Upoznavanje preko interneta - Strana 9
Strana 9 od 9 PrvaPrva ... 789
Prikaz rezultata 121 do 126 od ukupno 126
  1. #121

    Odgovor: Upoznavanje preko interneta

    Ja sam se sa dosta žena, devojaka, upoznao preko neta, dopisivao, ali ni sa jednom se nisam sreo uživo. Nikada do toga nije došlo. Mada sam često pokušavao da do toga dođe. Svrha dopisivanja preko neta, osim zabave, opuštanja, malo zezanja i ozbiljnih razgovora je i upoznavanje, oči u oči. Žalim za nekima, sa kojima sam jako želeo da se upoznam.
    I pored svega, smatram da je to dobra stvar, koja, na neki svoj specifičan način, zbližava ljude. Neki se ljudi jednostavno tu pronađu.
    Prvi utisak uvek vara

  2. #122

    Odgovor: Upoznavanje preko interneta

    Tesko je danas upoznati nekoga u stvarnom zivotu na varijantu - ej cao ja sam taj i taj.....

    Ovaj vid komunikacije se odomacio medju vecinom od nas pa je i normalno da trazimo nova poznanstva i ovim putem. Dobar je to nacin kominkacije, a sto da ne upoznati osobu sa kojom razmenjujes misli (neretko svaki dan).

    Stekla sam mnogo bliskih prijatelja ovako,vecinu nikada nisam srela iz raznih razloga a sa nekima i kafenisem. Toliko smo slova napisali da vec i na osnovu fonta i crtica znam kako disu. Takva vrsta bliskosti se tesko ostvaruje a ovo je samo pomocnik za druzenje



    a za ljubav.... ipak treba puno vise od piskaranja al moze i ovako za pocetak
    Da to sam ja....

  3. #123

    Odgovor: Upoznavanje preko interneta

    Ma to je sve boles' ...
    Nema sanse da u ovom ekranu nadjes kompatibilnu dushu, a jock ...
    Sve sto sam upozn'o u VR, namandareno ki nutricionista u gulagu ...
    Jest, ulcera mi duodenumskog ...
    U potrazi za sobom, pronasao sam nesto mnogo lepse ...

  4. #124
    Ja ni preko interneta nikog da upoznam) Bas sam neki maler.

    Uopste se ne snalazim ovde, stalno me upozoravaju da pisem na pogresnom mestu?! Ovo je proba pa gde odleti. By the way, skepticna sam kad su upoznavanja preko neta u pitanju ali ko zna...mozda nadjem ljubav svog zivota pa makar i virtuelno
    Poruku je izmenio Najgora, 02.01.2010 u 23:12

  5. #125

    Odgovor: Upoznavanje preko interneta

    Upoznavanje preko NETa je legitimno kao i bilo koje drugo. A problemi su isti kao i u realnom životu...kada se i lično upoznate. Treba mnogo truda da par opstane u današnje vreme . Malo je strpljivih.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  6. #126

    Odgovor: "ljubav preko Žice"???

    U te "proste" gluposti se nikada ne bih upustio,jer je malo glupo "moliti" i "plakati" po sredstvima javnog informisanja,za tako neshto...
    Sa neta sam upoznao samo jednu osobu do sada,i zabavljao se sa njom...
    Nisam se pokajao,jer ona ima veliko srce i veoma je skromna,shto se nikako ne bi moglo ochekivati od zhene,koja je zhivela u svetu u kakvom je zhivela...
    Nijedna druga,da je zhivela kao ona,ne bi imala ove vrline...
    Me Bring Da Enlightenment...

Strana 9 od 9 PrvaPrva ... 789

Slične teme

  1. Kupovina preko interneta u Srbiji
    Autor goldie u forumu WWW
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 03.12.2011, 21:37
  2. Mačka sa četiri uva zvezda interneta
    Autor veverica u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 24.10.2010, 22:17
  3. Brzina Interneta
    Autor Dupont u forumu WWW
    Odgovora: 44
    Poslednja poruka: 04.12.2007, 11:01
  4. Trgovina ženama preko interneta
    Autor Lady S u forumu Spomenar
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 17.04.2007, 13:18
  5. Kriminalna dela preko Interneta
    Autor goldie u forumu WWW
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 18.02.2007, 17:08

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •