Kutak za mame i tate
Prikaz rezultata 1 do 6 od ukupno 6
  1. #1

    13 Kutak za mame i tate

    Na sugestiju nekih ljudi,resih da zapocnem temu u kojoj se moze uzivati,raspravljati,nauciti,...i jos stosta,vezano za nase male andjele .Ja kao novopeceni roditelj,doduse vec 15 meseci,jos uvek ucim neke stvari o odgoju dece a verovatno cu i nastaviti dok me bude.Svi oni koji vec imaju decu,znaju o cemu govorim .Oni,koje sve ovo tek ceka,verovatno imaju slatku strepnju jer ce uci u svet u kome ima puno nepoznanica za koje treba puno ljubavi,volje i truda.Da je lako-nije,ali ako iko moze da kaze da nije nesto najlepse na svetu,onda...Drage moje(i dragi,naravno),dajte da podelimo sa svima sva dobra i losa iskustva,da podelimo po koji savet,da razmenimo misljenja,...verujem da cemo puno toga imati jedni drugima da kazemo .Evo,ja povukoh nogu(tako se kaze ),a vi se raspisite,pitajte,predlozite...bitno je samo da iz ovog izadje nesto pozitivno i korisno .
    I may not be perfect but I'm always me
      Vrh

  2. #2

    02 Odgovor: Kutak za mame i tate

    makilli , pa ti imaš već malenog matorka ili matorku...

    Nešto mi govori da ćemo se ovde često vidjati


    Samo da pozdravim i ovaj topao kutak našeg Foruma
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: Kutak za mame i tate

    Drago mi je sto sam naisla na odobravanje,ima nas ipak kojima su ovakve teme potrebne .Drage moje,mozda se necemo kuckati par dana(praznici,obaveze,etc.)medjutim cim sve prodje,nastavljamo punom parom .Ljubite svoju decicu i neka vam budu zdrava u narednoj godini a pored takvih roditelja se podrazumeva da ce i biti srecna .Cmokic od mene i moje Dunje!!!
    I may not be perfect but I'm always me
      Vrh

  4. #4

    Odgovor: Kutak za mame i tate

    Drage moje mame (i tate koje se još nisu ovde oglasili), tu sam da se oglasim da dajem svu podršku ovakvoj razmeni iskustava koja će svim budućim roditeljima, nadam se, biti od koristi. Uživajte u svom roditeljstvu. za vas i za vaše anđele.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....
      Vrh

  5. #5

    Odgovor: Kutak za mame i tate

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    (i tate koje se još nisu ovde oglasili)
    Jedan se upravo oglašava.
      Vrh

  6. #6

    Odgovor: Kutak za mame i tate

    Pozdrav svim roditeljima na forumu od mame jedne devojčice od 4,5 godina....mog leptirića-šarenića....
      Vrh

Slične teme

  1. O čemu najčešće maštate?
    Autor kissigirl u forumu Pričaonica
    Odgovora: 158
    Poslednja poruka: 21.07.2015, 14:53
  2. Kada mame i tate više nema...
    Autor little fairy u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 02.04.2011, 12:59
  3. Serija - Greh njene mame
    Autor Invisibleman u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 16.12.2009, 21:51
  4. Savetovalište za mame i tate
    Autor makilli u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 30.03.2009, 09:13
  5. Mame lepe i negovane
    Autor goldie u forumu Spomenar
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 26.11.2007, 08:28

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •