Pizzerija na coshku - Strana 39
Strana 39 od 80 PrvaPrva ... 29373839404149 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 571 do 585 od ukupno 1198
  1. #571

    Odgovor: Pizzerija na coshku

    MA nije to, chesto se ja shisham inache neb bio chelav nego ne volem da se zadrzzavljem

  2. #572

    Odgovor: Pizzerija na coshku

    Citat nattydread kaže:
    jedva cekam da indzijanka otvori frizerski salon, sa dodatnim aplikacijama...
    Pa, dobro, nije bas otvorila frizerski salon, ali naveliko deli savete koji se ticu shishanja i farbanja... i to mElom
    Gather ye rosebuds while ye may...

  3. #573

    Odgovor: Pizzerija na coshku

    PA mora, inache lako mozz da ispadne da nije cool riba hahaha

  4. #574

    Odgovor: Pizzerija na coshku



    Ček' nek se i drugi smeju, a ne samo mi... elem, evo tog maila koji dobih pre nekih mesec dana


    From: Ivana Mihajlovic
    Date: Jun 20, 2006 2:14 PM
    Subject: frizeraj > pliiiiiiiiiiiz help!!!!!!!!

    Znaci IZVINI sto ti ovako pisem!!!!! Dakle malo mi glupo da pitam ove gluposti nekog uzivo posto kapiram da ce mi se smejati i da ce me gledati cudno tako da ono kao hiljaditi put pisem ovako nekom i nadam se da me taj neko opet nece ispaliti. Kapiram kako je ovo smor sto cu te pitati i deluje neverovatno ali ono kao ako imas malo vremena pliz mi izdetaljisi!!!!!!
    Ja sam Ivana, 92 godiste iz Novog Sada i sad Znaci mene je do sada keva kuci shishala i ja nikad ali nikad nisam bila u frizerskom na shishanju!!!!!!!!!!!!!! E i ja sam resila da konacno odem sama ali mi malo kazem ti glupo da se sad
    raspitujem kod drugarica kako sve to izgleda pa ono kao treba mi objasnjenje!!!!!!!!! Znaci prvo sta ja treba da kazem tamo kad banem jer
    kapiram ono ja udjem i pitace me sta zelim i kako ja sad njima da kazem da hocu da me oshishaju mislim kako je normalno da se kaze da ne bi ispala neka glupacica i seljancica ????????????? Ja nosim neku sliku sto sam nasla ono kako bi htela koju frizuru ali ako me razumes ja mogu da pokazem i da kazem hocu ovo ali kako je normalno bwe da se trazi zensko shishanje, mislim sta se kaze? I ako nesto pitaju sta pitaju (osim ono kapiram "dobar dan sta zelite")?
    E a onda me zanima sta sve tacno rade i kojim redom ali sto DETALJNIJE moze posto bi ja ono kao da zamislim kako ce sve to da izgleda da ne bude kad odem tamo da se pogubim zesce nego ono kao znam sta ce se desiti kapiras???????? Tipa onda ti frizerka kaze to i to i ti uradis to i to ili ona ti radi to i to ali ono kao detaljno tipa kao da mi opisujes uzivo sta ti se desava tako nekako znaci ja da to ono kao ukapiram u svojoj glavi i saznam kako to izgleda ustvari!!!!!!!! znaci PLIZ pomagaj sta mozes oko ovoga!!!!!!! E sad
    cula sam da ima nesto kao da ti operu kosu na nekom cudu ne znam kako se zove to. To bi isto sad da probam hehhehe pa kako i to da trazim i kako to
    izgleda???????? Sta ja sve treba da radim i sta ona meni radi hehehhe?????? Mislim znam kako se pere kosa otprilike ali kapiras sta pitam??????
    Sad vidis zasto smaram ljude koje ne znam zamisli da sam pisala ovo nekome koga znam znaci katastrofa!!!!!!!!!!!!!!!! Samo se nadam da neces i ti da me ispalis i mnoooooooooooooooogo ti hvala u svakom slucaju!!!!!!!! I napisi odakle si i koje si godiste ako hoces!!!!!!! HVALA!!!!!!
    kiss
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  5. #575

    Odgovor: Pizzerija na coshku

    Je l' ovo neka zaje.ancija ili si stvarno dobila email?

    Koja biserka
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  6. #576

    Odgovor: Pizzerija na coshku

    Pa ova je samo godinu dana starija od mene...

    Al' da ovako nesto pita nekog neznanca...

    Mis'im ko da je frizerski salon spejsshatl pa joj treba detaljno uputstvo

  7. #577

    11 Odgovor: Pizzerija na coshku

    ...Sad vidis zasto smaram ljude koje ne znam zamisli da sam pisala ovo nekome koga znam znaci katastrofa!!!!!!!!!!!!!!!! Samo se nadam da neces i ti da me ispalis i mnoooooooooooooooogo ti hvala u svakom slucaju!!!!!!!! I napisi odakle si i koje si godiste ako hoces!!!!!!! HVALA!!!!!!
    kiss...

    ma ja mislim da te klinka muva... ili je u nekoj sekti koja zabranjuje posjetu frizeraju....
    nattydread is coming to dinner

  8. #578

    Odgovor: Pizzerija na coshku

    Ili u nekoj verskoj sekti koja zabranjuje mozak hehe

    A mozda i u nekoj koja obavezuje na zezanje indijanaca

  9. #579

    Odgovor: Pizzerija na coshku

    E znate shta dpk se vi majete po podrumima odo ja malo naaa:



    A posle malo naaaa:




    Ako provalite da vas neko ozgo gadja bajatim kiflama, to bih sasvim sluchajno mogao biti jaa

  10. #580

    Odgovor: Pizzerija na coshku

    OK banfdolerosi vodja vam je klisnuo! De da vas sad vidim !

  11. #581

    Odgovor: Pizzerija na coshku

    Ciko jel sav ovaj lebac tvoj?



    E ogladneh nocas, daj dorucak!

  12. #582

    Odgovor: Pizzerija na coshku




    Izvolte izvolte Kad poje'te trazzte josh

  13. #583

    Odgovor: Pizzerija na coshku

    Auuuu kakva je ovo paučina ovdi?
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  14. #584

    Odgovor: Pizzerija na coshku

    To je ostalo kad sam skenjo Spajdermena.. Dosho da mi pravi sranja po radnji

  15. #585

    Odgovor: Pizzerija na coshku

    Citat HLEBmaster kaže:
    To je ostalo kad sam skenjo Spajdermena.. Dosho da mi pravi sranja po radnji
    Ti si poznat po skenjavanju Spajdermena i ostalih buba koje se ceo dan trude da se popnu uz neki zid
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


Strana 39 od 80 PrvaPrva ... 29373839404149 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •