Pizzerija na coshku - Strana 13
Strana 13 od 80 PrvaPrva ... 311121314152363 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 181 do 195 od ukupno 1198
  1. #181

    Odgovor: Pizzerija na coshku

    Citat 'lebac kaže:
    buhuu am alll confuseed
    sto imas budes konfjuzd bre 'leba ti?

    sve je jasno ka kristal

    ja sam osoba B... 'lebova sestra od strica
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  2. #182

    Odgovor: Pizzerija na coshku

    Osobo A da li ste vi izgoreli proshljog ljeta na pljazzi?

  3. #183

    Odgovor: Pizzerija na coshku

    Osobo B da li je vash otac brat svoga brata?

  4. #184

    Odgovor: Pizzerija na coshku

    Citat HLEBmaster kaže:
    Osobo A da li ste vi izgoreli proshljog ljeta na pljazzi?
    ja ne izgorevam na plazi.. ja se mazem jogurtom

  5. #185

    Odgovor: Pizzerija na coshku

    Zašto osoba A ima jednostavnije pitanje?

    Moj otac je sin svoga oca, brat moje tetke i unuk mog pradede. Ako je pašenog jetrvine šurnjaje ujedno i njegov zet, onda je moj otac svakako brat njegove sestre njene zaove od tasta šurakov brat.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  6. #186

    Odgovor: Pizzerija na coshku

    Elem braco and sestre nakon podrobnog razmatraanja stanja u pizzeriji doshao sam do zakljuchka da je potrebno zabraniti i spreciti ulaz u piceriju nekim individuama i pojavama a sve u vezi nekih nedavnoh deshavanja i ruiniranje picerije.. Molim da mi se pridruzzite u pravljenju spiska nepozzeljnih, a molim i da se za svaku da i prigodno obrazlozzenje..

    Elem : Pored vec navedenih bradatih zzena i nojeva .. Zabranio bih ulaz i sledecim individuama:


    1. Pipachima hleba - To ukljuchuje ama bash sve penzionere, osim prevremeno penzionisanih striptizeta i ostalih ribica ..pod uslovom da su penzionisane pre 35te godine..Sve druge mogu da udju i pipaju ako treba do mile volje


    2.Izmishljenim likovima - to ukljuchujuci i nacrtane likove (osim alan forda), likove iz crtanih filmova (osim popaya) ..-naime imaju tendenciju da placaju nevazecim i izmishljenim valutama i novchanicama

    3. Izuzetno suvim i debelim ljudima - zbog konfuzije koju unose..

    4. Sashi Maticu - zato shto kad jednom udje ne zna da izadje ..

    5. Zenama sa jednim lenjim okom - imam osecaj da me ili nishane ili gledaju di su vrata pa da ppobegnu sas neplacenim lebom i to kad se on najmanje nada.

    6.Mushkarcima sa dva lenja oka

    7.Babama sa jednim ili vishe kurijih ochiju .. -imaju tendenciju da zagledaju tim kurijim ochima drugima ispod suknji i nogavica.. eventualno omoguciti ulaz ako se stave kontakt sochiva u boji ..

    8. Svim mushkarcima one etnichke grupe chija verosipovest dozvoljava provlachenje bicikala kroz obraz.. .. Zbog neravnopravnosti ..jerbo niko drugi ne moze da dodje u pekaru vozeci sopstveni piercing..



    ..ajd josh koji predlog ili amandman ..

  7. #187

    Odgovor: Pizzerija na coshku

    Citat SQUAW kaže:
    Zašto osoba A ima jednostavnije pitanje?
    sili ju sis' pa to zato sto sam tri minuta mladja od tebe

  8. #188

    Odgovor: Pizzerija na coshku

    Citat SQUAW kaže:
    Zašto osoba A ima jednostavnije pitanje?

    Moj otac je sin svoga oca, brat moje tetke i unuk mog pradede. Ako je pašenog jetrvine šurnjaje ujedno i njegov zet, onda je moj otac svakako brat njegove sestre njene zaove od tasta šurakov brat.

    WOW .. mislio sam da cesh opet neshto da uvijash i vrdash .. Vako decidiran odgovor nijesam och'kiivoo! Bravo

  9. #189

    Odgovor: Pizzerija na coshku

    Citat yige_gui kaže:
    sili ju sis' pa to zato sto sam tri minuta mladja od tebe

    KO bre koga sililuje ovde? Mojne da ja nekom kosti izshufllujem !

  10. #190

    Odgovor: Pizzerija na coshku

    Imam pitanje sto se tice pipača hleba. Jel to uključuje i one koji uzmu papirić za hleb, pa kao uhvate papirićem, a palcem ipak bušnu malo hleb da vide da li je svež?
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  11. #191

    Odgovor: Pizzerija na coshku

    Citat HLEBmaster kaže:
    KO bre koga sililuje ovde?

    ne znam ja ko koga ovde sililuje

  12. #192

    Odgovor: Pizzerija na coshku

    Ja sam osoba C... 'lebova sestra od strica

    Citat brat od strica osobe A, B, ili C kaže:
    Osobo A da li ste vi izgoreli proshljog ljeta na pljazzi?
    Ne, osobo, ja sam izgorela... al' ne na plazi
    Gather ye rosebuds while ye may...

  13. #193

    Odgovor: Pizzerija na coshku

    Citat SQUAW kaže:
    Imam pitanje sto se tice pipača hleba. Jel to uključuje i one koji uzmu papirić za hleb, pa kao uhvate papirićem, a palcem ipak bušnu malo hleb da vide da li je svež?
    Evo da razjasnimo .. pipachem hleba smatra se svako ko to radi direTknim dodirom koze i kore leba a bez upotrebe papira ili fakeovanjem korischenja istog..Isto tako nece se tolerisati uzastopno pipanje vishe od 5 primeraka hleba , sa papiricem ili bez... jer je nekima to i hobi..

    Citat Meggy kaže:
    Ja sam osoba C... 'lebova sestra od strica

    Ne, osobo, ja sam izgorela... al' ne na plazi
    Osobo C znach od vas nisam dobio gratis plastichne grabuljice i modle za plazzu?

    Citat yige_gui kaže:
    ne znam ja ko koga ovde sililuje

    Tvrdish da ne znash jel? E chim tvrdish tu je neshto sumnjivo..

  14. #194

    Odgovor: Pizzerija na coshku

    Citat 'lebac kaže:
    2.Izmishljenim likovima - to ukljuchujuci i nacrtane likove (osim alan forda), likove iz crtanih filmova (osim popaya) ..-naime imaju tendenciju da placaju nevazecim i izmishljenim valutama i novchanicama
    odbijam ovaj predlog

    po rednom broju tachke 348,5 nalaze se da se svim izmisljenim likovima dopusta ulaz gde se njima prohte u svrhu shirenja mashte i eventualnih potencijalnih pronalazaka novih likova..
    takodjer prema dnevnom redu po rednim brojem 17 se kaze da su svi izmisljeni likovi dobronamerni i da se prilikom zabrane bilo kakOve vrste ostecuje i povredjuje dechje carstvo..

    stoga, se ovaj predlog javno odbacuje...


    ol in fejvor, se AJ

  15. #195

    Odgovor: Pizzerija na coshku

    Citat yige_gui kaže:
    odbijam ovaj predlog

    po rednom broju tachke 348,5 nalaze se da se svim izmisljenim likovima dopusta ulaz gde se njima prohte u svrhu shirenja mashte i eventualnih potencijalnih pronalazaka novih likova..
    takodjer prema dnevnom redu po rednim brojem 17 se kaze da su svi izmisljeni likovi dobronamerni i da se prilikom zabrane bilo kakOve vrste ostecuje i povredjuje dechje carstvo..

    stoga, se ovaj predlog javno odbacuje...
    ol in fejvor, se AJ
    hahahaha vesselo se on nasmeja , HoHoHoHo nasmeja se grohotom potom ..

    Elem, moram vas podsetiti na statut picerije te chinjenicu da ako se neshto izglasa jednoglasno, to ne znachi da je potrebno da samo jedan glasa i da to bude prihvaceno ! Ja sam dao predlog na razmatranje a na vama je da budete protiv ili da unesete izmene, u svakom sluchaju moramo reshiti problem izmishljenih novchanica u mojoj sasvim materijalnoj i opipljivoj piceriji..

    Prihvaticemo tvoj stav kao amandman, ali evo amandmana na amandman, elem svi nacrtani likovi moraju ikmati realne izvore prihoda i robu kupljenu u piceriji placati iz realnih fondova.. A ne kao Sloba rahmetli ..


    to me podseti :

    -Zabranjuje se ulaz pokojnim predsednicima-

Strana 13 od 80 PrvaPrva ... 311121314152363 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •