Da li ste za ulazak Srbije u EU? - Strana 5

Prikaz rezultata glasanja: Da li ste za ulazak Srbije u Evropsku Uniju?

Učesnika ankete do sada
114. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • Da

    70 61.40%
  • Ne

    24 21.05%
  • Nisam siguran

    18 15.79%
  • Ne znam

    2 1.75%
Strana 5 od 7 PrvaPrva ... 34567 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 61 do 75 od ukupno 102
  1. #61

    Odgovor: Da li ste za ulazak Srbije u EU?

    Ulazak u Evropsku uniju ne znaci da ce sad oni doci i srediti nam ekonomiju,
    ili nam dati pare...
    ali znaci pravo glasa po nekim pitanjima, povoljnije trgovinske aranzmane,
    brzi i laksi trnasport robe, da spomenem samo par stvari...
    a od svega toga ce koristi imati firme po Srbiji, u smisle lakseg plasmana
    nasih proizvoda napolje... eto, to je jedna stvar, na primer.

    Ne misli valjda neko da se Evropi prilazi zbog necijih hirova.

    A to sto neke zemlje imaju losiju, a neke bolju ekonomiju,
    za to nije ni kriva ni zasluzna evropska unije, vec neka unutrasnja previranja.
    Eto, sad ce dobiti kompleks...

  2. #62

    Odgovor: Da li ste za ulazak Srbije u EU?

    Citat chichaglisha kaže: Pogledaj poruku
    ne radi se tu više o našoj proneuropskoj vladi, nego o nama.
    Ради се о влади, они воде економију државе. Катастрофално.

    Citat manemoj kaže: Pogledaj poruku
    ulazak u evropsku uniju ne znaci da ce sad oni doci i srediti nam ekonomiju,
    ili nam dati pare...
    Ali znaci pravo glasa po nekim pitanjima, povoljnije trgovinske aranzmane,
    brzi i laksi trnasport robe, da spomenem samo par stvari...
    A od svega toga ce koristi imati firme po srbiji, u smisle lakseg plasmana
    nasih proizvoda napolje... Eto, to je jedna stvar, na primer.

    Ne misli valjda neko da se evropi prilazi zbog necijih hirova.

    A to sto neke zemlje imaju losiju, a neke bolju ekonomiju,
    za to nije ni kriva ni zasluzna evropska unije, vec neka unutrasnja previranja.
    Мој акценат је више био на оне који нам продају ЕУропу за бубреге него за саму ЕУ.
    А ЕУ је као и све друго, подређено интересима Србије. Ако нам је у интересу, уђимо. Ако нам траже нешто што је неприхватљиво, не улазимо. А и кад уђемо, опет се ствари неће средити саме од себе и у оквиру те ЕУ ћемо морати да се боримо за своје интересе.
    Јако велик утицај у ЕУ има лобирање, па смо тако сведоци да је Европски парламент доносио неке одлуке против наших интереса, јер их је неко излобирао. Па тако добијемо посланике из Финске којима је стало до независног Косова више него до бољитка Оулуа.
    А наши еврослинавци се понашају као да је све што дође из ЕУ свето писмо, а не нешто на шта се лобирањем утиче.
    Добар пример је Милорад Додик и Република Српска. Пре пар година, за улазак БиХ у ЕУ услови су били све оно што су желели екстремни муслимани, који су једноставно преко својих лобиста прогурали да ЕУ од БиХ тражи оно што њима одговара.
    Кад је Додик рекао "Ако морамо да бирамо наше интересе или ЕУ, бирамо наше интересе, не морамо никад да уђемо у ЕУ", испоставило се да је број услова нагло почео да се осипа...
    Зато ме не чуди што број услова Србији само расте...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  3. #63

    Odgovor: Da li ste za ulazak Srbije u EU?

    Citat yossarian kaže:

    Мој акценат је више био на оне који нам продају ЕУропу за бубреге него за саму ЕУ.
    А ЕУ је као и све друго, подређено интересима Србије. Ако нам је у интересу, уђимо. Ако нам траже нешто што је неприхватљиво, не улазимо ....
    Tu se slazem, naravno. Ono sto sam ja hteo da kazem da politiku ne treba voditi
    teranjem inata i bezrazloznim kontriranjem. Pristup EU ima razno-razne prednosti,
    a sem toga - geografskim polozajem smo vec tu, cak stavise, geografski polozaj nam
    je fantastican, to se uci u osnovnoj skoli. Samo treba neko pametan da to iskoristi
    za dobrobit ovog naroda.

    Naravno, ne treba pristati na svakojake uslove, pa da na kraju ispadne da imamo
    vise stete nego koristi, ali svakako treba se treba boriti, diplomatskim sredstvima,
    za postizanje ciljeva koji su nam u interesu... hladne glave, razumom, mudro, a ne
    inacenjem i durenjem... i jos nesto, preuzimanjem inicijative, aktivnom borbom za ravnopravnost u okviru te Evrope.
    Eto, sad ce dobiti kompleks...

  4. #64

    Odgovor: Da li ste za ulazak Srbije u EU?

    Citat manemoj kaže: Pogledaj poruku
    naravno, ne treba pristati na svakojake uslove, pa da na kraju ispadne da imamo
    vise stete nego koristi, ali svakako treba se treba boriti, diplomatskim sredstvima,
    za postizanje ciljeva koji su nam u interesu... Hladne glave, razumom, mudro, a ne
    inacenjem i durenjem... I jos nesto, preuzimanjem inicijative, aktivnom borbom za ravnopravnost u okviru te evrope.
    Каква црна равноправност, ако се изборимо да Срби више не буду дивљач за одстрел, дежурни кривци за које никаква правила не важе, са судбином Индијанаца, то ће бити сасвим довољно.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  5. #65

    Odgovor: Da li ste za ulazak Srbije u EU?

    eto, narod samo tri godine ovde na ovom forumu, ovoj temi, tupi li tupi, jedno te isto, u vetar, a za to vreme ekipa radi li radi, sve su bogatiji a mi sve siromasniji, ali zato i dalje mozgamo jesmo li za "da", "ne", "ne znam" i "nisam siguran"... kao da to je to uopste bitno!
    utačkao sam "ne", jer mi se zgadilo da više slušam i političare i narod kako se samo prenemažu i moljakaju bez imalo dostojanstva "primite nas, primite nas, primite nas", kao klinac koji moli "hoću i ja da se malo igram sa vama"...... uradi prvo nešto pa će te pozvati sami, pokaži šta znaš, budi muško! ..... samo narod je blesav pa im to prolazi, više niko ni ne misli šta onda, nego "samo da uđemo, samo da uđemo"....GDE, jebote?!

    Pa ne može se ova jadna zemlja porediti sa Slovenijom, da ne pominjem Francusku, Nemačku, Holandiju, Belgiju itd..... može sa Mađarskom, Bugarskom, Rumunijom..... vidim svanulo im je u p.m. od kad su postali vazalska zvezdica....... ma, otišli smo mi u tri k.......

    kakva bre EU, vojna diktatura i kolektivno prevaspitavanje opet nama treba!
    Боље је наставити да пијеш, него престати кад не треба.

  6. #66

    Odgovor: Da li ste za ulazak Srbije u EU?

    Evo plana.

    JebO Evropu.

    Pobijemo pedere.

    Prvo ćemo na vlast da vratimo Koštunicu u koaliciji sa wadikalima kako bismo se osigurali da čemo imati sto posto patriotsku vladu.

    Onda od..emo sve zemlje koje su priznale Kosovo.

    Sve one koji, kojim slučajem, pokažu interesovanje za EU žigošemo kao "strane plaćenike i domaće izdajnike". Kao znak raspoznavanja im istetoviramo "EU" na čelu.

    Pobijemo ono malo pedera što je ostalo.

    Samoizolujemo se. Ko j..e svet.

    Sačekamo da se Šešelj vrati iz Haga i izaberemo ga za predsednika Srbije, kao jednog od najvećih patriota koje je ova zemlja ikad imala.

    Snalazimo se kako znamo i umemo. Recept: devedesete, jer nikad nije bilo gore nego danas.

    Nateramo sve nacionalne manjine da se izjasne kao Srbi. Inače, marš u postojbinu.

    Krenemo svom raspoloživom vojskom da oslobodimo svetu zemlju Kosovo.

    Usput, pobijemo sve na šta iole sumnjamo da je peder.

    Da li vam plan možda zvuči poznato?
    Poruku je izmenio love hunter, 25.04.2009 u 19:17

  7. #67

    Odgovor: Da li ste za ulazak Srbije u EU?

    DBlica kaže: eto, narod samo tri godine ovde na ovom forumu, ovoj temi, tupi li tupi, jedno te isto, u vetar, a za to vreme ekipa radi li radi, sve su bogatiji a mi sve siromasniji, ali zato i dalje mozgamo jesmo li za "da", "ne", "ne znam" i "nisam siguran"... kao da to je to uopste bitno!
    utačkao sam "ne", jer mi se zgadilo da više slušam i političare i narod kako se samo prenemažu i moljakaju bez imalo dostojanstva "primite nas, primite nas, primite nas", kao klinac koji moli "hoću i ja da se malo igram sa vama"...... uradi prvo nešto pa će te pozvati sami, pokaži šta znaš, budi muško! ..... samo narod je blesav pa im to prolazi, više niko ni ne misli šta onda, nego "samo da uđemo, samo da uđemo"....GDE, jebote?!

    Pa ne može se ova jadna zemlja porediti sa Slovenijom, da ne pominjem Francusku, Nemačku, Holandiju, Belgiju itd..... može sa Mađarskom, Bugarskom, Rumunijom..... vidim svanulo im je u p.m. od kad su postali vazalska zvezdica....... ma, otišli smo mi u tri k.......

    kakva bre EU, vojna diktatura i kolektivno prevaspitavanje opet nama treba!
    Ovo je razlog zašto narod tri godine tupi ovde po forumu:

    Citat Lady S kaže: Pogledaj poruku
    Činjenica je da se mi mnogo i ne pitamo, ali kada bi se sutra održao referendum, da li biste bili za ili protiv ulaska Srbije u EU?
    I time je odgovoreno na prvi deo tvog posta, odgovaramo na temu.
    Da li bi Mađarskoj, Bugarskoj, Rumuniji bilo bolje da nisu ušli u Uniju?
    Nisam detaljno upućena u njihovu političko-ekonomskoj situaciju, ali mogu samo preneti neke lične utiske. Bila sam u Budimpešti dok su im još Rusi bili tamo, a bila sam i sad, otkako su u EU. Razlika u kvalitetu života i infrastrukturi je više nego očigledna. U Temišvaru takođe.

    U pravu si za ono "uradi prvo nešto, pa će te pozvati sami". Mi smo, nažalost, uglavnom radili protiv sebe...
    Kako gde? Pa u društvo, među svet. Ovako, kao da smo autistični, pa niti mi trebamo nekom, niti neko treba nama.
    Meni je dosta diktatora i kolektivnog prevaspitavanja.
    Ako ikada dođe do takvog nekog referenduma, glasala bih za.
    Vrag odneo šnalu...

  8. #68

    Odgovor: Da li ste za ulazak Srbije u EU?

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    evo plana.

    Jebo evropu.

    Pobijemo pedere.

    Prvo ćemo na vlast da vratimo koštunicu u koaliciji sa wadikalima kako bismo se osigurali da čemo imati sto posto patriotsku vladu.

    Onda od..emo sve zemlje koje su priznale kosovo.

    Sve one koji, kojim slučajem, pokažu interesovanje za eu žigošemo kao "strane plaćenike i domaće izdajnike". Kao znak raspoznavanja im istetoviramo "eu" na čelu.

    Pobijemo ono malo pedera što je ostalo.

    Samoizolujemo se. Ko j..e svet.

    Sačekamo da se Šešelj vrati iz haga i izaberemo ga za predsednika srbije, kao jednog od najvećih patriota koje je ova zemlja ikad imala.

    Snalazimo se kako znamo i umemo. Recept: Devedesete, jer nikad nije bilo gore nego danas.

    Nateramo sve nacionalne manjine da se izjasne kao srbi. Inače, marš u postojbinu.

    Krenemo svom raspoloživom vojskom da oslobodimo svetu zemlju kosovo.

    Usput, pobijemo sve na šta iole sumnjamo da je peder.

    Da li vam plan možda zvuči poznato?

    Зев, неко се усудио да не прича о Јевропи као Обећаној Земљи, па си одмах пао у ватру?
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  9. #69

    Odgovor: Da li ste za ulazak Srbije u EU?

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Зев, неко се усудио да не прича о Јевропи као Обећаној Земљи, па си одмах пао у ватру?
    Jock...nego sam tom nekom predložio plan rada...

  10. #70

    Odgovor: Da li ste za ulazak Srbije u EU?

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Jock...nego sam tom nekom predložio plan rada...
    Ma bolje pogledaj vaš kakav je

    Sedi 1

  11. #71

    Odgovor: Da li ste za ulazak Srbije u EU?

    Citat Uprolazu kaže: Pogledaj poruku
    Ma bolje pogledaj vaš kakav je

    Sedi 1
    ...deĆko... ajde jasno definiši ko smo to "mi", a ko "vi"?

    Ako umeš, naravno.


  12. #72

    Odgovor: Da li ste za ulazak Srbije u EU?

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    ...deĆko... ajde jasno definiši ko smo to "mi", a ko "vi"?

    Ako umeš, naravno.

    pa vi-tolerantni ljubitelji gay populacije

    i mi-zli fašistički nastrojeni diskriminatori i ''huligani''


  13. #73

    Odgovor: Da li ste za ulazak Srbije u EU?

    Citat Uprolazu kaže: Pogledaj poruku
    pa vi-tolerantni ljubitelji gay populacije

    i mi-zli fašistički nastrojeni diskriminatori i ''huligani''

    Eto.


    Znao sam da ne umeš.


  14. #74

    Odgovor: Da li ste za ulazak Srbije u EU?

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Eto.


    Znao sam da ne umeš.

    Šta ćeš,političar nisam pa da ti dajem stranačku pripadnost,nisam ograničen kao neki na tom polju

    A sad to što ti se ne sviđa moja definicija,šta ću ti ja...pati se dalje u potrazi,ja probao da pomognem,ali ne ide...šta ćeš,nekima lakše metar u guzu nego milimetar u glavu(tako da apsolutno shvatam tvoj tolerantan stav prema gay populaciji)

  15. #75

    Odgovor: Da li ste za ulazak Srbije u EU?

    Citat Uprolazu kaže: Pogledaj poruku
    Šta ćeš,političar nisam pa da ti dajem stranačku pripadnost,nisam ograničen kao neki na tom polju

    A sad to što ti se ne sviđa moja definicija,šta ću ti ja...pati se dalje u potrazi,ja probao da pomognem,ali ne ide...šta ćeš,nekima lakše metar u guzu nego milimetar u glavu(tako da apsolutno shvatam tvoj tolerantan stav prema gay populaciji)
    Opet glupost.

    Šta je s tobom, prolupao si skroUz?


Strana 5 od 7 PrvaPrva ... 34567 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Odgovora: 70
    Poslednja poruka: 12.06.2009, 16:27
  2. Požari širom Srbije
    Autor Lady S u forumu Spomenar
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 30.07.2007, 00:51
  3. Srbija u Partnerstvu za mir i ulazak u NATO
    Autor nattydread u forumu Spomenar
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 11.02.2007, 01:08

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •