Vaše natalne karte i njihovo tumačenje - Strana 6
Strana 6 od 10 PrvaPrva ... 45678 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 76 do 90 od ukupno 149
  1. #76

    Odgovor: Vaše natalne karte i tumačenje istih

    @ Adjlela , hvala
    Covek je sinteza beskonacnosti i konacnosti,prolaznog i vecnog, slobode i nuznosti, kratko: sinteza.

  2. #77

    Odgovor: Vaše natalne karte i tumačenje istih

    Citat bubasvaba kaže: Pogledaj poruku
    a mene je preskočila...
    josh se chudish...pa vidis koliko vas je a niko ni hvala da reche...(osim kaline)kao da sam ovjde na plati

    --------------------

    Suncev znak u Vodoliji,Mjesecev u Ribama a podznak u Strijelcu.Na samom vrhu I kuce,ascendenta nalazi se planeta neptun.
    Obzirom da prvo polje horoskopa predstavlja samu licnost,fizicki izgled i karakterne osobine,tako tu Neptun stvara osobu sa maskom,koja se ne moze lako prozreti.
    Svakako moras imati razvijenu intuiciju i mastu,delikatan senzibilitet i naglasenu osjecajnost.
    Moguce da ponekad izgledas pospano ili rasijano ali ispod sveg tog se krijemacije oko.
    Imas dvije planet u sazvezdju jarca,to su Merkur,nacin na koji razmishljas i Veneru,nacin na koji volis.

    Merkur u Jarcu ti daje sistematican,koncentrisan,ozbiljan duh,jaku logiku.Imas smisao za politiku.Iako si Vodolija,um u Jarcu ti daje dozu konzervativnosti.
    Venera u jarcu daje emotivnu zimu,plus toga je u opoziciji sa saturnom,pa postoje neke tuge,koje znas da vuces,a i hladis se lako u ljubavi.
    Imas jako razvijen osjecaj duznosti prema porodici.
    Idem sada na kucu braka,odnosno partnerskih odnosa..ona je u znaku Blizanca,znaci predispozicija za dva braka,ili dvije jake veze.
    Vladar Merkur u Jarcu,moguce da ce bar jedan partnerski odnos biti sa znakom,koji ce imati neku licnu planetu u tom znaku.
    U sedmoj kuci mars,on simbolizuje bracnog partnera,Ovna ili Skorpiju,predvodnika ili osobu u uniformi,sportisu...u svakom slucaju bice sklon svadjama,jer je Mars Bog rata..
    Mjesec u Ribama,kojim vlada sneni Neptun,a Naptun na ascendentu...prisutna planeta asnova,iluzija,umjetnosti....

  3. #78

    09 Odgovor: Vaše natalne karte i tumačenje istih

    Citat andjela pizelli kaže: Pogledaj poruku
    ...pa vidis koliko vas je a niko ni hvala da reche...(osim kaline)kao da sam ovjde na plati
    Hvala ...

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  4. #79

    Odgovor: Vaše natalne karte i tumačenje istih

    ...eto sad...a ko ti je skuvao kafu...a, a, a,...a?

  5. #80

    Odgovor: Vaše natalne karte i tumačenje istih

    Citat cvishna kaže: Pogledaj poruku
    ...eto sad...a ko ti je skuvao kafu...a, a, a,...a?
    bravo ti ga ti si chudo malo

  6. #81

    Odgovor: Vaše natalne karte i tumačenje istih

    @slavkos

    Suncev znak u Djevici u IX kuci,Mjesecev u Raku u VIII kuci,podznak u Strijelcu sa Marsom na vrhu ascendenta.

    Izuzetno izrazena IX kuca,to je kuca visokog obrazovanja,putovanja u inostranstvo,istinoljubivosti i pravde...

    Imas licne planete u sva 4 elementa

    Vatra-Venera u Lavu(nacin na koji volis)
    Vazduh-Merkur u Vagi(nacin na kooji razmishljas)
    Zemlja-Sunce u Djevici(ti zivotno)
    Voda-Mjesec u raku-duhovna strana lichnosti.

    Dobro je kad osoba ima sva cetiri elementa...radi ravnoteze..Mjesec oznacava duhovnu stranu licnosti,majku i zenu u muskom horoskopu.On je u raku u domicilu,jer vlada sa njim znaci najbolji moguci,najdublja duhiovnost..Tebi je u VIII kuci,pored Veenre,a to je kuca okultnog,kao i strasti,seksa..sto znaci da su ti ove svere bitne u zivotu.To je i kuca partnerovog novca,pa je predispozicija da ti bracna saputnica moze poboljsati finansije,mada Venru kvadrira saturn,koji moze i da pokupi pare...
    A Venera kvadrat Saturn oznacava da te tokom zivota moze zainteresovat osoba starija od tebe i do 7 godina..
    Mars na vrhu I kuce oznacava da si borac u svakom pogledu a dobro bi bilo da se bavis nekim sportom,cak preporucljivo!

    Nesumljam da imas visoko obrazovanje i da si uspjeshan u zivotu.
    Zena bi trebala biti jako uspjeshna..mada knjiga kaze kuca braka u blizancu oznacava dva braka,al eto i moj muz ima isti aspekt pa smo vec dugo godina u bracnim vodama(doduse ja sam blizanac..)

  7. #82

    Odgovor: Vaše natalne karte i tumačenje istih

    Kada ću biti Najbolja?

  8. #83

    Odgovor: Vaše natalne karte i tumačenje istih

    Citat cvishna kaže: Pogledaj poruku
    Evo i mene...a za tebe da se malo opustiš i odmoriš...

    Hvala...

    Suncev znak u Vagi u X kuci,Mjesecev u Jarcu u II kuci,podznak u Strijelcu sa Neptunom u prvoj kuci...

    Ponavlja se vec u III tumachenju Neptun u I kuci,pa malo iscitaj da ne duszim..Neptun je planeta snova iluzija,smisla za umjetnost,stranih jezika,velikih daljina...i mogucnost da se stavi maska da se sakrijes iza nje..a da te ljudi ne procitaju

    Mjesec-dusha u jarcu i u II kuci..trebalo bi da si okrenuta materijalnim dobrima.
    Tvojom dushom vlada planeta satrun,koja ni malo nije laka za dusu..ne donosi dushi ispunjenje,jer je saturn sretan kad smo mi nesretni i to moras uvjek da imas na umu kad te neke tuge stisnu,znaj to ti se samo satrun smije..
    Imace jako si ranjiva..mogce da te neki prijatelj povrijedi u zivotu,onako bas dobro.
    Uh,uh ,uh..sto se dogadja sa tvojom Venerom,planetom ljubavi,ona je u Skorpiji,konjukcija Uran kvadrat Saturn..e tu ti vezu draga moja tesko mozes odrzati,a radnja se dogadja na vrhu XII kuce,kuce izolacija i tajni..plus sto je Venera tu u znaku svog pada..da situacija bude losija..
    Veza moze ko varnica da pocne isto tako da se zavrsi,a mogucnost tajne veze uvjek je moguca.
    Draga,idu ti teski tranziti,Saturn prelazi u Djevici preko tvog Merkura a Uran pravi opoziciju iz Riba(tranzitni),Merkur je vladar tvoje kuce braka,partnerskog odnosa..ako si u braku,moguca kriza .ako nisi,kriza u vezi..
    Moguca promjena posla...posto nesznam nista o tebi,tesko mi je pohvatati sve konce..

  9. #84

    Odgovor: Vaše natalne karte i tumačenje istih

    Obavjestenje:Idem redom,nikog necu preskociti..samo budite strpljivi...bilo bi dobro i da se neko pridruzi tumachenju

  10. #85

  11. #86

    Odgovor: Vaše natalne karte i tumačenje istih

    Citat makilli kaže: Pogledaj poruku
    Želim i ja da čujem...
    Suncev znak u Jarcu,Mjesecev u Strijelcu,podznak u Strijelcu

    Neptun na samom vrhu podznaka.
    Primetila sam tumaececi ovdje da dosta osoba ima sa ovim aspektom,obzirom da Neptun vlada prirodnim XII poljem a to je u jednu ruku polje izolacija,inace ,cesto srecem ljude sa ovim aspektom koji dosta borave po forumima,ispada da smo mi ovdje jedna izolovana druzina

    Sunce I Merkur u prvoj kuci,na jednoj strain daju ti dozu konzervativizma I okrenutost sebi a Mjesec u XII kuci,daje duhovnost I okrenutost ljudima kojim treba pomoc u nevolji..
    Vladar podznaka Jupiter u X kuci,ukazuje d aces lako uspjeti u zivotu I da ti je uspjeh jako vazan.

    Imas kvadrat Merkura I marsa,zbog cega moras biti oprezna u saobracaju I nevoziti kad si nervozna,jer se tada lako stavlja papucica na gas.Mars zna da razdrazuje

    Obziorm da je Mjesec u XII kuci,I to u konjukciji sa neptunom,mislim da imas jake vizije,prorocke snove inuticiju
    Prijatelji su ti jako neobicni,cesto genijalci..
    Venera planeta ljubavi,vladar tvoje V kuce,ljubavi, u znaku Vodolije ukazuje na veze kratkog daha,brzo dodju,brzo prodju,a moguca bar jedna tajna veza u zivotu,iz bilo kog razloga.
    Vladar VII kuce,kuce braka u Blizancu,obicno predispozicija za dva braka ili dva jako vazna partnerska odnosa.
    Vladar merkur otisao u znak jarca,pa bi izabranik tvog srca trebaio imati bar jednu licnu planetu u tom znaku.
    Ponavlja se mogucnost razvoda.
    Tranzitni Jupiter je u februaru presao preko tvoje Vener,moguce da se desio neki bliski susret

  12. #87

    Odgovor: Vaše natalne karte i tumačenje istih

    Citat TVO.JA_ kaže: Pogledaj poruku
    [CENTER]aj da probamo...


    Suncev znaku u Vagi,Mjesecev u Vodoliji na 0st tek usao u znak vodolije..
    Uh u T kvadratu sa Saturnom I Uranom,ni malo lak aspekt..a Mjesec je dusa..osjetljiva.

    Al joj Pluton pruza snagu da izdrzi,daje moc..

    Mjesec na samom vrhu VI kuce,posla daje jednog velikog radnikaono,dusom si okrenuta poslu

    Podznak ti u Lavu,sa Venerom u prvoj kuci,oznacava da si jako lijepa osoba.
    Konjukcija Merkura(um) I Plutona,oznacava sa I I jako pametna da mozes ispod zemlje da pronadjes ono za cim tragas cisto,detektivski um,e samo ova tvoja dusa je jako ranjivamada to drugi mozda I ne vide.
    Vladar kuce braka u Vodoliji,znaku koji je najmanje dobar za brak,jer njim vlada planeta promjena Uran..rekli bi neprijatelj braka,trajnih odnosa.
    Moguc jedan vazan partnerski odnos sa znakom Skorpije.
    Povoljno za sklapanje braka kraj ove godine(ako nisi u braku) ako jesi dobro za partnerski odnos..

    Jesen 2007 tranzitni Saturn presao preko Venere,moguce da si tada patila..

  13. #88

    Odgovor: Vaše natalne karte i tumačenje istih

    Citat Linaly kaže: Pogledaj poruku

    Evo da se ispravim...pogledajte pliz
    Suncev znak u Strijlecu,Mjesecev u Raku,podznak u Jarcu,vladar Saturn otisao u znak Skorpije u konjukciju sa Plutonom,sto znaci da si vrlo magneticna osoba,jeednom rijecju neodoljivaTezis visokom obrazovanju.

    5 planeta u sazvezdju Strijelca sto naglasava ovaj znak,istinoljubivosti,pravde,obrazovanja I inostranstva.Tebi kad krene nrene,a kad kola krenu nizbrdo etsko se zaustavljaju,zbog ovakvog rasporeda planeta.
    Sad ti je izuzetno tezak priod jer tranzitni Saturn kvadrira tvoju Veneru sa ejdne strane a sa druge tranzitni uran vrsi pritisak,pa je moguce da je doslo do zahladjenja u ljubavnim odnosima.
    Venera je tacno na vrhu XII kuce pa je moguca neka tajna veza.
    U prvoj kuci palneta Mars pa si jako odlucna,energicna osoba koja nista ne ostavlja za sutra.Bilo bi dobro da nesto treniras,to je asepkt sportiste.

    Imas izuzetno lijep nacin izrazavanja.

    Tezis znaku Raka,I dusu dajes u partnerskom odnosu.
    Krajem aprila ide bolja finansijka situacija.

  14. #89

    Odgovor: Vaše natalne karte i tumačenje istih

    Jeste sve tako Andjela ...i period mi je mnogo los,krenula kola nizbrdo
    A i inace se vise kao rak osecam,iako mi sve u strelcu..

    Hvala ti puno,bas mi je drago sto si pogledala ..(jedva cekam april onda,valjda ce da bude bolje)

  15. #90

    Odgovor: Vaše natalne karte i tumačenje istih

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Kada ću biti Najbolja?
    Da li to govori Mjesec u Shkorpiji???


    4 planete I podznak u Strijelcu,Mjesec u Skorpiji,konjukcija Uran..

    Mjesec u Skorpiji je u znaku svog pada,gdje su osobine kao osjecanja,masta,snovi,umanjeniOvdje Mjesec donosi depresije,strahove,fatalne ljubavi,raskide..probleme sa reproduktivnim organima,besikom..Javlja se ljubav prema avanturama..

    Mjesec ti je u X kucik,a to vec uvjek donosi slavu,popularost,,mogucnost promjene posal(zbog blizne urana)Unutraznja teznja ka usponu..
    Konjukcija urana I mjeseca u Skorpiji-predispozicija za abortus.

    Kuca braka u Blizancu,vladar Merkur na vrhu XII kuce,konjukcija Neptun,predispozicija za tajnu vezu.
    Saturn u VII kuci,donosi kasniji brak,uspjesnog partnera,mozda Jarca,ali jednu tesku depresivnu prirodu.

    Sigurno si lijepa pametna I magneticna

Strana 6 od 10 PrvaPrva ... 45678 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Tumačenje laboratorijske analize krvi
    Autor Aiko u forumu Zdravlje
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 23.07.2010, 12:34
  2. Nove elektronske lične karte
    Autor DarkRed u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 19.02.2010, 03:22
  3. Novo tumačenje Biblije
    Autor Goga u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 12.10.2009, 20:08
  4. Nove licne karte za elektronski potpis
    Autor Morpheus u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 31.03.2009, 23:05

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •