Veliki Brat - Big Brother - Strana 19
Strana 19 od 27 PrvaPrva ... 91718192021 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 271 do 285 od ukupno 395
  1. #271

    Odgovor: Veliki Brat - Big Brother

    Joj kada bi sada Ena letela, da mi ne bruka više grad, razmaženo glupo derište. A onda onaj njen retard lepo ispuni svoje obećanje i nema više Glupana i Tupana!
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!
      Vrh

  2. #272

    Odgovor: Veliki Brat - Big Brother

    Ja mislim da i njoj sada opada popularnost koju je imala pošto je još uvek sa onim STVOROM, koji se po povratku raspomamio, i čini mi se vratio još gluplji (o da mi je znati ko je glasao za taj come back), a ako mu je to taktika - taktičan je kao bizon u stampedu... ipak mislim da ako samo jedan ove subote treba da izleti (ne znam da l' jedan ili dvoje), to će biti Marko... a videćemo da li me osećaj vara.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  3. #273

    Odgovor: Veliki Brat - Big Brother

    "Ja razlikujem slatkorecivost od negativne i pozitivne" (by Savudin )

    Evo, vidim da je Ena pocela da pokazuje sisiće i dupence, valjda je skontala da joj se drma tlo pod nogama, pa k'o veli da malo podgreje atmosferu


    A sto se tice Ivana, skvojka je sve lepo objasnila Ja vise volim da cujem jednu Ivanovu recenicu, nego deset Eninih... ma, sta Eninih, bilo cijih. Svi oni laprdaju samo da bi pricali i bili primeceni, a u takvom kokosinjcu nije tesko delovati "uvrnuto". Verujem da on u nekom normalnom okruzenju deluje kao sasvim uobicajen primerak ljudskog roda. Meni bi bilo vise nego prijatno provesti vreme u njegovom drustvu
    Gather ye rosebuds while ye may...
      Vrh

  4. #274

    Odgovor: Veliki Brat - Big Brother

    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku

    Meni bi bilo vise nego prijatno provesti vreme u njegovom drustvu
    Ma nije valjda
      Vrh

  5. #275

    Odgovor: Veliki Brat - Big Brother

    Ivan je car! Dole Marko i Sava
    Evo, promenila sam potpis
      Vrh

  6. #276

    Odgovor: Veliki Brat - Big Brother

    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku
    "Ja razlikujem slatkorecivost od negativne i pozitivne" (by Savudin )

    cek cek ima on jos bisera... neznam tacno kad al uhvatih izjavu kojoj se smijem vec par dana... znaci veli Sava Dragani: bolje je biti cvecka pa posle dokazati da si dobrica, nego biti dobrica pa pokazati da si cvecka

    znaci tri puta sam premotavao sta to cuh... lik je nevidjen

    al danas mu ga zavukose bratski pa jos kad ga Saska () zaskoci... reko lik ce poceti da place a Dragana tuka nikako da mu kaze da je u pravu i skrati mu muke
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.
      Vrh

  7. #277

    05

    Ljudi ja zaista nemogu da verujem da jos uvek ima tupavih ljudi kao sto je Sava .I onaj jos tuplji Marko se,cini mi se,malko povukao jer je konacno na svetlost dana isplivala belosvetska glupost i neznanje.Opasna su konkurencija jedan drugom,prosto neznam kome da dodelimo laskavu titulu najglupljeg stanara kuce...Prosto mi dodje zao onog Ivana koji se svim silama trudi da pobegne od malogradjanstine i kica a da opet ostane smiren i hladne glave.Za napor kojem je bio izlozen,smatrajuci pod tim da su mu solili pamet svi od reda,a nisu mu ni prineti(sto se tice svega),treba ga nagraditi sa onih 100.000 e.Iskreno najdraze bi mi bilo da dodje taj novac do njega,jer bi ga ,pretpostavljam,najpametnije utrosio. Ivane svaka cast,samo napred
      Vrh

  8. #278

    06 Odgovor: Veliki Brat - Big Brother

    ljudi,glasajte za Marka ''frajera'',koji nemora ništa ni da kaže da bi se videlo koliko je glup!
      Vrh

  9. #279

    Odgovor: Veliki Brat - Big Brother

    A zašto se meni čini da se Ena ponaša kao da zna da će u subotu da ispadne?

    I ne mogu da odolim, novi KuroSavin:

    To je normalni protokol ljudske psihe i misli.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  10. #280

    Odgovor: Veliki Brat - Big Brother

    - nije valjda da redovno pratite Velikog Brata?

    Meni se desi da kad zaboravim da ugasim TV posle vesti i sporta počne Veliki Brat i onda malo slušam... (TV mi mi u suprotnom uglu od kompjutera pa me nekad mrzi da se okrećem)

    Meni se od muških najviše dopadaju Ivan (malo je previše ćutolog) i Nikola (malo glumi velikog Crnogorca - sad kad su počeli da vode onu radio emisiju primetio sam da sasvim lepo priča Beogradski... ČOEK je glumac)

    Od ženskih (kokošaka - he he) Dragana ( preosetljiva je i ponekad se pravi malo glupa) i Daliborka ( previše glumi Majku Terezu i povlači se iz sukoba)
    _____________

    "Ne pada sneg da pomori svet, već da svaka zverka ostavi svoj trag."
    (Beli je svakako naj.... )
      Vrh

  11. #281

    Odgovor: Veliki Brat - Big Brother

    Ja o VB-u znam samo iz price,a sudeci po onome sto su mi pricali(ne moze se pobeci od toga kad je sada to glavna tema )- drago mi je sto ga ne pratim
    Lako cu,ako je do mene.........
      Vrh

  12. #282

    06 Odgovor: Veliki Brat - Big Brother

    Sad gledam onaj Laza Dance Gospode Boze pa to je
    A ona Dragana je svakim danom sve vise
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth
      Vrh

  13. #283

    02 Odgovor: Veliki Brat - Big Brother

    Citat Lillith kaže: Pogledaj poruku
    Sad gledam onaj Laza Dance Gospode Boze pa to je
    A ona Dragana je svakim danom sve vise


    Ma daj, smejala sam se kao kreten...
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.
      Vrh

  14. #284

    Odgovor: Veliki Brat - Big Brother

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    Ma daj, smejala sam se kao kreten...
    Ma ja nisam mogla da gledam od muke,ono je grozno i jos ona ''koreograf''
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth
      Vrh

  15. #285

    Odgovor: Veliki Brat - Big Brother

    Mislim da je Aleksandra trebala da bude koreograf, da pokaze sta zna. Vec zamisljam ove ostale kako zavrcu kukove u ritmu go-go densa To bi bilo mnogo smesno, ovo je nula, originalni su kao origano, o kreativnosti da ne govorim
    Evo, promenila sam potpis
      Vrh

Strana 19 od 27 PrvaPrva ... 91718192021 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Veliki brat VIP 2013
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 04.05.2013, 12:02
  2. Veliki brat 2011
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 05.05.2011, 20:31
  3. Veliki Brat VIP 2010
    Autor Lilith_021 u forumu Spomenar
    Odgovora: 156
    Poslednja poruka: 01.03.2010, 17:20
  4. Veliki brat, treća sezona
    Autor DrinChe u forumu Spomenar
    Odgovora: 619
    Poslednja poruka: 01.01.2010, 12:21
  5. Veliki brat - Big Brother 2007
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 183
    Poslednja poruka: 04.01.2008, 22:02

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •