Nešto najluđe što ste učinili do sada - Strana 2
Strana 2 od 6 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 77
  1. #16

    Odgovor: Nešto najluđe što ste učinili do sada

    hm......
    ja se svega i ne setjam.......
    uglavnom se drugi setjaju pa mi preprichavaju

    - u sestom razredu krenula sa svercerima put Crne Gore zato shto mi bilo dosadno....
    - nashtrcala suzavac u ochi nekom kretenu.... u srednjoj shkoli
    - organizovala shtrajk u srednjoj shkoli...
    - napichila se na neke sandale i trazila ih u Krushevcu, Ćupriji, Jagodini, Herceg Novom, Budvi, Paraćinu... I naravno, nisam ih nashla 6. osnovne...
    - naterala upravu faxa da odustane od ideje da nam naplate shkolarinu ( na ovo sam extra ponosna)
    - pravila pidzama party i naovorila 20-ak ljudi da ponotj svi izadjemo ispred zgrade da se ljuljamo, klackamo...
    - trotinetom obishla pola Becha......
    - fotografisala i Belvederu ( ultra zabranjeno, prate ti svaki korak....)

    pa.... kad se setim, dopisatju....
    Moras prihvatiti poraze i pobede,
    moras se navitji na tugu i sretju,
    moras da volis i da te vole,
    moras biti deo stvarnosti,
    ipak,
    nikada ne napustaj svoje snove!

  2. #17

    Odgovor: Nešto najluđe što ste učinili do sada

    popela se na vodotoranj 30 metara visine bez zaštitne opreme...crkla sam i srce mi je sišlo u pete, ali se popeh na vrh, i isto tako spustih
    nattydread is coming to dinner

  3. #18

    Odgovor: Nešto najluđe što ste učinili do sada

    Napio sam se u lokalu i kako sam setao sa skvadrom po cesti naslonio sam se na cestovni znak jer mi je bilo lose a on slabo pricvrscen i padne znak na zemlju a i ja s njim. Ja se naljutim na znak a pijan ko majka bio, krenem ja razgovarati i svađati se sa cestovnim znakom znakom a skvadra mi vice da idemo, a ja onako pijan i bedast pokupim znak i razgovaram s njim putem i odnesem ga doma, a ujutro je bilo, STA JE MENI OVO TREBALO, jedva sam ga se rijesio, dobro da me policija nije vidjela.

    to je samo jedna stvar u nizu, koliko sam gluposti napravio u zivotu

  4. #19

    Odgovor: Nešto najluđe što ste učinili do sada

    Trcao sam 500 metara za autobusom... mogao sam sacekati sledeci a onaj nisam stigao nego sam na sledecoj stanici cekao sam drugi...

  5. #20

    Odgovor: Nešto najluđe što ste učinili do sada

    Poverovala Kalu da je Superman
    Poruku je izmenio starsica, 18.02.2010 u 22:38 Razlog: jbt.. posle 3 godine skontam gramaticku gresku.. :smeh:
    Krek, krek.. Ne gudra

  6. #21

    Odgovor: Nešto najluđe što ste učinili do sada

    xmm valjda kad sam isao sa skolom na sajam obrazovanja i pobegao sa drugovima na Miseluk , pa nas tamo mal nisu drogirasi navatali , sreca bili su se vec ufixali kad smo naleteli na njix pa nisu mogli da nas stignu,..eex secam se jedva smo stigli kutji taj dan,,...

  7. #22

    Odgovor: Nešto najluđe što ste učinili do sada

    ...pa ne znam bas da li je najludje ali najodvratnije sigurno jeste.
    ...poradjala sam se na carski rez i dobila naravno anesteziju ali sam bila budna. Iznad mene visio neki ogroman luster precnika oko 1,5m i u njemu se moglo gledati kao u ogledalu. I dodjoh ja na tu ludu ideju, da gledam...
    ...i gledala sam celu operaciju i kad su doktorove ruke nestale skoro do laktova negde u mojoj trbusnoj duplji, poceo me oblivati znoj. Jos sam se celo vreme svadjala sa sestrama da mi skinu masku za oksigen jer me nervirala. Svezali su me nekim kaisevima kao u ludnici. Posledica tog dogadjaja je da sad na obicno vadjenje krvi padam u nesvest.
    ...ako budete u prilici da gledate sopstvenu operaciju, bolje zatvorite oci.



  8. #23

    Odgovor: Nešto najluđe što ste učinili do sada


    kao mladja, u osnovnoj, a bome i srednjoj.. pa, bila sam glavni bandit.. u sustini, ni ne secam se svega.. a da ne pricam o dogodovstinama kad se napijem.. toga ni ne smem da se secam.. sramota me

    dobila sam ukor jer sam iskocila sa prozora sa casa veronauke na prvom spratu..

    slucajno sam upalila ucionicu fizike u 8. razredu.. jer sam u uticniu ubacila neke dve zice koje nisam znala od cega su..

    a ovaj skorasnji.. pre nekih godinu dana, radila sam u pikado klubu kao ispomoc i bila clan istog.. i negde oko 3 ujutru, kad se masa razisla, ja pustim jednu poruku i on se nacrta za sekundu tu (bivsi).. i tako mi lepo pogasili svetla i udri brigu na veselje.. samo sto sam ja zaboravila da zakljucam vrata (pijana budala).. i upada moj naj frend unutra a nas dvoje u "in flagranti" stavu na podu.. sreca nista se nije videlo, jer smo bili van njegovog ocnog dometa..

    bila sam, cudo..
    Krek, krek.. Ne gudra

  9. #24

    Odgovor: Nešto najluđe što ste učinili do sada

    ...učlanih se na vojvodinacafe....

  10. #25

    Odgovor: Nešto najluđe što ste učinili do sada

    sjela na motor sa onim idiotom. malo je falilo da nas spici auto.. weee,kako zabavno!
    And even though you're fed up, you got to keep your head up.

  11. #26

    Odgovor: Nešto najluđe što ste učinili do sada

    Kad sam bila mala tetka mi pokazivala na TV neke fontane i vodopade.
    Naravno kad sam dosla kuci i ja sam pokusala sebi napraviti to, kako bi tetku i mamu fascinirala. Otvorim sve cesme po kuci i u kupatilu i dok se voda prelivala preko kade, izgledalo je kao najlepsa fontana...bila sam toliko ponosna na sebe...

    P.S
    Jeste da se parket digao posle dve nedelje i morali su promeniti sve, i da sam ostala plava od batina...al vredelo je videti te vodopade, ma kakvi nijagarini vodopadi, ta idi begaj bre....

  12. #27

    Odgovor: Nešto najluđe što ste učinili do sada

    preskakala terasu hotela na 4. spratu u sitnim satima u japankama i nekom oskudnom sorcu i maji... ne znam sta mi bi... a da... htela sam da uzmem nesto iz sobe... neku sitnicu...
    Citius, Altius, Fortius.

  13. #28

    Odgovor: Nešto najluđe što ste učinili do sada

    Skratila sam sefu kravatu na pola,makazama
    • Zamislite,oprostio mi je!!!
    Kupila sam mu novu,lepsu
    I'm sorry, I just can't be good!

  14. #29

    Odgovor: Nešto najluđe što ste učinili do sada

    hmm....1.izbegla smrt samo da se nisam pomerila jos SAMO 5 sekundi...ne znam sta bi bilo...
    2.onda IZJAVILA ljubav(ne bas izjavila ljubav al definitivno ucinila PRVI korak) decku na kog se lozim 3 godine...
    3.zaboravila kljuceve od kuce i kad sam se vratila iz grada morala sam da preskocim kapiju a zatim jos dva zida,pa da predjem preko neke gomile naslaganih crepova samo da bi doshla u kucu
    ...Ima josh puno toga al se ne mogu setiti sada...

  15. #30

    Odgovor: Nešto najluđe što ste učinili do sada

    na svoju odgovornos sam iskocio iz aviona padobranom,zao mi je sto nisam ostao u tome

Strana 2 od 6 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Kako se osećate upravo sada?
    Autor kissigirl u forumu Pričaonica
    Odgovora: 14293
    Poslednja poruka: 06.09.2018, 10:06
  2. Izgradnja Novog Sada
    Autor Mish u forumu Novi Sad
    Odgovora: 79
    Poslednja poruka: 11.03.2015, 21:48
  3. Lista najluđih pitanja Googlu
    Autor Necromancer u forumu WWW
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 22.08.2011, 09:16
  4. Deset najluđih činjenica o telu
    Autor DrinChe u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 24.10.2010, 21:21
  5. Šta ste danas lepo učinili za dragu osobu?
    Autor Kunic u forumu Ljubav
    Odgovora: 264
    Poslednja poruka: 22.10.2009, 21:42

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •