Upoznavanje preko interneta - Strana 6
Strana 6 od 9 PrvaPrva ... 45678 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 76 do 90 od ukupno 126
  1. #76

    Odgovor: Upoznavanje preko interneta

    Neke drage osobe sam upoznala preko interneta. Volim da se družim i uglavnom se sa ljudima koji su interesantni upoznam i uživo. Bilo je malo tih slučajeva, ali vredelo je.

  2. #77

    Odgovor: Upoznavanje preko interneta

    Pa ko ima intuiciju kao saveznika nije mu tesko da sebi ulepsa zivot ovim putem... a nocas zurka do zurke,kraj sajma... jesam cudan sam sebi ponekad,narocito ovako subotom kad uhvatim sebe ovde...

  3. #78

    Odgovor: Upoznavanje preko interneta

    u pocetku sam bila skroz protiv upoznavanja ljudi preko neta, otkrivanja identiteta is ta ja znam sta vec-sve zbog straha od proganjanja itd...ali kasnije sam shvatila, da isto kao sto sam ja normalna a visim po chatovima i profilima, sigurno su i dosta drugih ljudi isto tako normalni i tu su cisto radi dopisivanja... tako sam ja nepravila nekoliko profila po netu...javljali su se kojekakvi pedofili i sta ja znam, ali jedne veceri se javio i jedan decko, sasvim slucajno se javio u moentu kad sam ocajno terbala sa nekim da pricam..i tako je sve to preraslo u svakodnevno visesatno dopisivanje, kasnije i price preko fona, da bi smo se na kraju i live upoznali i iz svega toga sa skuvala neka mala avanturica doduse, bio je jedina osoba sa kojom sam se uzivo upoznala, ali moje misljenje posle svega je da i ljudi na netu su samo ljudi a mnogi od njih i bez krivih namera (pa mislism i ti si tu, zar ne?) a isto tako , kao sto mozes kaficu da zapocnes razgovor sa nepoznatom osobom, zasto ne i preko neta? a ako se kasniej i uzivo upoznate, znas otprilike sta mozes da ocekujes i nije bas toliki stranac...
    tako da....obazrivo s anetom, ali zasto ne i upoznati i sprijateljiti se nekim preko neta?

  4. #79

    Odgovor: Upoznavanje preko interneta

    Internet koristim još od 1996. i sve do nedavno sam bio veoma sumnjičav u vezi upoznavanja ljudi preko interneta, naročito preko tekstualne komunikacije. Po nagovoru prijatelja i iz čiste dosade stupio sam u kontakt sa nekoliko osoba preko interneta. Iskustva su kako pozitivna tako i negativna.
    Recimo da sam stekao prijatelje, a i neprijatelje. Teško je steći pravi utisak o nekome, samo na osnovu nekoliko otkucanih reči. Moram da priznam da jedna osoba koju sam tako upoznao i sreo je uživo, ne veruje da sam ista osoba koju je videla i osoba sa kojom se kuckala preko interneta. Kucala mi je neke veoma lične i poverljive stvari, a i ja njoj, pa joj je valjda neprijatno saznanje da sam ja ipak stvarna osoba, a ne samo tekst na ekranu monitora. Nešto poput osećaja kada grešni katolici posle ispovedanja sretnu sveštenika na ulici i plaše se da ga pogledaju u oči.
    Discovery is dangerous… but so is life. A man unwilling to take risk is doomed never to learn, never to grow, never to live.

  5. #80

    Odgovor: Upoznavanje preko interneta

    ...samo se budale upoznaju preko interneta...

  6. #81

    Odgovor: Upoznavanje preko interneta

    Citat lav71 kaže: Pogledaj poruku
    ...samo se budale upoznaju preko interneta...
    Da, tako je!




    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  7. #82

    Odgovor: Upoznavanje preko interneta

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    Da, tako je!
    ...a ja sam veeeelika budala...

  8. #83

    Odgovor: Upoznavanje preko interneta

    Evo jedne tužne priče

    Discovery is dangerous… but so is life. A man unwilling to take risk is doomed never to learn, never to grow, never to live.

  9. #84

    Odgovor: Upoznavanje preko interneta

    sta da vam kazem? ja sam pre 8 godina upoznala mog muza. pocelo je zezanjem preko chata, onda je sledilo licno upoznavanje i... eto ja se udala.
    ja nisam ni trazila partnera preko neta. desilo se sasvim slucajno. ali eto primera da je sve moguce. da mi je neko tada postavio to pitanje, rekla bi da nema sanse da se preko neta upozna neko "normalan".
    ali eto..... sad imamo cerkicu od 4 godine......

  10. #85

    Odgovor: Upoznavanje preko interneta

    nisam bas pristalica trazenja partnera preko interneta...ali ako je neko ok sa tim,nek izvoli
    Jer vecnost je kratka

  11. #86

    Odgovor: Upoznavanje preko interneta

    Citat Lily kaže: Pogledaj poruku
    Mislim da upoznavanje preko interneta može biti odličan početak jedne veze. Da li će se ona i obistiniti pri prvom fizičkom susretu i da li će do fizičkog upoznavanja uopšte i doći, zavisi od ljudi. Internet je samo medij. Sve ostalo zavisi od nas samih. Činjenica je da internet spaja. A ako je u virtuelnoj komunikaciji iskrenost bila potpuna, obostrana i prihvatljiva, moguć je i uspešan prelazak u realnost.
    A što se tiče mogućeg uspeha ili neuspeha neke veze, to je uvek realna mogućnost, i uspeh i neuspeh. Bez obzira na to da li su se dvoje ljudi sreli u kafiću, na fakultetu, poslu, ili na netu...

    Upoznala sam nekoliko ljudi preko neta... Iskustva su različita... Sa nekima sam prekinula kontakt, sa nekima ostala u još boljim odnosima... Još uvek nisam srela 'čoveka svog života', ali ko zna...
    Slazem se u potpunosti sa svim napisanim iznad! Mogu samo jos da dodam da sam upoznala neke ljude koji su mi jako dragi, a takodje i nekog za koga mislim da je poseban!

  12. #87

    Odgovor: Upoznavanje preko interneta

    Šta je u tome loše ljudi,upoznavanje kao svako drugo upoznavanje.
    Očeć - nećeš.
    Poljubi pa ostavi !

  13. #88

    Odgovor: Upoznavanje preko interneta

    a ko kaze da to odmah mora biti "pronalazenje partnera" ili mora da sledi avanturica? sasvim normalno moze da ostane na neobaveznom chatu ili upoznavnja cisto radi prijateljstva.... vec namerno TRAZENJE partnera preko neta je malko bolesno...

  14. #89

    Odgovor: Upoznavanje preko interneta

    Ranije sam smatrala da samo paćenici na taj način pronalaze partnere,jer ne mogu u realnosti.

    Eeee tu sam se zaj.b..la...

    Dozvolite da se predstavim: postala sam paćenik
    Don't tease me if you can't please me!

  15. #90

    Odgovor: Upoznavanje preko interneta

    Internet je sve više deo naših života i kao takvog ga treba prihvatiti u svim aspektima.

Strana 6 od 9 PrvaPrva ... 45678 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Kupovina preko interneta u Srbiji
    Autor goldie u forumu WWW
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 03.12.2011, 21:37
  2. Mačka sa četiri uva zvezda interneta
    Autor veverica u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 24.10.2010, 22:17
  3. Brzina Interneta
    Autor Dupont u forumu WWW
    Odgovora: 44
    Poslednja poruka: 04.12.2007, 11:01
  4. Trgovina ženama preko interneta
    Autor Lady S u forumu Spomenar
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 17.04.2007, 13:18
  5. Kriminalna dela preko Interneta
    Autor goldie u forumu WWW
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 18.02.2007, 17:08

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •