Veliki Brat - Big Brother - Strana 24
Strana 24 od 27 PrvaPrva ... 142223242526 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 346 do 360 od ukupno 395
  1. #346

    Odgovor: Veliki Brat - Big Brother

    Citat marko i jelena kaže: Pogledaj poruku
    sta mislite dal ce sava cekati draganu
    Ma nema šanse,on je običan folirant,on je svoju ulogu završio,a Draganica ispade naivna,al šta da se radi kad su neki muškarci stvarno bezobzirne svinje,njemu je cilj bio da dobije poene muvajući Draganu i osvoji stoju kao što je Marku iznenada sinulo da se zaljubio u sponzora Enu
      Vrh

  2. #347

    08 Odgovor: Veliki Brat - Big Brother

    STA MISLITE DAL CE EDINA CEKATI NJEGOVA DEVOJKA? A STA MISLITE DAL CE EDINA CEKATI MAJA
      Vrh

  3. #348

    Odgovor: Veliki Brat - Big Brother

    Šta mislite da li će marko i jelena postaviti još neko pitanje?

    sta mislite dal ce sava cekati draganu
    Ako je sačeka, neka ponese sapun. Čini mi se da ta devojka ima jako sumnjive higijenske navike Možda grešim, ali takav sam utisak stekla odavno.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  4. #349

    Odgovor: Veliki Brat - Big Brother

    Citat SQUAW kaže:
    Ako je sačeka, neka ponese sapun. Čini mi se da ta devojka ima jako sumnjive higijenske navike Možda grešim, ali takav sam utisak stekla odavno.


    Respekt
    Poruku je izmenio Lady S, 22.12.2006 u 15:30 Razlog: Nepravilna upotreba kodova
    I may not be perfect but I'm always me
      Vrh

  5. #350

    Odgovor: Veliki Brat - Big Brother

    Citat M&J kaže:
    STA MISLITE DAL CE EDINA CEKATI NJEGOVA DEVOJKA? A STA MISLITE DAL CE EDINA CEKATI MAJA
    Mislim da ce ga devojka cekati, zasto ne bi. Mada ce mu sigurno celog zivota prebacivati kako je devojka u brusu i tangama naskakala na njega svaki put kad se on pozali kako mu je bilo lose u kuci
    Maja ga nece cekati sigurno, zasto bi? A mozda bi mogli da organizuju ono kao, Maja sa jedne devojka sa druge strane pa da vidimo kojoj ce prvo (kao Ami)
    Evo, promenila sam potpis
      Vrh

  6. #351

    Odgovor: Veliki Brat - Big Brother

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Šta mislite da li će marko i jelena postaviti još neko pitanje?



    Ako je sačeka, neka ponese sapun. Čini mi se da ta devojka ima jako sumnjive higijenske navike Možda grešim, ali takav sam utisak stekla odavno.
    Kakve higijenske navike,ja inace retko to pratiom pa nisam nista ni primetila
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth
      Vrh

  7. #352

    Odgovor: Veliki Brat - Big Brother

    Ode nam i Nikola... Hvala q.... Ostaje jos samo da pobedi onaj koji to realno najvise zasluzuje... Naravno,Ivan
    I may not be perfect but I'm always me
      Vrh

  8. #353

    Odgovor: Veliki Brat - Big Brother

    Citat makilli kaže: Pogledaj poruku
    Ode nam i Nikola... Hvala q.... Ostaje jos samo da pobedi onaj koji to realno najvise zasluzuje... Naravno,Ivan
    znas kako ce da pobjedi... kad na vrbi rodi grozdje... ima prvi da izleti u finalu (btw jel imaju jos jedne nominacije)... svi oni koji podrzavaju njega ce da raspu glasove kojekuda... najvise na Draganu i Dacu pretpostavljam... a svi oni ciji su fanovi do sada izletjeli naravno glasat ce do besvjesti samo da Ivana vide vani... tako licemjer Edica ili evenntualno neko ko ostane sa njim u poslednjih dvoje uzima pare
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.
      Vrh

  9. #354

    02 Odgovor: Veliki Brat - Big Brother

    Citat swba kaže: Pogledaj poruku
    znas kako ce da pobjedi... kad na vrbi rodi grozdje... ima prvi da izleti u finalu (btw jel imaju jos jedne nominacije)... svi oni koji podrzavaju njega ce da raspu glasove kojekuda... najvise na Draganu i Dacu pretpostavljam... a svi oni ciji su fanovi do sada izletjeli naravno glasat ce do besvjesti samo da Ivana vide vani... tako licemjer Edica ili evenntualno neko ko ostane sa njim u poslednjih dvoje uzima pare


    a, Alexandra?
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.
      Vrh

  10. #355

    Odgovor: Veliki Brat - Big Brother

    Citat swba kaže: Pogledaj poruku
    btw jel imaju jos jedne nominacije
    Pa ne znam kako vi, ali ja čuh svojim ušima Marijanu koja poziva sve fanove da za novogodišnju noć ispred kuće dočekaju četvoro finalista, tako da
      Vrh

  11. #356

    Odgovor: Veliki Brat - Big Brother

    Pa čoveče i ja ne znam sad odakle meni da će da ih bude četvoro u finalu a sad šest. Zbuniše me

    Ode nam i Nikola...
    Jej.

    Kakve higijenske navike,ja inace retko to pratiom pa nisam nista ni primetila
    Pa recimo to da su joj ruke stalno u dupetu, da sam je par puta videla kako čačka nos i baca sline, sećam se nekog slučaja sa smrdljivim čarapama kad joj je neko rekao da smrde a ona ih jurila po kući da mirišu jer ne smrde i ko zna šta još sve, a vrhunac je bio pre neki dan kad je sipala puder na glavu da joj odmasti kosu jer je mrzi da je pere Pa čoveče, to još videla nisam. Posle toga me ne bi čudilo da čujem "Mrzi me da se tuširam, samo ću da se obrišem mokrim peškirom" ili "Mrzi me da perem zube, samo ću da isplaknem usta vodom" Paaaa mis'immmmmm wtf???

    Užasi promiskuiteta.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  12. #357

    Odgovor: Veliki Brat - Big Brother

    Pa Dragana ne samo da je nevidjeno naivna i glupa vec je i totalno fuj,nije ni cudo sto je Ivan otkacio a Sava smradavko se zalepio,mirise malo lepse od njega
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth
      Vrh

  13. #358

    Odgovor: Veliki Brat - Big Brother

    Ma, meni je najpišičnije bilo ovo skoro kad je objašnjavala Daliborki zašto se Ivan tako ponaša... Ne citiram, jer ne znam kako je tačno rekla, ali otprilike:

    "Ma, on se zaljubio u tebe i sad seče. Kad dođe do emocija on seče. To je isto radio i meni"

    Buahahahahahahaaaaahahha
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  14. #359

    12 Odgovor: Veliki Brat - Big Brother

    O jeste,ja sma plakala tada od smeha,i sad kad je sa VB isla na date,kad je s krunom na glavi izjavila ,konacno sma zensko ili sta vec


    Nesto sma primetila da od nje vidis samo dupe,mislim preterala je brate sto jes jes...
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth
      Vrh

  15. #360

    Odgovor: Veliki Brat - Big Brother

    Citat Lady S kaže: Pogledaj poruku
    Pa ne znam kako vi, ali ja čuh svojim ušima Marijanu koja poziva sve fanove da za novogodišnju noć ispred kuće dočekaju četvoro finalista, tako da
    kako da cujem kad nijj bilo prenosa na netu
    cetvoro... znaci leti paket iduce subote ju kog bi da strpam... Jadranku i Edicu

    @goga
    ma Alex ce da bude ta druga osoba i ima da pobjedi
    steta sto nije usla prvi dan u kucu gledao bi i reprize VBa
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.
      Vrh

Strana 24 od 27 PrvaPrva ... 142223242526 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Veliki brat VIP 2013
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 04.05.2013, 13:02
  2. Veliki brat 2011
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 05.05.2011, 21:31
  3. Veliki Brat VIP 2010
    Autor Lilith_021 u forumu Spomenar
    Odgovora: 156
    Poslednja poruka: 01.03.2010, 18:20
  4. Veliki brat, treća sezona
    Autor DrinChe u forumu Spomenar
    Odgovora: 619
    Poslednja poruka: 01.01.2010, 13:21
  5. Veliki brat - Big Brother 2007
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 183
    Poslednja poruka: 04.01.2008, 23:02

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •