Upoznavanje preko interneta - Strana 8
Strana 8 od 9 PrvaPrva ... 6789 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 106 do 120 od ukupno 126
  1. #106

    Odgovor: Upoznavanje preko interneta

    Spadam u izuzetno obazrive i pronicljive osobe_
    Retko sebi dozvoljavam bilo kakvo upoznavanje u reali_
    "neizrecivo je i bezimeno ono što mojoj duši stvara muku i slast i što je još i glad moje utrobe..."

  2. #107

    Odgovor: Upoznavanje preko interneta

    Citat Orhideja_ kaže: Pogledaj poruku
    Spadam u izuzetno obazrive i pronicljive osobe_
    Retko sebi dozvoljavam bilo kakvo upoznavanje u reali_
    ...u pravu si...ko zna kakvi manijaci vrebaju...jos ako vole cvece...
    ...hell ain't a bad place to be......

  3. #108

    Odgovor: Upoznavanje preko interneta

    Ma meni je to ok...Mada ima svakakkvih ljudi,tako da treba dobro paziti s' kim ces se upoznati.
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  4. #109

    Odgovor: Upoznavanje preko interneta

    Živimo u nekom novom, "modernom" svetu,u kojoj razna visoka tehnologija ima značajnu ulogu,pa postalo nešto kao "normalno" da ljudi komuniciraju putem interneta,i stiču nova poznanstva.Po meni nema ničeg lošeg,posle nekog "pristojnog" vremenskog intervala,kad se bolje upoznaju,da to poznanstvo prenesu u realu.Svesna sam toga,da mnogi stvaraju neku "lažnu" sliku o sebi,da budu ono što u reali nisu,ili ono što ne smeju biti,ali i tu se može "čitati" između redova,pa doći do zaključka,da li je dotična osoba vredna upoznavanja u reali ili ne...samo treba posvetiti malo više vremena i pažnje,a ne posle par prepiski ugovarati susrete.........taktika.......
    Nije teško biti fin ali je nekad glupo...

  5. #110

    Odgovor: Upoznavanje preko interneta

    ja sam sva tri momka upoznala putem neta..u početku me bilo sramota što ih nijesam upoznalča po kafićima, šetnji kao 90% đevojaka..
    sad mi se sviđa što nijesma bila baš toliko stereotipna..
    mada, meni je odavno jasno da ću ja svog budućeg izabranika upravo tako upoznati...
    ipak sam ja Uranovo dijete...smiješno bi bilo da je drugačije...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  6. #111

    Odgovor: Upoznavanje preko interneta

    vala i ja, sretnem osobu u gradu, prvo pitam za MSN pa jurim kuci da caskamo...
    tek kad saznam ceo njen zivot, sve njene okupacije, broj bivsih i ostalo, usudjujem se da se vidim uzivo na kafici ili na seksu prve noci...

    odlicna praktika, naucio sam biti bezobziran, cim mi se ne dopadne nesto na MSN, samo lupim blokadu...

    problem je jedino sto se emocionalno lako vezem i patim kada mi nestanu dragi ljudi... a na svoje liste obozavateljki sam ponosaaaaan!
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  7. #112

    Odgovor: Upoznavanje preko interneta

    nekako imam osecaj da je to pomalo pateticno,
    iako je interenet danas sasvim legitiman vid komunikacije

    mnogi ljudi ogrezli u samocu prave profile po stranicama za
    socijalno neprilagodjene, tipa: facebook, myspace, spacebook, myface,
    facespace, mybook

    i onda tu turaju svoje fotke u kojima su najlepše ispali
    i furaju divne statuse, i dodaju njima simpatične osobe

    sve to super, kome to pomaze, ne treba niko da bude sam,
    to je odvratna svar...

    ali ja moram da osetim uzivo tu osobu, karakter,
    dalje - varnice, da li ih ima, necija boja glasa
    da bi me osoba dovoljno zainteresovala da uopste
    zelim opet da je vidim...

    mnogo je foliranja preko neta... (ali moze da se nadje dobar seks )

  8. #113

    Odgovor: Upoznavanje preko interneta

    Internet mi sluzi za razbibrigu.
    Facebook ne koristim vec mesecima, nije mi nikad ni bio nesto specijalno, ali kud svi Turci tu i mali Mujo.Da bi se desilo da se upoznam sa nekim preko interneta,trebalo bi mnogo vremena, prvo sto je ovaj svet mentalno ludilo i tu svako moze da piskara sta hoce i pretvara se da je onakav kakav zeli ustvari da bude.

    Da, desilo mi se.
    Onomad.
    Upoznala sam jednu predivnu osobu,koja me je odusevila od prvog dana na ovom forumu.
    Susret sa njom samo je potvrdio ono sto sam ja vec znala.
    Da je divna,inteligentna, lajavusa i da bih sa njom mogla pricati danima, kao da vreme ne postoji.

  9. #114

    Odgovor: Upoznavanje preko interneta

    Ranije mi je to bilo normalno, simpatično, i lakše sam "padala" na ljude nego sada...

    Iako, upoznala sam super ljude preko net-a...iskrene prijatelje, koje ne bih imala priliku sresti da smo čekali face-to-face upoznavanje.

    Imala sam i ljubav preko net-a. Mislim, upoznala sam ga preko net-a.

    Iako sada više onako držim odstojanje, smatram da je net prilika da nekoga bolje upoznaš...naročito ako se radi o upoznavanju preko foruma...101 tema se dotakne, vidiš kako neko razmišlja, način na koji piše, izražava se ...vidiš da li je homofob ili nije i tako... A to što se tiče pretvaranja da si nešto što nisi, dok si na net-u, pa šta znam...ne može se osoba baš toliko pretvarati...ono pravo kad tad ispliva.

    Net ruleZ!
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  10. #115

    Odgovor: Upoznavanje preko interneta

    Uvek sam smatrala da su na net-u realne osobe...da nisu "majmuni"..
    Ulazila otvorenog srca...
    Imala i dve velike ljubavi na net-u...
    Prva je trejala preko godinu dana...druga, pa tu negde...

    Misljenja sam da (ipak) internet...pored sve lepe spike, daje iskvarenu sliku...
    Ustvari....zamka je to...
    Stvoris sliku u glavi o odredjenoj osobi...i po silu zakona se trudis da je ukalupis u tu sliku...

    Jako nezgodno...kada ti razum diktira da nije to TO....ali cim ta osoba se otisne iz reale i prvi put posle RL je vidish na netu...zaboravis stvarnost...
    Opet je ona koju si u glavi isprojektovao..
    I tu nastupa zacarani krug...
    Ubedjujes sebe da je to to....cak i sklapas kompromise sa samim sobom...
    No....

    p.s. osoba*=muska osoba...koja ti pobudi neke emociJe....a mislim u temi je ljubavi...zato se i ogranicila
    Budi pametan i pravi se lud

  11. #116

    Odgovor: Upoznavanje preko interneta

    Dok nisam došla na forum, nisam komunicirala sa onima koje ne poznajem u realnom životu. I slušajući priče nekih drugih ljudi sa pričaonica, na komunikaciju sa nepoznatima sam gledala isključivo kao na hot-chat u trenucima dosade i apstinencije.
    Sasvim slučajno sam otkrila forume. Dugo se sva moja kominikacija ograničavala na pisanje i čitanje postova i po koji razmenjeni PP. Čitajući neke od ljudi koje sam sretala, počela sam da ih osećam svojima.
    Tada nisam verovala da ću ikad upoznati ljude koje čitam. A desilo mi se.
    Internet mi je omogućio da upoznam neke zbilja kvalitetne ljude, ljude vredne mog vremena, misli, emocija...
    Ne, nisam imala ljubavi na netu, nisam našla partnera ovde (nisam ga ni tražila). Ali, znam, može se desiti. I znam neke ljubavi koje su počele tako. I jednako su male i velike, snažne i slabe, idealizovane i realne kao i one koje su započele na nekim drugim mestima.


    Citat leptiric kaže: Pogledaj poruku
    Ustvari....zamka je to...
    Stvoris sliku u glavi o odredjenoj osobi...i po silu zakona se trudis da je ukalupis u tu sliku...

    Jako nezgodno...kada ti razum diktira da nije to TO....ali cim ta osoba se otisne iz reale i prvi put posle RL je vidish na netu...zaboravis stvarnost...
    Opet je ona koju si u glavi isprojektovao..
    I tu nastupa zacarani krug...
    Ubedjujes sebe da je to to....cak i sklapas kompromise sa samim sobom...
    No....
    Zar se ovo idealizovanje (projektovanje) ne dešava i u realnom životu, ne samo na internetu?
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  12. #117

    Odgovor: Upoznavanje preko interneta

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Zar se ovo idealizovanje (projektovanje) ne dešava i u realnom životu, ne samo na internetu?
    Pa ne, bar ne u mom slucaju....da se ogradim.
    Ako neko lepo pise na netu, ispunjava konture bojama....stavi prikladan smajli na pravo mesto....
    A u RL..ima 1001 manu....na netu nevidljivih, primera radi...ne kupa se danima, skrtac je, hrce dok spava....ili te ne zadolji u sex. pogledu....
    Sledi razocaranje....
    Ali...ispratis ga...sa mislju da to nije ono sto tebi treba...sto bi tebi odgovaralo...
    I, dodje on online...
    Aha...opet onaj prvi, posalje ti smajli ili
    I....opet se pojavi dr. Dzekil...umesto mr. Hajda...

    To je ta zamka,....
    Popustas jer si stvorila zavisnost njega na netu....
    Budi pametan i pravi se lud

  13. #118

    Odgovor: Upoznavanje preko interneta

    Forumaši koji žele da upoznaju neku osobu ženskog pola sa ovog foruma neka ni u kom slučaju ne pominju reč "kafa". Izgleda da forumašice umesto "kafa" čuju nešto drugo.

  14. #119

    Odgovor: Upoznavanje preko interneta

    Ja imam ogromne predrasude sto se ovoga nacina upoznavanja tice.

    Tolike da sam za ove dve god kako gostujem na netu upoznala cak jednu osobu. I zalim sto mi i za nju te predrasude nisu vazile

    A inace pozvao me u setnjicu
    Everybody Wants to be a Cat

  15. #120

    Odgovor: Upoznavanje preko interneta

    Nemam predrasude...Upoznala sam dosta ljudi bas preko interneta i nekoliko njih su mi postali jako bliski prijatelji sa kojima se cesto vidjam i koji su tu u svakom momentu za mene....kao i ja za njih...Divno je to..

Strana 8 od 9 PrvaPrva ... 6789 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Kupovina preko interneta u Srbiji
    Autor goldie u forumu WWW
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 03.12.2011, 21:37
  2. Mačka sa četiri uva zvezda interneta
    Autor veverica u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 24.10.2010, 22:17
  3. Brzina Interneta
    Autor Dupont u forumu WWW
    Odgovora: 44
    Poslednja poruka: 04.12.2007, 11:01
  4. Trgovina ženama preko interneta
    Autor Lady S u forumu Spomenar
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 17.04.2007, 13:18
  5. Kriminalna dela preko Interneta
    Autor goldie u forumu WWW
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 18.02.2007, 17:08

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •