Marsovci Ubice
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 25
  1. #1

    Marsovci Ubice



    Najbolji naučnici izjavljuju da gnezdo sa vanzemaljskim ubicama "leži u zamrznutim okeanima Marsa"!

    London, 12. Dec: Vrhovni UK naučnik za svemir Dr. John Murray izjavio je da Mars ima gnezdo sa vanzemaljskim ubicama "leži u zamrznutim okeanima Marsa.

    Takođe je izjavio da dovodeći ih na zemlju, bilo bi katastrofalno, jer bi uništili ljudsku populaciju.

    Sada Dr. Murray, koji je takođe UK vodći naučnik sa Evropske Mars Express misije, rekao je da ima čvrste dokaze da je život mogao opstati u zamrznutim okeanima blizu Marsovog ekvatora, gde jednostavni životni oblici mogu preživeti kao mikrobi.

    Izgledi za život na Marsu povećali su se NASA-inim otkrićem tekuće vode na Crvenoj Planeti, prošle nedelje.

    Dr. Murray veruje da vanzemaljci leže u primitivnom obliku. Ako je tako, raketa bi trebala biti bačena na krater sa ledom u tom regionu - nazvana Elysium - koja bi omogućila pristup vanzemaljskom životu i voda bi bila rasprskana na primitivna stvorenja da ih oživi.

    "Onda bi mogli da se spustimo i pošaljemo sonde da uzmu uzorke, koje bi stavili pod mikroskop i dodali vodu," izjavio je.

    Kako god, opasnost je doneti ih na zemlju, rekao je.

    "I NASA i Evropska Svemirska Agencija (ESA) planira da donese uzorke sa Marsa 48miliona milja nazad na zemlju u sledećoj dekadi da bi ih proučila u laboratoriji. Tu leži opasnost, rekao je.

    "To će biti veoma primitivan oblik živote. Govorimo o bakterijama. Jedina opasnost je da ih donesemo, i one potom pobegnu, mogli bi imati Rat Svetova (War Of The Worlds) situaciju," dodao je.

    "Zemaljska bakterija je ubila Marsovce u filmu. Marsovci doneseni nama bi mogli ubiti nas ljude. Trebali bi prvo dobro da proučimo stvari na Marsu pre nego ih donesemo na zemlju," rekao je.

    izvor: Zee News

  2. #2

    Odgovor: Marsovci Ubice

    Citat eboye kaže: Pogledaj poruku

    "To će biti veoma primitivan oblik živote. Govorimo o bakterijama. Jedina opasnost je da ih donesemo, i one potom pobegnu, mogli bi imati Rat Svetova (War Of The Worlds) situaciju," dodao je.

    "Zemaljska bakterija je ubila Marsovce u filmu. Marsovci doneseni nama bi mogli ubiti nas ljude. Trebali bi prvo dobro da proučimo stvari na Marsu pre nego ih donesemo na zemlju," rekao je.

    Ja bas ne bih volela da istinski dozivimo Rat Svetova. Ipak je to los film.

  3. #3

    Odgovor: Marsovci Ubice

    Bakterije će nam doći glave. Bežmo

  4. #4

    Odgovor: Marsovci Ubice

    Znatizelja je odlicna stvar, dok god ti ne padne na pamet da doneses bakterje sa marsa
    "Ovo mesto nikada neće doneti ikome sreću.
    Ali ako padne u pogrene ruke..."

  5. #5

    Odgovor: Marsovci Ubice

    Iskreno recheno, jedva chekam da se sazna bilo shta .. Ne verujem u takav SF/HORROR Alien razvoj dogadjaja, ali ko ce ga znati ... Valda nisu toliki bolidi da budu neoprezni...

  6. #6

    Odgovor: Marsovci Ubice

    Citat BaneK kaže: Pogledaj poruku
    Bakterije će nam doći glave. Bežmo
    A gde majke ti? Na MARS?

  7. #7

    Odgovor: Marsovci Ubice

    Mene je napala bakterija jedna pre par meseci i jedva sam je se resio... dal je bila sa Marsa ne znam... znam samo da smo nadrljali

  8. #8

    Odgovor: Marsovci Ubice

    Citat eboye kaže: Pogledaj poruku
    A gde majke ti? Na MARS?
    Normalno, bakterije dođu na Zemlju a mi šmug na Mars.

  9. #9

    Odgovor: Marsovci Ubice

    Znachi, kad se vrachate sa Marsa, obavezno pranje ruku !

  10. #10

    Odgovor: Marsovci Ubice

    Mars napada...

    Ubica mekog srca.

  11. #11

    Odgovor: Marsovci Ubice

    Citat Kill Bill kaže: Pogledaj poruku
    Mars napada...
    Ispade ovo dobra tema

  12. #12

    Odgovor: Marsovci Ubice

    Citat BaneK kaže: Pogledaj poruku
    Ispade ovo dobra tema

    iako isprva,za nevichno oko, nije davala velike izglede za takvo sto...

    Ubica mekog srca.

  13. #13

    Odgovor: Marsovci Ubice

    Došla sam sa Marsa.
    Malo sam zbunjena.

    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  14. #14

    Odgovor: Marsovci Ubice

    A nešto će se već dogoditi.
    Pita se gde sam bio tako dugo odsutan, reći ću ti, bio sam u ve-ce-u

  15. #15

    Odgovor: Marsovci Ubice

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku

    Došla sam sa Marsa.
    Malo sam zbunjena.
    uvek mi je bila sumnjiva ta shator-haljina...
    Poruku je izmenio HLEBmaster, 18.12.2006 u 15:21

    Ubica mekog srca.

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Atentati (žrtve, ubice, posledice)
    Autor memento u forumu Istorija
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 05.09.2010, 16:35

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •