Pizzerija na coshku - Strana 78
Strana 78 od 80 PrvaPrva ... 28687677787980 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1,156 do 1,170 od ukupno 1198
  1. #1156

    Odgovor: Pizzerija na coshku

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Pa, ne smem da ti pričam naglas, zbog radi gazde, čuće pa će znati kako razmišljamo (razmišljamo? ). Operi to uvo, nećeš se prehladiti. Poslednji put smo ti ih ribali 1763će pred onu bunu. Ne bi bilo loše da ih opet properemo, nešto mi se čini da me slabo čuješ...

    ma nije do ushiju, bar mislim no bi mozhda mogla skinem ovu shubaru s glave? josh sam u juzhnim morima.. onih pingvina se nikako reshim
    mada kad smo vec kod ushiju, slazhem se da bi trebali da ponovimo onu zhuraju nakon te bune 1762. a?
    secash se shto je loodnica bila?


    eee nashla sam kod chika Pere u fijoci plastelin sa sve povecalom mozhemo da potpalimo stari papir u piceriji po principu sunce-povecalo


    a plastelin? odi 'vamo da ti shapnem




    Citat Ona Shto frflja dok pricha kaže:
    DA ME SLABO ČUJEŠ!!!!!

    koji sitni bakshish? a?
    moomoo meee jooouu

  2. #1157

    Odgovor: Pizzerija na coshku

    Shta je bre ovo? Nidje nikog?


    EEee a kako se zzivelo nekad...




    Ni u podrumu nejma nikog

    Ne chuje se indijanca glas, veshtice let il Makinih chashica zvec

  3. #1158

    Odgovor: Pizzerija na coshku

    -Gazda, a da probas neku nagradnu igru. Ono, 3 stana u Beogradu, spa vikend na Zlatiboru?
    Samo rokaj pelinkovac i ubaci nekog novog namestaja da lupaju, ovo im vec dosadilo, daj se malo angaziraj. Pusti Sladju da radi PR / Pa da!

  4. #1159

    Odgovor: Pizzerija na coshku

    Citat valter kaže: Pogledaj poruku
    -Gazda, a da probas neku nagradnu igru. Ono, 3 stana u Beogradu, spa vikend na Zlatiboru?
    Samo rokaj pelinkovac i ubaci nekog novog namestaja da lupaju, ovo im vec dosadilo, daj se malo angaziraj. Pusti Sladju da radi PR / Pa da!
    Hmmm... nije to losho

    Recimo ko sakupi oko 154 chepa od pelinkovca, ima nagradno Tristana ( i Izoldu) chim se predstava bude igrala u Beogradu... i taj vikend za spavanje na Zlatiboru...

    A ko stuche litar pelina a ne baci peglu, dobije virvirka ...

    Ajde adjte josh neke predloge, da malo ozzivimo posO

    I posluzzite se :







    Probajte ove braon torte, sam sam ih pravio, samo malo deluju kao da sam ukenjao recept ...

    Ja chu sad kao da izadjem, a sikiru sam sasvim sluchajno ostavio pored torte u rashladnu vitrinu ... i nemooj da je neko pravio sranja...

  5. #1160

    Odgovor: Pizzerija na coshku

    Jaaaoooooo nove vitrineeeeeee pa što s' ti leepeeeeee Ja ću sekirče, fala
    Ko će ti tuče litar pelena pored ovakijeh torti bre? To mu dođe isto.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  6. #1161

    Odgovor: Pizzerija na coshku

    Oooooo Hlebe al si se isfenserisao!


    Vidim biznis ide, nabudzio radnju. Meni moze ta torta boje kake, zapakuj mi.

  7. #1162

    Odgovor: Pizzerija na coshku

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Jaaaoooooo nove vitrineeeeeee pa što s' ti leepeeeeee Ja ću sekirče, fala
    Ko će ti tuče litar pelena pored ovakijeh torti bre? To mu dođe isto.
    to su marketinshke fore za javnos

    A sikirica ti je poklon za 9. Mart

    Aj sad ti kao sekirash pekaru, a meni kao smeta






    Vidim biznis ide, nabudzio radnju. Meni moze ta torta boje kake, zapakuj mi.
    O'ma stizze, jedna kaki torta za poneti

  8. #1163

    Odgovor: Pizzerija na coshku

    Aj da sikiram sutra sidži da vidiš šta sve ima dole levo aiiiiiiiiiii brašna koliko voliš za buFtle... a imamo i gljivice
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  9. #1164

    Odgovor: Pizzerija na coshku

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Aj da sikiram sutra sidži da vidiš šta sve ima dole levo aiiiiiiiiiii brašna koliko voliš za buFtle... a imamo i gljivice
    Nisu bre to gljivice to mi fil za Funghi pizzu... E sad to samo izgleda kao sluchajno izraslo u memli...koja samo izgleda da je tu...

    I sjeba mi zalihe brashna, sad moram da kupujem svezze

  10. #1165

    Odgovor: Pizzerija na coshku

    Pa ić' ćemo zajedno u nabavku, znam ja di ima još "svežije" no ovo tvoje I pitu ti rasuču... ako smeš da probaš
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  11. #1166

    Odgovor: Pizzerija na coshku

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Pa ić' ćemo zajedno u nabavku, znam ja di ima još "svežije" no ovo tvoje I pitu ti rasuču... ako smeš da probaš
    Je l "integralno" ?

  12. #1167

    Odgovor: Pizzerija na coshku

    aaa vidju, pizzerija (il' slaticharna? ) ponovo radi?
    di je shtekalo gazda? vidim ish'o si po nove vitrine, stakla, stolove, pa chak i novi natpis, a? pa lepoooo ima tu cheg' slanog, a?

    slushaj DZi, nakon nabavke brashna, pravac podrum, JASNO? baj d vej, ima na onom placu, kod babe Vangle, brashno svezhe, da svezhije ne mozhe bit' sluchajno vidih kad prolazih onuda..

    krenuh da pripremim darmar, a ti gazdi ni rechi


    moomoo meee jooouu

  13. #1168

    Odgovor: Pizzerija na coshku

    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku
    Je l "integralno" ?
    Jašta je

    Citat yige_gui kaže: Pogledaj poruku
    aaa vidju, pizzerija (il' slaticharna? ) ponovo radi?
    di je shtekalo gazda? vidim ish'o si po nove vitrine, stakla, stolove, pa chak i novi natpis, a? pa lepoooo ima tu cheg' slanog, a?

    slushaj DZi, nakon nabavke brashna, pravac podrum, JASNO? baj d vej, ima na onom placu, kod babe Vangle, brashno svezhe, da svezhije ne mozhe bit' sluchajno vidih kad prolazih onuda..

    krenuh da pripremim darmar, a ti gazdi ni rechi


    Jasno kao dan. Ja sam bwe već u podrumu nego oćem ovog pekara da namamim da sidže da ga svežem pa da mi razgledamo te vitrine na miru Aj' ti požuri polako
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  14. #1169

    Odgovor: Pizzerija na coshku

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Jasno kao dan. Ja sam bwe već u podrumu nego oćem ovog pekara da namamim da sidže da ga svežem pa da mi razgledamo te vitrine na miru Aj' ti požuri polako
    znash da te slusham vjerno, pa ja bash oono ubrzala polakoo

    provjerila sam, vitrine su krhke, samo da smazhemo onuu lubenicu shto je unutrI


    e, paz' da gazdu vezhesh onim mornarskim chvorom da se ne odvezhe do uskrsa


    aeee, geroooonimooooooooo
    moomoo meee jooouu

  15. #1170

    02 Odgovor: Pizzerija na coshku

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Jašta je



    Jasno kao dan. Ja sam bwe već u podrumu nego oćem ovog pekara da namamim da sidže da ga svežem pa da mi razgledamo te vitrine na miru Aj' ti požuri polako

Strana 78 od 80 PrvaPrva ... 28687677787980 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •