Šta je vaš stimulans? - Strana 5
Strana 5 od 6 PrvaPrva ... 3456 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 61 do 75 od ukupno 84
  1. #61

    Odgovor: Šta je vaš stimulans?

    OK je biti pozitivan. Ja bar ne volim da se svadjam. Uvek sam za to da zbog onog sto se dogadja kuci, kao i zbog licnih problema ne treba se niko otresati na kolege i svadjati se biti negativan..Kao i to da problemi sa posla ne nosim kuci.
    Na poslu trudim se da sam uvek pozitivna i nasmejana, da saradjujem sa kolegama, imam sluha za njihove stavove, jednostavno da radimo timski. Pokusavala sam svojim pozitivnim stavom, i naravno uticalo je na njega da promeni svoj stav, da prekine da se dere...Ali pre kraj njegovog odlaska ponasanje mu je bilo nepodnosljivo.
    Jednom sam pisala - kad radis sa ovakviim agresivnim osobama, na neki nacin to se prenosi i na tebe. Jednostavno svako ima granica do kojih moze da podnese agresivnost i torturu....
    Verujte - dzaba sto su svi ostali bili OK, kad svaki dan kad bi on usao u prostoriji nastajao je muk i svaki drugi razgovor je bio dranje i ponizavanje....

    E sad srecom sve je OK. I pravo je uzivanje ici na posao.


  2. #62

    Odgovor: Šta je vaš stimulans?

    Vidim da ima mnogo onih koji rade posao koji vole.
    Strašno im zavidim.Ne volim svoj posao.
    Međutim, on mi omogućuje da radim samostalno, ne očekujući od drugih ni pomoć, ali ni saplitanje.

    Motiv da radim vidim u praznom frižideru, rezervoaru, plakaru...

    Uh što vam zavidim!!!!

  3. #63

    Odgovor: Šta je vaš stimulans?

    Citat Bombica kaže: Pogledaj poruku
    OK je biti pozitivan. Ja bar ne volim da se svadjam. Uvek sam za to da zbog onog sto se dogadja kuci, kao i zbog licnih problema ne treba se niko otresati na kolege i svadjati se biti negativan..Kao i to da problemi sa posla ne nosim kuci.
    Na poslu trudim se da sam uvek pozitivna i nasmejana, da saradjujem sa kolegama, imam sluha za njihove stavove, jednostavno da radimo timski. Pokusavala sam svojim pozitivnim stavom, i naravno uticalo je na njega da promeni svoj stav, da prekine da se dere...Ali pre kraj njegovog odlaska ponasanje mu je bilo nepodnosljivo.
    Jednom sam pisala - kad radis sa ovakviim agresivnim osobama, na neki nacin to se prenosi i na tebe. Jednostavno svako ima granica do kojih moze da podnese agresivnost i torturu....
    Verujte - dzaba sto su svi ostali bili OK, kad svaki dan kad bi on usao u prostoriji nastajao je muk i svaki drugi razgovor je bio dranje i ponizavanje....

    E sad srecom sve je OK. I pravo je uzivanje ici na posao.
    Neki sefovi su kao oblaci, kad nestanu, dan je predivan.

    Nemam nikakv stimulans, osim plate, koja je ista, bez obzira koliko uradim, pa i to nije neki stimulans
    "Ljepota nije u licu; ljepota je svjetlost u srcu."

  4. #64

    Odgovor: Šta je vaš stimulans?

    Dobro plaćen posao, dobro okruženje...mislim kolege i svaki put osećanje zadovoljstva kad završim ono što sam započela.

  5. #65

    Odgovor: Šta je vaš stimulans?

    Po nekad je inat najbolji stimulans
    "Ljepota nije u licu; ljepota je svjetlost u srcu."

  6. #66

    Odgovor: Šta je vaš stimulans?

    Stimulan se u poslu vremenom menjao i trenutno nije onaj isti koji me je držao kada sam počinjao raditi i ići na posao.
    Trenutano, stimulans mi je da mladim kolegam prenesem ono što znam o poslu, da ih podignem iz učmalosti, da im dočaram značaj kolektiva ali i pojedinca.... Ima toga dosta, samo ima li još dovoljno vremena ?
    Живима по заслузи, мртвима по обичају

  7. #67

    Odgovor: Šta je vaš stimulans?

    Kada sa nekim sa kim radis imas dobru saradnju
    Najveca vlast je vladati sobom.

  8. #68

    Odgovor: Šta je vaš stimulans?

    Raznovrstan i dinamičan posao gdje moje kvaliete dolaze do izražaja, tj. da se ne utopim u masi.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  9. #69

    Odgovor: Šta je vaš stimulans?

    Avans.





    (samo zbog plimeIrime. )

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  10. #70

    Odgovor: Šta je vaš stimulans?

    diplomirao
    sam
    na
    stimulansima
    i
    dosao
    do
    zakljucka
    da
    je muzika
    neprevazidjeni
    stimulans.
    haug.
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  11. #71

    Odgovor: Šta je vaš stimulans?

    na poslu me stimulira:
    novac
    nesvakidasnja sredina (sl. putevi, sl. izlasci, promenjeni ambijent u kancelariji, ruckovi i sl.)
    pocasne uloge i odgovornosti (vodjenje posebnih projekata i misija, posebne odgovornosti)
    poboljsavanje uslova rada u smislu komocije i pribavljanja odgovarajucih mocnih ili komotnih radnih sredstava

    od svega toga novac je uvek ona tacka kojom se najmanje nagradjivalo...
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  12. #72

    Odgovor: Šta je vaš stimulans?

    Meni ja jak stimulans uvek bilo takmičenje sa samim sobom.
    Uvek sam od sebe tražio mnogo...i trudio se da dam još više.
    Od ostalog ...nek to bude izazov. Volim da se prvi put susrećem sa nečim novim koje treba rešiti na najbolji način . Monotonija....zna da bude "ubica".
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  13. #73

    Odgovor: Šta je vaš stimulans?

    Želja da pomognem ljudima
    mogućnost da istaknem svoju urođenu ljubaznost
    i kvalitete rođenog vođe
    lakoća sa kojom izlazim na kraj sa novim izazovima
    priznanja koja dobijam za kvalitetno odrađen posao
    potreba da kanališem svoj smisao za perfekcionizam
    sposobnost da od kolega pravim bolje ljude i radnike.



  14. #74

    Odgovor: Šta je vaš stimulans?

    Najdublje lično, pa onda i ekipno napaljivanje na neku ideju i njenu realizaciju s umetničkim dojmom na kraju.
    A bilo bi super da i pare u svemu tome imaju neku bitniju ulogu. Nažalost, uvek je: ajmo dalje, za iste pare...
    Vrag odneo šnalu...

  15. #75

    Odgovor: Šta je vaš stimulans?

    kolektiv, ambijent i plata...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

Strana 5 od 6 PrvaPrva ... 3456 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •