Dvanaest kandidata za auto godine u Srbiji
Prikaz rezultata 1 do 6 od ukupno 6
  1. #1

    Dvanaest kandidata za auto godine u Srbiji

    Asocijacija automobilskih novinara Srbije saopštila je da je na užoj listi za izbor automobila godine 2007. u Srbiji dvanaest modela:
    • Toyota RAV4,
    • Opel Corsa nove generacije,
    • Peugeot 207,
    • Ford S-MAX,
    • Fiat Grande Punto,
    • Dodge Caliber,
    • Nissan Note,
    • Škoda Roomster,
    • Hyundai Santa Fe,
    • Citroen C4 Picasso,
    • Honda Civic i
    • Chevrolet Captiva.

    Na širem spisku je bilo 40 modela koji su se u prodaji pojavili između dva glasanja.
    Peti izbor automobila godine u Srbiji odvija se pod pokroviteljstvom Auto moto saveza Srbije. Do sada su titulu automobila godine osvojili Renault Megan, Mazda3, Dačija Logan i Toyota Yaris.
    U ovogodišnjem glasanju učestvuju specijalizovani novinari iz šest redakcija auto časopisa, dnevnih novina i urednici televizijskih emisija.
      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Dvanaest kandidata za auto godine u Srbiji

    Moj glas ide za Hondu Civic, ako nista drugo, onda zbog neverovatnog dizajna, napok je neko napravio automobil za masovnu proizvodnju koji izgleda kao koncept.
    Ono što osoba doživljava u stvari nije realnost; više je hipoteza koja može ali ne mora biti tačna.
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: Dvanaest kandidata za auto godine u Srbiji

    Naravno i bez razmisljanja Honda Civic, model koji je dalekoooo ispred svih i po dizajnu i po tehnologiji(kao sto je Honda uvek bila daleko ispred svih). Jedino sto moze da pokvari utisak je cena koja je dosta visoka ali boze moj, za te pare dobijate svemirsku tehnologiju u automobilu, misiiim pritisnes dugme i pitas auto gde je najblizi kafic i on ti kaze!!!
    O performansama da ne pricamo, novi Civic Type-R je kao i prethodnici pravi sportski auto bez konkurencije po misljenju najpoznatijih svetskih novinara...
    Ali sobzirom da je tu titulu osvojila cak i Dacija Shlogan nista nas ne moze iznenaditi!
    Znate onu od Ajs Nigrutina:"Kao pravi bachije izlazimo iz Dacije..."
      Vrh

  4. #4

    Odgovor: Dvanaest kandidata za auto godine u Srbiji

    Ni jedan mi se ne svidja
    Evo, promenila sam potpis
      Vrh

  5. #5

    Odgovor: Dvanaest kandidata za auto godine u Srbiji



    sta reci
    i moj glas ide za Hondu

    Citat srdjan_p kaže:
    Jedino sto moze da pokvari utisak je cena koja je dosta visoka ali boze moj, za te pare dobijate svemirsku tehnologiju u automobilu
    bice da su izbacili razlicite modele za evropsko i americko trziste... jer ovde kod nas u svojoj klasi Civic je i vise nego povoljan
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.
      Vrh

  6. #6

    Odgovor: Dvanaest kandidata za auto godine u Srbiji

    Fuckin Srbija!
    KOd nas kosta oko 22000eura a isti model u normalnim evropskim zemljama kosta oko 18...
    U USA je sigurno jos jeftiniji...
      Vrh

Slične teme

  1. Vas auto iz snova
    Autor swba u forumu Auto-moto
    Odgovora: 57
    Poslednja poruka: 28.11.2023, 12:52
  2. Pay Pal u Srbiji do kraja godine
    Autor Necromancer u forumu Spomenar
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 09.09.2011, 12:18
  3. VESNA ACEVSKA: Dvanaest pesama
    Autor Jovica Djurdjic u forumu Jugoslovenska poezija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 14.03.2009, 08:31
  4. Auto gume
    Autor SQUAW u forumu Auto-moto
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 26.02.2008, 20:38
  5. Najpopularniji auto kod nas
    Autor Lady S u forumu Auto-moto
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 13.11.2007, 22:33

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •