State of VOJVODINA ? - Strana 65

Prikaz rezultata glasanja: Da li bi Vojvodini bilo bolje da je nezavisna drzava?

Učesnika ankete do sada
464. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • Da, svakako

    191 41.16%
  • Eventualno, uz posledice

    21 4.53%
  • Nisam siguran/na

    37 7.97%
  • Ne, nikako

    215 46.34%
Strana 65 od 87 PrvaPrva ... 1555636465666775 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 961 do 975 od ukupno 1300
  1. #961

    Odgovor: Namagarcena Vojvodina !

    Citat felix kaže: Pogledaj poruku
    Reče jednom Hašim Tači.....
    Милан Кучан, Јанез Дрновшек, Фрањо Туђман, Стипе Месић, Васил Тупурковски, Киро Глигоров, Алија Изетбеговић, Богић Богићевић... знаш, ајде и некако кад не учимо из историје од пре рецимо 80 година, али пре 18... много страшно... онакву земљу су нам разбили, а ми ништа нисмо научили.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  2. #962

    Odgovor: Namagarcena Vojvodina !

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Богић Богићевић...
    E ovaj mi nikada nije bio jasan...bem ga ako on nije uzeo nagradu za Karadzica...

  3. #963

    Odgovor: Namagarcena Vojvodina !

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Опет имаш напад? Што се тиче тога да ти не видиш никога ко се не слаже са мојим мишљењем, за разлику од тебе, ја не морам да будем у крду да бих се осећао лепо. Штавише, моје мишљење је моје мишљење, а не мишљење крда које сам усвојио како би могао да идем около и причам "са мном се сви слажу, с тобом се нико не слаже"
    Ja ... Napad ... Imam ...
    Alooo ! Ti opet nisi sklonio ogledalo kad si poč'o da lup.. kucKaš

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Добро, објаснио сам ти, шта сад опет оћеш?
    Objasnio ? ... Kad ? ... Šta ? ...
    Nemoj majke ti više ništa da mi objašnjavaš ... samo odgovori - šta ti smetaju Ličani ?

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Па како човек да ти објасни да није проблем то што нека земља има главни град (има га свака), и да није решење у мењању главног града ни провинцијска мржња према великом граду.
    Opet ... bla bla blaaaa ...
    "ljubomorna sam na uspeh tvog idola Karadžića "
    "ljubomorna sam na kosovare koji proDadoše Kosovo"
    "ljubomorna sam na velike gradove"
    "ljubomorna sam ....... " ... verovatno i na tebe ... i na tvoje "solističke" nastupe ...
    šta li će još da ti padne na pamet ... sledeći put kad ostaneš bez texta
    Aj' smisli nešto artikulisanije ... nešto pametno ... smisleno
    sve smišljaš neke besmislice

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Дакле, ти си убеђена да неко има врећу пара и не да их Војводини... гив ит ту ми бејби! Ало бре, транзиција, комунизам, Берлински зид фазони... де ти живиш, нема више друга Тите и кредита које инфлација поједе, нема више државних фирми који дају плате како ти се ћефне.
    Daj uozbilji se ... pašćeš mi u očima
    U slučaju da se ne praviš ni lud ni blesav ... jedino je moguće ono treće - da ti smrdU noge.
    Naravno da nema ni Tita ni kredita ...
    ali sad došla druga složna braća, pa dok se izbudališe i istališe mi baš nemaMO skoro ništa ...
    a nastupila i braća rusi pa nemaMO čak ni gasa ... još malo pa nećeMO imati ni gLasa

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Зато што Милошевића као изговор користе често они који су гори лудаци од њега.
    Ej ... al' oduševljavaš me ... kako umeš tako nešto da odvališ ... i da ne trepneš
    A i sam znaš da većeg ludaka Srbija nije videla ... živ' ti draža priznaj da znaš ...


    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Да не улазим сад шта нас је довело до америчке окупације Косова,
    Ne uljazi u Kosova tako ti Boga šok Yossarijan ... da ne zagljibiš

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  4. #964

    Odgovor: Namagarcena Vojvodina !

    Покушао сам да нађем неку смислену реченицу у овом твом посту и да одговорим на њу, али нисам успео
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  5. #965

    Odgovor: Namagarcena Vojvodina !

    Citat felix kaže: Pogledaj poruku
    E ovaj mi nikada nije bio jasan...bem ga ako on nije uzeo nagradu za Karadzica...

    Lik je posebna priča. Lično sam ga slušao kad je pred svojim tadašnjim partijskim vođom inače doživotnim predsjednikom SDP-a BiH govorio i to veoma glasno o srpskoj agresiji. Ja mislio da ćemu pući glasne žice. Ja ostao malo da vidim hoće li pomenuti i hrvatsku agresiju a poslije se sjetih koja sam budala, kako bi to i pomenuo kada su za vrijeme hrvatske agresije i etničkog čišćenja doline Neretve od "remetilačkog faktora" tj. srpkog življa 1992. godine Bošnje i Hrvati bili na istoj strani. Jeste da je skup bio u istočnom dijelu grada ali ne valja govoriti o mračnoj strani HVO-a jer je ipak mir u gradu mnogo važniji od istine.

  6. #966

    Odgovor: State of VOJVODINA ?

    Što se tiče Vojvodine, jedini state koji priznajem je State of Exit...
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  7. #967

    Odgovor: State of VOJVODINA ?

    Obrisano je preko 50 poruka. Dva člana su dobila opomene po prvi put, jedan je banovan jer je više puta upozoravan. Diskutujte bez vređanja da biste i dalje diskutovali na ovom forumu. Uopšte me ne zanima samo ko je počeo prvi, zanimaju me i oni koji ne umeju da se uzdrže dok se moderacija ne uključi Hvala na pažnji.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  8. #968

    Odgovor: Namagarcena Vojvodina !

    Bogićević: Ponesen slavom političke pozicije u tadašnjoj BiH, dozvolio da mu pamet među nogama diriguje ponašanjem. Podmetnuta mu je lepa, dobra i podatna ženska. Polakomilo se dete na to voće, a oni , oni ga snimili, i pred samo glasanje dobio ultimatum; ili glasaj kako kažemo ili će bruka i porodica da pukne. I tako švaler morao, hoće-neće da glasa kako mu se kaže: Nije citirano, ali je izvorno!!!
    Nego nešto od teme: Namagarčena Vojvodina, jer je ovo već off topic, Vojvodina dobija 90% sredstava od uplate Rusije za prodati NIS, jadna li je i baš su je zeznuli! A mi iz ostale Srbije možemo da jedemo...

    I mislim da će ovo biti obrisano!
    In vinas veritas

  9. #969

    Odgovor: Namagarcena Vojvodina !

    i opet.ne samo sto je naftagas prodat bez pitanja vojvodine, nego beograd sad i polovinu te crkavice za sebe zadrzava. kao 40%ce se isplatiti kasnije...dokle vise?

  10. #970

    Odgovor: Namagarcena Vojvodina !

    Citat campari kaže: Pogledaj poruku
    i opet.ne samo sto je naftagas prodat bez pitanja vojvodine, nego beograd sad i polovinu te crkavice za sebe zadrzava. kao 40%ce se isplatiti kasnije...dokle vise?
    А шта се то тебе тиче, иди називај Србе Турцима и истражуј како су Црногорци род Хрватима... ја не могу да верујем да ти још слободно пишеш на овом форуму...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  11. #971

    Odgovor: Namagarcena Vojvodina !

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    А шта се то тебе тиче, иди називај Србе Турцима и истражуј како су Црногорци род Хрватима... ја не могу да верујем да ти још слободно пишеш на овом форуму...
    tice me se ite kako. vojvodina je moj dom. naravno da cu da ga cuvam. ti ces da mi to pravo osporis.

  12. #972

    Odgovor: Namagarcena Vojvodina !

    Potrudio sam se da procitam celu raspravu, priznajem da sam se izgubio u moru besmislenih fraza.

    Vojvodina je Srbija. To ce uvek biti. Izmedju ostalog i zbog toga sto 70% stanovnika Vojvodine jesu Srbi. Nebitno, ako raspravljamo o tome da li je Vojvodina namagarcena. Ako geografski pojam moze biti namagarcen.

    Primedba po pitanju porekla Nenada Canka kao da je preuzeta iz Mein Kampf-a. Licanin, pa sta?

    Vojvodina (tj. njeni gradjani) nisu namagarceni. Vojvodina je najrazvijeniji deo Srbije, i to ce dugo ostati. Srbija, kao drzava, treba da ulaze u ravnomeran privredni razvoj svih regiona. Vojvodina, kao region, treba da ima sopstvene prihode u skladu sa zakonom. Koliko je meni poznato, takav zakon nije prekrsen. Ako jeste, to se nije dogodilo na stetu, vec u korist Vojvodine.


  13. #973

    Odgovor: Namagarcena Vojvodina !

    Ја сам мишљења да је Срем намагарчен од стране Новог Сада, и размишљам се да поведем петицију и дебату по којој би се требала основати Сремска република уколико се по неком СФ сценарију остварио животни сан ненада чанка и сепаратиста ...

    АП Војводина је споља гледано хармонична а изнутра је лажна, беживотна, једна јавна представа ...

  14. #974

    Odgovor: Namagarcena Vojvodina !

    Citat Morpheo kaže: Pogledaj poruku
    Potrudio sam se da procitam celu raspravu, priznajem da sam se izgubio u moru besmislenih fraza.

    Vojvodina je Srbija. To ce uvek biti. Izmedju ostalog i zbog toga sto 70% stanovnika Vojvodine jesu Srbi. Nebitno, ako raspravljamo o tome da li je Vojvodina namagarcena. Ako geografski pojam moze biti namagarcen.

    Primedba po pitanju porekla Nenada Canka kao da je preuzeta iz Mein Kampf-a. Licanin, pa sta?

    Vojvodina (tj. njeni gradjani) nisu namagarceni. Vojvodina je najrazvijeniji deo Srbije, i to ce dugo ostati. Srbija, kao drzava, treba da ulaze u ravnomeran privredni razvoj svih regiona. Vojvodina, kao region, treba da ima sopstvene prihode u skladu sa zakonom. Koliko je meni poznato, takav zakon nije prekrsen. Ako jeste, to se nije dogodilo na stetu, vec u korist Vojvodine.

    Потписујем ово твоје писање јер је то тако, али ово натезање које нам се презентује и увлчи нас у себе, је опасно, а лако се може решити, обичним изјашњавањем референдумом, питање је зашто се то и не уради?, коме је у интересу овакав негативан набој?, ко ће одговарати када било да због оваквих препрки падне прва крв?, Не спорим нокоме жељу да се Војводина отцепи, али зашто се стално спори свака жеља да се не отцепи? и то још тако бесмисленим, безобразним и вређајућим списанијима да те излуђује безобразлук и безсрамље тих што пишу?

  15. #975

    formiranje vojvodjanske policije

    da li prihvatate da se formira vojvodjanska policija? pozeljno obrazlozenje

Strana 65 od 87 PrvaPrva ... 1555636465666775 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Vojvodina za sećanja
    Autor nenad.bds u forumu Vojvođanski bircuz
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 12.08.2018, 10:18
  2. Slikovita Vojvodina
    Autor izabelitta u forumu Vojvođanski bircuz
    Odgovora: 80
    Poslednja poruka: 09.09.2015, 09:51
  3. Vojvodina republika?
    Autor vojvodina2 u forumu Politika
    Odgovora: 162
    Poslednja poruka: 04.03.2014, 12:06
  4. Arapska Vojvodina
    Autor Premix u forumu Politika
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 30.01.2013, 20:15

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •