer". Moj pogled se razlikuje od tvog.

    A, da, zaklanjanje iza srpskog naroda da bi se druga strana impresionirala je toliko iskorišćavano, da sada više nema nikakvo značenje. Sećam se Kosova, bile su stalno priče o šačici terorista i da to srpski narod neće dozvoliti. Ispostavilo se da ta šačica baš i nije šačica, već 80% - 90% stanovnika Kosova na aktivan ili pasivan način učestvuje u tome. Isto tako, srpsi narod je dao...
    Znam da poređenje nije potpuno adekvatno i da možeš da to protumačiš kao zluradost. No, skrećem ti pažnju da ti računica nije tačna. 5% možda jeste za Čanka i LSV, ali je mnogo veći procenat za mnogo veću autonomiju ili čak i za više od toga. Čak i mnogi koji glasaju za radikale su za to (što mi nije jasno , jer se kosi jedno sa drugim). Da ne pominjem one koji glasaju za stranke NM, LDP (koji je još radikalniji po tom pitanju), DS i sl. E onda shvatiš da to što nazivaš srpski narod nije srpski narod, već njegov deo. Koliko, to je drugo pitanje.
    оволико глупости не прочитах одавно на једном месту!!!Радикали који желе независну Војводину, 95% агресивних српских терориста у Војводини који су спремни да тероришу Србе ...

    буахахахахаххахабауауахаххахахахабауахаххахахахаба ухауахуахуахабабхауауахухауа

    АП Војводина је споља гледано хармонична а изнутра је лажна, беживотна, једна јавна представа ...

  7. #937

    Odgovor: Namagarcena Vojvodina !

    Vojvodina je način razmišljanja i Vojvođani nisu samo oni koji tu žive vekovima, nego svi oni sposobni da teret širine nose u sebi, pa makar ovde živeli jedan jedini dan...
    Smeštena na raskršću, otvorena sa svih strana, dovoljno široka da smesti sve koji je smatraju svojom, odolevala je i ranije najezdama, ali nikada nije bila tako opkoljena i stisnuta, i spolja i iznutra...
    Paorski i ratarski geni navode ravničare da svet posmatraju od semena do klasa i od korena do krošnje, a u agronomiji se naspram reči korov nalazi reč kultura, sasvim slučajno?
    Korov niče i kada ne niče ništa drugo i odjednom su najglasniji oni koji bi, da se korov žanje, imali pune ambare...
    Da li je srebrni srp poezije i muzike dovoljan da se Vojvodina oplevi od svih onih koji bi da je opleve na drugi način? Mozda i nije...
    Ali moramo pokušati sa proverenim čarobnim prahom tolerancije, međusobnog uvažavanja i pozitivne energije...
    Kada ručis kuću, možeš zvati koga hoćes. Ali kada je zidaš, moraš zvati majstore...“
    Đorđe Balašević

  8. #938

    Odgovor: Namagarcena Vojvodina !

    Citat FlekicaSkupusom kaže: Pogledaj poruku
    оволико глупости не прочитах одавно на једном месту!!!Радикали који желе независну Војводину, 95% агресивних српских терориста у Војводини који су спремни да тероришу Србе ...

    буахахахахаххахабауауахаххахахахабауахаххахахахаба ухауахуахуахабабхауауахухауа
    Pa, pročitaj opet, ali ne ono što misliš da sam napisao, već ono što zaista piše.
    Stvoriću svoj mali raj i u njega primiti one koji su mi već u srcu.

  9. #939

    Odgovor: Namagarcena Vojvodina !

    Vojvodina je način razmišljanja i Vojvođani nisu samo oni koji tu žive vekovima, nego svi oni sposobni da teret širine nose u sebi, pa makar ovde živeli jedan jedini dan...
    поготову они који ставе грб покрајине у аватар и који ставе да живе у мађарској провинцији из претпрошлог века и који сваког тренутка наглашавају своју буржоаску крв и порекло и који сваки час причају да су толерантни, културни, еманциповани,БОГАТИ (имају за 3 живота јер су наследили од маме и тате узорних комуниста) ...

    Прави Војвођанин то носи са собом и показује у тишини, не урла на сав глас као неки овде ... Ја никад нисам натукао на нос да сам Војвођанин а знам да сам 1000 пута већи Војвођанин од било ког сепаратисте у сваком погледу ...а о српству да не причам ...!

    АП Војводина је споља гледано хармонична а изнутра је лажна, беживотна, једна јавна представа ...

  10. #940

    Odgovor: Namagarcena Vojvodina !

    Citat Sunny kaže: Pogledaj poruku
    "И опет прича како део Србије није слободан јер не припада Мађарској или Хрватској већ Србији..."

    A kakva je razlika zamene Beograda Budimpeštom, Zagrebom, Bukureštom...
    Па проблемчић је у процесу, замена би значила окупацију дела Србије и српског народа. Типа 41. рецимо.

    To je tvoj poimanje tuđeg pogleda. nigde takva ideja nije ni pomenuta ni napisana izmedju redova.
    Па није, ни независтан Чанаккотаршаг, али ето, ако нас натерају...

    "терор Срба над Војводином"

    I ta teza proističe verovatno iz stava "ein reich ein volk ein fhrer". Moj pogled se razlikuje od tvog.
    Тако је, свак онај ко не мисли да му државу треба поделити на 5 је присталица "ајн рајх ајн фолк ајн фирер" идеологије. Румуни, Словац и Срби су најгори у томе.

    A, da, zaklanjanje iza srpskog naroda da bi se druga strana impresionirala je toliko iskorišćavano, da sada više nema nikakvo značenje. Sećam se Kosova, bile su stalno priče o šačici terorista i da to srpski narod neće dozvoliti. Ispostavilo se da ta šačica baš i nije šačica, već 80% - 90% stanovnika Kosova na aktivan ili pasivan način učestvuje u tome. Isto tako, srpsi narod je dao...
    Треба бити геније па не схватити ситну разлику између стања у Војводини и на Косову.
    И не, америчке агресије више неће бити, заузети су у Ираку и Афганистану. Тако да немате чему да се надате.
    Није тајна шта Шиптари мисле о Србији већ 2 века, али само лудак би рекао да је у Војводини исто.

    Znam da poređenje nije potpuno adekvatno i da možeš da to protumačiš kao zluradost. No, skrećem ti pažnju da ti računica nije tačna. 5% možda jeste za Čanka i LSV, ali je mnogo veći procenat za mnogo veću autonomiju ili čak i za više od toga. Čak i mnogi koji glasaju za radikale su za to (što mi nije jasno , jer se kosi jedno sa drugim). Da ne pominjem one koji glasaju za stranke NM, LDP (koji je još radikalniji po tom pitanju), DS i sl. E onda shvatiš da to što nazivaš srpski narod nije srpski narod, već njegov deo. Koliko, to je drugo pitanje.
    Свеједно сам сигуран да највећи део српског народа не дели мађарске, хрватске и комунистичке снове о уништењу Србије.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  11. #941

    Odgovor: Namagarcena Vojvodina !

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Е сад лепо, пошто сте се сложили око тога да он има пара, нађите собу, ја сам срећан што се слажете. И наравно да ти нико неће замерити што се слажеш с њим.
    Pogrešio si temu ... "koga bi s'kim" je sprat niže.
    Po toj logici ... ajte ti i flekica nađite neki sobičak,
    a pošto ste beskintaši Bećar će taj deo galantno da vam reši. Ima se - može se.
    (izvinjavam se flekici ... ali - baš ne vidim još nekog ko se sa tvojim mišljenjem slaže.)

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Проблем су Личани размажена деца комунистичких функционера који су све добили на тацни а боре се за потлачене и који се лажно представљају.
    Pusti sad Bećara ... Čanka prozivaš kao Ličanina - kome je to kažeš "mana" ??? (ne misleći valjda na govornu).

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Да, јако лепо паметно и поетично. Само кад видим поезију а прича се о политици, мени ту нешто одмах сумњиво.
    Ајде да видимо шта тачно значи ова твоја песмица, тј. како би ти дефинисала главни град Србије, решила његов уставни положај, а осврни се и на сличан пример било где у Европској Унији. Рецимо, спомени нам једну земљу која нема главни град.
    Gospode Bože ... a ja - po tvom (skromnom) mišljenju "želim zemlju bez glavnog grada" ???
    Vid' ... ako već sam kažeš da sa pesništvom ne stojiš baš dobro - batali te analize. Ne ide ti i gotovo.
    Sedi - jedan.

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Ја хоћу да будем миран становник стабилне земље, равноправне са свим осталим земљама Европе, нећу да ми лудаци цртају границе ...
    Ovo mi se sviđa
    Ali ... čemu onda ovolika polemika .

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Србија је земља у транзицији, у положају као и већина источноевропских земаља. Војводина трпи оно што мора да трпи на овом степену развоја, не крије нико врећу пара коју неће да подели Војвођанима.
    ne mogu da verujem ... k'o da slušam RTS-ov Dnevnik ... spe(js)š(at)l izdanje

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Међутим, ту транзицију и кризу користе они који би да лове у мутном,

    Као што је Хитлер економском кризом правдао нови рат и прогоне. Чиста демагогија.
    E upravo to ti svo vreme i pričam/o ... nego što sad iskopa Hitlera ...
    pa imamo "lepši" svežiji, sopstveni primer StrahoVladavinaStrahoVladara Milošević-Marković ili Ludače i Ludaka.

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Не пада снег да покрије брег, већ да свака зверка покаже свој траг.
    Baš tako ... i sve se vidi ... lepo da ne može lepše.
    Samo ne mešaj babe i žabe
    jedno su Zverke i Zveri ... a kod nas su na tapetu a bogme i sceni dzverke i dzverovi ... kulovi ...
    Šinteri će (nadam se) uspešno rešiti problem našeg dzverinjaka .


    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  12. #942

    Odgovor: Namagarcena Vojvodina !

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Па проблемчић је у процесу, замена би значила окупацију дела Србије и српског народа. Типа 41. рецимо.
    Traženje veće i stvarne autonomije nije isto što i traženje pripajanja nekoj drugoj državi.

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Тако је, свак онај ко не мисли да му државу треба поделити на 5 је присталица "ајн рајх ајн фолк ајн фирер" идеологије. Румуни, Словац и Срби су најгори у томе.
    To je tvoje viđenje.

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Треба бити геније па не схватити ситну разлику између стања у Војводини и на Косову.
    И не, америчке агресије више неће бити, заузети су у Ираку и Афганистану. Тако да немате чему да се надате.
    Није тајна шта Шиптари мисле о Србији већ 2 века, али само лудак би рекао да је у Војводини исто.
    Slišnost je u tome što su lagali i sebe i druge. Minimalitovanje suprotnog tabora i samouverenost nas je i dovela do američke čizme na Kosovu. Ono što ti govorim je da niti je ceo srpski narod uz stavove koji su ti bliski, pa da se pozivaš na taj narod, niti su oni koji imaju drugačiji pogled tako malobrojni i bez podrške. E, tu je velika sličnost sa Kosovom.

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Свеједно сам сигуран да највећи део српског народа не дели мађарске, хрватске и комунистичке снове о уништењу Србије.
    Etiketiranje.
    Stvoriću svoj mali raj i u njega primiti one koji su mi već u srcu.

  13. #943

    Odgovor: Namagarcena Vojvodina !

    Nije namagarcena Vojvodina, nego ljudi zaludjeni separatistickim idejama.....separatisti = Djukanovic, Tudjman, Canak itd.
    Tri su zla i tri su dobra na svetu: vatra, zena i more

  14. #944

    Odgovor: Namagarcena Vojvodina !

    Izgleda da ima ljudi kojima je hobi
    vredjanje, prozivanje, izvrtanje tudjih rechi...
    i to ne samo pojedinaca, vec i odredjenih grupa,
    definisanih politickim opredeljenjem, nacionalnom
    pripadnoscu, religijskim uverenjima, pa se ide cak
    klasifikovanje Srba na uze grupe, po kraju iz kog potichu,
    bice uskoro i po prezimenima...
    (npr. "...ovi Blabla..ovici su poznate izdajice i gamad.")

    Pocece uskoro i pretnje i fizicko obracunavanje sa
    raznim neistomeisljenicima...
    ili je sad na redu "bacanje kletvi" ?
    Eto, sad ce dobiti kompleks...

  15. #945

    Odgovor: Namagarcena Vojvodina !

    Citat FlekicaSkupusom kaže: Pogledaj poruku
    како год кажеш ... само дај више нек нас неко реши беде ...
    а могу лепо опет да нас бомбардују али овога пута стварно, да нас сравне за земљом, окупирају у целости, да побију сво становништво искључиво српске националности и православне вероисповести, затим да населе целу Србију шиптарима,Хрватима,мађарима,Бугарима ... лепо нас разделе као 1941 свим "комшијама" .... а пре тога да поптуно сравне јебени Београд са земљом ...
    Eeeeeeeeej .... staniiiiiii ... polakooooooo ... gde si zapeo vratiiii seeee

    na temu.
    Pa nismo valjda ovde došli da naričemo ...

    Citat FlekicaSkupusom kaže: Pogledaj poruku
    чињеница је да би у свакој нормалној "демократској" земљи људи попут чанка,бећара,битера и осталих били одавно ликвидирани или најбруталније уклоњени са јавне сцене ...били би на тешкој робији само да помисле тако нешто а не да пропагирају ... једино се код нас све толерише и све гута ... то се тамо назива тероризам и сецесионизам а код нас је то - демократија и слобода изражавања!
    ... prepoznah se u ostalima
    pa mi sad nije jasno ... jel' to ti imaš tak'e neke "ubistvene" ideje ili pak preTpostavljaš da se to dešava
    u "normalnim" zemljama...

    neko tebe gadno ... i veoma opasno ... laže ...

    Citat FlekicaSkupusom kaže: Pogledaj poruku
    побити нас све!
    ионако нисмо за боље ...
    Šta je sad ovo ...?
    Vađenje prethodne "flekice" ............ s'kupusom
    Poruku je izmenio CHichaGlisha, 16.01.2009 u 16:34

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


Strana 63 od 87 PrvaPrva ... 1353616263646573 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Vojvodina za sećanja
    Autor nenad.bds u forumu Vojvođanski bircuz
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 12.08.2018, 10:18
  2. Slikovita Vojvodina
    Autor izabelitta u forumu Vojvođanski bircuz
    Odgovora: 80
    Poslednja poruka: 09.09.2015, 09:51
  3. Vojvodina republika?
    Autor vojvodina2 u forumu Politika
    Odgovora: 162
    Poslednja poruka: 04.03.2014, 12:06
  4. Arapska Vojvodina
    Autor Premix u forumu Politika
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 30.01.2013, 20:15

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •