State of VOJVODINA ? - Strana 59

Prikaz rezultata glasanja: Da li bi Vojvodini bilo bolje da je nezavisna drzava?

Učesnika ankete do sada
464. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • Da, svakako

    191 41.16%
  • Eventualno, uz posledice

    21 4.53%
  • Nisam siguran/na

    37 7.97%
  • Ne, nikako

    215 46.34%
Strana 59 od 87 PrvaPrva ... 949575859606169 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 871 do 885 od ukupno 1300
  1. #871

    Odgovor: State of VOJVODINA ?

    Citat DzuPiter kaže: Pogledaj poruku
    To je izvrnuta i iz konteksa izvucena poruka Slobodana Milosevica, koja je apsolutna istina posto po zakonu narod niko ne sme da bije.
    (Da li moze i da li ga neko bije, to je vec drugo pitanje.)
    On bar zlikovce ovog naroda nije nazivao prijateljima, kao sto to radi
    sadasnji predsednik.

    Jew
    Postojanje zlih naroda je izmisljena kategorija. Cinjenica jeste da mozes imati svoj stav o svemu ali vredjati aktuelnog predsednika je neumesno. Nazvati ga lazovom jeste uvreda, kako za coveka, tako i za republiku ciji je predsednik!

    Zasto mislis da tvoj stav moze biti tacniji, bolji i jaci od javno izrazenog (politickog) stava predsednika republike?
    Samo zato sti si ti, ti, a 6 milijarde drugih pojedinaca ove planete su ``ostali``?
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  2. #872

    Odgovor: State of VOJVODINA ?

    Citat DzuPiter kaže: Pogledaj poruku
    Apsolutne lazi, tadic je tvrdio da mi moramo da udjemo u EU bez Kosova, da bi sprecili ulazak Kosova u EU.
    Izbore je dobio na "EU nema alternativu", da bi dosao do "ako je Kosovo uslov,
    ne idemo u Evropu".
    Zasto se nije slozio sa Kostunicom, kada je Voja rekao da SSP moze da se potpise samo ako se Kosovo smatra Srpskom teritorijom ?
    Sve je ovo deo velike igre, i Kosovo nikad nece biti nezavisno, ali istorija belezi
    najvece lazi najveceg lazova koji se nalazio na celu Srbije.
    To su cinjenice.
    Па добро, ја сам оставио линк до Тадићеве изјаве пре избора где се лепо види шта је причао о Косову.
    Једна ствар је шта су ЛДПовци и слични АВО издајници тврдили да је причао, они су тврдили да се Тадић само прави да му је стало до јужне Србије из својих разлога. Друга ствар је шта су Тадићеви противници с "десне" стране причали шта он уствари мисли о Косову, из својих разлога.
    Исто као што га Итебејац оптужује јер се бори за Косово а обећао је да неће, тако га ти оптужујеш да се не бори за Косово, и да је говорио да неће.
    А проблем је у томе што су многи приписивали Тадићу своје жеље, правили се да прича оно што су они желели да прича.
    Ко је хтео да гледа и слуша, могао је и може да види. Оставио сам линк.
    Зашто би се сложио са Коштуницом око потписивања ССП? Па исти тај ССП је припремљен кад је и ДСС био у влади, и статусно је неутралан. Не односи се на Косово јер је оно под контролом УН. Највеће силе света сигурно не би повукле своје признање ако би ми одбили да потпишемо ССП. И шта бисмо добили? Па сами би себи пуцали у ногу, изоловали се и олакшали нашим непријатељима. Овако мора Холандија да нас блокира.
    Тадић јесте свакакв, али ајде да га не оптужујемо због погрешних ствари.
    Не могу ја да пљујем Јеремића заједно са Чедистима, сам бих се себи гадио.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  3. #873

    Odgovor: State of VOJVODINA ?

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    Postojanje zlih naroda je izmisljena kategorija. Cinjenica jeste da mozes imati svoj stav o svemu ali vredjati aktuelnog predsednika je neumesno. Nazvati ga lazovom jeste uvreda, kako za coveka, tako i za republiku ciji je predsednik!

    Zasto mislis da tvoj stav moze biti tacniji, bolji i jaci od javno izrazenog (politickog) stava predsednika republike?
    Samo zato sti si ti, ti, a 6 milijarde drugih pojedinaca ove planete su ``ostali``?
    Svako ko ubije je zao, koji to narod nema ubice ?
    Kakvo vredjanje ? Ja iznosim cinjenice o lazima koje je rekao tadic.
    Covek koji laze se u nasem jeziku naziva "Lazov".
    On nije jednoglasno izabran za predsednika, i on ne zastupa one koji nisu glasali za njega.
    On je izigrao poverenje onih koji su glasali za njega, posto apsolutno nista od njegovih obecanja nisu dobili.
    Evo posle izjave da necemo u Evropu ako je nezavisno Kosovo uslov, cilj ove
    i ovakve vlade je status kandidata za EU u ovoj godini.
    EU je priznalo nezavisnost Kosova, a mi hocemo da budemo kandidati po svaku cenu. Jel' to normalna politika ?

    Jel' ti mislis da si ti neki komicar ?
    Mrzis sve sto je Srpsko, a sada kao branis ugled Srbije i njenog predsednika ?
    Ili je on dobar zato sto se izvinjava Hrvatskoj (u svoje ime) ?

    jew
    YUrope ;
    Covecanstvo se deli na pravedne koji ne lazu, i lazove
    koji su nepravedni.

  4. #874

    Odgovor: State of VOJVODINA ?

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Па добро, ја сам оставио линк до Тадићеве изјаве пре избора где се лепо види шта је причао о Косову.
    Једна ствар је шта су ЛДПовци и слични АВО издајници тврдили да је причао, они су тврдили да се Тадић само прави да му је стало до јужне Србије из својих разлога. Друга ствар је шта су Тадићеви противници с "десне" стране причали шта он уствари мисли о Косову, из својих разлога.
    Исто као што га Итебејац оптужује јер се бори за Косово а обећао је да неће, тако га ти оптужујеш да се не бори за Косово, и да је говорио да неће.
    А проблем је у томе што су многи приписивали Тадићу своје жеље, правили се да прича оно што су они желели да прича.
    Ко је хтео да гледа и слуша, могао је и може да види. Оставио сам линк.
    Зашто би се сложио са Коштуницом око потписивања ССП? Па исти тај ССП је припремљен кад је и ДСС био у влади, и статусно је неутралан. Не односи се на Косово јер је оно под контролом УН. Највеће силе света сигурно не би повукле своје признање ако би ми одбили да потпишемо ССП. И шта бисмо добили? Па сами би себи пуцали у ногу, изоловали се и олакшали нашим непријатељима. Овако мора Холандија да нас блокира.
    Тадић јесте свакакв, али ајде да га не оптужујемо због погрешних ствари.
    Не могу ја да пљујем Јеремића заједно са Чедистима, сам бих се себи гадио.
    Pa jel' EU ostala statusno neutralna kada je posle formulisanja SSP-a
    priznala nezavisnost Kosova ?
    Sta ima da se prica o coveku koji je hteo da pravi pakt sa Zlikovcima koji su
    bombardovali ovu zemlju, i stavili potpis na pljacku ove zemlje ?
    A sad se navodno predomislio, posto inace "nije znao" da je nezavisnost Kosova uslov za clanstvo u EU.
    A sta smo dobili potpisivanjem SSP-a ? Sem uvreda ?

    Koga Holandija blokira Srbiju sa Kosovom ili Srbiju bez Kosova ?

    Jew piter
    YUrope ;
    Covecanstvo se deli na pravedne koji ne lazu, i lazove
    koji su nepravedni.

  5. #875

    Odgovor: State of VOJVODINA ?

    Citat DzuPiter kaže: Pogledaj poruku
    Svako ko ubije je zao, koji to narod nema ubice ?
    Kakvo vredjanje ? Ja iznosim cinjenice o lazima koje je rekao tadic.
    Covek koji laze se u nasem jeziku naziva "Lazov".
    On nije jednoglasno izabran za predsednika, i on ne zastupa one koji nisu glasali za njega.
    On je izigrao poverenje onih koji su glasali za njega, posto apsolutno nista od njegovih obecanja nisu dobili.
    Evo posle izjave da necemo u Evropu ako je nezavisno Kosovo uslov, cilj ove
    i ovakve vlade je status kandidata za EU u ovoj godini.
    EU je priznalo nezavisnost Kosova, a mi hocemo da budemo kandidati po svaku cenu. Jel' to normalna politika ?

    Jel' ti mislis da si ti neki komicar ?
    Mrzis sve sto je Srpsko, a sada kao branis ugled Srbije i njenog predsednika ?
    Ili je on dobar zato sto se izvinjava Hrvatskoj (u svoje ime) ?

    jew
    Mi nemamo izbora, zelimo materijalno blagostanje i to je u EU!
    Promene su neizbezne i prilazimo EU, svakim danom sve vise. Cinit cemo to kao jedna republika ili cemo uci u delovima ali prilazimo Evropi!
    Znas zasto? Jer ja i jos barem 5 miliona zitelja ove zemlje zeli lepsi zivot za svoju decu! Tih 5 milijona zitelja znaju da na KiM zivi bar 2 milijona zitelja koji ne zele biti gradjani ove zemlje. Nama je vise stalo za EU nego za tih 2 milijona zitelja, jer suzivot s njima je nemoguc, jer nijedna strana to vise ne zele! Prema tome u EU ulazimo bez KiM.

    KiM vise nikada nece biti deo Srbije ali jos generacije politicara nece to priznati jer to bi znacilo politicko samoubistvo. Medjutim doci ce vreme kada ce to neko uciniti jer ce unutrasnje politicke prilike to zahtevati.
    A dotle ne bi bilo na odmet da citas malo o vodjenju politike, diplomatiji, matematici i filozofiji... Jacaj um i pospesi razmisljanje! Shvatit ces da je politika prljava igra i nije lako biti dobar politicar.
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  6. #876

    Odgovor: State of VOJVODINA ?

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    Mi nemamo izbora, zelimo materijalno blagostanje i to je u EU!
    Promene su neizbezne i prilazimo EU, svakim danom sve vise. Cinit cemo to kao jedna republika ili cemo uci u delovima ali prilazimo Evropi!
    Znas zasto? Jer ja i jos barem 5 miliona zitelja ove zemlje zeli lepsi zivot za svoju decu! Tih 5 milijona zitelja znaju da na KiM zivi bar 2 milijona zitelja koji ne zele biti gradjani ove zemlje. Nama je vise stalo za EU nego za tih 2 milijona zitelja, jer suzivot s njima je nemoguc, jer nijedna strana to vise ne zele! Prema tome u EU ulazimo bez KiM.

    KiM vise nikada nece biti deo Srbije ali jos generacije politicara nece to priznati jer to bi znacilo politicko samoubistvo. Medjutim doci ce vreme kada ce to neko uciniti jer ce unutrasnje politicke prilike to zahtevati.

    A dotle ne bi bilo na odmet da citas malo o vodjenju politike, diplomatiji, matematici i filozofiji... Jacaj um i pospesi razmisljanje! Shvatit ces da je politika prljava igra i nije lako biti dobar politicar.
    O cemu ti pricas i gde ti zivis ?
    Predsednik ove zemlje je rekao da Srbija ne ide u EU ako je uslov nezavisnost Kosova.
    Da li to uopste dopire do tvojih usiju ?
    Ako Siptari ne zele da budu gradjani Srbije, nek izadju napolje.
    To su Hrvati uradili silom Srbima koji nisu hteli da zive u NDH.
    Politika uopste nije prljava igra, politika je biznis, Englezi su taj biznis doveli do savrsenstva posto uspevaju da prodaju ono sto ne postoji, i uspesno trguju
    sa onim sto nije njihovo.
    To sto ti zelis da Kosovo ne bude Srpsko nema veze sa stvarnim statusom Kosova, cinjenica je da je Kosovo samo privremeno i nezakonito van Srpske kontrole.
    Zasto se ti nalazis pozvan da govoris u ime stanovnika Srbije ?

    jew
    YUrope ;
    Covecanstvo se deli na pravedne koji ne lazu, i lazove
    koji su nepravedni.

  7. #877

    Odgovor: State of VOJVODINA ?

    Citat DzuPiter kaže: Pogledaj poruku
    Pa jel' EU ostala statusno neutralna kada je posle formulisanja SSP-a
    priznala nezavisnost Kosova ?
    Sta ima da se prica o coveku koji je hteo da pravi pakt sa Zlikovcima koji su
    bombardovali ovu zemlju, i stavili potpis na pljacku ove zemlje ?
    A sad se navodno predomislio, posto inace "nije znao" da je nezavisnost Kosova uslov za clanstvo u EU.
    A sta smo dobili potpisivanjem SSP-a ? Sem uvreda ?

    Koga Holandija blokira Srbiju sa Kosovom ili Srbiju bez Kosova ?

    Jew piter
    Није битно да ли је ЕУ статусно неутрална или не, већ да ли је у нашем интересу или не да уђемо у ЕУ.
    Човек који прави пакт са зликовцима који су нас бомбардовали је паметан ако то ради у нашем интересу. Шта је алтернатива, да ратујемо с њима и даље, опет?
    Није се предомислио, независност Косова није услов за чланство, он никад није ни мислио да призна ту независност.
    Постоји само једна Србија, од Солуна до Скрадина.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  8. #878

    Odgovor: State of VOJVODINA ?

    Citat DzuPiter kaže: Pogledaj poruku
    O cemu ti pricas i gde ti zivis ?
    Predsednik ove zemlje je rekao da Srbija ne ide u EU ako je uslov nezavisnost Kosova.
    Da li to uopste dopire do tvojih usiju ?
    Ako Siptari ne zele da budu gradjani Srbije, nek izadju napolje.
    To su Hrvati uradili silom Srbima koji nisu hteli da zive u NDH.
    Politika uopste nije prljava igra, politika je biznis, Englezi su taj biznis doveli do savrsenstva posto uspevaju da prodaju ono sto ne postoji, i uspesno trguju
    sa onim sto nije njihovo.
    To sto ti zelis da Kosovo ne bude Srpsko nema veze sa stvarnim statusom Kosova, cinjenica je da je Kosovo samo privremeno i nezakonito van Srpske kontrole.
    Zasto se ti nalazis pozvan da govoris u ime stanovnika Srbije ?

    jew
    1. postoje reci za domacu i postoje za spoljnu javnost.
    Tvoj predsednik laze, moj vodi politiku!
    Ciji je bolji?

    2. Albanci su vec izasli napolje! Znam ja, znas ti, znaju oni a zna i predsednik!
    3. Politika i biznis su uvek prljavi, cim se ne oslanjaju na emocije i pravdu vec na interes!
    4. To sto ti zelis da Kosovo bude Srpsko, takodje nema stvarne veze sa statusom Kosova.
    5. Nezakonito jeste, privremeno nije! Ti ne mozes zamisliti da dobijes Kosovo sa 2 milijona Albanaca, ti zelis teritoriju bez njih! E, pa nece moci!
    I tu dolazimo do sustinske cinjenice, zasto o ovome pricamo na temi ``state of Vojvodina``!?
    6. Cek da shvatim, Hrvati su izasli Srbima iz Kosova da bi stvorili NDH?
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  9. #879

    Odgovor: State of VOJVODINA ?

    Не могу да се не згадим с којим уживањем причаш о свему што је на српску штету Битерлемоне...
    Јасно је мени да нам ти желиш свако зло, али не можеш своје жеље да продајеш као да видиш шта ће бити у будућности.
    НАТО држава није права држава. Иначе нас не би теби слични убеђивали толико
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  10. #880

    Odgovor: State of VOJVODINA ?

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    НАТО држава није права држава. Иначе нас не би теби слични убеђивали толико
    Naslušao sam se takvih konstatacija proteklih 20 godina...

    A sve više je država, od bečkih konjušara, do švercera cigareta. i za sve smo verovali da će umreti od gladi bez nas.
    Stvoriću svoj mali raj i u njega primiti one koji su mi već u srcu.

  11. #881

    Odgovor: State of VOJVODINA ?

    Citat Sunny kaže: Pogledaj poruku
    Naslušao sam se takvih konstatacija proteklih 20 godina...

    A sve više je država, od bečkih konjušara, do švercera cigareta. i za sve smo verovali da će umreti od gladi bez nas.
    Не знам за кога си ти веровао да ће умрети од глади без нас, ја нисам ни за кога. Мада, овај Туђманолики Чанак ево децу трује причама како би остатак Србије умро од глади без свог северног дела

    Видиш, нико није веровао да је ситуација у Хрватској готова кад смо имали РСК.
    Нико данас не верује да је судбина Босне запечаћена, иако РС постоји, и све је јача и јача.
    Нико није тврдио да је судбина Македоније запечаћена, иако је имала шиптарску побуну.
    Али ето, кад се ради о Косову... ствар је решена за вјеки вјеков...

    Нешто нисам сигуран
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  12. #882

    Odgovor: State of VOJVODINA ?

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Није битно да ли је ЕУ статусно неутрална или не, већ да ли је у нашем интересу или не да уђемо у ЕУ.
    Човек који прави пакт са зликовцима који су нас бомбардовали је паметан ако то ради у нашем интересу. Шта је алтернатива, да ратујемо с њима и даље, опет?
    Није се предомислио, независност Косова није услов за чланство, он никад није ни мислио да призна ту независност.
    Постоји само једна Србија, од Солуна до Скрадина.
    EU se pita da li nas hoce ili ne, a ne mi. Kako mi mozemo racionalno razmisljati
    o ulasku u EU, ako EU kaze "Vi nam se necete pridruziti." ?
    Radi se o principu a ne o necemu sto se desilo. Tadic radi ono sto onaj koji je unistavao ovu zemlju hoce da on radi.
    Zasto mi nismo mogli da nastavimo da se diplomatski borimo za ono sto je nase, bez ludila da je onaj koji je ovde ubijao i pljacka nas prijatelj, i
    da mi po svaku cenu zelimo da se tom i takvom telu pridruzimo ?

    Uopste mi nije jasno da li se ti salis ili si ozbiljan kada shvatas ozbiljno reci
    Tadica da nezavisnost Kosova nije uslov za clanstvo u EU ?

    Ako nezavistnost Kosova nije uslov i "niko je u EU ne spominje", sta znaci izjava "Ako je nezavisnost Kosova uslov za ulazak u EU, Srbija nece u EU." ?
    Zasto bi neko davao takvu izjavu, ako niko u EU ne postavlja taj uslov ?

    EU je priznala nezavisnoKosovo, ali u isto vreme hoce da primi Srbiju sa pokrajinom Kosovo
    .
    Jel' sam ja jedini ovde koji vidi da nesto u toj jednacini nije uredu ?

    To nisu nikakve politicke igre to je stav Tadica i njegove ekipe da su oni na
    celu mentalne bolnice koja se zove Srbija, i u kojoj oni mogu da izjavljuju sta hoce, posto nema nikoga da razume sta oni pricaju, ili vide sta oni rade.

    A ova tema govori u prilog takvoj premisi. Zivimo u zescoj bedi, standard nam je na par koraka od kontejnera za smece, a ljudi ispiraju usta sa mogucnoscu daljeg cepanja zemlje.

    EUroPe
    YUrope ;
    Covecanstvo se deli na pravedne koji ne lazu, i lazove
    koji su nepravedni.

  13. #883

    Odgovor: State of VOJVODINA ?

    5. Nezakonito jeste, privremeno nije! Ti ne mozes zamisliti da dobijes Kosovo sa 2 milijona Albanaca, ti zelis teritoriju bez njih! E, pa nece moci!
    I tu dolazimo do sustinske cinjenice, zasto o ovome pricamo na temi ``state of Vojvodina``!?
    пише се милион, на хрватском милијун, на "бошњачком" милијун ... који је то језик,баш ме интересује ?

    ....Косово је и раније било без 1 300 000 Албанаца (према стручним проценама их је толико а колико их је стварно нећемо знати јер шиптари и даље бојкотују попис) па не видим што не би и у будћности било без њих? Па од тих 1 300 000 више од 500 000 је и дан данас илегално, без образовања, здравственог осигурања, хигијене ... али зато имају пушака више него мобилних телефона ... Косово је тренутно ван домашаја српске власти, али то не значи да ће увек бити тако и да ми треба да се помиримо са тим... полако, точак се окреће, па неће ни шиптарска до зоре горети, као што није ни усташка, аустроугарска, немачка ... неће ни америчка ... већ пуца ... само полако ....

    АП Војводина је споља гледано хармонична а изнутра је лажна, беживотна, једна јавна представа ...

  14. #884

    01 Odgovor: Kada ce Predsednik Srbije biti Vojvodjan?

    Ljudi glasajte za mene kad se budem kandidovao za predsednika,
    prepoznaćete me logo će mi biti Schweik.
    Evo moj plan i program:
    -90% političara bi obavezno poslao na društveno korisni rad, da rade kao volonteri
    -glavni grad nebi bio BG već neki manji (kao u pametnim zemljama: australija, USA...)
    -totalna decentralizacija države u ekonomskom i kulturnom smislu
    -uveo bi specijalne jedinice za razbijanje nacionalizma i fašizma
    -ukinuo bi granicne prelaze ka Mađarskoj a pooštrio bi kontrolu ka zamljama balkana
    -uveo bi Euro
    -razvio bi nove rafinerije koje bi se bavile proizvodnjom Biodiesela a ne zavisne nafte
    -izgradio bih centrale koje koriste alternativne izvore energije i polako bih zatvarao termocentrale
    -svaki poljoprivrednik bi svoju robu plasirao na jedinstveno tržište gde bi imao za pravo da uz pomoć države izvozi svoje proizvode
    -izvršio bih nacionalizaciju tajkuna koji iskorišćavaju naše građane...
    itd...

  15. #885

    Odgovor: Kada ce Predsednik Srbije biti Vojvodjan?

    Dobri vojnice, moja familija i ja glasacemo za tebe ako me posle pobede postavis za ambasadorku recimo u Budimpesti ( govorim Madjarski pa ce drzava usparati na prevodiocima ) zasto samo Mile,podobni , Isakov da bude po inostranstvima.Vojvodjanin predsednik ili ca, kako mi se cini samo kad napravimo svoju drzavu

Strana 59 od 87 PrvaPrva ... 949575859606169 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Vojvodina za sećanja
    Autor nenad.bds u forumu Vojvođanski bircuz
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 12.08.2018, 10:18
  2. Slikovita Vojvodina
    Autor izabelitta u forumu Vojvođanski bircuz
    Odgovora: 80
    Poslednja poruka: 09.09.2015, 09:51
  3. Vojvodina republika?
    Autor vojvodina2 u forumu Politika
    Odgovora: 162
    Poslednja poruka: 04.03.2014, 12:06
  4. Arapska Vojvodina
    Autor Premix u forumu Politika
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 30.01.2013, 20:15

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •