Pizzerija na coshku - Strana 38
Strana 38 od 80 PrvaPrva ... 28363738394048 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 556 do 570 od ukupno 1198
  1. #556

    Odgovor: Pizzerija na coshku

    Heheehe..ajde kad vam dosade te sitne poslasticharske zezalice tipa banana split, ananas dubrovnik i lubenica zadar kod komshije (za kog inache pouzdano znam da koristi veshtachke banane i da mesto ananasa kuva tikvice sa step sokicima ).. dodjte kod chika leba! Spremio je neshto free pivceta za sve ..da se pregura ova vrutjina u nedostatku klime..



    Ima malo i ispred pa cemo uneti kad se potroshi



    shto volem kad je vako dobra poseta...



    U nedostatku zidova ikrova malo smo improvizovali pa sam don'o shator od onomad kad mi se ujak zzeniJo, valjda ce da stanu svi..

    ko ne stane mozz i kod maleshkog u slasticharnicu neam nishta protiv
    Poruku je izmenio HLEBmaster, 23.07.2006 u 22:05

  2. #557

    Odgovor: Pizzerija na coshku

    Auuu kol'ko pive...

    Bravo, bravo

    A i kod tebe se pusta neka muzika, zar ne?
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  3. #558

    Odgovor: Pizzerija na coshku

    Citat HLEBmaster kaže:
    Heheehe..ajde kad vam dosade te sitne poslasticharske zezalice tipa banana split, ananas dubrovnik i lubenica zadar kod komshije (za kog inache pouzdano znam da koristi veshtachke banane i da mesto ananasa kuva tikvice sa step sokicima ).. dodjte kod chika leba! Spremio je neshto free pivceta za sve ..da se pregura ova vrutjina u nedostatku klime..
    E pa 'lebe, ovo je kap koja je prelila casu!! JA KORISTIM VESTACKE BANANE I ANANAS!?

    Epa postovani posetioci sinocne zurke u puceriji, obavestavam vas da vam je 'lebac u sva ona piva i pice s'o ste prozdirali sipao RICINUS!!!
    To je objasnjenje za vas jutarnji odlazak i dugo zadrzavanje u

  4. #559

    11 Odgovor: Pizzerija na coshku

    Citat vlado kaže:
    E pa 'lebe, ovo je kap koja je prelila casu!! JA KORISTIM VESTACKE BANANE I ANANAS!?

    Epa postovani posetioci sinocne zurke u puceriji, obavestavam vas da vam je 'lebac u sva ona piva i pice s'o ste prozdirali sipao RICINUS!!!
    To je objasnjenje za vas jutarnji odlazak i dugo zadrzavanje u
    ovo se izgleda pretvorilo u rovovsku borbu...sta ti je marketing i konkurencija i zakoni slobodnog trzista...jedva cekam da se ubaci treci operater
    nattydread is coming to dinner

  5. #560

    Odgovor: Pizzerija na coshku

    Citat nattydread kaže:
    ovo se izgleda pretvorilo u rovovsku borbu...sta ti je marketing i konkurencija i zakoni slobodnog trzista...jedva cekam da se ubaci treci operater

    naa, ko god da dodje morace da se potrudi da dosegne kvalitet moje usluge..
    Ipak ni jedan podrum ne moze biti tako lepo unishten kao moj..

  6. #561

    Odgovor: Pizzerija na coshku

    Vid' ovo!!! Ono što je bilo njegova najgora noćna mora postade glavni adut u borbi sa konkurencijom...

    Jbte žene, ide nam
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  7. #562

    Odgovor: Pizzerija na coshku

    Chuti i pravi se da nishta nisi chula

  8. #563

    11 Odgovor: Pizzerija na coshku

    Citat SQUAW kaže:
    Vid' ovo!!! Ono što je bilo njegova najgora noćna mora postade glavni adut u borbi sa konkurencijom...

    Jbte žene, ide nam
    jedva cekam da indzijanka otvori frizerski salon, sa dodatnim aplikacijama...
    nattydread is coming to dinner

  9. #564

    Odgovor: Pizzerija na coshku

    Nije loša ideja, samo da se žene okupe u podrumu pa ćemo stavimo to na dnevni nered
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  10. #565

    11 Odgovor: Pizzerija na coshku

    Citat SQUAW kaže:
    Nije loša ideja, samo da se žene okupe u podrumu pa ćemo stavimo to na dnevni nered
    pa jedva cekam breee , sva ona tracarenja uz brujanje fenova, a kladim se da ce moci nesto i da se cugne...
    nattydread is coming to dinner

  11. #566

    Odgovor: Pizzerija na coshku

    ? a mi da duvdzimo? ostacete brez mushkog dela trzzishta .. koji cemo mi u zenskom frizerskom salonu?

  12. #567

    Odgovor: Pizzerija na coshku

    ufff man'te se frizerskog salona..ja ne zalazim tamo..nikako...jedino ..hmm ... da ja drzim sank u tom frizeraju...hehehehehe

    bice i gustog soka..multivitaminskog...

  13. #568

    Odgovor: Pizzerija na coshku

    Citat HLEBmaster kaže:
    ? koji cemo mi u zenskom frizerskom salonu?
    ne mora da bude zenski frizerski salon

    nego samo frizerski salon
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  14. #569

    Odgovor: Pizzerija na coshku

    Ok preformulisacu, shta cu ja u frizerskom salonu hahah

  15. #570

    Odgovor: Pizzerija na coshku

    Dobro bre ćelavi, mož' da dođeš na brijanje
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


Strana 38 od 80 PrvaPrva ... 28363738394048 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •