Da li ste za ulazak Srbije u EU? - Strana 4

Prikaz rezultata glasanja: Da li ste za ulazak Srbije u Evropsku Uniju?

Učesnika ankete do sada
114. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • Da

    70 61.40%
  • Ne

    24 21.05%
  • Nisam siguran

    18 15.79%
  • Ne znam

    2 1.75%
Strana 4 od 7 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 102
  1. #46

    Odgovor: Da li ste za ulazak Srbije u EU?

    ta kaki ta kaka bre evropa nismo mi za to, možemo biti tamo samo crna rupa. mi smo bre za nesvrstane zemlje, da opet sarađujemo sa starim prijateljima, export-import Indija egipat i ostale nama bratske zemlje...

  2. #47

    Odgovor: Da li ste za ulazak Srbije u EU?

    Da,ako mi to omoguci vece sanse za skolovanje u inostranstvu...
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  3. #48

    Odgovor: Da li ste za ulazak Srbije u EU?

    Citat joksi kaže: Pogledaj poruku
    Da,ako mi to omoguci vece sanse za skolovanje u inostranstvu...
    Da, ako mi to omogući da se školujem i radim i živim od svog rada ovde. A pošto je izvesno da od toga ništa nećemo videti, da će ovo čudo koje se sprema pojesti i EU, onda, i dalje - ne!
    "All I got is a red guitar, three chords, and the truth."

  4. #49

    Odgovor: Da li ste za ulazak Srbije u EU?

    Citat Bazarov kaže: Pogledaj poruku
    Da, ako mi to omogući da se školujem i radim i živim od svog rada ovde. A pošto je izvesno da od toga ništa nećemo videti, da će ovo čudo koje se sprema pojesti i EU, onda, i dalje - ne!
    ih,si neki

    daj bre vidiš šta ih glasalo da su za EU,m'slim,se praviš pametan i tupiš,pusti ih da ti ONI pojasne šta je dobro za tebe

    Nikad u EU,samo u evropljanke(mislim sistemom penetracije,je l')
    Poruku je izmenio Uprolazu, 26.03.2009 u 00:34

  5. #50

    Odgovor: Da li ste za ulazak Srbije u EU?

    Nisam! Ne dopada mi se ono što EU donosi ili ne donosi...
    ...svi mukarci misle da su bogovi...samo im niko nije rekao da su ene ateisti...

  6. #51

    Odgovor: Da li ste za ulazak Srbije u EU?

    Ja imam jedno jednostavno pitanje.Sta mi,kao gradjani Srbije,dobijamo ulaskom u "civilizovanu i pravnu" EU?

  7. #52

    Odgovor: Da li ste za ulazak Srbije u EU?

    Citat Indijanac kaže: Pogledaj poruku
    Ja imam jedno jednostavno pitanje.Sta mi,kao gradjani Srbije,dobijamo ulaskom u "civilizovanu i pravnu" EU?
    Zvezdice na registarskim tablicama. A imali smo zvezde još onomad, pa nam nisu valjale. Al kažu da su ove bolje.
    "All I got is a red guitar, three chords, and the truth."

  8. #53

    Odgovor: Da li ste za ulazak Srbije u EU?

    Mi u Evropi,ma jok...nije mesto nama medju tim licemerima.Evropa je načisto pukla posle ove ekonomske krize,nego mi nekako Kini da da okrenemo tu su pare.
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  9. #54

    Odgovor: Da li ste za ulazak Srbije u EU?

    Citat Bazarov kaže: Pogledaj poruku
    Zvezdice na registarskim tablicama.
    (između ostalog) Sa tim zvezdicama (mrski, zlotvorski, neprijateljski) aut(omobil)i prolaze kroz granične prelaze kao kroz sir,
    a bez njih (samo još) naši ponositi građani stoje na istima od 5-24 časa - "postojano, kao klisurine..."

    Jer - tako se pokazuje ljubav prema svojoj državi i njenom (svom) graničnom prelazu
    i
    "..proklet bio izdajica svoje domovineee !!!"


    To ! Napreeed !!! ... ustvari Nazaaaad Srbijoooo !!!





    ()

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  10. #55

    Odgovor: Da li ste za ulazak Srbije u EU?

    Citat Bazarov kaže: Pogledaj poruku
    Zvezdice na registarskim tablicama. A imali smo zvezde još onomad, pa nam nisu valjale. Al kažu da su ove bolje.
    Imamo mi nase zvezde granda koji ce nam jos i njihihihove
    Ko je za jednu voznjicu

  11. #56

    Odgovor: Da li ste za ulazak Srbije u EU?

    Citat CHichaGlisha kaže: Pogledaj poruku
    (između ostalog) Sa tim zvezdicama (mrski, zlotvorski, neprijateljski) aut(omobil)i prolaze kroz granične prelaze kao kroz sir,
    a bez njih (samo još) naši ponositi građani stoje na istima od 5-24 časa - "postojano, kao klisurine..."
    Јако битан услов за прелазак граничних прелаза тим аутомобилима је да се и њих сипа бензин.

    Па тако, наша проеУропска влада ће се постарати да и ми са нашим таблицама пролазимо преко граничних прелаза као кроз сир. Е сад, како ћемо без бензина за који немамо новац преко границе или како ће гладан човек који је остао без посла да плати пут у Лондон за који му не треба виза, то није проблем ове владе. Проблем је наш, јер смо незахвални.

    Нек се влада побрине да развију економију као што су је развиле земље у ЕУ. А онда нек нам забране излаз из земље, баш ме брига, с ловом је и у Врњачкој Бањи Лас Вегас

    Укинуће нам визе... то је као кад је Раул Кастро на Куби укинуо забрану спавања у хотелима за странце. А тамо соба 100 долара, а просечан Кубанац зарађује 8 долара месечно
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  12. #57

    Odgovor: Da li ste za ulazak Srbije u EU?

    Naravno da jesam za ulazak Srbije u EU,čim ispune zahteve Srbije

    Znači Kosovo je autonomna pokraina u sastavu Srbije

    Znači nema više smaranja sa Hagom i pritisaka

    Znači nema više viza

    Znači puna prava za Srbe u Hrvatskoj

    Znači egzistencija Republike Srpske se ne dovodi u pitanje

    Znači...prdim u liftu kad hoću

    Znači(ko god da koristi tu uzrečicu) ne ide na suđenje kad napravi prekršaj nego u urgentni...znači

  13. #58

    Odgovor: Da li ste za ulazak Srbije u EU?

    Citat CHichaGlisha kaže: Pogledaj poruku
    (između ostalog) Sa tim zvezdicama (mrski, zlotvorski, neprijateljski) aut(omobil)i prolaze kroz granične prelaze kao kroz sir,
    a bez njih (samo još) naši ponositi građani stoje na istima od 5-24 časa - "postojano, kao klisurine..."

    Jer - tako se pokazuje ljubav prema svojoj državi i njenom (svom) graničnom prelazu
    i
    "..proklet bio izdajica svoje domovineee !!!"


    To ! Napreeed !!! ... ustvari Nazaaaad Srbijoooo !!!





    ()
    Nego šta nego nazad. Napred samo Toma i Aca.
    Ja sam jednom u životu bio na granici. Ne ponosim se time, ali nešto ne verujem da će mi ulazak u UA ili EU ili bilo koju samoglasničku grupu uvećati broj dolazaka na granice... sužene Srbije. Da pitamo malo Slovake i Bugare kako im je, m?
    "All I got is a red guitar, three chords, and the truth."

  14. #59

    Odgovor: Da li ste za ulazak Srbije u EU?

    dat odgovorim b za bugare ne znam al slovaci pucaju od srece imaju plate kao mi a cene hrane na visini jedne francuske pride su im nametnuli evro kao shto vidish pucaju od srecea kolko sam primetijo i tablice sa orlom i natpisom srb imaju odlichnu prodju tako da potrebu za zvezdicama na tablicama ne vidim
    mslm bilo bi lepo putavat bez viza al ti mi prvo daj pare da odem u zemlje eu
    srbija bi trebalo da okrece proizvvodne kapacitete ka istoku imamo sad taj bescarinski rezhim ali ne mi se i dalje okrecemo ka zapadu koji nas neceda imaju poterbe za nama nebi nas tolko zajebavali sa kojechime

  15. #60

    Odgovor: Da li ste za ulazak Srbije u EU?

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Па тако, наша проеУропска влада ће се постарати да ...
    Нек се влада побрине да ...
    Ne radi se tu više o našoj proNEUROpskoj vladi, nego o nama.
    Tablice su samo detalj(čić).
    A ... kako nas ovi vode, i ne trebaju nam ni pasoši (a ni benzin) ... pa možda čak ni zdravstvene knjižice ..
    ili i za prijem na nEUROpsihijatriju trebaju knjižice ...?


    Problem je što smo ko štrumfovi svi zatvoreni ...a svi na "slobodi" ... i to - demokrat.skoj .

    Sa par(stotina) velikih štrumfova na vr' glave... zapravo na vr' k_olone... pardon na čelu kolone !

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


Strana 4 od 7 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Odgovora: 70
    Poslednja poruka: 12.06.2009, 16:27
  2. Požari širom Srbije
    Autor Lady S u forumu Spomenar
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 30.07.2007, 00:51
  3. Srbija u Partnerstvu za mir i ulazak u NATO
    Autor nattydread u forumu Spomenar
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 11.02.2007, 01:08

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •