State of VOJVODINA ? - Strana 83

Prikaz rezultata glasanja: Da li bi Vojvodini bilo bolje da je nezavisna drzava?

Učesnika ankete do sada
464. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • Da, svakako

    191 41.16%
  • Eventualno, uz posledice

    21 4.53%
  • Nisam siguran/na

    37 7.97%
  • Ne, nikako

    215 46.34%
Strana 83 od 87 PrvaPrva ... 33738182838485 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1,231 do 1,245 od ukupno 1300
  1. #1231

    Odgovor: Kada ce Predsednik Srbije biti Vojvodjan?

    Citat Bazilej kaže: Pogledaj poruku
    Po trenutnim pozitivnopravnim propisima Republike Srbije, čiji je Vojvodina sastavni deo, vi činite krivično delo agitujući za izdvajanje jednog dela teritorije

    Ja sam pravnik,pojasni ovo molim te

  2. #1232

    Odgovor: Kada ce Predsednik Srbije biti Vojvodjan?

    A ja sam deda mraz
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  3. #1233

    Odgovor: Kada ce Predsednik Srbije biti Vojvodjan?

    Citat Bazilej kaže: Pogledaj poruku
    A ja sam deda mraz
    Deda Mraze,objasni

  4. #1234

    Odgovor: Kada ce Predsednik Srbije biti Vojvodjan?

    Citat Comeback kaže: Pogledaj poruku
    Deda Mraze,objasni
    Reče da si pravnik? Objasni zbog čega nisam u pravu, a posle ću ti lako ja pobiti te tvoje mrsomudije
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  5. #1235

    Odgovor: Kada ce Predsednik Srbije biti Vojvodjan?

    Citat Comeback kaže: Pogledaj poruku
    Ja politicki nisam aktivan,niti me interesuje.Ne ucestvujem u ovome samo gledam ekonomski kako prosperirati.
    Moj odgovor na ovu temu je DA Vojvodina treba i Vojvodina ce biti nezavisna.
    Ниси политички активан и политика те не интересује? Гледаш само економски... дакле, ево решења и за проблеме Грчке, Италије, Ирске, Португала, САД... поделите их на више држава и биће им боље. Ти си нови добитник Нобелове награде за економију.
    Војводина не треба да буде независна и неће бити. Нити то било ко жели осим пар Јобиковаца и ХСПоваца.

    Citat rockefeller kaže: Pogledaj poruku
    Sa trenutnim stanjem u drzavi, Vojvodini bi bilo bolje da je samostalna drzava...
    Још један Нобеловац...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  6. #1236

    Odgovor: Kada ce Predsednik Srbije biti Vojvodjan?

    Ti sto se sebe naziva Yossarian,ti svoje misljenje mozes izneti ovde niko ti ne brani.
    Vidim stari si clan i secam te se da si samo oko politike bio i ostao vezan.
    Ja postujem tvoje misljenje,postuj i ti misljenje drugih.
    Svaka stvar treba a se razmotriti i doneti najbolje resenje sto se tice zajednice Vojvodina-Srbija.

  7. #1237

    Odgovor: State of VOJVODINA ?

    Citat Comeback kaže: Pogledaj poruku
    U Austro-ugarskoj monarhiji.
    Да поновимо, статус Војводине у Аустроугарској монархији:



    Видиш ли ти негде овде Војводину? Ја је не видим. То је било де факто стање пре уједињења ових области са Србијом.

    Citat Comeback kaže: Pogledaj poruku
    Ja politicki nisam aktivan,niti me interesuje.Ne ucestvujem u ovome samo gledam ekonomski kako prosperirati.
    Ово је Нови Сад, СФРЈ, средина двадесетог века или "стара добра времена":




    По тој логици би Банат требао да се издвоји из Војводине, јер економски не просперира у истој, као ни Срем. Зашто би паре из тих области завршавале у Новом Саду?

    Citat rockefeller kaže:
    Sa trenutnim stanjem u drzavi, Vojvodini bi bilo bolje da je samostalna drzava...
    Са тренутним стањем у покрајини, најбоље је да се Срем и Банат издвоје из Војводине.

    П.С

    Многи воле да се позивају на устав из 1974 као основу свог сепаратизма. Ево шта сам тај устав каже:

    Устав Социјалистичке Федеративне *епублике Југославије (1974) - Wikisource

    Битни чланови:

    СОЦИЈАЛИСТИЧКА ФЕДЕРАТИВНА РЕПУБЛИКА ЈУГОСЛАВИЈА
    Члан 2.

    Социјалистичку Федеративну Републику Југославију сачињавају Социјалистичка Република Босна и Херцеговина, Социјалистичка Република Македонија, Социјалистичка Република Словенија, Социјалистичка Република Србија, као и Социјалистичка Аутономна Покрајина Војводина и Социјалистичка Аутономна Покрајина Косово које су у саставу Социјалистичке Републике Србије, Социјалистичка Република Хрватска и Социјалистичка Република Црна Гора.
    Члан 3.

    Социјалистичка република је држава заснована на суверености народа и на власти и самоуправљању радничке класе и свих радних људи, и социјалистичка самоуправна демократска заједница радних људи и грађана и равноправних народа и народности.
    Члан 4.

    Социјалистичка аутономна покрајина је аутономна социјалистичка самоуправна демократска друштвено-политичка заједница заснована на власти и самоуправљању радничке класе и свих радних људи, у којој радни људи и грађани, народи и народности остварују своја суверена права, а кад је то у заједничком интересу радних људи и грађана, народа и народности Републике као целине Уставом Социјалистичке Републике Србије утврђено и у Републици
    Члан 5.

    Територија Социјалистичке Федеративне Републике Југославије је јединствена и сачињавају је територије социјалистичких република.

    Територија републике не може се мењати без пристанка републике, а територија аутономне покрајине ни без пристанка аутономне покрајине.

    Граница Социјалистичке Федеративне Републике Југославије не може се мењати без сагласности свих република и аутономних покрајина.

    Граница између република може се мењати само на основу њиховог споразума, а ако се ради о граници аутономне покрајине и на основу њене сагласности.
    Да не заборавимо да тада појкрајине нису имала своја обележја, као сада. Србија и после независности није мењала границе покрајина, нити их је укидала.
    Овде се под тим уставом протурају небулозе, које са истим немају везе, захваљујући необавештености и кретенизацији знатној броја људи којима манипулишу људи попут Чанка.

  8. #1238

    Odgovor: Kada ce Predsednik Srbije biti Vojvodjan?

    Citat Comeback kaže: Pogledaj poruku
    Ti sto se sebe naziva Yossarian,ti svoje misljenje mozes izneti ovde niko ti ne brani.
    Vidim stari si clan i secam te se da si samo oko politike bio i ostao vezan.
    Ja postujem tvoje misljenje,postuj i ti misljenje drugih.
    Svaka stvar treba a se razmotriti i doneti najbolje resenje sto se tice zajednice Vojvodina-Srbija.
    Чим се сећаш, значи да си и ти стари (вероватно бановани) члан.

  9. #1239

    Odgovor: Kada ce Predsednik Srbije biti Vojvodjan?

    Ma nisam banovan moj nick i dalje stoji,ovo je novi sa novog kompjutera,nove lokacije.Nisam tada bio aktivan svega par poruka.

  10. #1240

    Odgovor: Kada ce Predsednik Srbije biti Vojvodjan?

    Citat Comeback kaže: Pogledaj poruku
    Ma nisam banovan moj nick i dalje stoji,ovo je novi sa novog kompjutera,nove lokacije.Nisam tada bio aktivan svega par poruka.
    Зар нису забрањени дупли налози?

    Uputstvo za lakše korišćenje foruma

    zabranjeno je višestruko registrovanje na sajt. Jedan nalog Vam je sasvim dovoljan da biste koristili sve mogućnosti koje pruža VojvodinaCafe. Ukoliko se član registruje više puta, svi dupli nalozi će mu biti obrisani, a postoji velika verovatnoća da će biti obrisan i prvi nalog, naročito ako duple naloge koristi da bi unosio zabunu među članovima i bespotrebno opterećivao server.
    Али то је већ посао за модераторе.

  11. #1241

    Odgovor: Kada ce Predsednik Srbije biti Vojvodjan?

    Citat Luctor kaže: Pogledaj poruku
    Зар нису забрањени дупли налози?

    Uputstvo za lakše korišćenje foruma



    Али то је већ посао за модераторе.
    Ne,ne pazite taj profil se ne koristi vec 2 godine.
    Ovaj nalog je i sa druge mreze,drugog racunara,drugog boravista.To vise nije onaj isti.

  12. #1242

    Odgovor: Kada ce Predsednik Srbije biti Vojvodjan?

    Citat Comeback kaže: Pogledaj poruku
    Ne,ne pazite taj profil se ne koristi vec 2 godine.
    Ovaj nalog je i sa druge mreze,drugog racunara,drugog boravista.To vise nije onaj isti.
    Какве везе профил има са тим колико се није користио и са које мреже и рачунара се приступа истом? Дупли налог је дупли налог.

  13. #1243

    Odgovor: Kada ce Predsednik Srbije biti Vojvodjan?

    Kakve to veze ima sa buducom nezavisnoscu Vojvodine

  14. #1244

    Odgovor: Kada ce Predsednik Srbije biti Vojvodjan?

    Nego "pravniče" ne reče mi ništa
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  15. #1245

    Odgovor: Kada ce Predsednik Srbije biti Vojvodjan?

    Tema je Vojvodina, a ne dupli nalozi. Vratite se na temu.
    Gather ye rosebuds while ye may...

Strana 83 od 87 PrvaPrva ... 33738182838485 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Vojvodina za sećanja
    Autor nenad.bds u forumu Vojvođanski bircuz
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 12.08.2018, 09:18
  2. Slikovita Vojvodina
    Autor izabelitta u forumu Vojvođanski bircuz
    Odgovora: 80
    Poslednja poruka: 09.09.2015, 08:51
  3. Vojvodina republika?
    Autor vojvodina2 u forumu Politika
    Odgovora: 162
    Poslednja poruka: 04.03.2014, 11:06
  4. Arapska Vojvodina
    Autor Premix u forumu Politika
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 30.01.2013, 19:15

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •