Veliki Brat - Big Brother - Strana 5
Strana 5 od 27 PrvaPrva ... 3456715 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 61 do 75 od ukupno 395
  1. #61

    Odgovor: Big brother

    I meni je Ivan skroz ok, ali sto vise gledam, sve i jedna riba mi ide na zivce, sem Dace, koja ni nema neki stav i Dragane, valjda nije jos rekla nista sto mi se nije dopalo ili nisam cula!
    Dacu kad vidim nije mi dobro Ivan je OK, slazem se sa vama da je Miki the best , Bosanku mi ne dirajte
    Sto se tice Ene, koju ste svi napljuvali, jeste mlada ali mi je OK. Devojka je malo veselija i opustenija od ostalih, dosla je da se zeza i to i radi. Ja je gotivim. Jelena mi se bas i ne svidja, a ona sto ne zna da kaze "r" (kako li se zove ) je do jaja

    Navijam za Mikija
    Evo, promenila sam potpis
      Vrh

  2. #62

    Odgovor: Big brother


    Sinoc je bila najaca epizoda Big brothera po meni


    Znaci, Miki je zakon Kada je u ispovedaonici u kostimu lava ( )
    brojao a ovaj ga ometao, pa poceo da mase repom

    A kasnije bio kaznjen pa obukao pelene i stavio cuclu

    Sto se tice Ivana, sada me jos vise nervira. Sa Djankarlom igra odbojku, a onda ovaj pocne nesto da se vrcka ( ), a Ivan "WOW,... WOW."

    A babusku vec da ne kometarisem....
      Vrh

  3. #63

    Odgovor: Veliki Brat - Big Brother

    ... i evo sad se pokidah od radoznalosti... živo me zanima ko je koga nominovao
      Vrh

  4. #64

    07 Odgovor: Veliki Brat - Big Brother

    Citat Lady S kaže:
    ... i evo sad se pokidah od radoznalosti... živo me zanima ko je koga nominovao

    Meni Mili sve prepričao.. elem, Ena je ušla u direktnu nominaciju (zbog neizvršavanja zadataka), Veselina je nominovala Jecu i devojku iz Niš (za Jelenu je čak rekla da je neuredna - neredovna lična higijena ).. Veselina ima velike šanse da ode po do sadašnjim glasovima.. priznaj da sam ti sve iskuckala, kao da si gledala
    Ne mogu da se setim
    Izgleda da je napravljen veliki propust, od strane samog organizatora, jer se iz ispovedaonice sve čulo, ko koga nominuje, pa čak i Djankarlov ''tajni zadatak'' Zanima me kako će to da reše
    Miki za sada nema ni jednu nominaciju..
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.
      Vrh

  5. #65

    Odgovor: Veliki Brat - Big Brother

    Gogo, to sam videla nego me je zanimao nastavak. Ivan je 100% nominovao neku od ove dve šmizle, ako ne i obe, ali me zanima šta će uraditi ostali. Vidim da će Veselina sigurno biti nominovana, ali me ubija radoznalost ko će biti nominovan sa njom.
      Vrh

  6. #66

    07 Odgovor: Veliki Brat - Big Brother

    Citat Lady S kaže:
    Gogo, to sam videla nego me je zanimao nastavak. Ivan je 100% nominovao neku od ove dve šmizle, ako ne i obe, ali me zanima šta će uraditi ostali. Vidim da će Veselina sigurno biti nominovana, ali me ubija radoznalost ko će biti nominovan sa njom.
    oops.. smatraš li da su ljudi iz omiljene mi 92-ke mogli to malo bolje da organizuju.. znači svaki put kada je utakmica ili nešto ne daj Bože , biće pomeranja programske šeme , možda sam otišla u off, ali me zanima da li vam smeta ''šetnja'' VB po raznoraznim terminima ?
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.
      Vrh

  7. #67

    Odgovor: Veliki Brat - Big Brother

    Izgleda da je napravljen veliki propust, od strane samog organizatora, jer se iz ispovedaonice sve čulo, ko koga nominuje,
    Ne bih bas rekla da je to bio propust, vec da je namerno Moraju malo da se mrze izmedju sebe da bi bilo zanimljivije
    Evo, promenila sam potpis
      Vrh

  8. #68

    Odgovor: Veliki Brat - Big Brother

    Citat Goga kaže:
    da li vam smeta ''šetnja'' VB po raznoraznim terminima ?
    Smeta naravno. Danas na primer ne znam da li ce, i kada, emitovati nominacije.
      Vrh

  9. #69

    Odgovor: Veliki Brat - Big Brother

    Bože, šta li će sve još da izmisle? Meni je više muka od svih tih gluposti koje nam dolaze sa visokokulturnog zapada. Zar ne bi bilo pametnije napraviti neku emisiju koja će promovisati Srbiju, njene prirodne lepote, banje, običaje...???
      Vrh

  10. #70

    Odgovor: Veliki Brat - Big Brother

    Citat rasdej kaže:
    Bože, šta li će sve još da izmisle? Meni je više muka od svih tih gluposti koje nam dolaze sa visokokulturnog zapada. Zar ne bi bilo pametnije napraviti neku emisiju koja će promovisati Srbiju, njene prirodne lepote, banje, običaje...???
    Koliko sam informisana, napravljeno je par emisija sa takvim sadržajem za Nacionalnu TV, a kad će se prikazivati.. to je veliko pitanje..



    Saznala sam nadimak prvog koji je bio izbačen:četnik
    Miki dobio svoj sajt (za njegove fanove)...
      Vrh

  11. #71

    Odgovor: Veliki Brat - Big Brother

    Citat Goga kaže:
    Saznala sam nadimak prvog koji je bio izbačen:četnik
    Miki dobio svoj sajt (za njegove fanove)...
    A taj sajt mozete videti ovde

    Juce je epizoda bila

    Glumili su kokoske

    Ono sto mi se najvise svidelo jeste scena kada Marko masira Daliborku a ona od odece ima samo gacice

    p.s. U kasne jutarnje sate neki od ukucana su pokazali svoje atribute
    Poruku je izmenio Lady S, 27.09.2006 u 13:17 Razlog: nepravilno koriscenje VB koda
      Vrh

  12. #72

    Odgovor: Veliki Brat - Big Brother

    Upravo sam gledala uzivo ukljucenje iz kuce VB, lepo im je zakuvao sa ovim tajnim izbacivanjem dvoje u subotu!!!!

    A da ne pricam o Banetu sa Konjarnika!!! Jeste skontali kako su se vecina sokirali, posebno Maja i Jelena!

    Meni lik, vec u startu, nije simpatican, ali videcemo sta ce on uraditi!!!! Nije mi bas najjasnije kako ce zavesti red kad ni sam Bigi nije mogao!!!

    We will see!!!
    "toliko puteva.. koji izabrati, gde poci, koga povesti..???"
      Vrh

  13. #73

    Odgovor: Veliki Brat - Big Brother

    Zna li neko od Beograđana ko je ovaj Bane? Kontam da je neka "gradska faca"
    Nije mi simpatičan, folira se i glumi, ali mi se dopada ideja.


    I treba da im zakuvaju. Ni malo se ne trude, samo im prolaze dani... Za 100.000 se valjda namučiti ljudi moji.
      Vrh

  14. #74

    Odgovor: Veliki Brat - Big Brother

    Citat rasdej kaže:
    Bože, šta li će sve još da izmisle? Meni je više muka od svih tih gluposti koje nam dolaze sa visokokulturnog zapada. Zar ne bi bilo pametnije napraviti neku emisiju koja će promovisati Srbiju, njene prirodne lepote, banje, običaje...???
    a najbolje je da su visokokulturnom zapadu vise dokurcili sa ovakvim debilnim emisijama... samo da vam je vidjeti na sta lici americki MTV bili bi vam sve jasno

    elem da ne idem u off... koji im je sad ovaj Bane ... sto imam predosjecaj da su nesto dobrano zajebali ... a i cudilo me je da ce da bude sve savrseno do kraja
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.
      Vrh

  15. #75

    Odgovor: Veliki Brat - Big Brother

    Citat swba kaže:

    elem da ne idem u off... koji im je sad ovaj Bane ... sto imam predosjecaj da su nesto dobrano zajebali ... a i cudilo me je da ce da bude sve savrseno do kraja

    Ma, definitivni imaju velike propuste, krenuvši samo od toga da je BB trebalo da počne da se emituje u aprilu, bio pompezno najavljivan i na kraju stigosmo do polovine septembra sa sve otvorenim bazenom, do Nove godine.. Trebalo bi, stvarno ''zagrejati vodu'' -

    Nisam odgledala večerašnje polučasovno ''uključenje'', (opet mi je prepričano sa pozitivnim stavom ) Da li je moguće da 10 - 11 ljudi ne mogu da se zabave već im je potreban animator, ''mangup'' sa Konjarnika.. To se dešava samo kod nas..

    Kako su krenuli, biće dobro da ''izguraju'' do kraja..
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.
      Vrh

Strana 5 od 27 PrvaPrva ... 3456715 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Veliki brat VIP 2013
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 04.05.2013, 12:02
  2. Veliki brat 2011
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 05.05.2011, 20:31
  3. Veliki Brat VIP 2010
    Autor Lilith_021 u forumu Spomenar
    Odgovora: 156
    Poslednja poruka: 01.03.2010, 17:20
  4. Veliki brat, treća sezona
    Autor DrinChe u forumu Spomenar
    Odgovora: 619
    Poslednja poruka: 01.01.2010, 12:21
  5. Veliki brat - Big Brother 2007
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 183
    Poslednja poruka: 04.01.2008, 22:02

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •