Kondomi u spreju
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 18
  1. #1

    Kondomi u spreju

    Nemački stručnjaci planiraju da do 2008. na tržište izbace kondom u obliku spreja, za sve veličine i oblike penisa. Kondom deluje tako što se poprska po koži penisa, sa svih strana, od vrha do kraja. Za upotrebu je spreman posle pet sekundi.

    Naučnici sa Institute for Condom Consultancy tvrde da će kondom u spreju biti efikasnije sredstvo za kontracepciju od postojećih jer će bolje "stajati", a neće biti ni rizika da sklizne. Prema njihovim rečima, kondom u spreju će omogućiti veće uživanje, ali i bezbedniji seks. Nije, međutim još saopšteno kako će se ovakav kondom skidati posle upotrebe.

    izvor: B92


      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Kondomi u spreju

    A jao taman sam se navikao na .... stavis i to je to. A ovde ce biti kao, "cek samo cas da naspricam... onako sa svih strana".

    Nemam pojma, kad se pojavi videcemo...

    Mozda se nece skidati uopste
    "Ovo mesto nikada neće doneti ikome sreću.
    Ali ako padne u pogrene ruke..."
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: Kondomi u spreju

    Samo da se zene ne navade na ovaj novi pronalazak Ranije kad krenes u svaleraciju,metnes kondom u novcanik i pravis se da ides u biblioteku,a sad moras da izigravas molera."Draga sad cu da dodjem,idem da komsiki zakrecim kupatilo".Pravac kod komsike,kad ona spremila razredjivac,da bude sto efikasnije i brze,kazu da se ova vrsta kondoma najbolje skida sa 40%.A tek sto ce da bude problem sa onim kondomima sto imaju ukus,zene ce da ih koriste ko dodatke slatkisima,nema vise ekstrati,prsne dva-tri puta i eto nam kolac od vanile.Ili zamislite dodje vam u sred noci da sa svojim voljenim bicem odradite rabotu,istoga dana na taburencetu su vam tockici skripali pa ste ih poprskali WD-40 koji ste metnuli tik pored kreveta,jos kad se nama muskarcima prioce padne nam mrak na oci pa i ne vidimo nista osim one zenske stvari i eto ti belaja
    Not all treasure is silver and gold, mate.
      Vrh

  4. #4

    Odgovor: Kondomi u spreju

    Ja se nadam da će da ih rade u boji, kao auto lakove Pa još kad ti je površina za crtanje odgovarajuća, ima sve da puca od kreativnosti Radujem se spreju
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  5. #5

    Odgovor: Kondomi u spreju

    Pa dobro Indianko jel ti hochesh da crtash Grafite ili da se .....

    A Jacku poruchujem da je WD-40 josh i manje zlo. Razmisli shta bi bilo da si tog poslepodneva naprskao komarce nekim zhestokim insekticidom...
      Vrh

  6. #6

    Odgovor: Kondomi u spreju

    Baš me interesuje da li će ih praviti u raznim veličinama(XL,XXL,5XL ili S,M,L)???
    Ima to i svojih dobrih strana,možda može da se naprska samo polovina(mislim po dužini,ne po širini).Što bi rekao Radovan III "...ako je stvar dobro ušuškana,onda nema zime..."
    Laki je malo nervozan
      Vrh

  7. #7

    Odgovor: Kondomi u spreju

    Citat Uriel kaže: Pogledaj poruku
    Pa dobro Indianko jel ti hochesh da crtash Grafite ili da se .....
    Pa kao svaki Indijanac volim da šaram Moj primerak će biti u ratničkim bojama a onda može u pohode Volim ja da se igram. Da crtam. I cuclu ne dam. Infantilna, šta ćeš

    Nego, mene buni ovaj deo:

    izbace kondom u obliku spreja, za sve veličine i oblike penisa
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  8. #8

    Odgovor: Kondomi u spreju

    Pa šta je tu čudno squaw, verovatno tih penisa ima u raznim oblicima, mis'im šta znam ja.
    Pita se gde sam bio tako dugo odsutan, reći ću ti, bio sam u ve-ce-u
      Vrh

  9. #9

    Odgovor: Kondomi u spreju

    U pravu si. Ništa, more. Zapakujte mi jedan trouglasti
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  10. #10

    Odgovor: Kondomi u spreju

    - ma ne... golden girl je mislila na poteškoće nanošenja spreja na mile nam i drage alatke neobičnog oblika... potrebno je iz više uglova špricnuti kako bi se pokrila cela površina znate već čega ...
    _____________

    "Ne pada sneg da pomori svet, već da svaka zverka ostavi svoj trag."
    (Beli je svakako naj.... )
      Vrh

  11. #11

    Odgovor: Kondomi u spreju

    meni se ovo jako dopalo i odmah sam pohitao u oblizhnju gvozhdjaru da nabavim sebi to novo chudo. Naravno kao pravi balkanac uzeo sam najveche pakovanje...
    Ma ko bre sirotinja...?
      Vrh

  12. #12

    Odgovor: Kondomi u spreju

    nadam se da ce da bude i multipraktik, pa da ubija i komarce istovremeno.
    nattydread is coming to dinner
      Vrh

  13. #13

    Odgovor: Kondomi u spreju

    Citat nattydread kaže: Pogledaj poruku
    nadam se da ce da bude i multipraktik, pa da ubija i komarce istovremeno.
    Jel' se to odnosi na one što samo ubodu pa odu ili na prave komarce
    Pita se gde sam bio tako dugo odsutan, reći ću ti, bio sam u ve-ce-u
      Vrh

  14. #14

    Odgovor: Kondomi u spreju

    Citat Uriel kaže: Pogledaj poruku
    Odlicna ti SLIKA! Vidim furas XXL. Family pack, to i za sinove da imaju kad privode. Jel to proizvodi ista kompanija koja proizvodi Wash & Go? Prosirili biznis.
      Vrh

  15. #15

    Odgovor: Kondomi u spreju

    Citat goldie kaže: Pogledaj poruku
    Odlicna ti SLIKA! Vidim furas XXL. Family pack, to i za sinove da imaju kad privode. Jel to proizvodi ista kompanija koja proizvodi Wash & Go? Prosirili biznis.
    Novi proizvod Go & Wash...
    Isto po principu maximalnog volumena .... ...

    Ubica mekog srca.
      Vrh

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Neobični kondomi: ko voli, nek' izvoli!
    Autor Goga u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 17.09.2012, 23:24

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •