Upoznavanje preko interneta - Strana 2
Strana 2 od 9 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 126
  1. #16

    Odgovor: Ljubav preko žice

    Mislim da se partneri mogu pronaci i putem neta ali pod uslovom da su obe osobe iskrene.
    A sustina svega je poremecena komunikacija zato i toliki silni sajtovi i forumi postoje tj da nemaju korisnika nebi ni postojali.

  2. #17

    Odgovor: "ljubav preko Žice"???

    Ma naravno ,,,ja sam expert za te stvari , verovali ili ne ,,,ali vozio sam 700km, da bi se na kraju sreo sa tom osobom

  3. #18

    Odgovor: Ljubav preko žice

    Ne namenski, ne praviti od svake najsitnije zafrkancije priču života, ne zaletati se i ne otvarati na prve lopte, ali ako proradi crv, ako se u konverzaciji uživa, ako "slučajnosti" počnu da se ređaju jedna za drugom, onda, kao u svakoj drugoj situaciji u životu, treba biti dovoljno hrabar i blesav, uhvatiti momenat, prihavtiti izazov, pa kud te odnese. Nigde, ni u najrealnijim situacijama, gde nekoga znamo godinama, slušamo ga kako diše, izgađujemo zajednički svet, nismo zažtićeni od razočaranja i od mogućnsti da budemo povređeni.
    Poruku je izmenio euridika, 24.10.2006 u 00:44
    "...There is a crack in everything. That's how the light gets in..."

  4. #19

    Odgovor: Ljubav preko žice

    Mislim da je preko neta moguce steci i upoznati i iskreniog prijatelja, ali i srodnu dusu!!! Ja znam par ljudi koji su zajedno i planiraju da ostanu, a upoznali su se upravo preko neta!!!

    Problem nastaje ako su to dvoje ljudi previse udaljeni, a izrodi se nesto lepo, za to treba volje da bi opstalo!!! Ali ljubav cini cuda i ne zna za granice, tako da sam ja optimista!
    "toliko puteva.. koji izabrati, gde poci, koga povesti..???"

  5. #20

    Odgovor: Ljubav preko žice

    Citat LAW1975 kaže:
    A sustina svega je poremecena komunikacija zato i toliki silni sajtovi i forumi postoje
    Zašto vrstu komunikacije putem interneta nazivamo poremećenom?
    Ne uživamo svi u blejanju po kafanama i kafićima..
    a još manje u tome da nam prilaze neznanci na tim mestima gde smo došli da vreme provedemo sa nekim drugim, nama dragim ljudima.
    Ili bi možda trebali svi da se upoznajemo preko strina, tetaka, drugova i drugarica, koji bi nam ispostavili preporuke i overeni pedigre osobe koju upoznajemo???

    Da li hoćeš da kažeš da, ukoliko se osobe upoznaju i stupe u razgovor npr u kafiću, ili nekom noćnom klubu, tada komunikacija nije poremećena???


    Ne bih se mogla složiti...
    Šta ljudi koji se upoznaju na ulici (ne bukvalo, naravno) dobijaju više ili bolje ili društveno prihvatljivije, od ljudi koji se upoznaju putem foruma i interneta uopšte?
    Vizuelni doživljaj...?
    Danas čak ni to...

    Ponekad, i mnogima, je lakše i opuštenije da budu to što jesu onda kada su, na neki način, skriveni iza tastature i monitora...lakše se otvaraju i iskreniji su.
    Zar onda nije upoznavanje putem savremenih sredstava komunikacije dublje i obuhvatnije?

    U svakom slučaju..nije poremećeno!
    Ne za dvoje ljudi koji se na taj način "nađu"...
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  6. #21

    Odgovor: Ljubav preko žice

    Pridruzujem se ljudima koji osudjuju TV/Chat,koji je zaista vulgaran,naj blaze receno!Mislim da je na njemu prilican broj Dusevnih bolesnika...
    Sto se tice "naseg" Chat/a,tu se situacija menja iz osnova!Iz licnog primera,bih mogao da navedem samo par primera,gde je "neko" nesto pokusao (u nepristojnostima),i od mene dobio Pedalu,u skoro istom momentu.Mozda je ovaj Chat kvalitetniji u tom smislu,sto sami biramo ljude sa kojima cemo komunicirati.Ti ljudi su prethodno "proanalizirani" s nase strane,preko Foruma ili na neki drugi nacin,pa se Iznenadjenja daleko redje javljaju...
    Mislim da niceg loseg nema u tome da se dvoje nadju preko Net/a,ili njegovih "Alata"!Znam ljude koji su vec par godina u veoma lepom braku,a pronasli su se ovim putem!

  7. #22

    Odgovor: Ljubav preko žice

    Za mene je poznanstvo preko net-a sasvim legitimna stvar, isto kao poznanstvo na neki drugi nacin. Desilo mi se da sam bio u kontaktu sa nekom devojkom, posle nekog vremena otisao u njen grad (100km od mene) setali se po gradi, kaficima restoranima, bio kod nje u stanu, uvece se vratio nazad. Ostali smo dobri drugovi, i dalje se cujemo, jednostavno suvise smo razliciti da bi usli u nekakvu vezu.

  8. #23

    Odgovor: Ljubav preko žice

    Citat cabb kaže: Pogledaj poruku
    Pridruzujem se ljudima koji osudjuju TV/Chat,koji je zaista vulgaran,naj blaze receno!

    Mislim da je na njemu prilican broj Dusevnih bolesnika...
    !
    Vidi kako si to lepo rekao!
    Na njemu jeste popriličan broj duševnih bolesnika..
    ali je to mesto gde duševni bolesnik traži duševnog bolesnika
    i tako se duševni bolesnici međusobno pronađu

    Zar to nije divno???!!!

    Ali nikako nije za osudu...

    A oni koji sebe ne svrstavaju u kategoriju duševnih bolesnika
    i kojima tv chat izaziva
    imaju daljinski upravljač pa neka švrljaju po kanalima...

    Niko nas ne prisiljava da gledamo i čitamo te poruke, zar ne?
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  9. #24

    Upoznavanje preko interneta

    Da li vam se desilo da sretnete čoveka svog zivota(zenu) na internetu?

  10. #25

    Odgovor: upoznavanja preko neta

    Još ne, samo dobre prijatelje. Mada nikad se ne zna šta donosi sutra
    Pita se gde sam bio tako dugo odsutan, reći ću ti, bio sam u ve-ce-u

  11. #26

    Odgovor: upoznavanja preko neta

    Ne, ali poznajem ljude koji jesu
    Evo, promenila sam potpis

  12. #27

    Odgovor: upoznavanja preko neta

    Danas sam upoznao jednu fantastičnu osobu sa neta, tačnije sa Vcafea i odlepio sam skroske
    Pita se gde sam bio tako dugo odsutan, reći ću ti, bio sam u ve-ce-u

  13. #28

    Odgovor: upoznavanja preko neta

    Citat sladoledzija kaže: Pogledaj poruku
    Danas sam upoznao jednu fantastičnu osobu sa neta, tačnije sa Vcafea i odlepio sam skroske
    Pa daj detalje čoveče???

    Kakav je to način..samo nam golicaš maštu...

    I ja sam upoznala čak tri osobe preko neta!
    Ne danas ili juče...recimo samo pre izvesnog vremena.

    Prvu osobu sam upoznala još davne 1999-te...bili smo jedno duže vreme (2+ godine) u vezi..nije valjalo... pa se rastasmo...
    Danas se povremeno čujemo...

    Sa drugom osobom, tj Njim se čujem skoro svakodnevno i čim nađem vremena, pijuckamo kaficu i provodimo divne sate zajedno!

    Sa trećom osobom sam se videla samo jednom i nakon toga je naša divna komunikacija skoro sasvim zamrla
    no, c'est la vie

    I samo da prijavim da sam omanula temu!
    Nisam srela čoveka svog života na internetu, ali sam sve u svemu srela sjajnog prijatelja!
    I to se računa, jel da, jel da??
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  14. #29

    Odgovor: Upoznavanje preko interneta

    Pa, recimo da sam upoznao uzivo nekoliko osoba preko neta, i sad mi je zivot nekoliko brojeva veci nego shto je bio, za uvek... zbog nekih narochito

  15. #30

    Odgovor: Upoznavanje preko interneta

    Danasnji zivot, zbog svih svojih "kvaliteta", i ostalih nedostataka, ne dozvoljava nam "vreme za druzenje", sto zbog plitkog dzepa, sto zbog obaveza i nedostatka vremena. Mnogima od nas razonoda je u ovim spravicama koje se zovu racunari. Mnoga poznanstva se upravo steknu, preko interneta, kroz forume, chatove itd. Neki su srecni da pronadju osobu sa kojom ce stupiti u vezu, neki pronadju prijatelje, a neki "glavobolju".
    Svi se mi medjusobno poznajemo preko interneta, citajuci i odgovarajuci ali je pitanje koliko je iskrenih osoba na internetu? Kako se predstavljaju - mozda je susta suprotnost od onoga sto jesu. Moje je misljenje, ako resis da nekoga upoznas preko interneta, moras biti mudar i obazriv. Ja licno nemam petlju za ovakva poznanstva, mada ne mogu da kazem, da ne uzivam na forumu. Nismo svi isti... nar ne?
    neunistiva zlojebaba!

Strana 2 od 9 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Kupovina preko interneta u Srbiji
    Autor goldie u forumu WWW
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 03.12.2011, 21:37
  2. Mačka sa četiri uva zvezda interneta
    Autor veverica u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 24.10.2010, 22:17
  3. Brzina Interneta
    Autor Dupont u forumu WWW
    Odgovora: 44
    Poslednja poruka: 04.12.2007, 11:01
  4. Trgovina ženama preko interneta
    Autor Lady S u forumu Spomenar
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 17.04.2007, 13:18
  5. Kriminalna dela preko Interneta
    Autor goldie u forumu WWW
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 18.02.2007, 17:08

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •