Nešto najluđe što ste učinili do sada - Strana 5
Strana 5 od 6 PrvaPrva ... 3456 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 61 do 75 od ukupno 77
  1. #61

    Odgovor: Nešto najluđe što ste učinili do sada

    baš vam zavidim, ja ne činim takve stvari, baš sam dosadan....

  2. #62

    Odgovor: Nešto najluđe što ste učinili do sada

    Setih se juče...jer sam se našla u sličnoj situaciji
    Prošle godine kada smo se vraćali s mora, negde posle Užica, odjedared nas pretekne neki aVtobus i skoro nas ubaci u makaze...
    Ja ga, onako besna sočno opCujem...i vidim na njegovoj pozadini neki broj mobilnog...
    ...odmaH dograbim svoj i nahebem mu se mile majke u sms poruci...kad posle par minuta zvoni neko ali sa skroUz desetog broja...a moje pravilo br. 1 je..."Ne javljati se na nepoznati broj"
    Budi pametan i pravi se lud

  3. #63

    Odgovor: Nešto najluđe što ste učinili do sada

    Kako bih napisala post na temi o biserima naših klinaca, stavila sam i ja kabel u usta da vidim kako poruka glasi..
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  4. #64

    Odgovor: Nešto najluđe što ste učinili do sada

    Kad sam bila mala...bila sam jako nesrećna što sam pegava po nosu. I rekli mi tamo neki da svako jutro popiškim kažiprst i natapkam mokraću na pege. Ma ima da nestanu ko rukom odnete u rekordnom roku.
    I ja sam ih poslušala.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  5. #65

    Odgovor: Nešto najluđe što ste učinili do sada

    Moja drugarica iz osnovne je bila jako "ljubomorna" što se kod nje ne gnezde laste a kod mene na svaki ćošak od prozora.
    i ubedila me da joj jedno gnezno pozajmim a u zamenu za to će mi dati kolibri
    Naravno, nije mi dala kolibri

    Pre par godina u H.N...dođemo mi a ono laste svile gnezdo...ali na štriku za veš, klimavo beše te se urušilo...
    Sve bi bilo ok da iz gnezda nije ispao mali lastaviĆ...ajme, šta sad...
    Odem ja u knjižaru, kupim glinamol i pokušam na nadogradim gnezdo iz jednog komada...ali neće moći..
    Ok, krenem da razmišljam kao lasta...i sloj po sloj...i uspem...
    prihvate one to...nekako... ali od težine se skljoka i pade lasta dole (sa 2. sprata + visoki parter)
    Odem dole, nađem je u travi (msm ona goluždrava, par dana tek) i vratim je u (popravljeno) gnezdo..
    Ali jbg...moralo se nekada i spavati/šetati/kupati...i tako...nije uspela da preživi...
    A dala sam sve od sebe...

  6. #66

    Odgovor: Nešto najluđe što ste učinili do sada

    Bila sam djavo od deteta. Igram se tako, jednog dana "vatrom" !
    Kresnem sibicu i zapalim novine...
    Buknuse novine, a pametna ja mlataram onim novinama
    Ne bi li ih ugasilaaaaaaaaaaajjjjooj .... A ja novine u plamenu bacim
    U kantu za otpatke, a pored kante butan boca!
    Moja baba bila pribrana, zgrabila kantu i iznela je na terasu!
    ...... A ja dobih po tamburi!
    neunistiva zlojebaba!

  7. #67

    Odgovor: Nešto najluđe što ste učinili do sada

    Kladila se 2001. sa ogrOOOOOOOOOOOOmnim ulogom u nekom takozvanom mocnom momentu, koji se je eto 12 godina kasnije ispostavio kao momenat degutantne slabosti...

    "Ako se ti ikada ozenis, ja cu da povedem kolo i profesionalno odigram splet igara iz istocne, juzne ili koje god 'oces Srbije!"
    Ostalo mi jos okruglih 10 nedelja fore, angazovala sam cak i "personal coach", al' da se ne lazemo - i uloga primabalerine u labudovom jezeru bi mi lakse pala...

    Ajmo triV - poskok, makazice, truba, trokorak, sitno...
    Never confuse movement with action.

  8. #68

    Odgovor: Nešto najluđe što ste učinili do sada

    Sve ludosti koje sam do sada činjEla se ne megu uporediti sa ludošću koju upravo nameravam da počinim...
    Pokrenuti sopstveni biznis u ovo vreme na ovom mestu (čitaj...ovoj državi) znam da je ravno (samo)ubistvu.
    Osećam se da stojim na rubu provalije i Jopet me neka sila tera na skok u nepoznato.
    A algoritam je bio otprilike sledeći...prvo je kvrcnula wc šolja, pa me uhvatila panika...pa strah...pa neke svakojake misli i noć nespavanja...i...ideja..
    I dako već 24 sata bistrim poslodavstvo, čačkam, rČkam i proučavam...

    Mada...ko zna...možda ludost jednog dana, kao pokretač, opravda hrabrost...ko zna...
    Budi pametan i pravi se lud

  9. #69

    Odgovor: Nešto najluđe što ste učinili do sada

    Najluđe?!! Idemo ovako, u 3-ćoj htela sam da skočim sa zidine od 20m jer tata nije hteo da mi kupi majmuna. Sestra i on su me sat vremena molili i na kraju umolili. Naravno, majmuna mi nisu kupili .Onda sam, u 6-oj skakala sa drugog sprata u šoder sa sve kišobranom jer sam bila sigurna da umem da letim. Bilo je tu još skakanja; sa mosta visokog 15m u reku...to se više puta ponavljalo od 7-12 godine, skakanje i kupanje na jednoj hidroelektrani jer mi je bila zanimljiva sila vrtloga koja me uvlači do dna, skakanje u dalj sa garaže u pesak, skakanje iz lipe sa najviše grane...Onda sam dva puta legla pod šine da voz pređe preko mene, mada nisam bila jedina jer smo iz društva dokazivali hrabrost tako, majko mila i tri puta pod kamion. Uopšte mi nije jasno kako nismo poginuli. Hvatala sam sa društvom zmije, lepili pijavice po telima jer smo čuli da su delotvorne. Onda sam pravila koktele i dimne bombe. Luk i strelu. U ZOO vrtu ušla kod vuka (čuvar je otključao da ga nahrani i ja se uvukla neprimetno), umalo nije srčani udar doživeo kad me je video. Čupnula sam lava za grivu jer me zanimalo da osetim rukama kakvo je to čudo od grive. Sa 8 godina razdvojila sam svog šarplaninca u krvavom obračunu sa drugim šarplanincem... Davila sam jednog policajca jer me vređao...
    Ne mogu se sad setiti svega. Ima toga još...
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

  10. #70

    Odgovor: Nešto najluđe što ste učinili do sada

    Evo ovo posljednje...upisala sam Statistiku...sto bi Svabe rekli Štatistik ...i tako...jesam li luda, vidjet cemo...hocu li se vratiti svojim bankama, i to cemo da vidimo. Stay tuned.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  11. #71

    Odgovor: Nešto najluđe što ste učinili do sada

    7 godina seruckala na ovom forumu. Danas godišnjica.
    Ima bre da snime film o meni. Što, šta fali?
    Kad može Bred Pit na Tibetu, može i baba 7 godina na VC-u.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  12. #72

    Odgovor: Nešto najluđe što ste učinili do sada

    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku
    baba 7 godina u WC-u.
    Leptejebo, sedam godina seruckaš?
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  13. #73

    Odgovor: Nešto najluđe što ste učinili do sada

    Citat Bazilej kaže: Pogledaj poruku
    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku
    baba 7 godina u WC-u.
    Leptejebo, sedam godina seruckaš?
    Nije lepo smejati se tuđoj muci, znaš?
    Videću tebe kad dođeš u moje godine...
    Moći ćeš u isto vreme da se nasmeješ, kiHneš i prdneš, al' neće moći da ti se digne.
    Onda ću ja da se smejem tebi. Znaš?
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  14. #74

    Odgovor: Nešto najluđe što ste učinili do sada

    Ja se popnem na visnju pa mi visoko ali jedne davne , tople , letnje noci prepune zvezda
    , popeo sam se na odzak jedne kuce u ulici Ive Lole Riibara ( jbg komunista bio i osto ) i tako sedeo na tom odzaku jedno 15 minuta ponavljajuci malo u sebi a malo u glas ..: e sad si moja "

    Tako je i bilo
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  15. #75

    Odgovor: Nešto najluđe što ste učinili do sada

    Prijavila se za boot camp.
    I osećam takvu frku u stomaku...oni leptirići kao kad se zaljubiš...ili kad se jako plašiš zubara...pa stalno imaš osećaj da ti se kaki...e to.
    Prvo su mi rekli da sam luda što sam se prijavila jer sam još uvek bangava u levu nogu.
    Onda su mi rekli da sam luda što sam se uopšte prijavila, pa čak i da imam zdravu nogu.
    A ja sam nekako ubeđena da ne postoji to što ja ne mogu, pa makar se i ukakila od treme.

    Jedino sam Đorđu priznala, da niko ne čuje, da sam se prijavila samo zato što smatram da će mi jedino marinac koji mi stoji nad glavom i urla ne mane da uradim 50 sklekova u blatu...pomoći da malo skrenem misli...
    Đorđe je uzdahnuo, polizao sebi dupe i odvukao se do svog jastuka.
    Samo me on razume, ja vam kažem.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

Strana 5 od 6 PrvaPrva ... 3456 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Kako se osećate upravo sada?
    Autor kissigirl u forumu Pričaonica
    Odgovora: 14293
    Poslednja poruka: 06.09.2018, 10:06
  2. Izgradnja Novog Sada
    Autor Mish u forumu Novi Sad
    Odgovora: 79
    Poslednja poruka: 11.03.2015, 21:48
  3. Lista najluđih pitanja Googlu
    Autor Necromancer u forumu WWW
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 22.08.2011, 09:16
  4. Deset najluđih činjenica o telu
    Autor DrinChe u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 24.10.2010, 21:21
  5. Šta ste danas lepo učinili za dragu osobu?
    Autor Kunic u forumu Ljubav
    Odgovora: 264
    Poslednja poruka: 22.10.2009, 21:42

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •