Koliko cesto reinstalirate svoj OS?

Prikaz rezultata glasanja: Koliko cesto reinstalirate svoj operativni sistem?

Učesnika ankete do sada
58. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • veoma cesto

    7 12.07%
  • 2-3 puta godisnje

    16 27.59%
  • jednom godisnje

    7 12.07%
  • samo kada ga napadnu virusi

    7 12.07%
  • kada nadogradim komp

    1 1.72%
  • veoma retko

    20 34.48%
Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 51
  1. #1

    Koliko cesto reinstalirate svoj OS?

    Pitanje je vrlo jasno. Koliko cesto radite reinstall svog operativnog sistema?

  2. #2

    Odgovor: Koliko cesto reinstalirate svoj OS?

    Vrlo cesto, znaci cim mi se malo zaglupi komp i ako ne pomazu nikakvi programi za ubrzavanje rada i ciscenje od junk-ova, dignem novu sliku. Ali kada izadju nove verzije programa koje koristim, primorana sam da dizem novi windows, e onda poludim....

    Inace nas nekoliko prijatelja situaciju dizanja novog windows-a nazivamo "nove gace".

    Jer gace redovno i cesto menjamo i bez njih se ne moze.

  3. #3

    Odgovor: Koliko cesto reinstalirate svoj OS?

    Citat Muckota kaže:
    Pitanje je vrlo jasno. Koliko cesto radite reinstall svog operativnog sistema?
    A kako se to radi?

    Imam jedan rad. Kad pritisnem power, i ništa se ne desi, zovem da ga odnesu. To mi se do sad desilo 3 puta za 7 godina. Verovatno su tad oni-koji-znaju radili to-o-čemu-pričaš.

    A to, kad se zaglupi i uspori, onda pustim neki ambijental, kao sad, pa se i ja usporim još više, pa ga onda nerviram iz inata, i sutra bude novi dan.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  4. #4

    Odgovor: Koliko cesto reinstalirate svoj OS?

    kad bih mogao, ne bih nikad, ali moram pa onda na svaka dva tri meseca
    ali se trudim da ga sto duze drzim, uz pomoc silnih system mechanica, tuneup-a, tweak-ova i regcleanova

  5. #5

    Odgovor: Koliko cesto reinstalirate svoj OS?

    Ja sam rodjeni mazohista - obozavam formatiranje. Sto cesce to bolje.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  6. #6

    Odgovor: Koliko cesto reinstalirate svoj OS?

    Samo kad moram...

    Da li je bolje da se OS cesce reintalira ili ne?
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  7. #7

    Odgovor: Koliko cesto reinstalirate svoj OS?

    Citat irnik kaže:
    Samo kad moram...

    Da li je bolje da se OS cesce reintalira ili ne?
    Nije najbolje ako na <C> Drzis ono sto radis tipa podatci i radovi , a ako imas samo program files samo napred. Nista ne skodi. Cak ces biti sigurnija od svacega sa neta sto ni jedan antivirus ni antispyver ne primeti i masina radi bolje 100 %
    Ja sam se tih problema resio sa MAC-om

  8. #8

    Odgovor: Koliko cesto reinstalirate svoj OS?

    Citat Kunic kaže:
    Ja sam rodjeni mazohista - obozavam formatiranje. Sto cesce to bolje.

    'el to formatiranje sto pricas, i to reinstaliranje OS/a u vezi hard diska??
    'el to ono sto meni kaze da ce mi ALL files biti izbrisani ako nisam back up uradila?? 'el to formatiranje nesto opasno??

    slusaj ti zec jedan, ima da te uskoro nadjem i da te utepam pitanjim, kapish? pojavi se inace ne znam sta ce bude s mojom igrachkom

  9. #9

    Odgovor: Koliko cesto reinstalirate svoj OS?

    Cesto, uglavnom kad nesto, strucno receno "zastopa" u proseku jednom u mesec dana (ako ne i cesce)

  10. #10

    Odgovor: Koliko cesto reinstalirate svoj OS?

    Ja moram da priznam da sam pre 4 dana radila prvi put
    Do tada sam imala 98icu i redovno mi je komp blokirao,perfomirao illegal operacije i sl. ... ,al' kad je covek paranoican i sizofrenican kao ja & ne dadne da se pipa nista,ondaK to tako ide..
    Sad mi je drugar nakacio svasta nesto,Kaspersky,danas ce doci da me podgoji sa nekim spijunskim programima i slicno...
    Znaci,vrlo retko

    Ah,da,da dodam-takodje mi se pegla kad mora da se upgrade-uje OS zbog neke nove verzije programa....to nema smisla

  11. #11

    Odgovor: Koliko cesto reinstalirate svoj OS?

    jedno vreme sam imao s*eban hard pa sam cesto reinstalirao, sad manje... trudim se da mi je sistem uredan (koliko je to moguce sa Windowsom) tako da reinstaliranja svedem na minimum
    Carpe diem

  12. #12

    Odgovor: Koliko cesto reinstalirate svoj OS?

    Ako imaš samo ono što stvarno koristiš od programa i ne juriš svaki čas nove verzije uz malo održavanje nema potrebe za reinstalacijom. Meni trči još otkad sam instalirao XP bez problema. Ako si od onih koji stalno nešto eksperimentišu, pišu, brišu, onda treba češće, ali stvarno neznam šta mu (kompu) treba raditi da imaš potrebu za reinstalacijom jednom mesečno!

  13. #13

    Odgovor: Koliko cesto reinstalirate svoj OS?

    A zasto bih to radio?

  14. #14

    Odgovor: Koliko cesto reinstalirate svoj OS?

    Pa dok sam jos bio klinjo reinstalirao sam OS prosecno jednom u mesec dana. U fazonu: "Upsssssss, slucajno obrisah ovo" Sada je to - jednom godisnje.

  15. #15

    Odgovor: Koliko cesto reinstalirate svoj OS?

    Uh kad pomislim koliko cesto reinstaliram OS, zapitam se da li mogu da trazim neku odstetu za pretrpljene psiho/fizicke patnje i muke... Stalno neka instalacija, te ovaj mesnidzer svi koriste pa instaliraj to pa za mesec dana vec svi imaju neki drugi, a da ne pricam o programima za ubrzavanje rada sisitema, pa kojekaki plug-inovi flesh, java... Mozda malo peteujem al za sve ti treba neki program koji postoji u 55 verzija i svaka ima samo neke opcije... A da ne pominjem shereaze, e-mjulove, bitorente, kodeke za filmove, pa beskonachan niz plejera za ovo i ono... Bruka... Pretpostavljate da imam xp...

Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Koliko cesto idete na Balkan?
    Autor yige_gui u forumu Dijaspora
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 18.04.2015, 14:10
  2. Koliko cesto gledate slike iz detinjstva?
    Autor Mrak u forumu Kad sam bio mali...
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 17.02.2015, 15:22
  3. Koliko cesto perete auto?
    Autor silvia u forumu Auto-moto
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 21.04.2011, 01:55
  4. Da li se svadjate i koliko cesto?
    Autor Muckota u forumu Ljubav
    Odgovora: 62
    Poslednja poruka: 27.03.2009, 12:02
  5. Koliko košta parastos, a koliko krštenje?
    Autor nattydread u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 94
    Poslednja poruka: 17.02.2009, 15:20

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •