Veliki Brat - Big Brother - Strana 17
Strana 17 od 27 PrvaPrva ... 71516171819 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 241 do 255 od ukupno 395
  1. #241

    Odgovor: Veliki Brat - Big Brother

    i kad mislis da je lik dosegao maximum svoje gluposti on zablista u zaru iste
    Ajnstajn je promenio svoju izreku, sada glasi ovako:

    Svemir i Markova glupost su boskonacni, za svemir nisam siguran

    Evo, promenila sam potpis
      Vrh

  2. #242

    Odgovor: Veliki Brat - Big Brother

    Maja i Marko ponovo u kući VB NEVEROVATNO!!!!!Znači oni koji su bili najgori šljam ponovo su u igri,ali nema veze izaći će ponovo,bilo bi glupo da ih ostali ukućani zbog njihove iskvarenosti ne izbace.Marko ''šmeker'' broj jedan ''skoro'',ma daj....Neviđeno je glup.Ali je dobra ''sponzoruša'',video je da je Enica kešovanka pa što da je ne iskoristi.Jadna Ena....
    Maja sa svojom histerijom je pomalo i zanimljiva ali nije fer što je svojim prijateljima u kući prenela momente iz spoljnog sveta i zato mislim da bi trebali odmah da je izbace.
    Ena je počela da mesi,bravo za ''eksponiranje''...Nije devojčica svesna svoje nesvesti.....
    Neznam šta Jadranka traži u kući kad joj deca toliko nedostaju,možda se nada da će moći da opskrbi familiju veš mašinama i šporetima,za takvu žrtvu joj svaka čast.....
    Radnja se zahuktava,klanovi se grupišu,samo još Jelena fali,ako i nju VB ubaci u šou više ni jednu emisiju na BE92 neću gledati a sigurna sam i mnogi drugi...
      Vrh

  3. #243

    Odgovor: Veliki Brat - Big Brother

    Nisam gledala 3 dana šta se dešava u kući... i sinoć, pošto me Jaje zajeba sa onim mikrofonom, pa nisam mogla da gledam film, raspalim ja TV pre spavanja i imam šta da vidim. Ono dvorišno mučenje u sitne sate. Znala sam da onaj jadni Sava i nema neki fond (čitaj: do 100), al' da je onako tup Eto ko nosi baklju odma' posle Smarka Čačkalića. Ajooooj onog ceđenja u dvorištu i mučenja i davljenjaaaaaaa, pa sve čkilji i smeje se ne bi li delovao malo pametnije ( il' zagonetnije ), pa onda ono čuveno "Razmisli o tome" Joooj "'Oćeš seks? Šta hoćeš?" pa pauza. Pa dve reči. Pa opet drama. Pa on. Pa ona. Jbte sinhronizujte ih na latino i u serije Srbija ubija keve mi!
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  4. #244

    Odgovor: Veliki Brat - Big Brother

    Opet nisam gledala ali na blic videh da je Maja ispala (što pozdravljam ovaj put) i otplakala. Poglavicina keva mi prepričala otprilike šta se dešavalo poslednjih par dana kao i da je valjda opet ispao haos oko nabavke namirnica i svađa. E onda čini mi se u onom kratkom repriziranju dana uhvatih i Smarka kako nešto drami u ispovedaonici ( bez čačkalice ) kako njemu ne sme niko ništa da kaže i ne znam šta još, a onda uhvatih i Aleksandru koja se digla protiv jorgan para i time osvojila moje simpatije A čula sam i da su igrali kviz i da se ne zna ko je bio brilijantniji, Marko (ne, ne može grđe), Ena, Sava ili Dragana... Znači, nisam znala da je glavni grad Turske Istanbul mož' čovek nešto i da nauči Šteta što je kuća u prizemlju. Da ima samo koji sprat pa da dečko može da se baci kroz prozor bilo bi dobro... ali neeeeee pa gde da se baci, na njega je ljubomorno 2 miliona ljudi Joooj, ja bih volela samo da negde mogu da pročitam te Emotion-ove kriterijume, ako može.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  5. #245

    Odgovor: Veliki Brat - Big Brother

    SQUAW, ako se setiš sutra popodne i ako ne budeš imala pametnijeg posla - odgledaj reprizu ove današnje emisije, stvarno je bila jedna od boljih

    Elem, onaj Marko je takav retard da je glupo trošiti reči na njega. Drago mi je što vidim da je Aleksandra naprasno pobrala dosta simpatija, baš zbog ovog suprotstavljanja Marku, jer devojka i zaslužuje simpatije. Mis'iiiim, upada kauboj u sobu i preti devojci, i to onako baš ozbiljan i misli da je opasan. A Maja na sve to, pri izlasku iz kuće izjavljuje kako se Marko jako smirio od kako je ponovo ušao u kuću... i kako Edin nju ustvari nije odbio, samo je odložio Biseri...
      Vrh

  6. #246

    Odgovor: Veliki Brat - Big Brother

    Citat Lady S kaže: Pogledaj poruku

    Elem, onaj Marko je takav retard da je glupo trošiti reči na njega.
    Ma, neću ni ja da trošim reči. Sve lepo rekao čovek u Varljivom letu '68:

    E vidite... Jadan je otac koji ima ovakvog potomka. Tužan i jadan

    A sad ćem navijem reminder za sutra u 14
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  7. #247

    Odgovor: Veliki Brat - Big Brother

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Znači, nisam znala da je glavni grad Turske Istanbul mož' čovek nešto i da nauči
    da ne bi Dragane ja ne bih znao da mi u Bosni za Australiju kazemo Novi Zeland i da je Sjeverni Pol najveca drzava-ostrvo

    znaci danasnju emisiju osancovah dok sam se spremao za posao... preskocih neke pikanterije izgleda ali sam uspio da vidim Sasku na djelu... Smarka Cackalica () je patosirala i od danas i ja imam favorita.... Saska zakon (nije me osvojila izgledom da se razumijemo )
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.
      Vrh

  8. #248

    Odgovor: Veliki Brat - Big Brother

    Ne mogu a da ne priznam da sam se zesce navukao na ovo cudo od emisije. Sto rece megijana ovo mi je postao glavni izvor humora
    Znaci gledam live trenutno i kocim se od smijeha. Zadatak radio program, voditelji emisije Sava i Jadranka. Glupan i tupan od milosti. Gost emisjie VB licno. Sava sav ustreperio da isprovocira VBa a ovaj mu spusta sve u 16 . Znaci ladno se cuje kako se lik koji je veceras pozajmio glas VBu koci od smijeha. A pitanja voditelja... pa ovo ne moze da se preprica
    Mali citat by Sava: bla, bla... truc truc... vece sa mojom malolicnoscu... bla bla... i nasom moderato, moderatkor, moderatkortkinja
    Sava: Da li je VB primetio Jadrankinu frizuru veceras?
    VB: VB je primetio i tvoj sal, Savo!
    Sava
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.
      Vrh

  9. #249

    Odgovor: Veliki Brat - Big Brother

    Ja sam zbog ovog zadatka novog sa radio stanicom pokušavala ceo dan juče da namestim stream. Po prvi put mi je bilo krivo što mi to ne fercera. Nije mi jasno zašto. Naravno, nisam uspela Al' da prokomentarišem ono što sam stigla da vidim i čujem. Zaista je bio divan prizor videti Ivana za klavijaturama i čuti ga, pa makar na kratko. O Savinoj elokvenciji ne bih ... mada ga je Ivan lepo opisao... zamuti vodu da izgleda dublja i baci prašinu u oči... Znači ono je toliko tupo stvorenje da je to neverovatno. Na radiju sam čula da je Ivanu rekao da mu odsvira Mona Lizu (o Bože Gospode)... ni žene ne zaostaju... od Ene sam naučila da se penis nalazi između mošnica Samo da mogu da namestim taj stream pa da još nešto naučim
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  10. #250

    Odgovor: Veliki Brat - Big Brother

    Ovaj Sava je car,keve mi...

    VB:Savo nece valjda sada da se predas i prestanes da peres sudove,cistis,peglash...?

    Sava: Necu veliki brate....Necu,Necu..
    uf, umesh ti da nagovorish...To ne zna niko...


    Ubica mekog srca.
      Vrh

  11. #251

    Odgovor: Veliki Brat - Big Brother

    Citat Kill Bill kaže: Pogledaj poruku
    Sava: Necu veliki brate....Necu,Necu..
    uf, umesh ti da nagovorish...To ne zna niko...

    Ja takav megašliht ne videh dugo. Muka mi je koliko je glup
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  12. #252

    Odgovor: Veliki Brat - Big Brother

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Ja takav megašliht ne videh dugo. Muka mi je koliko je glup
    Ma jok bre, zajebava VB sve u 17...
    Kad je video da nema nade da ce se izvuci s pranja sudova...
    Covek se vratio svom dobrom starom "entuzijazmu" ...

    Ubica mekog srca.
      Vrh

  13. #253

    Odgovor: Veliki Brat - Big Brother

    - koliko vidim ženskom delu pupulacije omiljenog nam cafe-a se veoma dopada momčić po imenu Sava iz kuće Velikog Brata...

    ( )
    _____________

    "Ne pada sneg da pomori svet, već da svaka zverka ostavi svoj trag."
    (Beli je svakako naj.... )
      Vrh

  14. #254

    Odgovor: Veliki Brat - Big Brother

    Mene je zainteresovao kada se pojavio, ali sam ubrzo shvatila da tu nema ničeg zanimljivog za mene.
      Vrh

  15. #255

    Odgovor: Veliki Brat - Big Brother

    MLogo mi se dopada ova zbrka koju su napravili sa Savom i nominacijama. Sad su svi nominovani zbog njegovog izdr*avanja, a samo on nije nominovaan, zbog čega ostali mogu da se nadr*aju na njega... Pa kreće opšta frka i svađa, a opet ne pijačarska i ne bez razloga i smisla... Ovo već polako počinje da liči na sam finiš. Međusobni odnosi su zategnuti i nategnuti, neizvesnost raste, a iznenađenja su moguća na svakog koraku... I što je najbolje od svega - jakooooo se lako može desiti da u subotu izleti neko od koga mi živci zaigraju svaki put kada je čujem... Divno
      Vrh

Strana 17 od 27 PrvaPrva ... 71516171819 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Veliki brat VIP 2013
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 04.05.2013, 12:02
  2. Veliki brat 2011
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 05.05.2011, 20:31
  3. Veliki Brat VIP 2010
    Autor Lilith_021 u forumu Spomenar
    Odgovora: 156
    Poslednja poruka: 01.03.2010, 17:20
  4. Veliki brat, treća sezona
    Autor DrinChe u forumu Spomenar
    Odgovora: 619
    Poslednja poruka: 01.01.2010, 12:21
  5. Veliki brat - Big Brother 2007
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 183
    Poslednja poruka: 04.01.2008, 22:02

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •