Vaše natalne karte i njihovo tumačenje - Strana 7
Strana 7 od 10 PrvaPrva ... 56789 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 91 do 105 od ukupno 149
  1. #91

    Odgovor: Vaše natalne karte i tumačenje istih

    Citat Linaly kaže: Pogledaj poruku
    Jeste sve tako Andjela ...i period mi je mnogo los,krenula kola nizbrdo
    A i inace se vise kao rak osecam,iako mi sve u strelcu..

    Hvala ti puno,bas mi je drago sto si pogledala ..(jedva cekam april onda,valjda ce da bude bolje)
    Draga,sve tuge dodju i prodju,i uvjek kad ti je tesko kazi,poslije kise dodje sunce....ili sto kaze Tao,krv i suze ne mogu tec vjecno!!!

  2. #92

    Odgovor: Vaše natalne karte i tumačenje istih



    Ima li nešto zanimljivo?

    Unapred hvala
    Ako voli jedan cvet koji se nalazi na nekoj planeti,slatko je noću gledati nebo.

  3. #93

    Odgovor: Vaše natalne karte i tumačenje istih

    Andjela...

  4. #94

    Odgovor: Vaše natalne karte i tumačenje istih

    @bellissima



    Suncev znaku Jarcu,Mjesecev u Biku,podznak u Skorpiji,interesantna kombinacija.
    Snage I ljepote,magneticnosti…

    Uran u prvoj kuci,doprinosi tvojoj ekcentricnosti,neobicnom izgledu,ponasanjeu,uvjek si ispred vremena..kao sa druge planete.
    I sam avatar govori o tebi eto kao da sa njega opisala…

    Venera u Vodoliji,doprinosi uranijskim vezama one koje kratko traju,bljesnu I ugase se.
    Mjesec na vrhu VI kuce,daje radoholicara pa izgaras na poslu.
    Kuca braka u Biku,ali vladar je Venera u Vodoliji,sto bi moglo da ukase d ace ti bracni partner imati bar neku licnu planetu u tom znaku.Potrebno je da ti osoba sa kojom ces zivjeti da dozu slobode d a te ne gusi..

    U februaru je mogla biti ljubav na vidiku..
    Mislim da si jako uspjesna osoba.

  5. #95

    Odgovor: Vaše natalne karte i tumačenje istih

    andjela hvala, pogodila si!

  6. #96

    Odgovor: Vaše natalne karte i tumačenje istih

    Citat jovuk kaže: Pogledaj poruku
    Ima li nešto zanimljivo?

    Unapred hvala
    Suncev znak u znaku Vage,Mjesecev u znaku lava,podznak u znaku vage,vladar Venera u XI kuci,a to je kua prijatelja,pasi jako okrenuta prijateljstvima.
    # planete u XII kuci ukazuju da ipak cesto volis da odes u svijet osame,da napunis baterije..da u miru razmislis o sveu I odmoris se od svega..

    Uh,uh uh,Venera u Djevici a sad tuda tranzitira saturn,planeta ogranicenja,depresije I rastanaka..tezak ti je period jer I tranzitni Uran iz Riba pravi opozicijui donosi promjene..

    Mjesec u lavu-dusu dajes za uspjeh kome jako tezis..Mjesec u Lavu,tek kad uspjie u zivou umije da prasta,da sazaljeva,postaje prava dusha..
    Jupiter u IX kuci daje na poklon fakultet.
    Vrh kuce braka u Ovnu,vladar mars u raku na vrhu X kuce.Bracni partner moze imati neku licnu planetu u tom znaku,ili zivjeti pored vode,a u svakom slucaju bice jako uspjesan,emotivan..pravi domacin.

    Vidi se jedan prekid fatalne ljubavi,e ispada ko uostalom to nema...svi nosimo neke tragove...

  7. #97

    Odgovor: Vaše natalne karte i tumačenje istih

    Citat bellissima kaže: Pogledaj poruku
    andjela hvala, pogodila si!
    ciao draga,sigurno te lijepo imati u blizini...

  8. #98

    Odgovor: Vaše natalne karte i tumačenje istih

    Citat andjela pizelli kaže: Pogledaj poruku
    Suncev znak u znaku Vage,Mjesecev u znaku lava,podznak u znaku vage,vladar Venera u XI kuci,a to je kua prijatelja,pa si jako okrenuta prijateljstvima
    # planete u XII kuci ukazuju da ipak cesto volis da odes u svijet osame,da napunis baterije..da u miru razmislis o sveu Iodmoris se od svega..
    Uh,uh uh,Venera u Djevici a sad tuda tranzitira saturn,planeta ogranicenja,depresije I rastanaka..tezak ti je period jer I tranzitni Uran iz Riba pravi opozicijui donosi promjene..
    ništa strašno?
    Mjesec u lavu-dusu dajes za uspjeh kome jako tezis..Mjesec u Lavu,tek kad uspjie u zivou umije da prasta,da sazaljeva,postaje prava dusha..
    Jupiter u IX kuci daje na poklon fakultet.pre 3 dana stigla diploma
    Vrh kuce braka u Ovnu,vladar mars u raku na vrhu X kuce.Bracni partner moze imati neku licnu planetu u tom znaku,ili zivjeti pored vode,(rak/ribe mi je muž)a u svakom slucaju bice jako uspjesan,emotivan..pravi domacin.

    Vidi se jedan prekid fatalne ljubavi,kad tačno?e ispada ko uostalom to nema...svi nosimo neke tragove...

    Hvala puno
    Ako voli jedan cvet koji se nalazi na nekoj planeti,slatko je noću gledati nebo.

  9. #99

    Odgovor: Vaše natalne karte i tumačenje istih

    Jupiter u IX kuci daje na poklon fakultet.pre 3 dana stigla diploma
    Citat jovuk kaže: Pogledaj poruku
    Hvala puno


    Chestitam!!!


  10. #100

    Odgovor: Vaše natalne karte i tumačenje istih

    Hvala ti puno Videćemo da li i šta će se dešavati
    I may not be perfect but I'm always me

  11. #101

    Odgovor: Vaše natalne karte i tumačenje istih

    Citat andjela pizelli kaže: Pogledaj poruku
    Suncev znaku u Vagi,Mjesecev u Vodoliji na 0st tek usao u znak vodolije..
    Uh u T kvadratu sa Saturnom I Uranom,ni malo lak aspekt..a Mjesec je dusa..osjetljiva.

    Al joj Pluton pruza snagu da izdrzi,daje moc..

    Mjesec na samom vrhu VI kuce,posla daje jednog velikog radnikaono,dusom si okrenuta poslu

    Podznak ti u Lavu,sa Venerom u prvoj kuci,oznacava da si jako lijepa osoba.
    Konjukcija Merkura(um) I Plutona,oznacava sa I I jako pametna da mozes ispod zemlje da pronadjes ono za cim tragas cisto,detektivski um,e samo ova tvoja dusa je jako ranjivamada to drugi mozda I ne vide.
    Vladar kuce braka u Vodoliji,znaku koji je najmanje dobar za brak,jer njim vlada planeta promjena Uran..rekli bi neprijatelj braka,trajnih odnosa.
    Moguc jedan vazan partnerski odnos sa znakom Skorpije.
    Povoljno za sklapanje braka kraj ove godine(ako nisi u braku) ako jesi dobro za partnerski odnos..

    Jesen 2007 tranzitni Saturn presao preko Venere,moguce da si tada patila...


    .....šta reći,hvala ti,najviše me brine Saturn u XII( kuca tajni i podsvesti ).......ali tako je kako je
    Poruku je izmenio TVO.JA_, 26.03.2009 u 21:19
    Ćuti i prenesi dalje....

  12. #102

    Odgovor: Vaše natalne karte i tumačenje istih

    Citat andjela pizelli kaže: Pogledaj poruku
    @paparazzo

    Suncev znak u Strijelcu,Mjesecev u lavu,podznak u Vodoliji.

    Kazu da se rijetko radjaju osobe sa podznakom u znaku Vodolije jer su to posebno inteligentne osobe.
    Sve su ti planete iznad horizonta a kazu za takve osobe da lako postizu uspjeh u zivotu,a posebno kad stupe u bracne vode,u drugom periodu znaci, zivota,tek kao da klupko pocinje da se odmotava

    Imas detektivski um,jer ti je Merkur u Skorpiji.Mars,planeta energije u jarcu,egzaltiran,sto znaci najbolji moguci,nema kod tebe srljanja..Mars ,energija je u zemlji..statican.mars u XI kuci,imas vise prijatelja nego prijateljica.
    Mjesec u VII kuci,dushu dajesh u partnerskom odnosu,cak ces muza stavljati ispred djece..
    Muz ce biti jako uspjesna osoba.
    Ako se prije ne udas,trebalo bi krajem 2011.(ali to su samo predispozicije)
    Hvala
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

  13. #103

    Odgovor: Vaše natalne karte i tumačenje istih

    Free Chart - Astrodienst
    evo ga i moj natal... pa ko moze nek mi virne

  14. #104

    Odgovor: Vaše natalne karte i tumačenje istih

    Eto i mene..

    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  15. #105

    Odgovor: Vaše natalne karte i njihovo tumačenje

    ja bih rado okacila svoju kartu ali ne umem..ako nekom nije tesko da mi objasni kako to da uradim?

Strana 7 od 10 PrvaPrva ... 56789 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Tumačenje laboratorijske analize krvi
    Autor Aiko u forumu Zdravlje
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 23.07.2010, 11:34
  2. Nove elektronske lične karte
    Autor DarkRed u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 19.02.2010, 02:22
  3. Novo tumačenje Biblije
    Autor Goga u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 12.10.2009, 19:08
  4. Nove licne karte za elektronski potpis
    Autor Morpheus u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 31.03.2009, 22:05

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •