Veliki Brat - Big Brother - Strana 21
Strana 21 od 27 PrvaPrva ... 111920212223 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 301 do 315 od ukupno 395
  1. #301

    Odgovor: Veliki Brat - Big Brother

    cim im se ukaze prilika da vrate i Maju...

    Ubica mekog srca.
      Vrh

  2. #302

    Odgovor: Veliki Brat - Big Brother

    Ja nisam verovao koji je covek kreten (sava naravno), onakvo ponasanje bi bilo ok da je u pitanju nalozeni decak od 15 godina u nekom "Rane" tripu, ovako gledas matorog magarca i neverujes.

    "Pozdravljam i mog prijatelja Diznu, dizno brate moj drzi se" ????

    Voditeljka se bas i nije snasla, ali onaj blok sa reklamama je znacajno pomogao, ja bi ga na njenom mestu pustio da nastavi da pozdravlja, da vidim dokle bi stigao...
    Ono što osoba doživljava u stvari nije realnost; više je hipoteza koja može ali ne mora biti tačna.
      Vrh

  3. #303

    Odgovor: Veliki Brat - Big Brother

    Ode sava i niko vise ne pise ovde. Sta se desava u kuci? Nisam ih pratila, dosadni su mi, ali me interesuje sta rade.
      Vrh

  4. #304

    Odgovor: Veliki Brat - Big Brother

    Ja sam na blic videla da su detektivi ili tako nešto, a šta se dešava nemam pojma, nisam gledala par dana. Sreda prošla, trebalo bi da su bile nominacije. Ko je nominovan za subotu?
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  5. #305

    Odgovor: Veliki Brat - Big Brother

    Nominacije su bile javne,svako je rekao koga i zasto nominuje a nominovabi su Ena,Aleksandra i Nikola

    Sinoc je Ena uveravala Ivana kako je ona jako dobra i iskrena osba a ovaj joj je rekao kako je izvestacena i razmazena
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth
      Vrh

  6. #306

    Odgovor: Veliki Brat - Big Brother

    Znači Ena ispada E zanima me ko je koga nominovao i zašto, gde baš to propustih
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  7. #307

    Odgovor: Veliki Brat - Big Brother

    Evo ,sa nekog foruma
    Ni ja nisam gledala,samo sam procitala da je posle nominacija nsatao haos u kuci da su se poceli svadjati

    aleksandra: dragana i ena
    dragana: edin i aleksandra
    daliborka: aleksandra i ijadranka
    edin: nikola i ena
    ena: edin i aleksandra
    ivan: nikola i ena
    jadranka: nikola i daca
    nikola: ivan i jadranka
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth
      Vrh

  8. #308

    12 Odgovor: Veliki Brat - Big Brother

    E ljudi sta bi Bigiju da budu javne nominacije?!

    Kontam da su dosadni odkad je ekipa "pametnih" ispala, pa da malo zakuva situaciju, da se poveca gledanost!!!
    "toliko puteva.. koji izabrati, gde poci, koga povesti..???"
      Vrh

  9. #309

    Odgovor: Veliki Brat - Big Brother

    Citat Lillith kaže: Pogledaj poruku
    Sinoc je Ena uveravala Ivana kako je ona jako dobra i iskrena osba a ovaj joj je rekao kako je izvestacena i razmazena
    Jao..kad je izvalio:

    Izgubio sam tu reč..Mene Ena koliko očarava toliko i razočarava!

    I onda, dušmani prekinuše..baš me zanima šta mu je na to rekla!

    "Frankly my dear, I don't give a damn!"
      Vrh

  10. #310

    Odgovor: Veliki Brat - Big Brother



    Slika govori vise od reci
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth
      Vrh

  11. #311

    Odgovor: Veliki Brat - Big Brother

    Ko je ovo?
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  12. #312

    Odgovor: Veliki Brat - Big Brother

    Pa Daca i Ena proveravaju znanje jezika na balu za ambasadore
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth
      Vrh

  13. #313

    Odgovor: Veliki Brat - Big Brother

    Evo malo smeha za one koji nisu redovno pratili

     Nikola - Mi volimo nasu drzavu k'o majka ludo dijete
     Dragana - sta treniras sem klavira.
     Jadranka -Fanfare? Sta su to fanfare?
     Voditeljka Veliki brat-Veliki mozak - "Ukucani su pravili dzem od pekmeza"
     Dragana - "Ivane, dodji pod jorgan da ti pokazem neku geometriju - množenje i deljenje"
     Dragana - ma pusti onog sumahera.
     Maja - Nisam ti ja rasla na bananu
     Daca - masa plus FREKFENCIJA!!! A Marko je mudro otćutao.
     Jadranka kaze Nikoli - "nosi se u picku materinu". nastavak Jadranka - "mrzim prostake"
     Nikola - " ja sam sanjao da pilam drva, ali nikako da upalim smederevca. Treba mi neko ko je sanjao hepo kockicu"
     Maja - nema psuvanja u kuci - (umesto psovanja)
     VB: Zašto ti se ne sviđa Jadrankina država ? Nikola: Mnogo je seljačka
     Dragana - Odoh sada da detoniram solju
     Dragana posle razgovora sa Ivanom - Boze, posalji mi kometu,da me ubije
     Miki o Ivanu - " nikad se u zivotu ni sa kim nisam tako lepo nacutao"
     Djankarlo prica na nemackom, a Jadranka (poznata po zapadnjackom zivotu) mu kaze - "joj nemoj mi pricati na engleskom"
     Marko - sta su to ganglije
     Nikola "sinu" - ucuti izgorio!!! Indijske bebe ne placu, dajte da mu smotamo jedan dzoint"
     Place "beba" Maji i Edinu nocu i Edin se budi i kaze - "izvadicu mu baterije majke mi."
     Dragana - "I ovo malo majcinskog insekta mi ubise!!!"
     Anamarija (dok Miki pere noge u bazenu) : Zasto peres noge u bazenu?! Miki - Pa bazen je cist. Anamarija - Pa i WC solja je cista!
     U pola noci,Edinova i Majina beba vristi. Edin se budi, pogleda u bebu i kaze "E Majo,zove te..." A tek ce Maja "Ma nije nasa, Karlova je..."
     Ivan - /uzdah/...'Stalno imam utisak da nas neko posmatra.'
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth
      Vrh

  14. #314

    Odgovor: Veliki Brat - Big Brother

     Dragana: /gledajuci u Ivana koji lezi pored nje/...'Moj novi decko je Beogradjanin, iz sljivica.../opsti smeh/... Ivan: ...'Shumica'... /smeh/ Dragana:...'Pa ne mogu nikako zapamtit' - gljivice, sljivice...'
     Ena -"Ja japanac....zena mi srpkinja...a crno nam dete..."
     Jadranka - "Ja sam sakrila kafu da imamo kad ne imamo"
     "Maja - pravimo spansku lutku, necemo japansku nije nam dete iz japana. Edin - Neka upoznaje i druge kulture."
     VB budi ukucane zvonjavom telefona, Nikola prvi ustaje i kaze:" a, bio bi red da se neko javi"
     Šta dobiješ kada troje bosanaca pošalješ u ispovijedaonicu? BILBORD
     Nikola u ispovedaonici objasnjava zasto nominuje Baneta: "Otkad mu otisla djevojka cudno se ponasa."
     Dok Ena vristi na Ivana, Edin kaze - "Reci joj ba tise malo, probudice komsije"
     Ena - "Ivane, ti se mnogo razlikujes od ljudi sa kojima se ja druzim!" Ivan - "Hvala!"
     Ena - "od kad smo ja i ti u dijalogu, a da nije monolog?"
     Dragana : " Ivane,kako si savrsen,al' ajd' id' uzmi onu so i skin' taj kackavalj s' peta bolan "
     Edin - Ljudi ce nam se smijati, ali nema veze Daliborka - pa za to i sluzimo
     Dragana: Ajde da silujemo Ivana, ja cu da mu sjednem na glavu!
     Jadranka kaze da joj svi mogu biti djeca osim Nikole, a Đankarlo na to - "zar i ja?!
     Dragana povodom toga sto Maja nije htela da kaze dobro jutro "I krava kada udje u stalu mukne".
     Jadranka kaze Ivanu da ima krmace i svinjcice i da moze da dodje da ih uzpozna kad izadje, a Nikola - "mozda se napokon i zaljubi"
     Marko - "pomislice ljudi da sam glup"
     Ivan pita Jadranku koliko svinja ima, a Jadranka -dve velike,krmacu i 6 malih prasica Ivan - to je dirljivo
     Jadranka - Sve ce nam pojesti...nece nam ostati ni KAP HLEBA!
     Marko i Ena - Kantarion, ne ne Karantin
     Jadranka - Ja kada povracam, treba mi samo CHESMA VODE!
     Nikola -"Ovako siromasan Veliki Brat nije ni u Somaliji!"
     Dragana -"Ma jebem vas sve mrljave, bolan!"
     Edin - Od ovoliko stolica ja da naletim na govno od goluba
     Jadranka devojke su pre 46 godina bile moralnije od sadasnjih devojaka. Nikola - "Da, ljudi su se pre 46 godina razmnozavali polenom!"
     Ena smara Ivana, prica mu o tome sta Gaga oseca za njega. On je zaustavi u jednom trenutku i pita: "Da li cujes ovu tisinu?" Ona :"Da". "E, takva je bila kada sam usao u kucu, dok ti nisi dosla."
     Miki - Da su nam dali i neko prase, dok izađemo imalo bi 100 kila... Ne treba ni voda, nek pije iz bazena... Ja sam sip`o so, imalo bi kalcijuma


     Nikola - Nismo na novosadskom sajmu pa da me predstavljas kao bika za oplodnju
     Ena prica Dragani - jao kako smo ja i Marko bili dobri drugovi, ma bili smo drugovi do jaja
     Jadranka (za Draganu, dok provodadzise): "Ona mi je nekako zarasla za srce"!
     Nikola - Meni je Daliborkina previshe pljosnata (misli na guzu)
     Jadranka kaze Eni, kada je naskocila da Marka: "Bravo mala, gde je drug , tu je i magarac,...Samo ga jahaj "
     Sanja o Saški - Bolje da je u gradila malo mozga umesto što je ugradila silikone
     Jadranka - " Red je na NJIH DVOGA"
     VB - Da li si razumela da ne smes da kuvas? Jadranka - Jesam, ali ne znam kad to POCIMA.
     Marko - "Ako je rekord 22, mozda ja treba da imam 23 da bi ga oborio"
     Dragana - uopšte nisam bila pijana, popila sam samo četiri piva.
     Aleksandra - Karlo se ponaša kao da stazira u nekom filmu.
     Maja posle svadje sa Djankarlom - Recite gospodinu bengalskom tigru da mi se ne obraca
     Daliborka teši Jadranku - "Normalno je da ništa nije normalno"
     Dragana gleda u monitor (nocna cuvarka) "Vidi evo je Daca....al je RUZNA KO LOPOV!
     Dragana Jebo te koliko glavu na TV-u ima ovaj Edin
     Dragana - Blago njima u sobama,oni sanjaju ovce, a mi gledamo ovce!
     Dragana kaže Daci - Kada spavaš podsjećaš me na mis Pigy
     Dragana - Koliko vec dugo sviras taj tvoj klavir, mislim jel' imas neki svoj bend...cuj mene budale bend ajoooj ,mislim jel' sviras u nekoj filharmoniji? Jel ima to uopste ovde kod nas? Ivan - (smeje se ko lud)
     Edin: E, ljudi zna li ko Shanticevu "Eminu"? Jadranka: Ne znam ti ja te nove pesme
     Dragana govori VB - joj citas me ko bukvar...
     Jadranka - "flase zvockaju" (umesto zveckaju)
     Jadranka o Nikoli - On je bre za mene konjina jedan, stoka?
     Jadranka - Sinoc sam prvi put spavala kao JA!
     Edin - Veselina ima tetovažu na dupetu, ali joj se zarozala, pa je sada na listu
     Edin je rekao za Anamariju da ima "dobro dupe, malo veći stomak i sisu ko glava osnovca"
     Alexandra Sanji - Pa mogla bi smrsati! Samo odseces sise posto u njima imas samo 25 kg!
     Sava - "Mozda si ti ocekivala da te ja poljubim" Dragana - "Ne! Nisam." Sava - "Nisi? A one noci kad smo sedeli na rerni??
     Sava se zali kako ga boli stomak i kaze mu Alexandra - "ja znam da pas kad mu je lose jede travu"
     Kaze Dragana Eni da se ljubila sa Nikolom. Ena: " Kad, nisam." Dragana:" Ono vece kad smo pili" Ena zbunjeno:"Sto ja to ne znam!"
     Jadranka - "Imala sam jos malo do pemzije"
     Sava vec 2 sata u tajnoj basti, a Nikola ce - jesi li ti nas cuvar ili stanovnik?
     Nikola komentarise kradju za tajnu sobu:"hteo sam jaja da ukradem, polecela mi ruka,ali mi je mozak brzo rekao,a dje ces ih peci budalo jedna"
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth
      Vrh

  15. #315

    Odgovor: Veliki Brat - Big Brother

    Kad Sanja udje u onu sobu i Maja je pita kako je bilo u kuci ona rece - brutalno
     Sava u ispovedaonici - ima cuvena poslovica koja glasi: nikad ne reci ne
     Jadranka pitala Savu Imas li neko kopilče
     Dragana: Jesi li imao devojku ? Jesi li li ikada poljubio devojku? Miki - Devojku sam poljubio u 15, a drkam od 13. godine!
     Posle prolaska aviona na nebu iznad kuce: Marko:"ovaj je avion iz Amsterdama" Dragana:"odakle znas" Marko:"pa uvek prolazi ovuda"
     Saska izjavljuje da ne voli kad je neko gleda. Jadranka:"A kad se natrtis tad' ti ne smeta"
     Jadranka:"Karlo je rekao da se po dupetu prepoznaje karakter" Dragana:"Uuuuu, koliki ja karakter onda imam"
     Maja - donesi mi zenske tampone
     Daca opisuje da je cula noćas korake u dnevnoj sobi. Edin je pita šta je taj rekao. Ona mu odgovara: Pitao za tebe. Pita se što neradi baba-sera.
     Sava - moja bolest je zarazljive prirode
     Neko kaze gagi-ma tebi to treba da imponuje, a Gaga - ma zabole me za imponenciju...
     Marko - "Napolju je hladno k'o konj" !!
     Marko (kao Radovan) - "Moja kcerka vozi interkontinentalnu klimu" (umesto hladnjacu)
     Jadranka - " Ma ne moram sutra ni da pijem kafu ni da pusim, ionako mi je puna krv i kafetina i nikotina "
     Jadranka - Maja je više na Edinu, nego pored Edina
     Jadranka - Pa i ja dolazim sa onog svijeta majku mu pa znam šta se priča
     Ena - "Ove pincete su mnogo dobre,one se prave od teflona...ovaj tefala...ovaj (pauza,dok je u pozadini opet smeh ostalih ukucana), ovaj,kako bese... Ostali: Ena,od Titana se prave.
     Marko gleda Enu kako turpija tabane i onda pita je li to manikir ili pedikir.
     Jadranka se obraca Aleksandri povodom Markove i Aleksandrine svadje: Neces ti biti jedina na TIPETI (tapet),nauci da EKSKULIRAS.
     Edin - dva + dva - dva = nula
     Sava - ima ona stara izreka - neshto je trulo u drzavi danskoj - mislite o tome
     ENA - druga reč je priloška odredba za osobu
     SAVA: sta znaci rehabilitacija?
     Aleksandra i Daliborka prave ono Deda-mraz odelo na Savi i Aleksandra pocinje nesto da pipka Savu.Na to Daliborka dovikuje Dragani, nesto u fazonu:Ej Gago ova ga pipka,a Dragana na to kaze Aleksandri :Na pendrek odabij!!!
     Tri italijanska modna kreatora? Marko se prvi javlja: " Kreatori.... (razmislja) SWEET YEARS.... "
     Marko Florida je gradu u Americi.
     Glavni glumac u filmu Gladijator? Marko - Mel Gibson! Sava - Mel Gibson!



     Ko je rezirao film Poslednji kineski car? Sava kao iz topa - Bred Pit!
     Dragana objasnjava ostalima cemu sluze pedale na klaviru: Jedna od pedala zatupljuje ton.
     Nikola - isto ko sto zena ima sise tako krava ima rogove Sava: Ja sam mislio da bik ima rogove!!!
     Sava - Najbolji burek u gradu mozete naci u pekarama sirom srbije
     Daliborka - Marko nije svestan svoje nesvesti!
     Aleksandra - ja najvise volim trojku. Marko - znaci tebi su potrebna dva muskarca i zena.....
     Najveca zemlja ostrvo? Dragana - Severni pol!
     Marko i Dragana u radijskom programu: Marko - "A trudnice da li smeju da puse"? Dragana- " Mogu, ali zavisi u kom polozaju"
     Nikola, u radijskom programu - "Ena je jako vrijedna. Od kako se zabavlja sa Markom sve stvari mu pere Daca".
     Sava: "Ivane, hajde odsviraj Mona Lizu".
     Jadranka - Ja po trideset puta u toku noci ustanem da spavam.
     Jadranka za Enu, u jutarnjem programu: " Ona je mnogo mlada devojka, mnogo debela... "
     Ena: "Jesi li bio sa nekom Novosadjankom?" Marko: "Jesam, u osmom razredu osnovne" Ena: "A odakle je ona bila?"
     Jadranka - " Jao pa ovo je pismo napisano cirilicom".
     Dragana - "Savo, imas balicu u nosu...joj, ispade u moj krevet"
     Sava - "Od slona nasta pčela, od pčele konj, a od konja slon"!!!???
     Jadranka u ispovedaonici za Savu - Sve me vise iznenadjuva!!!!!
     Na pitanje od cega je dobila kondom...Jadranka kaze....od Durexa...
     Gaga - ja sam došla ovde da jedem
     Dragana - Idem se ja lijepo istusitaT' pa cu poslije pusiT'. Nikola - kome?
     Aleksandra hoce da baci hranu preko krova,za kerove. Nikola: Cujes li ovo,hoce da baci hranu na krov, koji se ker penje na krov ....kosutnjacki gonic?
     Jadranka Nikoli - "Pa jel ti prababa ziva? Nikola:"Jeste" Jadranka:"Daj nemoj zajebavati, niste valjda gavrani da živite toliko""
     Jaca (u toku trajanja "spijunskog "zadatka : "Jebe mi se za Mocarelovu azbuku"
     Jadranka - "A jel' to neka azbuka za pedere"
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth
      Vrh

Strana 21 od 27 PrvaPrva ... 111920212223 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Veliki brat VIP 2013
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 04.05.2013, 13:02
  2. Veliki brat 2011
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 05.05.2011, 21:31
  3. Veliki Brat VIP 2010
    Autor Lilith_021 u forumu Spomenar
    Odgovora: 156
    Poslednja poruka: 01.03.2010, 18:20
  4. Veliki brat, treća sezona
    Autor DrinChe u forumu Spomenar
    Odgovora: 619
    Poslednja poruka: 01.01.2010, 13:21
  5. Veliki brat - Big Brother 2007
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 183
    Poslednja poruka: 04.01.2008, 23:02

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •