Veliki Brat - Big Brother
Strana 1 od 27 12311 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 395
  1. #1

    Veliki Brat - Big Brother

    Krenule su generalne probe najvećeg reality show programa Ja se baš za koji minut spremam da pogledam jedno od pretpremijernih izdanja na tv B92

    Kakvo je vaše mišljenje o ovoj emisiji? Da li ste ranije pratili Velikog Brata?
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Big brother

    Planiram da gledam, ali što manje, jer su takve emisije neverovatno zarazne... navuče se čovek na njih dok trepne. Malo sam bacila pogled na ovo što ide trenutno i nekako su mi učesnici mnooogo isfolirani. Ne mogu da se otmem utisku da baš jako mnogo glume, ni malo prirodnosti, spontanosti... ne znam, možda grešim.
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: Big brother

    Znaci, Squaw i ja upravo gledamo i vristimo od smeha Dakle, kakvi su ono likovi, pa to je da ne verujes Nije mi dobro kol'ko se smejem, zivota mi Ali, kad je lik rekao "Sta si se primila k'o baba na ratluk"... jebo te, stomak me boli

    Ne znam, dacu neko konkretno misljenje kad malo odmakne, ali za sad mi deluje kao da bi oni svi coporativno na gomilu, pa ko koga do'vati
    Gather ye rosebuds while ye may...
      Vrh

  4. #4

    Odgovor: Big brother

    Malo mi nije bilo dobro kad sam video ekipu, sto kaze Lady - isfolirani, a jos mi je bilo losije kad sam cuo onog lika kako je jedno 10 puta rekao, psiholog birao, psiholog prati, psiholog pomaze. Imao sam utisak da nabacuje neku naucnu crtu, neki legitimitet celoj prici sto mi se nije bas svidelo, ali dobro (barem malo popularizuje nauku, valjda)... U svakom slucaju gotovo je sigurno da cu pratiti, ne redovno, ali u onoj varijanti kao i spanske serije, toliko ljudi oko mene ce pricati o tome, da nema sanse da ne skontam radnju

    E da i mislim da bi mogli malo da ubace stvari da bude zanimljivije, tipa puste im krokodila u kucu, ili ukinu vodu na 7 dana, ili simuliraju zemljotrese, a oni ne mogu da izdju iz kuce, ili sakriju im hranu i onda moraju zajedno da rade da je nadju, malo da ih muce
    Ono što osoba doživljava u stvari nije realnost; više je hipoteza koja može ali ne mora biti tačna.
      Vrh

  5. #5

    Odgovor: Big brother

    Mis'im, stvarno nema smisla, sram vas bilo, kakvi su to komentari?
    Stoji da su konkretni momci i devojke malo čudan izbor, ali mislim da je to i poenta tih rialitija. Uvek ima kabadahija, njanjavih, onih što ne umeju da sastave dve u nakrs', onih što bi da ispravljaju krive drine i sl. Kao i u životu. I mislim da im nije lako ( onaj devetnaestogodišnji momak što se javno seksualno deklarisao ), ali i 15 minuta slave ima neku cenu. Blamaža je najmanji problem.

    Moj prvi utisak je da, najverovatnije, neću dočekati premijernu epizodu ne zato što sam preterano razočarana u ekipu ili samu koncepciju emisije, već zato što mi interesovanja i načini razmišljanja i zabavljanja ove, prilično mlade, ekipe nisu bliski, samim tim ni interesantni. Ipak, ne mogu da se zakunem da, u nedostatku pametnijeg posla, neću povremeno baciti pogled.

    Zato, pre neko što zamahnete kamenom, ne zaboravite da postoje i "Menjam ženu", "Prepoznajte svog biološkog oca", a zamalo da nije prošlo i "24h sahrana".
    Hvala.

    p.s. A? Kakva sam bila? A? A?
    "Toliko je bilo u zivotu stvari kojih smo se bojali. A nije trebalo.
    Trebalo je ziveti. "
      Vrh

  6. #6

    Odgovor: Big brother

    Citat Mater Vetru kaže:
    Zato, pre neko što zamahnete kamenom, ne zaboravite da postoje i "Menjam ženu", "Prepoznajte svog biološkog oca", a zamalo da nije prošlo i "24h sahrana".
    Uuu istina, "menjam zenu" je valjda dno dna, ako ima nesto gore ispravite me
    Ono što osoba doživljava u stvari nije realnost; više je hipoteza koja može ali ne mora biti tačna.
      Vrh

  7. #7

    Odgovor: Big brother

    Pratila sam malo hrvatski BB show , nije po onoj cije g.... "lepse" smrdi, ali oni su mi bili nekako brzi, uhodaniji, spontaniji, mozda proracunatiji. Razumem ja da su ovo generalne probe, ali sam pocetak mi daje nekako opor ukus u ustima, tako da ne verujem da cu "imati vremena" da pratim nas BB
      Vrh

  8. #8

    Odgovor: Big brother

    Pratila sam prvi hrvatski BB show, za drugi nisam imala stomaka. Na ovaj naš, tj. na probu sam bacila pogled i nešto mi se ne dojmi. Ali, ostavljam sebi mogućnost da ga ipak pratim od septembra, što pak zavisi od toga šta nam se ponudi.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....
      Vrh

  9. #9

    Odgovor: Big brother

    Ja nikada nisam pratila te rialitije, ali mi je ovaj nešto interesantan, moram da priznam. Večeras sam se toliko smejala ovom zadatku mame i bebe, da su mi suze išle
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  10. #10

    11 Odgovor: Big brother

    u principu reality show-e ne gledam uopste, ali naravno uvijek postoji izuzetak, tipa kad se skupi ekipa, pa se malo cirkne, pa se onda u takvom stanju gledaju neki segmenti, pa se onda svi kolektivno poubijamo smijehom, mada i to brzo dosadi. e sad, tko bas voli, pa nek gleda. sve je stvar ukusa.
    nattydread is coming to dinner
      Vrh

  11. #11

    Odgovor: Big brother

    Citat SQUAW kaže:
    Ja nikada nisam pratila te rialitije, ali mi je ovaj nešto interesantan, moram da priznam. Večeras sam se toliko smejala ovom zadatku mame i bebe, da su mi suze išle



    Moram da priznam da sam i sama bila na ivici pucanja, veceras, moji su me sazaljivo gledali ( ali .. 'je l' ti puk'o vodenjak' )

    Sto se BB-a tice, iskreno, u pocetku sam bila prilicno razocarana .. medjutim, mislim da je to nekako i normalno, obzirom da ih ne vidite u nekim, bilo kakvim situacijama, svi su tada samo gomila, koja nit' smrdi nit' mirise .. kako prica odmice, pocinjem polako da verujem da ih ima par sa potencijalnom da budu zanimljivi .. nekako nisam od onih sto vole ove egzibicioniste tipa Tamara, iako cujem od ljudi da bi ona bila odlicna za 'pravi' Big Brother .. ne znam, nesto mi je isticanje na taj nacin strano. Vreme ce pokazati, u svakom slucaju
      Vrh

  12. #12

    Odgovor: Big brother

    Kako smo mi svojevremno na svakom kanalu imali bar po jendo tri spanske serije tako je sad nekako sa tim reality shoowima (koja rijec jebote ) na americkim kanalima. Naravno MTV prednjaci u tome, ali ga Vh1 i drugi prate u stopu. Niti ih gledam niti mi pada na pamet da ih gledam, mislim bacim pogled u saltanju kanala ali se ne zadrzavam. Gluposti nevidjene, ne znam sta mi je gore "Date my mom", "Room riders", "Fresh meat"... joj ima ih mali milion. Iskreno sam malo i razocaran sto su i nasi poceli da otkupljuju te licence, mislim da nam je to sasvim nepotrebno.
    Na Megijanin nagovor sam bacio pogled na taj nas BB show, jest ljudi su imali dobrih odvala (epizoda mame i bebe ) ali ipak neka hvala, ja ih ne pratim.
    U sustini ovde su poceli da furaju iste likove iz serijala u serijal, a tek kako su se ljudi primili na to pa to je cudo.
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.
      Vrh

  13. #13

    Odgovor: Big brother

    Show je EXTRA Dakle, mislio sam da je shitina al' ocito da sam se zajebao

    Sinoc gledam epizodu u kojoj onog lika gadjaju jajima zato sto nije naucio pesmicu

    Pa onda sisanje i stavljanje dlaka u flasu

      Vrh

  14. #14

    07 Odgovor: Big brother

    Rekla sam da necu imato vremena , ali kada sm veceras odgledala useljenje u kucu, i videla jedan dobro mi poznat lik.. umrla sam od smeha..tip je sjajan i iskren i nadasve blesav

    Jeste li videli neku vama poznatu facu?

    Jos uvek vristim od smeha
      Vrh

  15. #15

    Odgovor: Big brother

    Useljenje je bilo Ja navijam za Mariju

    Njen friz je fenomenalan - a i svidja mi se
      Vrh

Strana 1 od 27 12311 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Veliki brat VIP 2013
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 04.05.2013, 13:02
  2. Veliki brat 2011
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 05.05.2011, 21:31
  3. Veliki Brat VIP 2010
    Autor Lilith_021 u forumu Spomenar
    Odgovora: 156
    Poslednja poruka: 01.03.2010, 18:20
  4. Veliki brat, treća sezona
    Autor DrinChe u forumu Spomenar
    Odgovora: 619
    Poslednja poruka: 01.01.2010, 13:21
  5. Veliki brat - Big Brother 2007
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 183
    Poslednja poruka: 04.01.2008, 23:02

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •