Pizzerija na coshku - Strana 66
Strana 66 od 80 PrvaPrva ... 1656646566676876 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 976 do 990 od ukupno 1198
  1. #976

    Odgovor: Pizzerija na coshku

    Oli neko neshto naruchit ovde il cete samo pretiskati taj taster?

  2. #977

    Odgovor: Pizzerija na coshku

    Ajde daj nešto 'ladno, a da nije 'ladan pogled. I bez šećera il' ću ti polupam čaše.

    Jel vidiš ti 'Lebe ispade da ima nekulturnih kol'ko 'oćeš, a ja mislila samo ti i ja... vidiš li ko se sve odazvao na morzeovu? I sve samo psuju. Ccccc Ajd' ova Najgora, pa i Kill Bill i Natty da progutam, o Medvedu da ne govorim, yige specijalno, ali Audi? Nikad ne bih rekla!
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  3. #978

    Odgovor: Pizzerija na coshku

    SKOJEVKA ZBORI:ali Audi? Nikad ne bih rekla! .--- . .-.. .----. - .. ... - ...- .- .-. -. --- -- .. ... .-.. .. -.. .- ... .- -- .--- .- -. . .--. .-. .. ... - --- .--- .- -. ..--.. . ...- --- .--- .- ... .- -- ... .- -.. .-. .- --.. --- -.-. .- .-. .- -.
    nomen est omen

  4. #979

    Odgovor: Pizzerija na coshku


    Ja mislila da se ovde samo onako, bezveze kucka.

  5. #980

    Odgovor: Pizzerija na coshku

    ova Najgora jesam ja Ova Najgora ...qq...a ja se trudila da pizzerija ne ostane prazna

  6. #981

    Odgovor: Pizzerija na coshku

    Ko se bude vređao na zajebanciju ( oops, pardoniram / za*ebanci*u ), nema pizza A i gazdi će se svidi predlog, više za njega

    A ti što plačeš... manje ćeš da piškiš ( pi*ki* )

    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  7. #982

    Odgovor: Pizzerija na coshku

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Ko se bude vređao na zajebanciju ( oops, pardoniram / za*ebanci*u ), nema pizza A i gazdi će se svidi predlog, više za njega

    A ti što plačeš... manje ćeš da piškiš ( pi*ki* )




    .- -.- --- ... . .--. .- --.. .-.. .--- .. ...- --- .-. .- - .. .-. . -.. --- ... .-.. . -.. -.--.- --- -.--.- -- .- -.--.- -. .--- .-.. .. .--- .- --..-- ..- --- -.-. .-.. .--- .. ...- .- .--- . -.--.- -. . --- --.. -... .. .-.. .--- -. --- ... - ... .... ...- .- - .- -. .--- .- .--. --- .-. ..- -.- .
    nomen est omen

  8. #983

    Odgovor: Pizzerija na coshku

    Vidi ga! Opet psuje! Ovo, bre, nema smisla...
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  9. #984

    Odgovor: Pizzerija na coshku

    .--. .. --.. --.. .- .-.-.- .-.-.- .-.-.-

    -.- --- .--- . .-. . -.- .----. --- .--. .. --.. --.. .- ..--..

    Ubica mekog srca.

  10. #985

    Odgovor: Pizzerija na coshku

    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku
    Oli neko neshto naruchit ovde il cete samo pretiskati taj taster?
    vid, vid, ali se pravi gluv...a ja ..-...----.--.--.---.---- i ostadoh žedna ..---.--..---..--.---.---.---.--.--.---.--
    nattydread is coming to dinner

  11. #986

    Odgovor: Pizzerija na coshku

    Ajde mojneda mi kukate ovdi i da ste malodushne/ni! che da bude pitje and itje Zvonrchice na sajtetu : http://www.onlineconversion.com/morse_code.htm
    imash konvertor za prevodjenje ovog shto mi ovde kuckamo...

    Mozda eventualno lupamo bezveze, al ne kuckamo brez veze

  12. #987

    Odgovor: Pizzerija na coshku

    ... --- ... ... --- ... ... --- ... .-- . .- .-. . --. --- -.. --- .-- -. - .... .. ... .. ... -.-. --- --- .-.. -- .- -. --..-- .- -. -.. ... --.- ..- .- .-- -... . .--. .. --.- ..- . -.. .- - -- . -- -... . .-. ... -... . -.-. .- ..- ... . .-- .. --. --. .. -. --. --..-- ... --- -... ..- .-.. .-.. ... .... .. - -... ..- .-.. .-.. ... .... .. - -... ..- .-.. .-.. ... .... .. - -... ..- .-.. .-.. ... .... .. - -... ..- .-.. .-.. ... .... .. -


  13. #988

    Odgovor: Pizzerija na coshku

    .--- . .-.. -- --- --.. . .--- . -.. -. .- .-.. --- ...- . -... .. - . .--. .. --.. --.. .- ... .- ...- .. ... . ... --- ... .- -- --- .-.. .. --
    nomen est omen

  14. #989

    Odgovor: Pizzerija na coshku

    Gazda jel može za ovu jedan pelin da se malo smirim?

  15. #990

    Odgovor: Pizzerija na coshku

    -.-. .. -.- .- .- ..- -.. .. -. .- -- ... . .. ... - .-. .. .--. --- ...- .- --- .--. .- -. .- ... .--. --- -. --- ...- --- --.. . --.. .- --..-- -.-. -.-. -.-. -.-. -.-.

Strana 66 od 80 PrvaPrva ... 1656646566676876 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •