Nešto najluđe što ste učinili do sada
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 77

Hybrid View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    Nešto najluđe što ste učinili do sada

    Šta je to najluđe što ste dozvolili sebi (ukoliko je za tuđe uši ) ili vam se desilo samo od sebe?

  2. #2

    Odgovor: Nešto najluđe što ste učinili do sada

    Ovde neko mora da probije led.

    E ovakoooooooooo... jednog lepog, sunčanog dana devedeset i pete il' šeste sedi u nekom bircuzu malo veće društvance... moj tadašnji dečko i ja, maznemo ključeve našem drugu taksisti i iskrademo se pod izgovorom da idemo nešto da vidimo... kao prvo, pogrešili smo auto. Ušli smo u neki drugi prazan taksi koji nije bio zaključan, a dok smo gurali ključ u volan provalili smo onu viseću id karticu od taksiste koji nikako nije bio ni nalik našem drugu. Izađemo kao da se ništa dogodilo nije, i potrefimo auto, te se odvezemo i izađemo na autoput. I tako smo se mi vozili voziliiiiiiii skoro do Novog Sada u sred bela dana, i ništa tu ne bi bilo ni ludo ni čudno da nismo bili oboje potpuno goli.
    Poruku je izmenio SQUAW, 15.04.2006 u 03:43
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  3. #3

    11 Odgovor: Nešto najluđe što ste učinili do sada

    bilo je ljeto, bas onako prijatno vecer, ja sa mojom polovinom u gradu, a u medjuvremenu rikne staklo na kolima. ali hajde, ne damo se zbuniti, nego po gradu cemo da parkiramo negdje blizu nas, da netko ne bi maznuo kola. i sve je bilo super, treba da krenemo kuci, ali eto mi smo bili u ONOM raspolozenju , i sta cemo kako cemo, parkiramo se mi u nekom sumarku, i negdje ne pola, skonatmo da nam prilazi neka zena i stavlja natpis na kola: to je moje mjesto za parkiranje, tako nekako. mi smo se zaledili, ali ona nas nije vidjela. i umjesto da se ohladimo, mi opet , pa kao idemo na drugo mjesto. i sve super, kad odjednom, parkiraju se neka kola pored nas, tu smo se zamrzli, i sve bi bilo u redu, da nisu iz tih kola izasla cetvorica likova, od kojih su tri pocela da popravljaju kola, jedan je pisao pored nas i tako je bila neka frka oko nasih kola nekih pola sata. mi se naravno scucurili, molimo boga da ne virnu kroz prozor, koga povrh svega jos i nema, pa naravno, onda se nama i kasljalo, i kihalo i sve nas je zuljalo. na svu srecu, pa su ovi konacno odustali od te popravke, a nama jedno vrijeme nisu padale na pamet te egzibicije u kolima, bez obzira sto se popravilo staklo. sada, te egzibicije u kolima i nisu nesto najludje, nego obzirom na svu tu situaciju oko nas...
    nattydread is coming to dinner

  4. #4

    Odgovor: Nešto najluđe što ste učinili do sada

    Izvadila vizu da niko ne zna, spakovala se te iste večeri kada sam je dobila, pozvala mamu i dečka i rekla: Ljudi ja idem, vraćam se kad mi dosadi.

    I otišla u inostranstvo...

    Stvarno su mi se svi smučili tada...

  5. #5

    Odgovor: Nešto najluđe što ste učinili do sada

    Tek što sam se vratila kući nisam mogla da izdrzim, sela sam na bicikl i uputila se njegovoj kući, koja je daleko nekih 8km, u 3 ujutru. Kakvo iznenadjenjeeee
    (imala sam 16 god.)

  6. #6

    Odgovor: Nešto najluđe što ste učinili do sada


    Najludje.. hmmmmm.. Ima jedna stvar, opako luda

    Mesto radnje: Moja skola
    Vreme: sesti razred
    Likovi: Muski deo VIII3
    Tema: Uciniti cas tehnickog zanimljivim
    Ideja: Mi smo momci od celika, m**a su nam velika :teg:

    Jednog, tmurnog, jesenjeg dana, padne nama genijalcima iz VIII3 (tadasnje VI3) jedna fiks ideja . Posto je cas kod Selja ( nadimak koji nastavniku tehnickog u potpunosti odgovara ) uvek dosadan, i vecinom ga prespavamo resismo da ga ucinimo zanimljivijim. Kako cas imamo u podrumu, u kabinetu tehnickog, za njegovo osvetljenje postoje posebni osiguraci Kako su nam bili na dohvat ruke, sa velikom lakocom smo odvrnuli jedan koji je bio namenjen kabinetu Odvili smo ga, i jedan deo bacili u kanalizaciju, a drugi dobro ustekali Ceo cas je on pokusavao da ustanovi ko je krivac, ali pogadjate -> bezuspesno :teg:

    Posle su "zakljucili" da smo "svi krivi", a samo su nama, muskima, smanjili ocenu iz vladanja

  7. #7

    Odgovor: Nešto najluđe što ste učinili do sada

    Ma to kraljice ,pz iz bl

  8. #8

    Odgovor: Nešto najluđe što ste učinili do sada

    joj samo kad se setim - leto 2001 godine mi na odmoru na Bracu. "Udavila" sam prijatelje, muza, sestru da se vozamo na one "banane" koje vuce camac, pa letiiiis i obrne vas u vodu... i aj oni popustili, pa krenuli mi...
    joj ljudi kako sam pozalila ne mogu vam opisati....
    iz pocetka sve super, polako vozi, mi nosimo pojaseve...ali kad je stigao nekih stotinu metara od plaze, pa kad je zapicio s camcem, a ono bilo neko vetrovito vreme, pa talasi....skace li skace banana ko podivljani konj....
    a ja zinula pa urlam....i nisam prestala do kraja...
    na kraju sedeli su neki mladi par, nepoznati ljudi...oni vicu
    - brze bre brze
    a ja
    - ma kako bre brze, polako, polako
    bruka nevidjena...
    ne samo da me grlo bolelo od vode koje sam se nagutala, nego i misci na rukama i nogama sledecih nekoliko dana, jer sam bila svo vreme u grcu....


  9. #9

    Odgovor: Nešto najluđe što ste učinili do sada

    Trenutno mi pada na pamet jedno gostovanje u Paraćinu. Zima, hotelske sobe toliko hladne da je posteljina bila ukočena, pa kad je dodirneš, ona se slomi.
    Okrećemo se mi tako, ne da nam se da spavamo obučeni, pa se organizujemo i krenemo u potragu za nekom toplijom atmosferom. Iz velike hotelske sale su drmali neki narodnjaci. Pitamo konobara o čemu se radi, kaže zatvorena lovačka zabava. Znači, nismo se ni dogovarali, svi smo zapucali tamo. S vrata smo počeli da se veselimo, da ih pozdravljamo, rukujemo se sa svima, pa se onda svi uhvatili u kolo sa sve perjanim jaknama i kaputima na sebi. Lovci su se malo zgledali, ali valjda je svima bilo neprijatno da nas pitaju ko smo. Pevao je Boban (Zdravković, valjda) i onaj glumac iz serije, onaj s kučetom, što je jedno vreme bio aktuelan, sad ne znam kako se zove. Na kraju smo i večerali i napili se, oteli mikrofon Bobanu, pošto ni jednu pesmu nismo znali. Napravili smo dernek kakav definitivno niko nije očekivao, ali je sigurno i nama, a i lovcima bilo super.
    Vrag odneo šnalu...

  10. #10

    Odgovor: Nešto najluđe što ste učinili do sada

    Mislim da se ništa ne može mjeriti sa onim što sam kao tinejđerka napravila..

    Sviđao mi se jedan dečko sa karatea. Viđala sam ga samo po natjecanjima ali nisam mogla oka skinuti sa njega. I ja, kakve šiparice male inače jesu u tim godinama, saznala njegovo ime i prezime, doznala adresu i broj telefona (tada mobiteli nisu postojali). Zajedno sa najboljom frendicom sam ga nazvala i pozvala na klizanje. Prvi put me je odbio jer je kao bolestan. Ali ja nisam posustala i nazvala sam nakon desetak dana Nagovorila ga da dođe u Dokm športova na klizanje samnom i sa mojom frendicom.

    Moram li pričati kakav je to promašaj bio? Em što nije znao klizati i smijali su mu se svi klinci (jap primjetila sam), em nismo se 'zbližili' kako sam ja možda htjela.

    Na sljedećim natjecanjima sam ga izbjegavala u širokom luku dok napokon nisam odrasla i fino mu prišla i ispričala sam mu se za to.

    Ah, takva sam ja
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

Slične teme

  1. Kako se osećate upravo sada?
    Autor kissigirl u forumu Pričaonica
    Odgovora: 14293
    Poslednja poruka: 06.09.2018, 11:06
  2. Izgradnja Novog Sada
    Autor Mish u forumu Novi Sad
    Odgovora: 79
    Poslednja poruka: 11.03.2015, 22:48
  3. Lista najluđih pitanja Googlu
    Autor Necromancer u forumu WWW
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 22.08.2011, 10:16
  4. Deset najluđih činjenica o telu
    Autor DrinChe u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 24.10.2010, 22:21
  5. Šta ste danas lepo učinili za dragu osobu?
    Autor Kunic u forumu Ljubav
    Odgovora: 264
    Poslednja poruka: 22.10.2009, 22:42

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •