Upoznavanje preko interneta
Strana 1 od 9 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 126
  1. #1

    Upoznavanje preko interneta

    Šta mislite o internetu kao modernom sredstvu komunikacije u službi pronalaženja partnera?

    Da li imate predrasude prema takvom vidu upoznavanja, da li posećujete takve chat room i šta mislite o ljudima koji to čine?

    Kako biste okarakterisali ljude koji ostavljaju razne poruke/ponude intimne sadržine preko TV chat-ova?

    Da li biste se upustili u takve "avanture"?


  2. #2

    Odgovor: "ljubav preko Žice"???

    Citat Goga kaže:
    Šta mislite o internetu kao modernom sredstvu komunikacije u službi pronalaženja partnera?
    Pa, sad, bas za plansko pronalazenja partnera i nije... al' moz' da se omakne neka šema preko neta, sto da ne, primeri su svuda oko nas


    Kako biste okarakterisali ljude koji ostavljaju razne poruke/ponude intimne sadržine preko TV chat-ova?
    E, to ne da je prostacenje i primitivizam, nego nemam reci Aj' da i razumem da je neko bas tol'ko ocajan i zagoreo, pa ne moz' drugacije da nadje, ali sto je to nepismenooooo... pa, to je da sednes i da se smejes od muke
    Gather ye rosebuds while ye may...

  3. #3

    12 Odgovor: "ljubav preko Žice"???

    Citat Meggy kaže:

    Pa, sad, bas za plansko pronalazenja partnera i nije... al' moz' da se omakne neka šema preko neta, sto da ne, primeri su svuda oko nas



    E, to ne da je prostacenje i primitivizam, nego nemam reci Aj' da i razumem da je neko bas tol'ko ocajan i zagoreo, pa ne moz' drugacije da nadje, ali sto je to nepismenooooo... pa, to je da sednes i da se smejes od muke

    Ok, a pride i "propratna" muzika, da ne poverujes ...

    Jos jedno zapazanje svi su "oni" kao u spanskim serijama lepi, bogati, uz "extra" provode, naravno (kako to vec "ide") nesretni bre, u ljubavi..

  4. #4

    Odgovor: "ljubav preko Žice"???

    Sto kaze Meggy sema preko neta je skroz ok i moze da prodje.

    A za tv chat.... no comment.

  5. #5

    Odgovor: "ljubav preko Žice"???

    Ljudi, pa i nisu te varijante lose!!! Te oglase daju ljudi koji su nesposobni da sebi nadju partnera, javljaju se oni koji su isto toliko nesposobni, i eto... Love is in the air

    Citat Meggy kaže:
    moz' da se omakne neka šema preko neta, sto da ne, primeri su svuda oko nas
    Slazem se, moze da se desi. Upoznas nekog preko neta, vidite se, zaljubite se... To je OK. Ali zaljubiti se u osobu preko neta a ne videti je (slika se ne racuna u "videti"), ne osetiti blizinu, ne osetiti pogled krajickom oka, "slucajno" se dodirnuti i sve te lepe stvari koje idu uz zaljubljivanje... Ne kontam... Znam da se mnogi nece sloziti samnom, i znam da je to na neki neznamkoji nacin moguce, ali ja to prosto ne mogu da razumem...
    Poruku je izmenio Lady in red, 08.08.2006 u 04:15

  6. #6

  7. #7

    Odgovor: "ljubav preko Žice"???

    Pa licno na Internet gledam kao na jednu veliku igraonicu s'o ona zapravo i jest' Dodushe no mi je mllloooogo puta pomogo oko nekih stvari, najcesce vezanih za skolu S'o se upoznavanja tice u to verujem, cim sam se registrovao na ovaj sajt, ali neka ljubavna veza preko Interneta... no way!!!

    Licno sam imao losha iskustva u pokusajima da se upoznam sa kojekakvom cicom na nekom chatu A tek kad' sam cuo da je neka biserka ostavila 20-oro dece zbog ljubavnika preko Neta ...

  8. #8

    Odgovor: "ljubav preko Žice"???

    Ja net obozavam,meni je fantastican.....
    Nema sta nema, od stvarno korisnih i pametnih stvari, igrackica za ubijanje vremena i zabavu, pa nazalost i do
    Sticajem okolnisti jesam upoznao par osoba preko neta i nase druzenje i prijateljstvo je u razvoju( i to veoma lepo ) ,a sad za ljubav ,pa ne znam , valjda i to moze da se desi nekom kao i sto moze da se desi kad izadjete ili odete do lokalne prodavnice pa tamo sretnete nekog.....

    a od onih na tv chat-u mi se ,cak sam i jedno vreme imao zabavu da ih cimam u po noci ili dana kad mi je dosadno , narocito one diskretne,ozenjene,za povremene susrete
    Possibility of dream come true makes life worth living.....

  9. #9

    Odgovor: "ljubav preko Žice"???

    Net kao sredstvo komunikacije i upoznavanja u svakom slucaju moze da bude dobra polazna tacka. Bas sam raspravljao o tome sa devojkom, i nasli smo se sa razlicitih strana. Ja sam smatrao da je moguce zaljubiti se, cak i zavoleti nekoga preko interneta, i jos uvek smatram to za moguc ishod u odredjenim okolnostima. Ovakav oblik veze je u svim vidovima drugaciji od konvencionalnog, ali se nesto plasim da ce se broj veza (a koliko sam video po netu i brakova) nastalih i odrzavanih na netu, vremenom samo povecavati, sto ce u svakom slucaju predstavljati poseban psiholosko-socioloski problem.
    Medjutim
    Citat Lady in red kaže:
    zaljubiti se u osobu preko neta a ne videti je, ne osetiti blizinu, ne osetiti pogled krajickom oka, "slucajno" se dodirnuti i sve te lepe stvari koje idu uz zaljubljivanje
    , smatram stvarno neophodnim iskustvom koje ne moze da zameni chat, video ili ko zna sta jos.
    Ono što osoba doživljava u stvari nije realnost; više je hipoteza koja može ali ne mora biti tačna.

  10. #10

    11 Odgovor: "ljubav preko Žice"???

    meni bi licno bilo malo glupavo da trazim lika preko neta...ali ja moju kevu nagovaram da proba da nadje lika preko neta, jer ipak zena je u godinama, naravno da ne izlazi jer takvih nekih mjesta za starije od 50 i nema, tako da mi je za ljude koji su igrom slucaja "zabijeni u kucu", tj. ne izlaze puno ok varijanta (uopste nije bitno koliko godina imaju)...naravno, ima raznoraznih kretena, pa jedino da se na to obrati paznja
    nattydread is coming to dinner

  11. #11

    03 Odgovor: "ljubav preko Žice"???

    Moze se desiti,zasto ne.Tada se vjerovatno stvori slika o osobi s kojom komuniciramo bolja nego u javi i lako se hajmo reci zaljubiti tako.Znam dosta tih internet veza a imala sam i ja jednu sad sam u fazi druge....

  12. #12

    Odgovor: "ljubav preko Žice"???

    Nisam nikada odlazila na određena mesta samo sa ciljem pronalaženja partnera, pa tako ne razumem ni ljude koji se kače na net samo sa već navedenim ciljem. Nemam apsolutno nikakve predrasude i verujem da na kvalitetnu i privlačnu osobu možeš naići svuda. Tehnologija napreduje i sve će nam prihvatljivije biti šeme započete preko neta. Internet je sredstvo komunikacije, a komunikacija često može odvesti u nešto više.

    Dakle, ljudi, samo opušteno i bez predrasuda.

    Što se tiče TV chat-a ja imam utisak da se ti likovi ludo zabavljaju i baš me briga za njih, ne smetaju mi, njihovo pravo... Ja ne moram gledati te kanale, kao što ih uostalom i ne gledam.

  13. #13

    Odgovor: "ljubav preko Žice"???

    Citat Lady S kaže:
    Što se tiče TV chat-a ja imam utisak da se ti likovi ludo zabavljaju i baš me briga za njih, ne smetaju mi, njihovo pravo... Ja ne moram gledati te kanale, kao što ih uostalom i ne gledam.
    Aj' mi objasnite šta je to TV chat Jel to ono što piči po nekim kanalima, ono... "Bez cimanja, pederi marš"?
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  14. #14

    Odgovor: Ljubav preko žice

    Aj' mi objasnite šta je to TV chat
    Mlad momak, 40 godina, želi da upozna mladju crnku, a može i plavuša, a mogu i starije dame. Pederi stop.

  15. #15

    Odgovor: Ljubav preko žice

    A jel u međuvremenu negde objavljena lista moralno i društveno prihvaćenih mesta i načina za upoznavanje ljudi..a janisam obaveštena..ili..?

    Ja nemam ništa protiv...ljudi negde treba da se upoznaju...koliko je bitno gde?
    Vrlo malo.
    Bitno je da se njih dvoje nađu po svojim životnim težnjama i potrebama..
    Pa ako su oboje u fazonu da šalju sms poruke na TVu..
    ili da ostavljaju oglasne na hot chatu...
    odlično!

    Svaka krpa nađe zakrpu
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

Strana 1 od 9 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Kupovina preko interneta u Srbiji
    Autor goldie u forumu WWW
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 03.12.2011, 21:37
  2. Mačka sa četiri uva zvezda interneta
    Autor veverica u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 24.10.2010, 22:17
  3. Brzina Interneta
    Autor Dupont u forumu WWW
    Odgovora: 44
    Poslednja poruka: 04.12.2007, 11:01
  4. Trgovina ženama preko interneta
    Autor Lady S u forumu Spomenar
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 17.04.2007, 13:18
  5. Kriminalna dela preko Interneta
    Autor goldie u forumu WWW
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 18.02.2007, 17:08

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •