Čime se bavite? - Strana 5
Strana 5 od 10 PrvaPrva ... 34567 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 61 do 75 od ukupno 137
  1. #61

    Odgovor: Čime se bavite?

    Dok se kuckam sa vama imam pogled na kontrolni panel gde gledam koliko dobijam dinara na sat ili na dan; čekam tel. pozive koji mi donose takođe neke pare,ali oni su sezonski kao i sajmova što nema uvek; razmišljam kako da sledeće što radim bude odrađeno tako da se ne kajem ili da ne bude promašaj; i moram početi da vitlam sponzore kako bih obezbedio nagradni fond primeren mojim prohtevima i željama...

  2. #62

    Odgovor: Čime se bavite?

    .........ja fotokopiram studentima seminarske radove koje mi oni dosnose na USBu ili Cdu ili DeVeDeu....

    .....isto tako razvijam slike sa istih ili sličnih medija.....

    ....bavim se i rastom malih slika u velike i plastificirane za potrebe stanovnika obližnje čerge......

    .....slikam za vozačke dozvole, lične katre, pasoše, vize, markice za gsp...sve kojima to zatreba....

    ....sve u svemu...ludo se zabavljam....

    ...pita me skoro kolega....koji će ti to moj u životu....ajmo negde na put, nismo odavno.....samo sam ga odgledao....
    Poruku je izmenio Najgora, 18.01.2008 u 06:14

  3. #63

    Odgovor: Čime se bavite?

    Do pre petnaest godina sam se bavio proizvodnjom iluzija. Radio sam na proizvodnji vinjaka, rakija i vina. Zadnjih petnaest godina se bavim prodajom tih proizvedenih iluzija!
    In vinas veritas

  4. #64

    Odgovor: Čime se bavite?

    ...proizvodim sharene pilule...
    ...hell ain't a bad place to be......

  5. #65

    Odgovor: Čime se bavite?

    electronic's... nekom zvuci dosadno,al meni je zanimljivo
    2pac

  6. #66

    Odgovor: Čime se bavite?

    prevozom splavusa
    Ko je za jednu voznjicu

  7. #67

    Odgovor: Čime se bavite?

    Vodim se pod administraciju ali neki me vole nazvati i tajnicom ureda direktora maloprodaje.

    Uglavnom, jako je velika firma u kojoj se uvijek ima što za delati pa tako na moja leđa pada komunikacija sa dućanima i direktorima, pregled plaća djelatnika u dućanu, studentski ugovori kao i svi ostali, putni nalozi i rezervacije hotela, narudžbe potrošnog materijala i uniformi..

    I tako, sve što je vezano za maloprodaju, u to sam upućena ja. U kritike, pohvale, inventure, otvorenja (i kod vas smo otvorili dućanček ), godišnji odmori, otkazi, stimulacije.. Sve ja znam. I držim jezik za zubima

    Ma ja uživam. Je da sam se na svoj privatni mobitel počela javljati sa 'little fairy, molim?' ali nema veze. Ima posla pa sam stalno u pokretu i zadovoljna sam. Ima dana da svi misle da mi mogu natovariti posao (npr, programskim direktorima treba neku tabelu napraviti - znači, ajmo skupit od svih dućana podatke što je jako teško jer iako ja napišem pet puta u mailu što točno tražim da mi odgovore, npr. da njihov povratni mail mora sadržavat tri stavke.. ne, neki uredno napišu dve stavke ili odgovore neodređeno ) ali sve se napravi + malo psovanje. Ma i to je za ljude
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  8. #68

    Odgovor: Čime se bavite?

    Ajde da kažem to ovako



    Ja mu dođem Jerry u celoj ovoj priči


  9. #69

    Odgovor: Čime se bavite?

    najznachajnije je to shto se ne bavim vishe trgovinom
    & underpaid......

  10. #70

    Odgovor: Čime se bavite?

    Aktivno učestvujem u prolaznosti života... živim da na svojoj koži spoznajem svakodnevno pomenutu istinu... Maločas ustadoh,primim poštu,javim se na telefon,odem do banke 20 m udaljene ponekad,a jednom nedeljno se provozam i okupam glistu... Inspirativnim životom se bavim kao što se daje naslutiti,ne prodajem nikom ništa samo im služim za koješta...

    Bio je jedan film jednom o liku koji jednom godišnje izađe iz svog bunkera da digne par miliona iz banke na drugom kontinentu i ja fasciniran istim sve podredim organizaciji takvog života... verovali ili ne uspeo sam sticajem okolnosti doduše da u našim okvirima skoro sebi organizujem slično,ali ne znam koliko je to zdravo...


    p.s. upravo me zove firma iz Iriga da posredujem oko uvoza 4 šlepera nekog materijala od italijanske firme kojoj radim sajmove ovde i u CRO,jer oni ne mogu da je nađu? i koliko % ide meni kada im omogućim biznis?
    Poruku je izmenio Neron, 30.01.2008 u 14:16

  11. #71

  12. #72

    Odgovor: Čime se bavite?

    radim kao tehnicar u urgentnoj ambulanti...nadam se da se necemo sresti
    Ko se ne razbije u paramparčad
    Ko ostane čitav i čitav ustane
    Taj igra !

  13. #73

    Odgovor: Čime se bavite?

    Radim kao farbac u jednoj poliesterskoj fabrici.

  14. #74

    Odgovor: Čime se bavite?

    Radim u jednoj banci kao kreditni menadzer i ovako se ponasam u 16h svakog radnog dana.

  15. #75

    Odgovor: Čime se bavite?

    Finansije- radim u Miinistarstvu finansija
    Ćuti i prenesi dalje....

Strana 5 od 10 PrvaPrva ... 34567 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Bavite li se sportom?
    Autor yige_gui u forumu Sportska centrala
    Odgovora: 67
    Poslednja poruka: 25.02.2015, 21:26
  2. Bavite li se borilačkim veštinama?
    Autor Bloo u forumu Sportska centrala
    Odgovora: 35
    Poslednja poruka: 03.09.2009, 09:15
  3. Čime se bavite u dijaspori?
    Autor Lady S u forumu Dijaspora
    Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 29.08.2009, 01:47

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •