Koju vrstu muzike slušate?
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 109

Hybrid View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    Koju vrstu muzike slušate?

    Vrlo jednostavno pitanje, pa da vas cujem.



    Ja najvise rok, mada moze i pank, metal i rege!

  2. #2

    Odgovor: Koju vrstu muzike slušate?

    Ja slusam narodnjake


    Dobro, a sad vaistinu sta slusam... sve i svasta Slusam rock , klasiku , a kad bih pocela da preciziram za ostalo, trebalo bi malo vise mesta
    Gather ye rosebuds while ye may...

  3. #3

    Odgovor: Koju vrstu muzike slušate?

    Ono sto najvise volim je metal i rock. A slusam stvarno svasta, od klasike do elektronike, bRez narodnjaka.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  4. #4

    Odgovor: Koju vrstu muzike slušate?

    I nemam neki odredjen muzicki pravac kog se striktno pridrzavam. Najcesce je to neki domaci rok... mada me u zadnje vreme jedna veca zarazi nekom portuglaskom muzikom i nekim cigisima
    A da kazem da ne slusam narodnjake pa i slusam, a da su mi melem za dusu pa bas i nisu. Al jednostavno sklop mog drustva je bio takav da su svi slusali svasta i nikada nisam htio da kvarim nekom "merak" i da se bunim nesto. Samo prati ritam, zajebi glasovne a posebno textualne kvalitete i ozezi po moravcu ... i jos posle krenes da pjevusis
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  5. #5

    Odgovor: Koju vrstu muzike slušate?

    METAL U RAZLICITIM OBLICIMA !
    A povremeno se potkrade Blues, Rock, Ambijental ...
    HAIL METAL

  6. #6

    12 Odgovor: Koju vrstu muzike slušate?

    Ne volim ''turbo folk'' (treba razlikovati od narodnjaka), a nisam bas ljubitelj ni metala. Najvise volim blues... moze i ostalo: jazz, klasika, rok, pop (ma sta to znacilo)...

  7. #7

    Odgovor: Koju vrstu muzike slušate?

    Rock! Volim izvodjace koji imaju kvalitetnu ritam i gitarsku sekciju. Npr. kralj nad kraljevima (moje misljenje) je Eric Clapton. Tu su i Pink Floyd, ZZ Top. David Coverdale mi je omiljeni vokal.
    Od domacih - Riblja corba, Azra i SMAK!

  8. #8

  9. #9

    Odgovor: Koju vrstu muzike slušate?

    Slusam ono sto je dobro. I zavisi od raspolozenja... Ne mogu da kazem da slusam samo jedan pravac muzike. Ranije je to isljuciovo bio metal ili rock... Sada svasta, kao sto SQUAW kaze od klasike do elektronike ...
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  10. #10

    Odgovor: Koju vrstu muzike slušate?

    Ja sam odrastao na malo agresivnijoj muzuci - Heavy Metal, Hard Core, Punk Rock, mada zapravo nikada nisam bio orjentisan samo na jednu vrstu zvuka, i moram priznati da mi poslednjih godina prilicno prija elektronski zvuk tipa: Drum 'n' Base, Digital Hard Core, malo tezi Electro, pa cak i non comercial House sound.

    Ti umom, baba kolima.

  11. #11

    Odgovor: Koju vrstu muzike slušate?

    Komsija ima uzrecicu "Od Silvane do Nirvane", od koje sam padala u nesvest od smeha. Vise ne, i ja sam u tom fazonu. Sve dolazi u obzir sem turbo, urbo, bla, bla, uzasa

  12. #12

    Odgovor: Koju vrstu muzike slušate?

    Odrastao sam na beogradsko-zagrebačkom novom talasu (može i novi val), daklem: Azra, Idoli, El.Org., EKV, Haustor, Šarlo Akrobata (samo na početku, posle je otišo u k**ac)...

    Danas, od "domaće" muzike slušam gotovo isključivo starog dobrog Johhny-ja, Rundeka, Lačni Franz, Leb i Sol, ali nisu mi strani ni povremeni izleti u sasvim drugu krajnost, tipa Edo Maajka, D-Fence, Goblini i slično.

    U stranoj muzici, izbor mi je totalno šarolik - RHCP, R.E.M., Allanis Morissette, Dire Straits, Matisyahu, Raduza, Tara Fuki, Boo, Suzanne Vega... 'bem li ga ko tu može pronaći neku smislenu vezu.

    Volim sve ono od čega osetim žmarce u utrobi.


    -lol Goga me preduhitrila
    Citat goga kaže:
    "Od Silvane do Nirvane"
    Od danas je ovo i moj moto!
    Volim te kad pričaš, u svom ovom ludilu...

  13. #13

    Odgovor: Koju vrstu muzike slušate?

    Slusam sve od A do Z, zavisi samo od raspolozenja..
    Poruku je izmenio Lilith_021, 25.10.2009 u 02:36
    Nije svako ko luta izgubljen..

  14. #14

    Odgovor: Koju vrstu muzike slušate?

    Ten Years After, Gratelud Dead, Wishbone Ash, Band with Bob Dylan. Joan Baez, Caravan,Jethro Tull,Iron Butterfly,Trash,(ne Trashman) Peter Paul and Mary, Pink Floyd, Gary Moore i u vecini slucajeva progresiv rok,soft rok, bluz, bluzrok....

  15. #15

    Odgovor: Koju vrstu muzike slušate?

    Ja nisam probirljiv po tom pitanju, slusam skoro sve

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Velikani narodne muzike
    Autor swba u forumu Muzika
    Odgovora: 74
    Poslednja poruka: 04.12.2014, 18:06
  2. Zivot bez muzike?
    Autor kissigirl u forumu Muzika
    Odgovora: 41
    Poslednja poruka: 17.01.2013, 23:23
  3. Naučite posebnu vrstu masaže vagine!
    Autor tonio11 u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 10.04.2012, 21:19
  4. Koju vrstu internet konekcije koristite?
    Autor goldie u forumu WWW
    Odgovora: 111
    Poslednja poruka: 24.03.2010, 10:25
  5. Legende Tamburaske muzike
    Autor Becar u forumu Muzika
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 14.03.2010, 07:47

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •