Letnje ljubavi
Prikaz rezultata 1 do 14 od ukupno 14
  1. #1

    Letnje ljubavi

    Kako vam je leto prošlo u ljubavnom pogledu? Da li ste se zaljubili? Da li ste možda doživeli samo avanturu i već je zaboravili? Da li je ostalo nešto lepo za "dugo sećanje" ? Šta se desilo? Možda zanos, flert, preljuba...

    Leto je najerotičnije i najsenzualnije godišnje doba, tvrde seksolozi. Emotivno smo najotvoreniji, imamo više slobodnog vremena i prilika da upoznamo nekoga. Letnja opuštenost i hormoni, koji divljaju zbog visokih temperatura, stvaraju uslove za gubljenje glave. Još ako je na plaži, pa miris mora, romantični zalasci sunca, idealno za ljubav i veze, koje su kao i leto iznenadne, promenljive i hirovite.

    Muškarci se leti lakše upuštaju u veze, jer su po prirodi vizuelni tipovi i lako se zagreju za telo koje zimi u kaputu verovatno ne bi ni primetili. Zato su leti skloniji avanturama, dok se dame nadaju da će započeti dugu romantičnu vezu. Više od polovine zauzetih muškaraca leti se lakše upušta u preljubu, koju će brzo zaboraviti, jer jači pol lakše razdvaja ljubav od seksa.

    Letnje ljubavi su najčešće slatke i kratke. Ludilo u glavi retko može biti početak jedne prave, duge i iskrene ljubavi. Letnje ljubavi su strastvene, erotiče, senzualne i zavodljive, a kako i ne bi bile kada smo na odmoru. Seksolozi ističu da su leti hormoni najaktivniji. Ljudi su opušteniji i vedriji, a sunce dodatno stimuliše proizvodnju hormona, koji pojačavaju seksualnu želju. Dodatno uzbuđenje donosi i mogućnost da se vodi ljubav pod vedrim nebom, na plaži ili u vodi, a strepnja da u tom činu budu uhvaćeni podstiče libido.

    Ne treba se mnogo uzdati u obećanja data leti. Obično su letnje romanse kratkog daha. Sa prvim kišnim danima one će se raspršiti. Da li se vaša letnja ljubav raspršila ili se učvrstila?

    izvor:

    http://porodicnilekar.net//index.php...=155&Itemid=32

  2. #2

    Odgovor: Letnje ljubavi

    Letnje ljubavi su jebeni light.

    A light ne preferiram posebno.

  3. #3

    Odgovor: Letnje ljubavi

    Ovo je jako bolesno, ko sastavlja ovakve tekstove?
    1. Ako se muskarci lakse upustaju u lakse veze, a zene ne, onda muskarci muvaju muskarce ili su zene masovno naivne?
    2. Ljubavima zapocete leti ne treba verovati?
    3. Muskarci su skloniji avanturama?




    Nisam ja iz ovih prica, meni treba ``teska`` ljubaf!
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  4. #4

    Odgovor: Letnje ljubavi

    Pa zavisi koliko godina imaš i kako gledaš na stvari uopšte.Nekima su sve ljubavi"letnje",light,što neko od predhodnika lepo reče.
    Lepe su kada ih se sećaš,bar ja kada ih se sećam.Iskustvo ti daje mogućnost predviđanja a oduzme ti onu slatku blentavo-naivnu hrabrost koja sasvim sigurno vodi u tugu,letnju,posle nekih prelepih,kratkih i suviše dana,letnjih.
    Dakle,to je nešto jaaaaako lepo,nežno i lomljivo što svakome treba.
    Nekome da ih ima,nekome da ih se seća.

  5. #5

    Odgovor: Letnje ljubavi

    Ljubav je ljubav, ako je prava, i leti i zimi (ranije bi dodavali i - po svakoj klimi).

    Međutim, ovde se, pretpostavljam, misli na ljubavne letnje avanture. Pa i njih ima raznih, recimo. Možda bi se letnje ljubavi mogle uporediti i sa letnjom kišom. Kratkotrajne, silovite, prijatne. osvežavajuće (za duh, pre svega)...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  6. #6

    Odgovor: Letnje ljubavi

    Ja sam se udala za moju letnju ljubav
    Prvi put smo se žestoko posvađali posle godinu dana kada smo prvi put bili zajedno na moru.
    Ne bih vezivala avanturu za godišnje doba. Ona se desi kada to želiš bez obzira na klimatski pojas u kome se nalaziš.
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  7. #7

    Odgovor: Letnje ljubavi

    naziv teme me u sekundi podseti na pesmu "krivo je more"....
    Eh da mi je jos jedanput imati 18 godina!
    neunistiva zlojebaba!

  8. #8

    Odgovor: Letnje ljubavi

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Letnje ljubavi su jebeni light.

    A light ne preferiram posebno.
    Još uvek razmišljam identično.

  9. #9

    Odgovor: Letnje ljubavi

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Letnje ljubavi su jebeni light.

    A light ne preferiram posebno.
    Hoćeš da kažeš da si imun na devojčice sa dark tenom u oskudnim modnim detaljima?

  10. #10

    Odgovor: Letnje ljubavi

    ....meni hormoni divljaju zimi. ako do tad nisam neshto ulovila, leti ne idem u lov (fruche, bato)..... mogu da se valjam po kevetu i to, al da lovim

    nije mi zzao shto nisam vishe naivan i blentav..... nije mi zzao shto mi nije 15 ..... nisam im'o teshku ljubav. ni zimi ni leti.
    & underpaid......

  11. #11

    Odgovor: Letnje ljubavi

    Citat goga58 kaže: Pogledaj poruku

    Obično su letnje romanse kratkog daha. Sa prvim kišnim danima one će se raspršiti. Da li se vaša letnja ljubav raspršila ili se učvrstila?
    Citam prethodne postove i razmisljam.
    Sve moje tamo neke velike i male ljubavi desile su se bas na leto.
    I one duge, koje je vreme samo ojacalo.


    I par morskih flertova i jedna zaljubljenost do groba u tamo nekog Igora, kad sam imala petnaest godina, prvi put na moru, sam se zaljubila.
    A taj Igor je imao bozansveno plave oci i predivan osmeh.
    I tako ... za tih dvadesetak dana i sa nasih petnaest godina, mi smo se kleli u vecnu ljubav, ono zauvek
    Sa prvim zutim liscem, nestala je i nasa ljubav.
    Ali pamtim, Jaz plazu i jednog Igora i nasih petnaest godina.
    I zvezde, sum talasa, more ... i njega Igora, morsku ljubav.

  12. #12

    Odgovor: Letnje ljubavi

    E da....

    Najlepse avanture pa samim tim i ljubavi na jedno,dve veceri...neprocenjivo !

  13. #13

    Odgovor: Letnje ljubavi

    Letnje jebachine si htela da kazhesh?Pa tako reci...Ne meshaj to s` Ljubavlju...
    A vi,shto se "nabijete" u podforum "Ljubav",kad neko pishe,logujte se,ili registrujte,pa onda gledajte...Nije u redu ovako...Unapred Hvalaaa...
    Me Bring Da Enlightenment...

  14. #14

    Odgovor: Letnje ljubavi

    Desila mi se samo jedna letnja ljubav za koju sam mislila da nece prevaliti septembar i prevarila se. Jos mnoga leta su prosla a mi smo jos tu. I ovo leto smo odlucili da vodimo sina na odmor bas na to mesto da upozna klimu gde su se mama i tata upoznali i zavoleli.
    Zelim da ti budem drug u igri, da jedem iz tvog tanjira i da spavam na tvom jastuku...

Slične teme

  1. Sex iz ljubavi ili iz potrebe?
    Autor Mrak u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 16.03.2016, 13:14
  2. London 2012 Summer Olympics - Letnje Olimpijske Igre 2012
    Autor Charlie Harper u forumu Spomenar
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 04.07.2012, 09:40
  3. Kontrola ljubavi
    Autor bellissima u forumu Ljubav
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 24.05.2011, 15:19
  4. Letnje frizure
    Autor Goga u forumu Moda
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 18.06.2010, 16:27

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •