Njegove drugarice - Strana 5
Strana 5 od 6 PrvaPrva ... 3456 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 61 do 75 od ukupno 77
  1. #61

    Odgovor: Njegove drugarice

    Ako je tako, odlepršaće ona sama kad vidi da se džaba nada.
    Tvoje je da joj ljubomorisanjem i rovarenjem ne stvoriš prostor za nadu.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  2. #62

    Odgovor: Njegove drugarice

    Hvala vam puno... to sam i sama znala negde duboko u sebi, ali mi je valjda trebalo da cujem i od drugih... Stisnucu zube i proci ce, a mozda bih mogla i da se sprijateljim s njom?

  3. #63

    Odgovor: Njegove drugarice

    Citat Bybyly kaže: Pogledaj poruku
    Stisnucu zube i proci ce, a mozda bih mogla i da se sprijateljim s njom?


    Ne idi u krajnost
    Distanca.

  4. #64

    Odgovor: Njegove drugarice

    A da budem iskrena, sve njegove drugarice mi idu na zivce.
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

  5. #65

    Odgovor: Njegove drugarice

    uf meni samo ta jedna........

  6. #66

    Odgovor: Njegove drugarice

    Uglavnom se druzhimo s' istim ljudima....njegove drugarice su i moje poznanice....i ono imam OK odnos sa njima....Ne smeta mi to shto on neku otprati kutji,pozove na kafu,dodjemu na palachinke..... samim tim jer imam dosta poverenja u njega....a i ako mi su isplati da zbog neke tamo izgubi mene koja sam bar dva put bolje (malo sam narcisoidna) slobodno samo napred.....
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  7. #67

    Odgovor: Njegove drugarice

    Meni je u vezi najbitnije poverenje i iskrenost. Drugacije ne mogu da se opustim i da sa tim nekim funkcionisem.
    Ako mu verujem, nema te drugarice koja bi mogla da narusi taj epitet. Uzevsi u obzir da imam puno drugova koji su samo to - drugovi, volela bih da se on isto oseca komotno i da mi veruje da su oni samo to i da se sa njima ta granica nece preci. Ne mogu da ocekujem da cu naici na nekoga bez ljudi oko sebe, niti to zelim. Pominjala sam vise puta, moje drustvo je nerazdvojno i odnos koji imam sa svojim drugovima (ovde iskljucujem svoje drugarice) je neprocenjiv. Ne mogu da zamislim bilo koju vezu a da se njih odreknem ili da jedno podredjujem drugom. Nisam osoba koja prijatelje nema kad je sa nekim a cim sa solo, odmah znam svaciji broj telefona, ja tako ne radim.
    Neki moji bivsi nisu verovali u prijateljstvo u takvom maniru, vodeci se geslom da tako nesto ne funkcionise. Ako, manje brige meni
    Simpatije i osecanja mogu da se namirisu. Uostalom, to se i vidi. Ako on na to ne reaguje, dobro je, iz razloga sto ne moram da brinem. Jos. Onoga momenta kad primetim da zezanje prihvata.. secem u korenu. Generalno sam veoma tolerantna, ali za nesto svoje ujedam. Ne dam, nadji sebi sestro nesto sto nije tudje.

    Tako da.. prijateljice, rock on. Ich bin jedna budalina kojoj smetaju samo one koje se vode kao "drugarice", sve ostalo.. ich.
    Krek, krek.. Ne gudra

  8. #68

    Odgovor: Kad on ima drugaricu....

    Citat Bybyly kaže: Pogledaj poruku
    E sad on porice to, a posto je tako dobar nastavlja s njom da komunicira normalno, sto njoj daje nadu, a mene povremeno izludjuje... Ne zelim da ispadnem neka ljubomorna ludaca, ne zelim da ga izgubim, ali prosto ne znam sta da radim ,kako da se ponasam....
    U tvom slučaju,ja bi bila ljubomorna ludača

    ...a u mom slučaju,on ne veruje u muško-ženska prijateljstva

  9. #69

    Odgovor: Njegove drugarice

    Kako rece Starsica : " Simpatije i osecanja mogu da se namirisu. Uostalom, to se i vidi. Ako on na to ne reaguje, dobro je, iz razloga sto ne moram da brinem. Jos.'
    Tak da mi je nepotrebno, ili jos rano da budem ljubomorna ludača... On takodje reaguje veoma ...umereno, pa i ja moram pokusati biti umerena makar mi to nije u prirodi...
    Ako je iko razumeo sta sam uopste htela da kazem...

  10. #70

    Odgovor: Njegove drugarice

    Citat Bybyly kaže: Pogledaj poruku
    Kako rece Starsica : " Simpatije i osecanja mogu da se namirisu. Uostalom, to se i vidi. Ako on na to ne reaguje, dobro je, iz razloga sto ne moram da brinem. Jos.'
    Naravno i to je tačno. Međutim kada se konačno i primeti, odnosno "namiriše" fluid između druga i drugarice, obično je već kasno. Dakle, preventiva može biti važna stvar.

    Tak da mi je nepotrebno, ili jos rano da budem ljubomorna ludača... On takodje reaguje veoma ...umereno, pa i ja moram pokusati biti umerena makar mi to nije u prirodi...
    Ako je iko razumeo sta sam uopste htela da kazem...
    Ljubomora je negativno osećanje i odražava našu posesivnost i nesigurnost. Dakle, sada da budem ozbiljan, poverenje je možda i najvažniji elemenat svake veze. Ako ono postoji, onda nije važno s kim se i kako jedan od partnera druži.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  11. #71

    Odgovor: Njegove drugarice

    Citat Bybyly kaže: Pogledaj poruku
    Kako rece Starsica : " Simpatije i osecanja mogu da se namirisu. Uostalom, to se i vidi. Ako on na to ne reaguje, dobro je, iz razloga sto ne moram da brinem. Jos.'
    Tak da mi je nepotrebno, ili jos rano da budem ljubomorna ludača... On takodje reaguje veoma ...umereno, pa i ja moram pokusati biti umerena makar mi to nije u prirodi...
    Ako je iko razumeo sta sam uopste htela da kazem...
    Naravno,razumem...što se tiče ljubomorne ludače...šalu na stranu,loša sam u ulozi savetnika,kada su drugi u pitanju,pa s tim u vezi uvek stvari postavljam iz svog ugla tj. kada bi ja bila u datoj situaciji,tako da ne shvataj ovo isuviše lično.
    Da pređem na stvar...ako je On neko do koga je meni stalo-ima da grizem ko pit bul .
    Što se tiče takozvane drugarice...ona mu uopšte nije drugarica,ni tebi ,a njemu još manje,to si i sama shvatila,bar se meni čini tako iz tvojih postova.

    Njemu kao muškarcu,verovatno negde u podsvesti imponuje cela ta priča...

    Žao mi je ako moje mišljenje deluje nekome grubo,naprosto ne mirišem "praznu žvaku",mlaćenje prazne slame i tome slično.
    Ozbiljne stvari treba postaviti na svoje mesto...da je poverenje tamo gde mu je i mesto,cele ove priče ne bi ovde bilo.

    Ljubomora,posesivnost itd..jesu ljudske osobine...ipak.

  12. #72

    Odgovor: Njegove drugarice

    poenta je u sledecem:

    Njemu kao muškarcu,verovatno negde u podsvesti imponuje cela ta priča...

    zato i ne bih da ljubomorisem, tj kontrolisem se..

  13. #73

    Odgovor: Njegove drugarice

    Naravno, zašto ne?
    Zašto bi one smetale mojoj supruzi?
    Prvo, sve ih zna, jer smo išli u isti razred u gimnaziji sve četiri godine, drugo, ne nalazim se sm sa njima, jer izlazim sa suprugom, pa smo, onda, zajedno (možda ona treba da sedi kod kuće?), a, treće, čak i da hoću da odem sm, ona ima apsolutno poverenje u mene, jer je, kako sama kaže, našla srodnu dušu.
    /To isto kažem i ja - za nju, naravno!/

  14. #74

    Odgovor: Njegove drugarice

    @Doktor Zo
    Da, ali ovde nije reč o zajedničkim drugaricama (i kako uopšte merita da li je drugarica više vaša ili supruzina ako su sve zajedničke školske?).
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  15. #75

    Odgovor: Njegove drugarice

    Ne, Mišice. Nisu u pitanju zajedničke drugarice, ali ih je ona upoznala i često zajednički izlazimo.
    Tamo, gde nema ljubomore, nema ni problema!

Strana 5 od 6 PrvaPrva ... 3456 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Dovidjenja drugarice
    Autor bellissima u forumu Pričaonica
    Odgovora: 27
    Poslednja poruka: 14.05.2011, 14:47
  2. Drugarice, prokletnice....
    Autor Mish u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 02.01.2010, 00:07

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •