The Simpsons movie
Prikaz rezultata 1 do 13 od ukupno 13
  1. #1

    The Simpsons movie

    Najluđa američka porodica i ostali žitelji Springfilda ponovo su na okupu.

    Najduže prikazivana i najuspešnija animirana serija ikada ovoga puta našla se na velikom platnu!

    "Simpsonovi na filmu" imaće sajt i na srpskom jeziku: simpsonovinafilmu.com na kome će se naći mnogi zabavni materijali, među kojima su opisi likova, radnja filma, sekcija za download i još mnogo toga.

    Režiju potpisuje David Silverman, uloge tumače: Dan Castellaneta, Julie Kavner, Nancy Cartwright, Yeardley Smith, Hank Azaria.

    "Simpsonovi na filmu" dolaze u naše bioskope 26. jula 2007.
      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Simpsonovi na filmu

    Sa sajta B92 mogu se skinuti 2 "trejlera": link1 i link2 a real life Simpsons intro možete pronaći ovde
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: Simpsonovi na filmu

    Izabran grad - domaćin premijere filma Simpsonovi na filmu



    Na nedavno organizovanom takmičenju, koje je u čast dugoočekivane premijere Simpsonovih na filmu, pokrenuo sajt dnevnog lista USA today, posetioci su bili pred teškim zadatkom - da odaberu jedan od američkih gradova istog naziva Springfild, ujedno rodni grad Homera Simpsona, u kojem će se održati premijera filma. I uspeli su!
    Ubedljivu pobedu u konkurenciji sa još 13 istoimenih gradova, odneo je Springfild iz države Vermont, koji će tako postati domaćin specijalne hometown premijere. Odluku su doneli posetioci sajta, nakon što su u trideset dana, koliko je trajao konkurs, odgledali kratke filmove o svakom Springfildu, koje su poslali njihovi stanovnici, a zanimljivo je da gradić koji je pobedio ima svega 9.300 stanovnika i samo jedan bioskop!
    U izabranom gradu, kompanija 20th Century Fox će 26. jula organizovati specijalnu VIP projekcjiu sa žutim tepihom, kojim će prošetati gosti, koji će ujedno biti u prilici da među prvima u svetu pogledaju dugometražni film baziran na seriji koja se prikazuje punih 18 sezona na malim ekranima širom sveta.
    Kako tokom emitovanja Simpsonovih na televiziji, nikada nije otkrivena tačna lokacija mesta gde žive Homer i njegova porodica, ostaje da se vidi koliko su je tvorci čuvene porodice otkrili u filmu?!


    sinemagija
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  4. #4

    Odgovor: Simpsonovi na filmu

    Hans Zimer „ispekao” muziku za Simpsonove na filmu


    20th Century Fox, Gracie Films i Extreme Music zajednčki izdaju soundtrack sa muzikom iz Simpsonovi na filmu. Soundtrack je pušten u prodaju uoči premijere 24.jula, a specijalna limitirana edicija pojaviće se nedelju dana kasnije.
    Dobitnik Oskara, Hans Zimmer, komponovao je originalnu muziku za Simpsonove na filmu. Pored klasične teme iz popularne TV serije, na albumu se nalaze numere koje prate komični i satirični duh filma, uključujući i specijalni remiks koji će uskoro moći da se čuje na radio stanicama i u klubovima širom sveta, izdvajajući muziku Simpsonovih kao nešto što se do sada nije moglo čuti.

    Pored albuma koji će biti u klasičnom, pojaviće se i limitirana edicija u specijalnom pakovanju (na slici). Specijalna edicija albuma sa muzikom iz Simpsonovih na filmu biće u obliku Homerove omiljene ružičaste krofne posute raznobojnim ukrasnim mrvicama, spakovana u kutiju nalik onoj iz pekare. Na albumu se nalazi 15 numera: The Simpsons Theme (Orchestral Version), Trapped Like Carrots, Doomsday Is Family Time, Release The Hounds, Clap For Alaska, What’s An Epiphany?, Thank You Boob Lady, You Doomed Us All… Again, …Lead, Not To Read, Why Does Everything I Whip Leave Me, Bart’s Doodle, World’s Fattest Fertilizer Salesman, His Big Butt Could Shield Us All, Spider Pig, Recklessly Impulsive.

    Hans Zimmer je jedan od najpopularnijih i najuspešnijih holivudskih filmskih kompozitora. Pisao je muziku za veliki broj blokbastera, kao što su Gladijator, Betmen počinje, Da Vinčijev kod. Bio je član grupe The Buggles koja je poznata po svom velikom hitu Video Killed The Radio Star. Zimer je danas prepoznatljiv po svom jedinstvenom načinu upotrebe tehnologije pri komponovanju za veoma različite filmove, kao što su Nemoguća misija 2, Hanibal, Poslednji samuraj, Pad crnog jastreba. Dobitnik je Oskara, Zlatnog globusa, nagrada Toni i Gremi i mnogih drugih.


    sinemagija
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  5. #5

    Odgovor: Simpsonovi na filmu

    Uspešan početak prikazivanja


    Novo filmsko ostvarenje Simpsonovi na filmu, iznad očekivanja i najvećih optimista, uspelo je da u jeku letnje sezone napravi fascinantan rezultat u celom svetu, ali i u Srbiji! U prvom vikendu Simpsonovi na filmu zaradili su gotovo 72 miliona dolara, što je najbolje otvaranje filma baziranog na TV seriji!


    Pored neočekivano uspešnog američkog debija autori i distributeri filma zadovoljno trljaju ruke rezultatom ostvarenim u celom svetu, jer su na 71 teritoriji gde se prikazuju, Homer, Mardž, Bart, Lisa i Megi u prvom vikendu zaradili ukupno 96 miliona dolara. Da i Srbija voli najluđu porodicu na svetu, dokazuje podatak da su Simpsonovi na filmu imali najuspešniji prvi vikend od svih stranih filmova u 2007 godini.
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  6. #6

    Odgovor: The Simpsons movie

    E, gledala sam Očekivala sam nešto mnogo sarkastičnije, bolje reći nadala se, ali zabavan je filmić i ovako Svi Simpson fanovi će voleti ovaj filmić pa me zato i ne čudi što je pobrao i gledanost i parice. Homer, šarmantan kao i uvek I love him.

    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  7. #7

    Odgovor: The Simpsons movie

    Da, upravo tako, propustili su odlicnu priliku da poplju sve sto se popljvati moglo na njima svojstven nacin... Ali Švarc kao predsednik... Xaxaxaxa Simpaticno, nista spektakularno.
    "Ride. Because children need heroes."
      Vrh

  8. #8

    Odgovor: The Simpsons movie

    Super je jako mi se svidio.
    Mene niko ne voli,
    i nikom nije stalo, pa mi dodje zao,
    jer ja bih svoje srce svakom dao.
      Vrh

  9. #9

    Odgovor: The Simpsons movie

    Sorry ali ja ih nemrem prožvakat.. Oni meni nikad nisu sjeli kak' spada pa ja ne mogu vidjeti koji je to čar u njima. Meni su oni bezvezni.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.
      Vrh

  10. #10

    Odgovor: The Simpsons movie

    ogledala sam ga josh letos.. mislim da sam ochekivala vishe od filma.. pa me pomalo razocharao.. bilo je provala, mada nishta ekstra nego shto ih ima u seriji.. sve u svemu tipikl Homer shou

    a naletih i na reklamu


    nisam mogla odolim
    moomoo meee jooouu
      Vrh

  11. #11

    Odgovor: The Simpsons movie

    ja sam bas fan ali film mi se uopste nije dopao.
      Vrh

  12. #12

    Odgovor: The Simpsons movie

    Obozavam Simpsone, kao i svi iz moje porodice, film je totalni uspes iako sam bila malo skepticna oko toga.. Posle svih dobrih epizoda, mislila sam da ce film biti neuspeh, ali ja sam ga gledala vec par puta i svaki put su fore i scene bile smeh do suza..



    A najveci lik mi je Bart, njega skroz gotivim..


    "toliko puteva.. koji izabrati, gde poci, koga povesti..???"
      Vrh

  13. #13

    Odgovor: The Simpsons movie

    Citat Ivana-psy kaže: Pogledaj poruku
    ali ja sam ga gledala vec par puta i svaki put su fore i scene bile smeh do suza..
    stvarno?
      Vrh

Slične teme

  1. Zeitgeist the movie - teorija(e) zavere ili...?
    Autor Leonard Peltier u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 23.07.2010, 14:39
  2. The Simpsons
    Autor Kunic u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 20.11.2009, 09:30
  3. IMDB (Internet Movie Data Base) - ocenivanje filmova - 1/10
    Autor Charlie Harper u forumu Spomenar
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 21.01.2009, 23:26

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •