Imate li omiljene dnevne novine?

Prikaz rezultata glasanja: Koji dnevni list čitate?

Učesnika ankete do sada
6. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • Blic

    3 50.00%
  • Politika

    1 16.67%
  • Press

    2 33.33%
  • Kurir

    0 0%
  • Alo

    1 16.67%
  • Glas javnosti

    0 0%
  • Novosti

    0 0%
  • Danas

    0 0%
  • 24 sata

    1 16.67%
  • Ne čitam dnevne novine

    2 33.33%
Anketa sa više mogućnosti glasanja
Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 53
  1. #1

    Imate li omiljene dnevne novine?

    Znam neke ljude kojima je ritual jutarnja kupovina novina, pa ispijanje kafe uz čitanje tih istih novina, pa tako redom... Da li vi možda spadate u tu grupu ljudi?

    Da li redovno kupujete dnevne novine (i koje) ili ih pročitate ukoliko naidjete na njih u kafiću, na poslu, kod prijatelja? Imate li neki poseban ritual (čitanje od nazad i sl.) ili ih samo prelistavate?

  2. #2

    Odgovor: Imate li omiljene dnevne novine?

    Heh, moja baba je imala taj rad čitanja od nazad, a prvo je obavezno otvarala čitulje. To je odmah posle Tv programa. Idu prvo oni koji gledaju TV, pa oni koji ga neće gledati. Valjda je tako kad ostariš, pa neke drugare samo tu možeš da vidiš

    Ja ih listam od naslovne. Od dnevnih novina kupujem "Danas". Pročitam ono što me zanima uz čajić, ali i taj se ritual proredio od kad postoji internet, pročitam novine i vesti na netu, a tu je obavezno i radio Novine su i dalje svakodnevno u kući, zbog drugih, a i ja ih se baš često uželim. Moji iz navike kupuju "Politiku".
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  3. #3

    Odgovor: Imate li omiljene dnevne novine?

    omiljene novine baš nemam, ali čitam sve dnevne koje mi padnu šaka. ja lično novine ne kupujem, kupuje ih brat (blic) i čitam ih redom, tj. od prve stranice. također mi je to jutarnji ritual ili nekad popodnevni, i to obavezno uz kaficu i cigaru. također imam običaj da po kafićima prelistam novine (obično ne kasnim, pa dok dođe persona koja uvijek kasni - da mi brže prođe vrijeme). također, imam jednog druga koji voli da lista novine po kafićima, tako da kad god idemo zajedno u grad, prvo fino prelistamo sve novine, raportiramo šta nam je bilo zanimljivo, pa se tek poslije toga fino čavrljamo.
    nattydread is coming to dinner

  4. #4

    Odgovor: Imate li omiljene dnevne novine?

    Da, Blic obozavam, pogotovo kad sama odem u kafic na kaficu, ili cekam nekog, tada najvise volim da ga prelistavam
    Evo, promenila sam potpis

  5. #5

    Odgovor: Imate li omiljene dnevne novine?

    Večernje novosti. A ritual mi je da ih čitam od nazad. Prvo sport, pa TV program, pa Vojvodinu, malo bacim pogled na crnu hroniku i taman se zasitim kada stignem do Politike.
    VojvodinaCafe - prvi, pravi i jedini vojvođanski portal. Online since 2006.
    Vojvodina nije geografski pojam, Vojvodina je način života.
    Uputstvo | Pretraga | Pravilnik | Kontakt | Like us | Follow us
    Hvala Ti na svemu!

  6. #6

    Odgovor: Imate li omiljene dnevne novine?

    -Volim da citam novine, do 5. oktobra najcesce je to bio Blic, neko vreme dok sam radio u vojsci dobijali smo Borbu (kolke li su to novine bile), pa Politika, e tu stvarno mozes "dublje" da zadjes u temu. Eto! Uglavnom citam od straga!

  7. #7

    Odgovor: Imate li omiljene dnevne novine?

    Čitam Blic!
    Ćale ga kupuje svakog jutra.
    Uvek čitam od prve strane, pa na dalje.

    Ja znam da nita ne znam.

  8. #8

    Odgovor: Imate li omiljene dnevne novine?

    Pa nije da bas svaki dan citam dnevne novine, al vec kad citam procitam Kurir i Blic
    Poruku je izmenio silvia, 20.12.2007 u 21:15
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  9. #9

    Odgovor: Imate li omiljene dnevne novine?

    Najviše volim da pročitam "Blic". Uglavnom čitam internet izdanje, uz doručak na poslu .
    "Poznavati se, značilo bi znati ono to ne treba."

  10. #10

    Odgovor: Imate li omiljene dnevne novine?

    Najvise volim da prelistam MagyarSzo,hehehe,preko interneta,takodje listam Vecernje Novosti,ili nesto slicno sto nadjem,radi jezika,da ne zaboravim,volim da citam cirilicu,a volim da znam sta se dogadja kuci,pa sad ko cita MagyarSzo zna da ima jedna stranica gde pise jedan smesne stvari Magyarzo Pistike mesei,e pa to obozavam,to je na neki komicni nacin vidjenja situacije zivota,al dobar je,a i volim da citam viceve sto pronadjem
    No me toques

  11. #11

    Odgovor: Imate li omiljene dnevne novine?

    Citat Necromancer kaže: Pogledaj poruku


    A ritual mi je da ih čitam od nazad. Prvo sport, pa TV program, pa Vojvodinu, malo bacim pogled na crnu hroniku i taman se zasitim kada stignem do Politike.
    Isto tako. al' sport onako ofrlje pregledam.
    Radije bih citala Blic, ali posto, jel'te, svekar cita Novosti, to se kupuje.

  12. #12

    Odgovor: Imate li omiljene dnevne novine?

    ...blic ili press...kupim jedan ili drugi...ili oba....

  13. #13

    Imate li omiljene dnevne novine?

    Citat lav71 kaže: Pogledaj poruku
    ...blic ili press...kupim jedan ili drugi...ili oba....
    Ej i ja isto

  14. #14

    Odgovor: Imate li omiljene dnevne novine?

    Čitam ''Blic''... ako se izborim za njega , od poslednje stranice naravno...
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  15. #15

    Odgovor: Imate li omiljene dnevne novine?

    Citat Necromancer kaže: Pogledaj poruku


    A ritual mi je da ih čitam od nazad. Prvo sport, pa TV program, pa Vojvodinu, malo bacim pogled na crnu hroniku i taman se zasitim kada stignem do Politike.
    Lijepo, lijepo, drago mi je to cuti, posto ih i ja citam, a i radim kao dopisnik iz Banjaluke!
    Naravno, uvijek prvo procitam Reoubliku Srpsku, pa onda sve ostalo po redu!
    Trudimo se da budemo najbolji, a mozda to i jesmo?!

Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Najbljutavije novine
    Autor Necromancer u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 11.08.2018, 15:25
  2. Omiljene glumice
    Autor nattydread u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 45
    Poslednja poruka: 09.08.2018, 11:35
  3. Vaše prve i omiljene knjige...
    Autor SQUAW u forumu Književnost
    Odgovora: 71
    Poslednja poruka: 11.02.2014, 19:55
  4. Omiljene bajke
    Autor kohili u forumu Književnost
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 21.02.2010, 23:18

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •