State of VOJVODINA ? - Strana 22

Prikaz rezultata glasanja: Da li bi Vojvodini bilo bolje da je nezavisna drzava?

Učesnika ankete do sada
464. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • Da, svakako

    191 41.16%
  • Eventualno, uz posledice

    21 4.53%
  • Nisam siguran/na

    37 7.97%
  • Ne, nikako

    215 46.34%
Strana 22 od 87 PrvaPrva ... 1220212223243272 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 316 do 330 od ukupno 1300
  1. #316

    Odgovor: State of VOJVODINA ?

    Citat invictus kaže: Pogledaj poruku
    Da znas istoriju, i da koristis logiku, ne bi morao da mi se zahvaljujes...

    Ali nema na cemu, mi cemo skinuti autonomiju, pa vi sebi prvite drzavu, cujem da ima nekih ostrva sto su izronila skoro iz okeana...

    Lepo mesto za takve, bez pripadnosti, savrseno za vestacku naciju VOJVODJANERI...
    upravo ti pricam o istoriji i logici.... izgleda ti ne da ne znas nista od istorije nego niste nista ni naucili od te iste istorije u zadnjih skoro 20 godina.... ovaj film koji se trenutno okrece na sceni srbije gledao se vec 1990 godina.... skidali ste vi vec autonomije, a ovako je zavrsilo sa gubitkom KiM.... ali sta to mene briga....
    VOJVODINA U SRCU MOM

  2. #317

    Odgovor: State of VOJVODINA ?

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Ко се то ујединио?
    ujedinila se Nemačka,druže.a veruj mi da im nije bolje posle ujedinjenja.a navodno su isti narod.
    osim toga,smatram da je pozivanje na srpstvo jedan od najlošijih argumenata za ostanak Vojvodine u okviru Srbije.to stalno spominjanje Mađara i separatizma,izdajnika,Čanka...to nije argumentacija,već prosto prebacivanje optužbi i negiranje realnosti.a realnost jeste da bi Vojvodini bilo bolje.
    da li će se i kada otcepiti,to već ne znam,i ne mogu da pogađam.ali tvrdim da bi joj bilo bolje.

  3. #318

    Odgovor: State of VOJVODINA ?

    Citat Bacanin kaže: Pogledaj poruku
    upravo ti pricam o istoriji i logici.... izgleda ti ne da ne znas nista od istorije nego niste nista ni naucili od te iste istorije u zadnjih skoro 20 godina.... ovaj film koji se trenutno okrece na sceni srbije gledao se vec 1990 godina.... skidali ste vi vec autonomije, a ovako je zavrsilo sa gubitkom KiM.... ali sta to mene briga....
    Ucili su me o svemu, i to najcenjeniji istoricari, oni koji dokazima potkrepljuju cinjenice, i ne lazu zarad para...

    A najlepse je zmiriti kada ti neko lupne lovu, pa ti napises pokoju laz... Skidanje autonomije VOjvodini je dovelo do gubitka Kim... Ala ti znas istoriju

    No ko tebe izbavi iz tog Vojvodjanerstva, taj je Bog otac, ali ko ti kriv, kada volis lupetati...

  4. #319

    Odgovor: State of VOJVODINA ?

    Vojvodjani moji jos malo najkasnije do 2012 i nezavisnost je tu!!!
    Pouzdane informacije imam bliske EU.A sto se tice ovih protivnika ako im se ne svidja neka idu gde im je lepse nikog necemo terati pa da od 2 miliona ostane milion i manje nije bitno.

    Vojvodina ce uskoro dobiti nezavisnost
    Zivela Vojvodina
    Poruku je izmenio BaneK, 23.01.2008 u 21:29 Razlog: falio space :) i nema potrebe za galamom

  5. #320

    Odgovor: State of VOJVODINA ?

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    Vojvodjani moji jos malo najkasnije do 2012 i nezavisnost je tu!!!
    Pouzdane informacije imam bliske EU.A sto se tice ovih protivnika ako im se ne svidja neka idu gde im je lepse nikog necemo terati pa da od 2 miliona ostane milion i manje nije bitno.

    Vojvodina ce uskoro dobiti nezavisnost
    Zivela Vojvodina
    Чисти хрватски зрак...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  6. #321

    Odgovor: State of VOJVODINA ?

    Vojvodina ne treba da se odvoji od Srbije već da se vojvođani ujedine i rade u svoju korist a ne za beogradske stranke i to je čisto ekonomsko pitanje. Mi nismo spremni ovaki kakvi smo za bilo šta i prvo treba da se oslobodimo ovih što se drže za nogavice beogradskih lidera a onda da sa 50-70 poslanika u Skupštini sami uzmemo ono što nam nude u svojim lažima već godinama. Onaj ko misli da Vojvodina treba da bude nezavisna nek napiše razloge za to pa da vidimo zašto Srbi hoće da se odvoje od Srba i šta bi to bilo bolje.

  7. #322

    Odgovor: State of VOJVODINA ?

    svaka cast majstore za ovo
    zivela vojvodina
    bice najaca drzava u evropskoj uniji

  8. #323

    Odgovor: State of VOJVODINA ?

    Бечар које поуздане информације имаш? Ниси ни 10ти рођендан сачекао. Да вас подсетим на референдуму неће одлучивати ваших 70 гласова (ем што сте малолетни нећете моћи ни да гласате) него наших 2.200.000 гласова. А ко је победио на изборима у северној Србији? Томислав Николић и СРС. Маштајте!

  9. #324

    Odgovor: State of VOJVODINA ?

    Imas potencijal kao tvoja stranka u Vojvodini koja hvala bogu polako pada i gubi rejting.Ponosim se na moje Vojvodjane sto ce podrskom Tadica dobiti ono sto pritajno zele

  10. #325

    Odgovor: State of VOJVODINA ?

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    Imas potencijal kao tvoja stranka u Vojvodini koja hvala bogu polako pada i gubi rejting.Ponosim se na moje Vojvodjane sto ce podrskom Tadica dobiti ono sto pritajno zele
    ...to što je pobedio tadić, ne znači da će šačica luzera dobiti ono što su naumili...

  11. #326

    Odgovor: State of VOJVODINA ?

    Citat lav71 kaže: Pogledaj poruku
    ...to što je pobedio tadić, ne znači da će šačica luzera dobiti ono što su naumili...
    Ma ne, to je sve profil ljudi koji su za cist centralizam!


    Citat Srpski Radikal kaže: Pogledaj poruku
    А ко је победио на изборима у северној Србији? Томислав Николић и СРС. Маштајте!
    Ako je severna Srbija po radikalskoj terminologiji Vojvodina onda nisi u pravu. Boris je pobedio u Vojvodini.
    Poruku je izmenio maleni, 09.02.2008 u 19:17
    Back in red!

  12. #327

    Odgovor: State of VOJVODINA ?

    Citat maleni kaže: Pogledaj poruku
    Ma ne, to je sve profil ljudi koji su za cist centralizam!
    ...znas li ti sta znaci rec "state" ? ...ili ti i ovo ide kao i matematika?..

  13. #328

    Odgovor: State of VOJVODINA ?

    Citat lav71 kaže: Pogledaj poruku
    ...znas li ti sta znaci rec "state" ? ...ili ti i ovo ide kao i matematika?..

    Mora da je nekakva stranjska rec, mozda kineska?
    Back in red!

  14. #329

    Odgovor: State of VOJVODINA ?

    Citat maleni kaže: Pogledaj poruku
    Mora da je nekakva stranjska rec, mozda kineska?
    ...moguće...ne razumem kakve veze ima sa centralizmom......objasni mi...

  15. #330

    Odgovor: State of VOJVODINA ?

    Citat Srpski Radikal kaže: Pogledaj poruku
    А ко је победио на изборима у северној Србији? Томислав Николић и СРС. Маштајте!
    Odakle ti racunas Severnu Srbiju? Separatisto!
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

Strana 22 od 87 PrvaPrva ... 1220212223243272 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Vojvodina za sećanja
    Autor nenad.bds u forumu Vojvođanski bircuz
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 12.08.2018, 10:18
  2. Slikovita Vojvodina
    Autor izabelitta u forumu Vojvođanski bircuz
    Odgovora: 80
    Poslednja poruka: 09.09.2015, 09:51
  3. Vojvodina republika?
    Autor vojvodina2 u forumu Politika
    Odgovora: 162
    Poslednja poruka: 04.03.2014, 12:06
  4. Arapska Vojvodina
    Autor Premix u forumu Politika
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 30.01.2013, 20:15

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •