Da li vam smeta prošlost? - Strana 8
Strana 8 od 8 PrvaPrva ... 678
Prikaz rezultata 106 do 113 od ukupno 113
  1. #106

    Odgovor: Da li vam smeta prošlost?

    Citat Skidatch_Mraka kaže: Pogledaj poruku
    Zashto bi bilo ko,shvatao tudji "otpad",kao svoje "blago"?
    Dovoljno imam i svojih greshaka,zashto bih ispravljao tudje...Mislim da je poshtenije,da svako svoje greshke placa...
    A je l' ti "otplacujes" svoje greske, ili ti ni slucajno nisi "tudji otpad", gospodine Bezgresni?
    Gather ye rosebuds while ye may...

  2. #107

    Odgovor: Da li vam smeta prošlost?

    Citat Bazilej kaže: Pogledaj poruku
    Zašto redovno praviš gender issue, od svake teme na kojoj napišeš bilo šta?
    I mene to nervira al' za sve su žene krive

    Meni smeta moja prošlost a ne njegova msm u smislu kvaliteta a ne kvantiteta
    Sreća pa je to bilo tako davno da ni ne razmišljam o tome.
    Njegova mi nije nikad smetala niti će, svako ima pravo na to

  3. #108

    Odgovor: Da li vam smeta prošlost?

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    I mene to nervira al' za sve su žene krive
    Ako te nervira,popiJ neshto za smirenje...
    Me Bring Da Enlightenment...

  4. #109

    Odgovor: Da li vam smeta prošlost?

    Citat Skidatch_Mraka kaže: Pogledaj poruku
    Zhenina proshlost govori kakva je ona,u sushtini...Po tome,kakve je veze imala,sa kime i kako,chovek vidi kakva je ona...Zashto bih ja,recimo.shvatio ozbiljno neku zhenu,koju niko drugi nije,nego su je svi koristili samo za "istrisanje"...
    Zashto bi bilo ko,shvatao tudji "otpad",kao svoje "blago"?
    Dovoljno imam i svojih greshaka,zashto bih ispravljao tudje...Mislim da je poshtenije,da svako svoje greshke placa...
    Mozda devojka nije ta koja je losa , mozda su oni bili losi prema njoj, mozda je samo birala pogresne osobe...
    Meni proslost nije bitna, zato sam kao devojka uvek imala neke momke sa problematicnom prosloscu i zelela da ih promenim, da im "pomognem" i napravim bolje ljude od njih. Na kraju kada shvatim da nikoga ne mozes da promenis ako on to ne zeli, i kada napokon odustanem, ne mogu da krenem dalje jer vecina razmislja na ovaj nacin...Dzaba meni moja dobra namera i dzaba ulozenog truda i izgubljenog vremena ako druga strana to koristi i ne ceni....Ali to ne znaci da i sledeci treba da koristi i ne ceni vec treba da bude bolji...Prepisacu od kolege? Kakva glupost...
    all that we see or seem is but a dream within a dream

  5. #110

    Odgovor: Da li vam smeta prošlost?

    Citat Skidatch_Mraka kaže: Pogledaj poruku
    Zhenina proshlost govori kakva je ona,u sushtini...Po tome,kakve je veze imala,sa kime i kako,chovek vidi kakva je ona...Zashto bih ja,recimo.shvatio ozbiljno neku zhenu,koju niko drugi nije,nego su je svi koristili samo za "istrisanje"...
    Zashto bi bilo ko,shvatao tudji "otpad",kao svoje "blago"?
    Dovoljno imam i svojih greshaka,zashto bih ispravljao tudje...Mislim da je poshtenije,da svako svoje greshke placa...
    Kakvih gresaka? O cemu ti ovde zboris? Za umove kao sto je tvoj zenina proslost se svodi na to koliko je muskaraca imala i samim tim toliko poena se odbija njenom postenju. Smesan si. Sex je samo vid sporta, praznjenja, ljubavi...jedan od mnogih. Bolje bi ti bilo da gledas na druge stvari.
    Da ima inteligenciju, da te ne sramoti kad izadjes sa njom, da ti ne pravi scene za gluposti ma znas ti to vec sam ti rekla negde drugo.
    Sam sebe zatvaras u svom razmisljanju....moja baba kaze "izbirac-otirac" pazi da ti ne zapadne sve to sto mrzis kod zena. Ispod mire djavli vire. Posle ti jedino preostaje da molis boga da zapatis Alzheimera hihi
    Zelim da ti budem drug u igri, da jedem iz tvog tanjira i da spavam na tvom jastuku...

  6. #111

    Odgovor: Da li vam smeta prošlost?

    Citat kristina-cica kaže: Pogledaj poruku
    Posle ti jedino preostaje da molis boga da zapatis Alzheimera hihi

    all that we see or seem is but a dream within a dream

  7. #112

    Odgovor: Da li vam smeta prošlost?

    Izbirač - otirač. Zanimljivo, mada je meni mnogo zanimljivija moderna verzija pomenute narodne izreke : Ko bira masturbira
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  8. #113

    Odgovor: Da li vam smeta prošlost?

    Toliko pitanja,a vremena uvek na manjaku...Ali mi je drago da vas pokrecem,samo napred...Drago mi je,shto se uvek,ali uvek,uhvatite bash za moje mishljenje...
    Zhena koja je inteligentna,nikad sebi nece da dozvoli takve stvari,kao prvo...
    Kao drugo,nisam rekao da je bitno koliko je momaka imala,nego kakve momke je imala,a to je mnogo velika razlika...
    Kao trece,nije lepo koristiti bolesti za zbijanje shale,jer ima i bolesnih ljudi koji koriste net...A i da nema,opet nije lepo...
    A kao chetvrto i zadnje:"Vuk menja dlaku,ali cud nikad"...
    Me Bring Da Enlightenment...

Strana 8 od 8 PrvaPrva ... 678

Slične teme

  1. Ništa nije nepredvidivo kao prošlost
    Autor memento u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 16.07.2015, 19:16
  2. Serija "LOST"
    Autor bubica u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 42
    Poslednja poruka: 07.04.2010, 12:04

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •