Veliki Brat - Big Brother - Strana 4
Strana 4 od 27 PrvaPrva ... 2345614 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 395
  1. #46

    Odgovor: Big brother

    Citat Goga kaže:

    Marko je "derle" koje ne zna.. dosao u veliki prljavi grad, a blato sa opanaka jos nije otresao..
    Go Goga, Go, Go, Go

    Potpisujem ovo

    I htedoh da dodam da navijam za Mariju, ona je meni super cura, a Jelena je nekako, sto bi Miki rekao "Losija nego sto izgleda"

    p.s. Ona baba me nervira, ponasa se ko da je majka svima ostalima
      Vrh

  2. #47

    Odgovor: Big brother

    Citat Goga kaže:
    Kako komentarisete Jelenino ponasanje, nakon Anamarijinog odlaska...
    Jelena puca po šavovima, jer je izbacivanjem Anamarije i ostajanjem Mikija shvatila da publika voli Mikija i da neće moći da ga se reši tek tako lako.
    Volela bih da ga nominuju svaki put i da svaki put ispada onaj drugi, pa da vidim dokle smeju da idu...

    p.s. Najbolja Mikijeva provala po meni je ona u izpovedaonici ( "Ako mu to nije zadatak onda je on glup ne ko jedan PIP nego ko dva PIP. Ko jos normalan 'oce da napuni bazen od 1200l sa serpom od 6-7l )
    A kada je objašnjavao Anamariji zašto je doživljava kao laku ribu?

    Uglavnom, imam novo mišljenje o ukučanima i iz ove perspektive (koja će se verujem još menjati) odmah bih izbacila Enu, Jelenu, Marka i Bosanku. To je izgleda sada tandem i užasno me nerviraju. Marko se šlihta ribama, i baš je super što ga je Miki ispreskakao.
      Vrh

  3. #48

    Odgovor: Big brother

    Citat vlado kaže:
    Ona baba me nervira, ponasa se ko da je majka svima ostalima
    Pa ona sve i da hoće - jednostavno ne može da se ponaša drugačije. Zamisli, ona bi po godinama tebi mogla biti baka. Tako da se shodno svojim godinama još i dobro drži, iako i mene nekada stvarno iritira.
      Vrh

  4. #49

    Odgovor: Big brother

    Citat Lady S kaže:


    A kada je objašnjavao Anamariji zašto je doživljava kao laku ribu?


    Da, kada je o svima izrazavao svoje misljenje "Svi ste vi glupi al' sam ja najgluplji "

    Pa ona sve i da hoće - jednostavno ne može da se ponaša drugačije. Zamisli, ona bi po godinama tebi mogla biti baka. Tako da se shodno svojim godinama još i dobro drži, iako i mene nekada stvarno iritira.
    Pa ok je to njeno ponasanje, al' samo donekle. Ona ustane ujutru radi vezbe, daje savete i to je , ali, npr. juce: Dobila zadatak da svima kaze da treba da smisle oprostajnu pesmu ( ), a onda uletela u sobu i "Malo tisine molim"
      Vrh

  5. #50

    Odgovor: Big brother

    Definitivno sam u manjini i rizikujem da naiđem na opšte neodobravanje, ali imam pravo da kažem šta mislim, zar ne?

    Elem, Miki je prestao da mi bude simpatičan od momenta kada je oslobođen tajnog zadatka. Zadatak je bio prilično težak i on ga je fenomenalno obavljao. Ubedio je ostale u sve te nebuloze, čak je i sam, u jednom momentu u ispovedaonici, rekao da će zaista početi da se boji mraka ili da razvija teorije o podzemnim vodama. Sećam se zabezeknutih faca kada su shvatili da to nije bio on već " Miki na tajnom zadatku", toliko je bio uverljiv.

    Međutim, sada greši u koracima jer konstantno pokušava da skida maske ostalima, birajući krajnje direktan i agresivan pristup. To je mnogo teža misija od prethodne, ako ne i nemoguća. I, šta se dešava? Nailazi na otpor. Zatim reaguje burno, prostodušan i emotivan kakav jeste, i u par navrata otvoreno vređa. Što je najzanimljivije, i druge i sebe.

    Anamariji: " Verujem da ti nisi loša, ali si, bre, laka riba!"
    Daliborki: " Ti si jako dobra, stalno se smeješ i dobro kuvaš, ali si... "
    U ispovedaonici redovno potencira priču o tome da neko ne može u životu da se bavi masažom i nutricionizmom (misleći na Daliborku) i da je to paravan za...pa, prostituisanje.
    Jelena mu se, kao, dopada, ali konstantno joj, pred svima, govori koliko je namazana i glupa.

    Sve i da je potpuno u pravu, priznajte koliko biste vi izdržali da slušate takve stvari o sebi, a da ne odreagujete sa:" Ok, to je tvoje mišljenje, ali zadrži ga za sebe". Ili:" Prestani, dosta je bilo." Ili:" A na osnovu čega to zaključuješ?"

    Jednostavno, nema meru. Ne prihvata da postoje drugačija mišljenja i drugačiji postupci i da to ne znači odmah nešto loše.

    Miki:" A, što ti, Ivane, samo ćutiš i ni sa kim se ne družiš? Jako si čudan. Kako misliš da upoznaš ostale?"
    Ivan:" A, zašto ti misliš da je jedini način da upoznaš nekoga tako što ćeš ga izbombardovati pitanjima? Obično ljudi tada nisu opušteni i iskreni. Ja posmatram ljude sa distance i tako mogu da saznam dosta o njima."
    Miki:

    Na momente mi liči na dete koje se ljuti i hoće iz igre čim primeti da ona nije onakva kakva on misli da treba da bude. Možda je to nekome neposredno i iskreno. Meni je netolerantno i nezrelo. Asocijalno i partibrejkersko. I užasno zanimljivo za gledati širokim narodnim masama.

    Ali opet, to je samo moje mišljenje.
    "Toliko je bilo u zivotu stvari kojih smo se bojali. A nije trebalo.
    Trebalo je ziveti. "
      Vrh

  6. #51

    Odgovor: Big brother

    Citat Mater Vetru kaže:
    Definitivno sam u manjini i rizikujem da naiđem na opšte neodobravanje, ali imam pravo da kažem šta mislim, zar ne?
    Apsolutno.

    Citat Mater Vetru kaže:
    Elem, Miki je prestao da mi bude simpatičan od momenta kada je oslobođen tajnog zadatka.
    A meni se baš zbog toga sviđa. Lady je sumnjala da se folira (i dalje sumnja), ali meni baš ne izgleda tako. Jednostavno je lik takav. Sve što ima da kaže - kaže u lice, a ne u ispovedaonici. A i za ova dva-tri dana, sve ih je baš kvalitetno isprozivao. I sve je u pravu. Čita ih kao otvorene knjige, počev od Marka grejača bazena, preko dve fensi Novosađanke, pa do gospođe Veseline. A činjenica je da je Marko kreten koji hoće sa šerpom vode da zagreje bazen i da ga je nakon te prozivke nazvao retardom, činjenica je da se ove dve foliraju do neba, a i činjenica je da je Veselina dosadna do bola. Činjenica je da je Ivan povučen i da jedino što radi je da mazi Jelenu. Činjenica je da se Daliborka samo smeje i kuva i da ne komunicira preterano sa ostalima, pa samim tim i nema načina da upadne u sukob. Tako da - Go Miki Go, Miki be good.
    VojvodinaCafe - prvi, pravi i jedini vojvođanski portal. Online since 2006.
    Vojvodina nije geografski pojam, Vojvodina je način života.
    Uputstvo | Pretraga | Pravilnik | Kontakt | Like us | Follow us
    Hvala Ti na svemu!
      Vrh

  7. #52

    Odgovor: Big brother

    Citat Mater Vetru kaže:
    Ali opet, to je samo moje mišljenje.
    He, nećeš verovati ali sve ovo što si napisala o Mikiju, doslovce mi preko telefona reče drugarica. Znači gotivila je Mikija dok je imao zadatak da bude budala, a kada je oslobođen zadatka i počeo da se ponaša kao budala - shvatila je da je zaista takav i nije joj više uopšte simpatičan.

    Sto ljudi, sto ćudi.
      Vrh

  8. #53

    Odgovor: Big brother

    Citat Necromancer kaže:
    A činjenica je da je Marko kreten koji hoće sa šerpom vode da zagreje bazen i da ga je nakon te prozivke nazvao retardom, činjenica je da se ove dve foliraju do neba, a i činjenica je da je Veselina dosadna do bola. Činjenica je da je Ivan povučen i da jedino što radi je da mazi Jelenu. Činjenica je da se Daliborka samo smeje i kuva i da ne komunicira preterano sa ostalima, pa samim tim i nema načina da upadne u sukob.
    Činjenica.
      Vrh

  9. #54

    Odgovor: Big brother

    Znaci, iako sam vec dobrano smoren ovim shoowima , vec dva dana ove nase gledam.
    Svi su mi nesto neprirodni, ufurani i smaraju zesce. Jedino mi Dragana zapela za okce .... a jos kad sam cuo provalu za tetovazu , definitivno je moj miljenik
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.
      Vrh

  10. #55

    Odgovor: Big brother

    jelena je u mikiju videla pretnju okrenuce cure protiv njega,miki nedaj seeeeeeeeeeeeeeeee
      Vrh

  11. #56

    Odgovor: Big brother

    Ako ni zbog čega drugog, onda zbog ove rečenice zaslužuje da pobedi: "Šta nam fali ovde, imamo da pijemo sokove svaki dan." (tako nekako). A ne kao bolid Marko koji kaže "šta je 100.000 evra, pa to ljudi zarade za mesec dana."

    Miki faco!

    A juče ga obukli u bebu, jer je zaspao u toku dana.
    VojvodinaCafe - prvi, pravi i jedini vojvođanski portal. Online since 2006.
    Vojvodina nije geografski pojam, Vojvodina je način života.
    Uputstvo | Pretraga | Pravilnik | Kontakt | Like us | Follow us
    Hvala Ti na svemu!
      Vrh

  12. #57

    Odgovor: Big brother

    Jel moze da se glasa da leti vise osoba u paketu
    Znaci Novosadjanke sa sve Markom a i Draganom (tuka, mada mi je i dalje najsimpaticnija)
    al ako bude da se bira, de nek' neko u moje ime posalje glasic Enici da nju prvu sutiraju, uskracen sam za to zadovoljstvo na ovoj daljini... treba da raste jos
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.
      Vrh

  13. #58

    Odgovor: Big brother

    Citat swba kaže:
    de nek' neko u moje ime posalje glasic Enici da nju prvu sutiraju,
    Evo ja ću.

    PS. Upravo mi drugar priča da ju je i lično upoznao svojevremeno i ne bih vam prenosila mišljenje.
      Vrh

  14. #59

    Odgovor: Big brother

    Citat Necromancer kaže:
    Činjenica je da je Ivan povučen i da jedino što radi je da mazi Jelenu.
    Ne znam sta je radio ovih dana i da l' je mazio Jelenu, nisam bila tu, ali meni se svidjaju takve osobe koje nemaju konstantnu potrebu da nesto torocu samo da bi skrenule paznju na sebe, a i lik mi deluje potpuno opusteno i neiskompleksirano, sto ne bih mogla reci za veliki broj tamo prisutnih
    Gather ye rosebuds while ye may...
      Vrh

  15. #60

    Odgovor: Big brother

    Citat meggy kaže:
    meni se svidjaju takve osobe koje nemaju konstantnu potrebu da nesto torocu samo da bi skrenule paznju na sebe, a i lik mi deluje potpuno opusteno i neiskompleksirano, sto ne bih mogla reci za veliki broj tamo prisutnih
    I meni je Ivan skroz ok, ali sto vise gledam, sve i jedna riba mi ide na zivce, sem Dace, koja ni nema neki stav i Dragane, valjda nije jos rekla nista sto mi se nije dopalo ili nisam cula!

    Posle vecerasnje retrospektive, mislim da su svi polako poceli da pucaju, a tek je 10 - ak dana proslo! Svi se ogovaraju medjusobno i samo je pitanje momenta kad ce doci do sukoba!!!
    "toliko puteva.. koji izabrati, gde poci, koga povesti..???"
      Vrh

Strana 4 od 27 PrvaPrva ... 2345614 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Veliki brat VIP 2013
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 04.05.2013, 13:02
  2. Veliki brat 2011
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 05.05.2011, 21:31
  3. Veliki Brat VIP 2010
    Autor Lilith_021 u forumu Spomenar
    Odgovora: 156
    Poslednja poruka: 01.03.2010, 18:20
  4. Veliki brat, treća sezona
    Autor DrinChe u forumu Spomenar
    Odgovora: 619
    Poslednja poruka: 01.01.2010, 13:21
  5. Veliki brat - Big Brother 2007
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 183
    Poslednja poruka: 04.01.2008, 23:02

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •